Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
19. jan 2009

adko uz haja a my si tu popijame s manzelom to vinko 😝
neoslavujem nic len sme sa troska nezhodli rano tak to malo byt akoze odpustka 😀

mamartinka
19. jan 2009

no mi sme vcera popijali.tak nazdravie. 🙂

alena22
19. jan 2009

dakujeme a coze ste vy popijali? oslava ci len tak?
boze tu v telke nic nejde hrozne esteze ze je net 😀

mamartinka
19. jan 2009

ale len tak.a potom bolo tutumutu.ali nevies mi poradit prosimta?nemas skusenost z vytaminmy cm-m pre zeny?jsu tam vsetky vytaminy a obzvlast kyselina listova a pantothenova.staci ked budem brat len tieto ked je tam ta kyselina alebo este mozem aj zvlast uzivat kyselinu listovu?dakujem za odpoved. 😉 prosim porad mi.

alena22
19. jan 2009

fuha tak toto neviem ja som jedla kyselinu listovu co som si kupila v lekarni iba a aj maternu tam vraj tiez je takze si myslim ez tym sa asi nepredavkujes ale neni som lekat radsej sa spytaj dokina lebo vela vitaminov tiez nieje moc dobre si davat 😒 fakt neporadim neviem sama

mandy20
20. jan 2009

ahojte kocky 🙂 tak vas po dlhej dobe zdravim, doma este nemame zavedeny net, presne tak ako pisala ali 🙂 aj vsetko ostatne sedi presne tak ako napismenkovala ;)takze sa obcas pripojim a precitam si vas z mobilu. Prave cakam na vlak do tt,idem na skusku,tak drzte palec 🙂 pozdravujem vas vsetky, dufam ze chripka vas a vase krasne deturence obide. Majte sa krasne a rada sa s vami opät niekedy uvidim, ahojte ;)

cezetko
20. jan 2009

Martinka, prerco ides uzivat kyselinu listovu? 😉 Inak existuju vitaminy calibrum, ktore su urcene na obdobie pred pocatim a prvy trimester. Tam su vsetky potrebne vitaminy. Je tam aj kyselina listova.

alena22
20. jan 2009

ahojte mandy vitaj ze si sa aj ukazala 😵
drzime palce silno silno aj moja mama ma dnes sksuku a potom pride sem 🙂 tak aj tej drzim palce 😵
my sme si dnes boli do obeda v tescu a konecne mame hokejku pre adka uz s nou hral doma ale skorej mlatil tesinku ako do lopticky 😅 a vsak nauci len tesina isto preklina skade sa tu vzala ta ohnuta palica 😀 😀 😀
ja idem teraz vysavat zehlit prat a tak ked adko zaspi este stoji stale v psotielke si mysli ze ideme na vylet alebo co 😎 pustila som mu tam sol nad zlato na cd ako to na pocuvanie rozpravky a cakam a hned ako zaspi idem na poriadok sa nosi z vonka teraz bordelu 😠

stija
20. jan 2009

ahojte maminy. nejaku dobu som sa neukazala, akosi to nevyslo. ale uz mame hotovu aj kuchynu. a mozem povedat, ze po sklamani z kupelky je to supeeer. tak sa tesim 🙂 🙂 🙂
fajn, ze sa dati vysantili v snehu, ved to bolo po neviem kolkych rokoch, co bolo tolko snehu. sranda bola, ze u nas na ibeveckach asi predvcerom odhrnuli sneh. doteraz nie. zacali ked sa topi.
majte sa zatial pekne, caute.
a mamartinka, ten calibrum je vraj dobry.

alena22
20. jan 2009

ahojte stija to je super ze kuchynka sa podarila 😉 boze tebe ako to tiez pekne uteka uz mas 23 tt to mozte potom s cezetkom kocikovat budete mat mesacny rozdiel medzi detmi 😵
no s tym uhrnanim na IBV 🙄
a kde sa tulas ked nepises?
mne spal dnes adko dlhoooo az do pol piatej od druhej aj to som si ho musela zobudit ale zasa som si stihla poupratovat aj to co som odkladala dlhsie 😉
len som zvedava kedy teraz pojdeme hajat 😅

stija
20. jan 2009

ahoj ali, aj ja som rada, ze ta kuchyna vysla. muzik je rad, ze som spokojna. 🙂 no a davali sme este tu kuchynu do poriadku, po skusenosti s kupelkou to kachliskoval sam, a kedze to bolo "tenkrat poprve" tak to chvilu trvalo, a chodila som mu trocha pomoct. ale je to fajn, az na jednu kachlicku, ale to sa da. k tomu este malovanie a pod, no mali sme co robit, aby do piatku bolo aj vsetko poumyvane, kedze popri tom sa uz chodilo aj do prace. chodili sme poobede robit a casto az dlho do noci. a vo stvrtok sme boli v Hlohovci na 3Dcku. vsetko je ok, tak sa tesime. 🙂

a hej, cezetko to bude mat skoro hned po mne, tak sa mozno nejako dohodneme. i ked uz pri jednom malom zbojnikovi to asi bude mat trocha zlozitejsie.

sylverka
20. jan 2009

tak Vas zdravim dufam že ste sa dnes mali dobre pap

alena22
20. jan 2009

stija a to fakt nechcete vediet co to bude? alebo uz viete a nepoviete?
aj ja som bola na tom 3d v hlohovci neviem ci som spominala a bola som velmi spokojna akurat nas maly adko nie ten sa skryval tvaricku sme nevideli zato pipika hned niekolko krat 😀 😀
dnes mi s tatinkom vyrobili krasne srdce z lega tak som supla fotku do albumu taky bol adko vyskereny ze mi dava srdiecko 😵 😵 😵 zlatusik

alena22
20. jan 2009

sylverka sevas jak ide spinning? kolkata si prisla do ciela? 🙂

mandy20
20. jan 2009

ahojteee ;) jeeej ali, tak to bude adko asi dlho do noci buntosit ked si ho nechala tak dlho spinkat 😀 my uz mame konecne poskladany stol ,stolicky aj barove aj obyvacku tak sa vytesujeme a dusan sklada komodu do spalne., ali,ako mamina a skuska? Ja ju maaam 🙂pekny vecer vsetkym 🙂

vana
20. jan 2009

Ahojte všetci! Stija gratulujem ku kuchyni vždy poteší keď sa niečo podarí máme s tým asi všetci skúsenosti.
Keď spomynate 3D sono ja som bola v Ba na nom a bol to môj nakrajší zažitok za tehotensvo videli sme úplne všetko aj ako sa na nás usmievala. Ja som tiež užívala Calibrum hneď ako som otehotnela bolo to fajn je tam všetko čo potrebuješ martinka ten sa môže užívať už pred otehotním 3 mes. ale to sa asi nedá naplánovať 😀

alena22
20. jan 2009

mandy aj mamina spravila obe skusky 😵 😵 😵
super gratulujem tebe aj jej 😵
no musim sa k tebe objednat niekedy na prehliadku co zas mate nove mne sa u vas tak paaaaaaaaaci 😵 😵 😵
vana aj mne sa pacilo 3d sono velmi velmi len adko sa stale vrtel ukazal fakt pipika a nachvilku vzdy aj tvar ale na fotku to nebolo mame doma aj dvd 45 minutove 😀

cezetko
21. jan 2009

aj my sme sa rozhodli ze pojdeme na 3dsono. Rozmyslame len ci do Brna alebo niekde na Slovensku. V Brne sme nasli sono za celkom dobru cenu, tak to asi vyhra Brno.
Jani si ma na to 3 😉 d navnadila

alena22
21. jan 2009

cezetko v hlohovci sme my platili 800sk za 45 minut sonovania a v brne neviem kolko ale rataj tu cestu tam ale samozrejme ak to ma byt vyletik spojeny s nakupmi a sonom tak sa oplati brno 😉
ja som dens adka nahlasila do jasli od februara on sa so mnou doma nudi nestacim mu ako partak na hranie tak ide nazad medzi deticky uz som to hned aj zaplatila aby som nemohla spekulovat 😀

mamartinka
21. jan 2009

caute.zdravim zo slovenska.vcera sme doleteli z hodinovym meskanim.

alena22
21. jan 2009

caves maamrtinka vitaj na hnusnom uprsanom slovensku 😅
baby dnes idem skusit tu hmotu z cukrikov joj tie penove tak drzte palce chcem toti neterke v marci k narodkam spravit krasnu tortu hello kitty tak idem trenovat dnes ked sa vrati muzik z prace na tej hmote 😵

alena22
21. jan 2009

inak neviem ci si sem mozem davat link na svoj bazarik ale poslem vam do Ip linky ak chcete pokukajte si budem este pridavat nove len mam malo casu na to cez den a vecer som sama utahana tak mi to troska trva 😅

sylverka
21. jan 2009

ahojte no ali neviem kolkata som dofrčala martinka dnes som čitala v novinach že vela kys listovej obsahuje aj čerstva štava z pomarančou tak len tak na okraj
🙂

cezetko
22. jan 2009

Ali ako sa podarila torta? Ty nechodis na spinning? Ved si bola z toho taka nadsena.
Neviete nahodou ci v Hlohovci na sone je aj diagnostika alebo len zaznam.

alena22
22. jan 2009

nie cezetko ja odkedy sme boli vsetci doma mesiac pn a mala som aj pluca chytene som nebola na spinningu 😉
vtedy by som to neudychala a odvtedy som leniva i ked nadsenie pretrvava ale lenivost je silnejsia 😵
ja mam teraz telocviku doma dost 😝 😀

sylverka
22. jan 2009

čaute ako sa mavate vonku je taka člapkanica že mam mokre ponožky no hruza nemam rada člapkanice ☹

alena22
22. jan 2009

no sylverka mne to stacilo vidiet z okna a mam dost 🙄
zas budeme s adkom trcat doma 😔
inak tak som sa tesila ze sa adko unavil a pytal sa sam spinkat po vasej navsteve ale spal 45 minut a uz je hora a poskakuje mi tu a kukal hned hracky asi sa bal ze mu to vase deti poberu 😀 blazonko

stija
22. jan 2009

ahojte
cezetko v hlohovci to stiji teraz 35 euro cez tyzden, neviem iste kolko cez vikend, po starom to bolo 1200 cez vikend, tak asi 40euro. a robo tam pocas toho rozne merania, meral rozne kosticky, nosnu kosticku, kontroloval hornu peru koli razstepu, kontroloval mocove cesty, srdiecko, mozoček a už ani neviem, co vsetko este. a cele vysetrenie sa premietalo aj na telku, kde to sledoval aj moj muz a cele sa to nahravalo na DVD. a este mi dal asi 3 papiere s vysledkami, ktorym figu rozumiem 🙂 ja som bola vcelku spokojna, akurat ze sme doktorovi povedali, ze nechceme vediet, co to bude, ale on nam to aj tak povedal s tym, ze to vidime. je sice pravda, ze to bolo vidiet, ale az potom neskor. no co uz.

ali, mojmu dokimu som povedal, ze nechceme vidiet, co to bude, ani mi nepovedal. ale na 3Dcku nam to povedal, aj sme to videli. uz sme tam sli s tym, ze to mozno zistime, tak sme sa dohodli, ze ak nahodou, ok, ale nepovieme to aspon ostatnym. nech je to prekvapko aspon pre nich.

stija
22. jan 2009

ali co ta torta? a o akej hmote to vlastne hovoris? myslis normalne jojo cukriky, alebo je to zvlas iba nejaka taka hmota? to nepoznam

alena22
22. jan 2009

stija to presne robil aj mne s rozdielom ze ja som chcela vidiet co to bude a rozumiem tym skratkam na papierikoch su to rozne meranie a skratky su vysvetlene na stranke babatko.sk 😉 tam zistis podla skratiek co ktora znamena 😵
tortu som nerobila ale budem trenovat aj ked segra tvrdi ze dajme radsej urobit niekde mame to bez prace neiekdy si nejaku chcem aj sama ja uz som robila potahovanu z marcipanu a teraz som skusala tu hmotu z jojo cukrikov bolo to fajne a v selku dobre sa s tym pracuje mam ju v mrazaku pre pripad ze by som daco sla robit.to len nahreje v mikrovlke a zmeisas s praskovym cukrom aby si mala take cesto
a potom valkas modelujes postavicky alebo ja som si skusala taku ruzicku urobit a islo mi to v celku 😵 smrdi tu samochvala vsak citite? 😝 😀 no co uz pochvalim sa kde sa da 😅
inak po obede sme sli s adkom do mesta a stretli sme mandy si stradlovala paninka po nakupoch 😵 uz sa tesim ked adko bude v jaslickach a videm si sama na nakupy a kavicku do libresa a tak 😀 😀 😀 zivot matky na materskej 😀 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre