Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

vana
18. feb 2009

Ahojte!
Zuzi neboj najhoršie sú prvé dve noci potom už je to lepšie,tiež vie o čom píšeš aj keď my málo chorý to čo bolo my stačilo.
K tomu vekovému rozdielu my sme s Bratom2 a pol roka a mali sme aj máme super vzťah tiež si nemyslím že je v rokoch. Naše deti sú presne 10 rokou atiež niekedy je to dobré a niekedy nie ale to uvidí asi až časom.

vana
18. feb 2009

Joj v piatok ideme na Vrbovce tak sa teším na sankovačku 😀 užijeme sniežika tento rok nám praje.

alena22
18. feb 2009

nazdarek jani tak idete na vrbovce joj sa mate 😵
ja sem dnes toho postihala, kupila som vlnu tesinke na svetrik,zaniesla som ju svagrinej tam som si dala kavicku prebrali sme strih svetrika,potom som sla do obchodu,na postu,na urad pre manzelika a som doma 😀
adkovi som kupila nove policajne auticko to bude radosti vcera bol totiz u nas maxik a mal krasne auticka a adko plackal ked siel domov velmi sa mu pacili tak jedno zvladneme nove zas 😀

vana
18. feb 2009

veru sme tam zase dlho neboli tak sa teším aspoň tošku zmena vyblbneme sa s detmi 😀 a oddýchnem si od varenia.
Už som myslela že sa ideš učiť štrikovat keď kupuješ vlnu. ja som teda na tento druh práce dosť lavá. 😅

alena22
18. feb 2009

vana ja viem hladko a obratko a urobim sal ak mi niekto nahodi ocka a potom ukonci ja len idem rovno stale rovno 😀

sylverka
18. feb 2009

ahojte babenky 11 marca tj v stredu by sme mohli vybehnut zasa von kto suhlasi nech napiše 😝

alena22
18. feb 2009

ja som zaaaaaaaaaaaaaa 😵 podme zasa vsetky zahrame bowling a opijeme saaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamartinka
18. feb 2009

🙂 😎 😎

alena22
18. feb 2009

caf mamartinka ako zijete?????
ja som si dnes malovala s adkom v splani na stenu teda adko bol len divak a tatko priniesol novu policku na mieru co sme si dali vyrobit tak sa tu tesime 😀

mamartinka
18. feb 2009

no pomali zijeme.otepluje sa nam pomaly tak uz je lepsie trocha.zato vy tam mate snahu asi?co.unas bolo vcera ako cez leto uz teplo.

alena22
18. feb 2009

boze zavidim tu je zimaaa mrzne snehu plno kalamita cesty ako klzisko muz bol v jablonici a ze desne cesta medzi surovinami a senicou ze nafukane a lad ☹ som rada ze prisiel cely domov 😵
boze moje dieta nechce papat chlebik len syr spapa z toho alebo salamik ale on nieeee vsetko spapa a chlebik nic 😅 betar maly 😅
aj ja chcem leto posli sem troska tepla v igelitke 😀

mamartinka
18. feb 2009

no Ali keby sa dalo.ty by si mi potom musela zasa snehu poslat.aj ten mam rada.a Adko ako v jaslickach?

alena22
18. feb 2009

no adko super je to velky chlapcek len dnes sa stazoval na papucky ze uz tlacia, ja si to tak nevsimnem ked po neho rpidem hned mu ich dam dolu ale tatko ked ho vodi.....joj to by som chcela vela aby si chlap vsimol ...len adko upozorni uz aj sam tak sme boli kupit nove papucky so spejblom a hurvinkom aj manicka tam je a rovno dvoje rovnake sme brali jak bolek polivka tie obleky 😀 lebo jedny na doma a druhe do jasliciek 😀 ine uz boli len "babske" 😀
a adko je vraj ukazneny chlapcek krasne apap pije hra sa ale uz ma rozum ze kade sa ide za maminkou a ze asi tri krat sa rozplackal ze mamika a ukazoval na dvere ale ho hned zabavili tak bol klud 😵 malicky uz vie ze mamicka pride a tak uz zas ma iny rozum z toho 😅
ja mam teraz big problem neviem ako spravne nakrelsit snezienku uz mam nervy 😀 😀 😀 chcem si s farbami na sklo spravit snezienky do okna trosku jar nalakat a neviem si ju zhlavy namalovat uz si nepamätam ako vyzera presne ale nasla som fotky zivej rastlinky tak si to nejak domyslim 😀

vana
18. feb 2009

Caute!
Silvi ty tak dopredu plánuješ?Ale je by som tiež šla keď bude drobček o.k. idú nám zúbky tak sú niekedy problémiky.
teraz už konečne spinkáme.
Aďko je šikula už je velký chlapec ja si ešte neviem predstviť že Rebeku raz nechám v škôlke a pôjdem preč.
dnes volala mamina že majú 50cm snehu a už to nemajú ani kam uhadzovat tak sa velmi teším na piatok,ja mám rada sniežik.

alena22
18. feb 2009

jej ze 50 cm parada sa budete brodit 😀
no vana to som si ani ja nevedela a teraz mi to vyhovuje a aj malemu ved ked je cely den so mnou sa aj nudi vy co robite stale s beki doma?ja ked som naúpriklad varila adko bol znudeny, z toho automaticky zly vymyslal potom ja podrazdenaa vsetko to tak naväzovalo na seba samozrejme ze mame aj krasne chvilky ked ma adko naladicku tak je to super zahrame sa aj troska sa sam zahra a tak ale ako kazdy clovek ked ma ten svoj den no des

cezetko
18. feb 2009

Ja si tiez neviem predstavit, ze Lea dam do jasli alebo skolky. Leonardik je uz partak. Obcas sice aj mne tecu nervi ale ustojime to. Napr. My s Leom spolu varime. Najradsej klepe rezne a miesa. Miesa len na zemi alebo svojom stoliku. K varicu som ho este nepustila, nebojte sa. Spolu perieme i vesame pradlo a tak. Robime v podstate vsetko spolu. Obcas je to velmi narocne ale ked Leo chce byt uz velky. 😉

cezetko
18. feb 2009

My by sme mali ist zajtra k mojim rodicom. Dufam ze nam to konecne vyjde po troch tyzdnoch. Posankujeme sa a ja si mozno troska oddychnem. Hlavne nebudem musiet varit 🙂

alena22
19. feb 2009

Joj adka taketo veci nebavia aby varil so mnou, pradlo mi sice podava tak prve tri styri kusky a potom leti prec aj s nejakou ponozkou alebo tatkovymi trenclami 😀
Jeho bavi kazdu chvilku nieco ine 😅

alena22
19. feb 2009

inak dnes a zajtra mam adka doma volali mi z jasli ze maju iba dve deti tak ze zatvaraju tak sme doma, no musim nieco dnes teda varit 😀 😝 😀 zasa

alena22
19. feb 2009

no my uz sme sa vratili z prachadzky sli sme peskom a vratili sme sa na saniach dne po obede niekam vyrazime na sankach jupiiiiiii 😀 😵

sylverka
19. feb 2009

no ahojte tak dufam že pôjdete všetky majte sa a užite si sniežik už aby teplo bolo nebavi ma obliekať deti do troch vrstiev stačila by už iba jedna papa 🙂

vana
19. feb 2009

Ahojte!
Rebeka je tiež velký pomocník tak my sa vôbec nenudíme,varíme spolu vždy jej niečo vymyslím ako mi pomôže aj prádlo mi dá všetko do pračky keď to nachystám k pračke vždy mi všetko popodáva.Keď pečieme rozbíja vajíčka aj keď niekedy to skončí aj na zemi ale bavíme sa.ja ju zapájam do všetkého a naštastie ju to baví.
Každý deň ideme na prechádzku pod chvílou máme nejakú návštevu nemáme sa kedy nudiť.
Ale každé dieťatko je iné Darka velmi pomáhat nebaví tak dúfam že malej to vydrží. 😀

vana
19. feb 2009

Ali čo sú všetky deti choré v jasličkách ,zúri chrípka alebo niečo iné?

alena22
19. feb 2009

nie nejsu chore ale vsetky maju starsich surodencv a su prazdniny 😀
my sa ako tiez s adkom prebavime cely den ale lepsie je ked je tam ma kolektiv zahra sa a aj mam klud na porobenie si 😀

cezetko
19. feb 2009

My sme sa dnes vozili tiez na sankach. Boli sme u nasich. Inak aj ja sa tesim ze bude raz teplejsie. Obliekanie je des. Dufam ze ta akcia vyjde.

sylverka
19. feb 2009

ahojte no vidim že sa všetci vozite my sme so sabinkou boli sankovat sa v pondelok aj s tatom dnes sme boli len sa prejst papa 😉

alena22
20. feb 2009

ahojte tak my sme mali dnes uraz ☹ adko pozeral so mnou z okienka na hoja hoja a uz ked sme skoncili tak sa nejak zvrtol a padol nestihla som nic spravit iba pyncusky som zadrapla a tie sa natiahli takze padol mame peknu modrinu klasika 🙄
ja som sa tak zlakla, som sa potom klepala ako ratlik ☹
nastastie po chvilke neplackal jasil sa hral sa tancoval behal maloval 😅 a krasne papal aj spinkal bezne takze snad nic nebude okrem modrinky 😎
pocasie je vonku tak na kavicku v teplucku doma ze? 😠 a to mame sane ale nejdeme ani von ked taka pada pada nas tu zapada cela senica lahne snehom 😀

erika3011
20. feb 2009

Ahojte dievčata, chcem sa vás opytať, dá sa v Senci zohnať kočík Implast Bolder??? Som z Levic a tuto neni šanca ☹

alena22
20. feb 2009

no my sme senica nie senec ale neviem ci sa tu da my tu mame jediny takych obchod dema a tam su take kociky aj lepsie aj horsie tento co pises konkretne nepoznam skusim vysnorit ich stranku ak najdem hodim ti sem link 😉

erika3011
20. feb 2009

alenka...dakujem..trošku som sa kopla v písani 🙂 ..myslela som Senicu.. lebo našla som jeden internetovy obchodik zo senice a tam ten kočik maju, len neviem či by sa to dalo tam aj kupiť, kedže v senici je ich velkosklad..a 20 kusov si kupovať nebudem ..stači len jeden 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre