Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
5. jan 2009

inak co porabate takto po veceroch baby vsak v telke nic neni sama nuda tak ja kvocim pri pc 😅
uz aj pozehlene je neni z boha co robit 😅

sylverka
5. jan 2009

adko je hotový fotomodel ja som rozmyslala nad tou saunou len este neviem kedy by som sla 😎

vana
5. jan 2009

Ahojte! Ali pekne fotečky! Aj my sme poriadne vyblbli v sniežiku, deti boli vytešené a my tiež. My s mužíkom teraz skladáme puzzle, švagrová nám nabalila ona na to nemá nervy tak my sa bavíme.

bobd
6. jan 2009

baby, surne by som potrebovala radu... mate dnes otvorene tesco? a neviete ci su pootvarane tie obchodiky, co su v nom? potrebovala by som kvety... 😖

stija
6. jan 2009

ahojte! ali neviem, či si zmazala, alebo tu mam problém, ale nejde mi zobraziť tvoj album. teda asi nie cely. nerozumiem tomu, tak nemozem ani pochvalit fotky. snad nabuduce.

alena22
6. jan 2009

jaj bobd ani som tu nebola cely den tak som nepisala ani by som nevedela ☹

stija nemazala treba sa hore prepinat ze dalsia fotka ten album tam stale je a mal by fungovat 😉

u nas dnes boli svokrovci a prisli aj svagrovci tak sme mali plny dom ludi adko komentval celeho mrazika no veselo bolo 😀 simonka zas spravna barmanka sypala cukor do kav a "nalievala" vinko 😀 😀 😀
uz su to riadny zlatusikovia 😵 😵 😵

sylverka
6. jan 2009

My sme sa dnes boli tiež sankovať no parada

alena22
7. jan 2009

ahojte tak sme dnes volali do jasli a adrianka si kludne mozem nechat doma tri mesiace tak budeme spolu bacovat domaaaa 😵 chvilku teda zas lebo to asi zbehne jak voda
😅

bobd
7. jan 2009

ali, nevadi, ja som sa nakoniec dovolala (asi na sty pokus) do tesca... pani, co to dvihla mi ochotne zreferovala, ktore obchodiky su otvorene a ktore nie 😀

alena22
7. jan 2009

tak to si mala stastie 😉
baby kde ste zas co porabate tulate sa po vonku? 😕

mamartinka
7. jan 2009

cau alci.co porabate z adulom.nepracujes?

bobd
7. jan 2009

ahojte!
tak ja sa "poctivo" ucim na skusku 😀 robim vsetko ine, len nie to, co mam 😀 😀 😝 😝
ali, jak neni co robit? deti plodit by sme mali 😀 😀 😀

alena22
7. jan 2009

mamartinka uz nie firma kde som pracovala krachla dostali sme vypovede k 1.1.09 tak som si v jaslickach vybavila aby mohol byt adko 3 mesiace doma a potom pojde uz ci uz budem robit ci nie uvidim ci daco najdem jednu ponuku aj mam ale je to cestovanie a dost casovo narocne a to nechcem zas uplne zanedbavat adka radsej si pockam doma zas az tak nehori aby som musela ist robit 😀

alena22
7. jan 2009

bobd ja uz som doplodila ste na rade s mamartinkou 😵 😀

bobd
7. jan 2009

no, ja mam este casuuuuuuuuuu... 😀 😉

alena22
7. jan 2009

z coho mas skusku?

bobd
7. jan 2009

ali, komparativna etika 😉

mamartinka
7. jan 2009

alci akoze doplodila?ved hadam adko bude mat este surodenca.ci nie?chcete jedinacika?

alena22
7. jan 2009

bobd tak to je zaujimavy predmet 😝 😀

mamartinak my jedinacika alebo adoptovat druhe plodit uz skratka nemienim 😅

vana
7. jan 2009

caute! máte zaujímavé témy pozerám

vana
7. jan 2009

My tiež už sme asi doplodili. Dnes nám odišiel Darko tak je to tu nejaké prázne aj tako je v práci tak sme samé doma, beki má trošku soplíki ale to snád rychlo prejde.

alena22
7. jan 2009

ahoj vana a vy coze uz toho mate dost? 😀
tatika mate v robotke ☹ prave ked je streda teda toto sa nerobi 😀
ja si sedim v kuchyni aj s notebookom a vytesujem sa aky tu mam klud 😀

vana
7. jan 2009

Aj my už máme dosť lebo keď je tu aj dado tak máme celkom rušno neviem si predstaviť ešte tretia malinke čoby s tým tí dvaja porobili. A dovolenky s tromi deťmi tiež pekná sranda tak zatial máme dosť.

alena22
7. jan 2009

no to ti verim teda 🙂
padim ja uz spat som pisala s ex sefom zo svajcu a nejak sme sa pozabudli kolko uz je hodin a zasa idem posledna do hajan a to este sprsku tusim idem dat ci az rano? hmmm asi hned 😅
ked budeme fit uz uplne dufam sa pridete pohrat s beki ku nam v piatok uz ideme aj von tak uz to budeme zas mobilny jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

alena22
8. jan 2009

ahojte to je dnes krasne vonku teda aspon v senici ze? 😵

cezetko
8. jan 2009

Ahojte. Vonku je uzasne. Krasne slnecno a zasnezeno. Takto malo byt cez vianoce.

cezetko
8. jan 2009

Skoro mi prihorel obed 😀
My sa dnes poobede chystame urcite von, troska sa poprechadzat. Sanky mame u nasich, takze asi pojdeme peskobusom.

alena22
8. jan 2009

caf my este dnes von nejdeme az zajtra dnes len na maly vyletik autickom do fit pitu ideme troska sa vysaunit 😀
my nemame sanky vobes tak dufame ze nam kamoska zicne maju aj s operadlom v piatok aby sme mohli adika potahat troska pokial sa to neroztopi 😒

alena22
8. jan 2009

jej miri az teraz som si vsimla ze uz mas aj udaje v pase a druhom babulku super jak to leti ze 18tt 😵 😵 😵
vdaka takym vzornym maminkam ako si ty senicke skolstvo neskrachuje 😉

alena22
8. jan 2009

ahojte baby nemate niktora este ten kuponik z DM-bonusovej knizky potrebovala by som pre kamosku ten na stavebne sporenie, ak to niekto mate doma a chcete sa toho zbavit prijimam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre