Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

mamartinka
27. feb 2010

Baby dakujem 😉

alena22
28. feb 2010

jani kukala som tie torticky dnes na MMB a su nadherne najviac sa mi paci ta slzicka pre babicku to je ozaj taka torta ze starsej pani-babicke na anrodky fakt kraaasna no ozaj si sikovnica 😉 len tak dalej
ja mam radsej robit tie slane torty podla mna su ovela jednoduchsie a za chvilku uz aj budem mat pricinu to robit 😵

mamartinka
28. feb 2010

Baby kde si Jankine torty kuknem?

mamartinka
28. feb 2010

😉 Dakujem.

cezetko
1. mar 2010

Ali ty fakt organizujes dost v predstihu. Ja este ani netusim ci bude nejaka oslava Leovych narodenin 😉 😀

vana
2. mar 2010

Ali dakujem za pochvalu.
Ja ešte netuším ani čo jej kúpime ,my možno oslavu spravíme na chalupe takú gagden party tam sa všetci na dvor isto zmestíme a nemusíme sa tlačiť v tomto mini byte.

mamartinka
2. mar 2010

vana pekne torty.Sikulka si 😉

alena22
2. mar 2010

ahojte a co si zacnem mam toho malo tak este aj oslavu, ale ja sa v tom vyzivam ja tym zijem ze adko ma narodeniny a tak ze bude mat party to uz mi z hlavy nikto nevytlcie a hlavne ma to bavi 😵 😵 😵
no keby sme mali chalupu veru taka uvolnena garden party je ovela lepsia ako niekde v podniku ale nam to staci aj takto vsak viete ako je vo fit pite kryte to tam maju a aj ihrisko je s pieskoviskom tak to bude ok aj minuly rok bolo super 😉
sa vytesujem som si dnes nakupila semienka a idem sadit 😵 boze ked je uz takto slnecno cloveku sa hned aj inac chce 😎

sylverka
2. mar 2010

jasne každe´ho čo ho bavi aj ja rozmyšlam vela veci v predstihu 🙂

alena22
2. mar 2010

caf sylverka a vy sa ako mate???? sme sa XY rokov nevideli 🙂
no som si posadila boha prisla k nam pani poistovacka a sme sa jej az teraz pred chvilkou zbavili muz uz od hladu aj skulil na nu a ona kecala kecala 😀 😀 😀

sylverka
3. mar 2010

ale fajn ozaj naposledy na vianočných trhoch 🙂 mohli by sme sa 😉 všetky stretnut niekde vonku navrhnite budeme sa snažit prisposobit 😉

stija
4. mar 2010

ahojte
vidim, ze uz ste skoro vsetci zdravi, ali este tebe nech to dobre vsetko dopadne, nech sa tie problemy nekopia.
a martinka tebe tiez, nech to v maji dobre dopadne.
my sme v podstate uz zdryvi tiez, ja som bola nachcipla, inak v pohode. akurat mala sa vysipala po celej tvaricke, uz to nie je az take ako na zaciatku, ale stale ju ma chuda akusi drsnu, cervenu, obcas flakatu. vraj asi nejaka alergia, mam ju sledovat a davat fenistil. a evidentne ju to svrbi, lebo sa skriabe a zmoli si ocka. tie ma chuda tiez nie celkom v pohode, vacsinu dna ich ma trocha opuchnute a vacky pod ocami. uz tyzden, aj ked sa vyspi. tak dufam, ze to je len nieco prechodne a skoro to prejde.

mamartinka
4. mar 2010

stija dakujem 😉 No dufam ze budu vsetky vysledky ok lebo uz teraz mam hruzu.Ale snad neako prezijeme.

alena22
5. mar 2010

ahojte , my sme dnes boli na kardio na myjave a adko bol velmi statocny nechal si spravit ekg aj sono srdiecka ani nezaplackal ukazal sestricke svojho psika brocka a bol velmi statocny uz je to velky chlap 😵 😵 😵 ale motivacia bola tri kindertycinky v batohu za slusne spravanie 😀 srdiecko bije ako ma vsetko ok sa vytesujeme 😵

vana
5. mar 2010

No tak to je super,to naša inak vystrája u doktorou tú by na sono museli uspať.Tak sa teším s vami že ste v poriadku...
My sme bboli dnes na otoč na chalupe pre zeleninu a skontrolovať to tam ale teda počasie sa zase riadne búri tak tam fučalo....

Stija tak nech vám tie problémy rýchlo prejdú,držím palce..to je hroza s alergiami

alena22
6. mar 2010

no to pocasie je desne uz mi to ide pekne na nervy ze sneh pada mrzne a tak....ja som si vcera bola sadnut s kolegynami a ked som sla domov a to som sla iba kusocek tak ma oziabalo des a hruza a ten vetricek 😠
dnes je sice slnko ale zima je tiez poriadna, nastastie ideme k sarke gratulovat na party tak budeme v teplucku uz sa tesim jak sa ado vyblazni a vecer bude ako anjelik 😵 😵 😵

mamartinka
6. mar 2010

Ali tak si uzite oslavu.Tady uz mame teple pocasie aj ked chvilami este tiez je chladno ked sa slniecko schova.

alena22
6. mar 2010

jaj mati sa mate ja by som brala uz takych 15-20 stupnov 😵 mne by stacilo keby tak bolo celorocne ze ziadny zima ziadne horuce leto ale v kuse 20 stupnov a zilo by sa mi ovela ovela lepsie 😀 😀 😀

mamartinka
6. mar 2010

Ali tu je tak 7,8 stupnov cez den a uz vsetci chodia Iri v kratkych rukavoch a kratasoch 😀 A teplo je ale ked slniecko zajde je este chladno.Vetrik fuka troska studeny dnes.

alena22
6. mar 2010

boze ze v kratasoch vsak by som zdochla ale tak oni su nauceni tam tak zit ze zima a pre nich je 8 stupnov asi uz prechod jar leto 😀 😀 😀

mamartinka
6. mar 2010

Asi tak neako.Oni uz by sa nedbali aj okupat v mori.Adulik co poraba?Uz sa chystate?

cigaretka5
6. mar 2010

Ahojte dievčatá, som rodena Senicanka na pár rokov som si odskocila do ba a teraz sa vraciam do regiónu, no nie už do senice ale prerobili sme domcek blízko. V júli budeme traja a ja by som sa rada opäť socializovala medzi senicanky a senicanky mamičky. Vezmete má medzi seba?

vana
6. mar 2010

Ahojte!
Cigaretka vitaj medzi nami,aj ja som to mala podobné ako ty.
Ali ako dopadla oslava?

alena22
7. mar 2010

ahojte, jani oslava bola super deturence sa vyjasili my sme posedeli a sli sme domov prisli sme do senice dali si adka spinkat k svokre a spetom sme vyrazili spolu po 100 rokoch von s chalanami co sme volakedy chodievali tak sme si posedeli popili a skonstatovali ze castejsie treba take akcie robit 😀 😀 😀

alena22
7. mar 2010

ahoj cigaretky vitaj medzi nami....a kedy cakate babetko?

mamartinka
7. mar 2010

Ahojte.Tak Ali super ze oslava prebehla ako sa patri.cigaretka5 vitaj v teme.Vidim ze budes mat julove babetko tak gratulujem a mas potom aj i.p U nas dnes je opet pekne ale zasa vetrik robi zimu.Po obede chceme vibehnut chvilu k moru a niekde na kavu.Tak zelam vsetkym este peknu nedelu.

sylverka
7. mar 2010

ahojte vitam ta cigaretka 🙂

alena22
7. mar 2010

caves sylverka akoo??????

jaj v juli som to prehliadla 😀

cezetko
7. mar 2010

Ahojte. Vitam novu clenku.
My sme boli cez vikend na vidieku u mojich rodicov a na hodinu a pol som bola v bare bez deti sa odreagovat. Dlhsie mi to deti nedovolili. 😉
Ali super ze ste v poriadku. Nas Leo by to tak hrdinksy nezvladol, ten vidi lekara a place ako besny ani mu nemusia nic robit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre