Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

oliverka
17. sep 2007

Ja som po porode 3 roky a mam stale este 2 - 3 kg. Neznie to sice hrozivo, ale pri mojej vyske ☹ . Brucha sa uz ale asi nezbavim, take tukove, ovisnute ☹ ☹ ☹ . Čo už.

radoslava
autor
17. sep 2007

Ano brucho je aj moj problem.
Cezetko teN ocot som raz skusala b 😝
Oli presne viem o com hovoris 2-3-4 kg nieje vela ani nic hrozne ale preco prave na bruchu 😠
na druhej strane kde inde sa to malo usadit 😀

alena22
17. sep 2007

Ahojte no o brusku pomlcime 😅 🙄
ja mam ten jablcny ocot v tabletkach ale teraz drzim tu 90 dnovu dietu a skusam aj brusaky aj ked po cisaraku ani neviem ci uz mozem ale neboli tak cvicim 😀 boze ja ked raz schudnem tak sa nazerem 😀 😀 😀

alena22
17. sep 2007

Ale nie len sa bojim jojo efektu tvrdia ze nieje pri nej ale boh vie a prave ked skoncim nastupuju vianoce 😝

alena22
17. sep 2007

cezetko ale ved ty nevyzeras nejaka silna nenahovaras si to? 😉

alena22
17. sep 2007

dnes sme kocikovali a nevideli sme ta nikde kde si sa skryvala ja som skupovala zelovoce 😀

radoslava
autor
18. sep 2007

Ali vcera ste mali 4 mesiace gratulujeme.
Brusaky uz snad mozes. Ja idem dnes na kalanetiku strasne sa tesim.
Kurz uz bezi tak dufam ze ma zoberu 😀

radoslava
autor
18. sep 2007

Ali vcera som v PK objavila novy sekac. Malej som kupila krasne menzestraky. A dostali tovar maju krasne NEXT mikinky bledomodre od 3-6 mesiacov coz nieje pre nas ale mame tu maleho suseda ma 3 mesiace idem mu to kupit.
A aj nadherne vaky na spanie Macko PU ale zase len od 3-6 dokelu 😀

mandy20
18. sep 2007

ahojte mamicky, je tu niekto? 🙂 , vidim ze ste vcera preberali cvicenie, ja chodim na spinning, je to super na odreagovanie sa a spali sa pri tom aj dost kalorii, vyskusali ste to niektora? chodim na my ale je to aj v se 😉

radoslava
autor
18. sep 2007

Ahoj mandy tak ja na spinning nechodim. Inak ja ani neviem co presne sa tam cvici. Napis mi. Lebo ja neznasam aerobic

mandy20
18. sep 2007

radka, mas to v IP 😉

alena22
18. sep 2007

ahojte dakujeme ku gratulacii 😀 😵
no veru moja sestra chodi na spinning do senice ale ja nie
baby to chvalia velmi vraj sa tam slape aj v takom sere ze nieje vidno ako sa slanina trasie 😀
dnes sme boli v trencine na neurologii dopadli sme super doki adka chvalil ale na cviceni zasa horor maly reval este viacej ako pri cviceni doma a zasa ma modriny a dokonca aj take lisaje po tvaricke po bokoch a za uskami z toho 😠 ☹

alena22
18. sep 2007

radka tak super novy sekac 😉
ja som v poslednej dobe podlahla vasni na MMb a objednavam jak salena postarka sa uz cuduje co mi stale nieco chodi zvedava je velmi 😀

radoslava
autor
18. sep 2007

Chudatko malinke preco ma modrinky, juj a asi to cvicenie boli ze?

radoslava
autor
18. sep 2007

No a zvedave postarky no coment 😝

mandy20
18. sep 2007

pekny vecer, ali aj ja sa pripajam ku gratulaciam, zelam adriankovi hlavne vela vela zdravicka 😉 , vy cvicievate tu vojtovku, jooj, pocula som o nej ze babatka pri nej velmi plackaju 😔 ale ze velmi pomaha

radoslava
autor
18. sep 2007

Ahoj mandy

mandy20
18. sep 2007

ahoj radka, drobec uz spinka? ja som pred chvilou vysla z vane, pokukala co je tu na MK nove a prasim pozerat Ordinaciu v ruzovej zahrade, hrozne zeriem toho Tomasa Mastalira- toho mladeho gynekologa 😀 tak zatial zelam krasny vecer 🙂

radoslava
autor
19. sep 2007

No teda tak zeries a mlady neziarli 😀
Ja zase pozeram na Prime Krehke vztahy , to je zase moja srdcovka pozerala som vsetky serie najprv to boli Rodinne puta a teraz toto. Este ze herci a postavy ostali 😀

cezetko
19. sep 2007

Ahojte.
Ja pozeram Ruzovu zahradu na Nove. Super odreagovanie. Rodinne puta som pozerala len zo zaciatku, prvu seriu, potom som uz stratila prehlad.

cezetko
19. sep 2007

Momentalne vobec nic nestiham.

radoslava
autor
19. sep 2007

Verim my davame malu spavat o 20,00 pripadne 20,30 takze ako tak stiham popritom zehlim a cez reklamu umyvam riad alebo nieco podobne 😀

alena22
19. sep 2007

ahojte tak ja kukam ako radka ale teraz tot nove mam v tom bordel som dva diely presedela tuto a nevnimala a neviem odkial sa tam vzali novi ludia 😀
prave si uzivam tablicku cokolady na varenie ako j v dietke ale baby poviem vam za dva dni kilo dolu 😉 zajtra mam ovocny den to sa da ale potom zasa bielkovinovy bleeeeee 😝

radoslava
autor
19. sep 2007

Ali no to mi hovor ja som tiez par dielov nevidela a neviem pomaly o com to je 😀
Ali a recept na tu 90 dnovu dietu je v tej teme?
A v pohode sa moze drzat ta dieta aj ked kojim?
Ali ja som normalne vcera zabudla na tu kalanetiku chapes 😝

alena22
19. sep 2007

nie ak chces hod do IP mail a poslem ti ju 😉
len neviem ako pri mkojeni treba sa pokukat na moja svadba a tam to je aj tuto je tema na MK 90 dnova dieta 🙂
nechapem ako si mohla zabudnut 😀 😀 😀

radoslava
autor
19. sep 2007

Tak ja sa teda mrknem na tu stranku a precitam ci mozem pri kojeni taku dietu drzat.
Pozeram vyvolenych, myslim ze je to tvoja srdcovka. 😀
Ali ale zajtra pojdem uvidis 😀

alena22
20. sep 2007

radka bola si???
cvicit?

bubaczik
20. sep 2007

alenka ahoj..teba stretnut 😀
uz aj ja chodim s malym na vojtovku,pocula som,co sa vam stalo,je mi to luto,a teraz mam obavy,aby sme nedopadli rovnako 😒 ako si to vyriesila 😕

alena22
20. sep 2007

hej hej chodime ale len som jej povedala ze mal modriny z minula a ze sa mi to nepaci ale nic ine zasa ich ma skratka si nepomozem ☹
nejako ho drzat musi a oni maju jemnu pokozku bola som aj u pediatricky a ta mi povedala ze to bohuzial sa musi tak dotahovat a z toho to ma ale ja ked snim doma cvicim tak modriny nema 😠

radoslava
autor
21. sep 2007

Ali ahoj bola som cvicit. Bolo super je sice nova cviciteľka a zdraželi 😠
ale dalo sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre