Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
27. mar 2009

jaj mas dve deticky doma?
a vsak darko by sa postaral, no idem ja do sprsky a spat uz som znicena cele dva dni som sedela za pc a amkala a teraz tu nemusim byt a sedim tu zas no asi sa vyfackam za to uz 😀
tak sa majte nech deticky krasne spinkaju hlavne tie z robotnickej ale samozrejme aj leo a krasny vikend papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

cezetko
27. mar 2009

Dakujem. Dufam ze bude kludna noc. Ja sa tiez desne bojim ked Leo spadne ale nastastie sa snazim byt duchapritomna a utisit ho a osetrit rany ak su. Tak vam prajem dobru nocku a prajem pekny vikend

mamartinka
27. mar 2009

vana.no nic moc dnes.nadranom mi prisli dni ako kazdej.takze teraz taky bruchabol.ale neako to nerisim.raz to snad aj nam bude dopriate.

vana
27. mar 2009

Aj ja prajem všetkým dobrú nocku ,ja mám každý víkend dve deti ,Darko je šikulka ale práve zaliezol do postele a on ked spí tak spi aj ked traktore padajú nič ho nezobudí.Zlaté to dieťa 😀

Krásny víkend všetkým!

mamartinka
27. mar 2009

ali pred chvilou som vysla z vane.ano som sama este do 22.30.u nas uz bude 23.30.na slovensku.a inak nezabudnut.zajtra na nedelu sa meni cas.tak dobru noc vsetkym a konecne teply vykend.uzite si to jarne slnenie. 😉

alena22
28. mar 2009

Ahoj jani ty mas kazdy vikend obe deticky? ja ze len raz za cas, ale zdalo sa mi ze vas vidavam casto spolu to je fajn ze darkovi sa u vas tak paci 😵
Mne kazdu chvilku prifrci sestra s malou a pojdeme k babke trochem a mozno este niekam pozriet ked je tak teplo 😵

avanka
28. mar 2009

Dobre rano, , tak ja som poslala mojich von a ja robim poriadky, periem, vysavam, umyvam dlazky, varim, peciem, no tak celkovo.....sem som sa odbehla len naranajkovat
Vonku sice svieti slnko a je 11 stupnov, ale fuka studeny vietor ☹

Ali, kde si ma stretla? a nie nas? Bola som aj s Rastikom......a ja vzdy sledujem, ci ta nezbadam....no nic, si sikovnejsia 😀

alena22
28. mar 2009

avanka ved ste boli aj s malym aj s muzikom a ja som na teba trubila z auta cerveneho na robotnickej 😉

alena22
28. mar 2009

a dnes som ta zasa videla ale ty mna nie a ked som mavala myslim ze ma zaregistroval tvoj muzik 😀

mamartinka
28. mar 2009

ako sa maju,a co porabaju Senicanky?u nas fuci ale je teplo.

alena22
28. mar 2009

caf mamartinka ale ja som bola dnes u babky a potom sme sa vozili po senici lebo maly mi zaspal v aute a bolo mi blbe ho budit lebo on by uz nezaspal tak sme sli autom mrknut segre na pozemok ako budu mat domcek potom sme sli mandy kuknut na dom potom na sotinske nove IBV a tak sme sa vyvazali a ked sa mlady pan zobudil pokupili sme si v bille potraviny a tahali sme domov, konecne uz prisiel aj nas tatko tak sme doma vsetci a tak trochme upratujeme 😀

mamartinka
28. mar 2009

sestra kde bude stavat?v Senici?aky domcek?

avanka
28. mar 2009

Ali a ja som si myslela vcera, ze to moja sefka...tak som dnes kolegyni hovorila, ze na mna trubila a ona, ze ta akurat v Keni na slonovi mohla trubit 😀 😀 je tam na dovolenke...
A dnes sa ma rastik pytal, ze kto to bol, ale ja som si nevsimla.....este si robil srandu, ze chvalabohu, ze to nie je chlap, lebo by aj ziarlil...

no musim mat viac oci otvorene 😀 😀 😀

a ty si zo Sobotista????

alena22
28. mar 2009

nie nie ja som senicanka asi od roka,to sme sem dotiahli z ciech ale mama pochadza zo sobotista 😅
to sme boli u mojej prababky a adkovej praprababky v sobotisti mame tam viacej rodiny 😉
no ja vzdy mam na teba stastie na tom istom chodniku 😀 akurat ze sa nikdy nekukas 😀

alena22
29. mar 2009

ahojte kde ste???

vana
30. mar 2009

ahojte!
Tak ako ste víkendovali všetky?
my sme boli u babiek celý víkend tak sme sa zase trošku odreagovali.
ževraj sa k nám hrnie pekné počasie tak sa už velmi teším až dorazí,už aby to bolo 😎
Ako deti zvládli zmenu času?My sme so švagrovou v sobotu večer rozmýšlali či nebude problém v nedelu na obed uspať deti keď sa nám to posunie,ale nebol lebo rebeka sa rozhodla vstávať už o5 :00 po novom a synovec chvílu po nej,tak sme dnes dospávali,večer zalomila už o ôsmej a spinkala až do 8:40,tak dúfam že zajtra už budeme mať zase svoj režim.

alena22
30. mar 2009

ahoj no my sme cas zvladli v pohode ako keby sa ani neposunul tak sme v pohode 😵
aj ja som pocula o pocasicku uz sa tesim jupi je konecne si aj okna mozno umyjem 😅

mamartinka
30. mar 2009

aahojte.ako sa dnes mate?my tu baby dnes mame pekne pocasie.hned je nalada lepsia.a babyyyyyy 20.04 letime na 2 tyzdne domky. 😉 aj sa troska tesim aj nie.tak pol na pol.ale ved to ubehne zasa a pojdeme spet.

alena22
30. mar 2009

caves tak u nas sa vycasilo po obede bolo uplne super , my sme s adkom rajzovali po meste po obchodikoch kupili sme morcatu seno a jablckove tycinky na chrumkanie, v simbe sme objavili prsiplast s autickom cars a ked sme dotriasli domov tak som si aj okno v kuchyni umyla 😵 😵 😵 😵
zajtra ak bude pekne pokracujem v detskej a spalna obyvka 😀 to su plany co 😀

mamartinka super ze idete domov taka 2 tyzdnova zmena prospeje nie 😉
ku nam pride zajtra svokra s babkou na navstevu teda asi a muzik sa rozhodol ze im upecie domace rozky a keiserky tak ja sprabvim nejaku oblozenu misku a bude 🙂

dnes sme bez plienocky teda odkedy sme doma z jasli a vychadzky a mame jedny ocikane pancusky a jeden krat sa vypytal tak uvidime ake bude skore do spanku 😅

mandy20
30. mar 2009

ahojteeee
jeeej, ali, tak uz skusate bez plienocky? to je supeeeer, a najlepsie to bude v lete vonku 😀 booze ako ten cas leti, z Adka je uz velky a sikovny ukecany chlapcek a tot nedavno sme ho vozili ako krpceka v kociku 😀 😉

mamartinka
30. mar 2009

no Ali super ano len stale bude asi zasa praca na baraku.ak bude samo pekne.uf.roboty ako na kostole este velmi vela.no ale co uz ked chceme stavat.

mandy20
30. mar 2009

ahoooj mamartinkaaa, idete stavat baracik? a kde v senici?

alena22
30. mar 2009

veru mandy leti to desne 🙂
no adko uz lezi a ide hajat vraj som zvedava 😀 skore je nelichotive dvoje pancusky v pradle a raz cikal na zachodik 😀 a ten druhy krat sa aj skryl potvorka aby sme nevideli ze cika do pancuch 😠

mamartinka kde staviate?

mamartinka
30. mar 2009

babulky v Borskom Mikulasi.sem vlastne aj pisem lebo ako Senicanka k vam budem patrit ci nie? 😕 zatial ked prideme domou byvame u nasich v Dubovciach.no uvidime kedy to postavime.snad raz to bude.potom vas pozvem na kavu.ale to este veeeeeeeeeeeeeeelmi asi dlha pesenka 😒

alena22
30. mar 2009

mamartinka v pohode hlavne ze staviate 😉
aj tak ste v zahranici a tu chvilku co ste tu vydrzite aj u vasich 🙂
hej hej borsky mikulas patri pod senicu budes Buranka 😀 😀 😀 vies co sa hovori o buranoch? ze to niesu ludia to su burani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alena22
30. mar 2009

mamartinka samozrejme v srande to myslim to sa tak hovori aby si si nemyslela ze ta chcem urazit ja by som brala domcek aj na buroch 😉

mamartinka
30. mar 2009

no vies ja mam radsej dom,zahradku hlavne cez leto,na jar mozes vyst na dvor.mam rada zvierata a chceme mat aj psa.a na zahrade mu bude lepsie,volnejsie nie.no chceme len taky bungalov na prizemi.vsetko pootvarane myslim chodbu.kuchynu a obyvacku dokopy.joj uz keby to bolo.to ale zasa s tou kavou ja som myslela naozaj.Ali co maju este take nove v Simbe.no Ali tak srandu si robis 😀 ?

alena22
31. mar 2009

Cafte, ja neviem ja do simby moc nechodim iba ak na tie svedske utierky na okna a kamoska kupovala malej tricka,tak som tam zahliadla ten prsiplast a navyse bol cars tak sme ho hned brali 😀 😀 😀
Dnes som chcela pokracovat v umyvani okien ale nejako je zamracene fuj to co za pocasie prislo zas 😠
mamartinka jasne ze dobehneme na kafe tak aby to bolo cim skorej musis makat cele dva tyzdne na dome 🙂
no idem si sprravit kavicku a daco poriesit doma papa 🙂

mandy20
31. mar 2009

Ahojteee
tak ja som uz aj doma zo skoly, na jednu hodinu som tam musela ist 😠 😠
mamartinkaaa, jeeej byvas v dubovciach? tam chodime k uctovnicke 😉
dnes je velmi zvlastne pocasie a vyzera to tak ze bude prsat, ach jo, ale baby vikend to istiiiii, ze 20stupnooooov 😵 😵

mamartinka
31. mar 2009

mandy a ku komu?nie ku Katke Ondrusovej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre