Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cigaretka5
11. okt 2012

baby nejake referncie na senicke skolky?

stija
15. okt 2012

ahojte, tiez som myslela, ze to tu spi. aspon pred casom to tak vyzeralo. ale uz daaavno som tu nebola. teraz som nahodou zabludila 🙂
o skolkach sa hovori vselico - u Sasa je to vraj iba o strazeni deti, vyborna je vraj v Cacove, ale niektori vravia, ze je to iba preto, ze tam chodili deti, ktorych rodicia toho dost sponzorovali, ale kto vie? Co viem, boli tam velmi spokojni. Na sotinsku som pocula chvalu aj kritiku, zaleti od ucitelky. V jednaj triede tak, v inej inak. Na Janaka Krala maju myslim od druheho roka anglictinu, v tom je ina, lebo ostatne maju nemcinu. ale Janka Krala celkovo dost chvalia, aj pristup uciteliek. ale uz som pocula aj staznosti zo strany rodicov. No kto vie? niektore veci berieme kazdy inak a zalezi na uhle pohladu. Aj u Sasa uz jedna mamka chvalila, ze sa jej velmi paci, ze tam vraj ide to, co inde nie, napr. cumel, co si ja osobne myslim, ze u trojrocneho dietata toto riesit je nezmysel. No treba si urcit priority

mamartinka
15. okt 2012

@stija Ahojik.Pozeram ze Beuska uz ma 3 rocky.To to leti.Uz aj do skolky chodi?Paci sa jej?Ako sa inak mate?

stija
20. okt 2012

@mamartinka ahoj. hej, uz skoro tri a pol. v skolke sa jej paci, minuly tyzden bola tri dni doma a uz sa skolky nevedela dockat 🙂 ale ona uz je zvyknuta, uz vlani chodila do klubu (jasli), ja som uz zarezavala. a ako inak? ok, este par mesiacov a zase som doma. Beinka sa uz nemoze dockat braceka alebo sestricky 🙂
co vy? nejake novinky?

mamartinka
21. okt 2012

@stija Juj co to citam.Bude drobcek dalsi?Kedy mas termin a kam sa chystas rodit?Aj viete pohlavie uz?U nas vsetko stale po starom.Stale dvaja.Nic nove u nas.

stija
8. nov 2012

@mamartinka hej, dobre citas 🙂 pohlavie neviem, ani nechceme vediet. Beinka by najradsej sestricku, no, ale uvidime. Termin mam v marci, takze na vselico este dost casu. ale asi by som sla na Myjavu, bola som tam aj s Beinou, chvilu som si tam aj polezala pred porodom a bola som spokojna.

mamartinka
8. nov 2012

@stija Tak hlavne nech je babo zdrave.A inak keby to bolo 5.3 by som sa potesila.Vtedy mam narodky 😉 🙂

maatuulka
22. mar 2013

Sa to tu akosi zaseklo :D

mamartinka
22. mar 2013

@maatuulka ahojki.Tu uz nikto nechodi.Vsetky ked tak asi len facbook.

lolonka
24. mar 2013

ahojte kocky..........

ja byvam blizko Senice.. 😉

lubenka01
24. mar 2013

@lolonka ahoj, a kde bývaš?

lolonka
24. mar 2013

@lubenka01 ..v Sastine 🙂 a ty?

lubenka01
24. mar 2013

ja priamo v senici, ale pochádzam zo štefanova

lolonka
24. mar 2013

@lubenka01 si na materskej?

lubenka01
24. mar 2013

na RD ale len do 20.4. potom už nastupujem do práce, Tamarka bude mať 3 ročky 🙂

lolonka
24. mar 2013

@lubenka01 a kde pracujes?

lubenka01
24. mar 2013

@lolonka na Slov. červenom kríži v Senici

lolonka
24. mar 2013

@lubenka01 fuha...to neviem ani kde tam je....to si zdravotna sestricka?...poriadne ani neviem, co sa tam robi?

mamartinka
24. mar 2013

@lolonka ja som od Skalice ahoj.Byvat budeme ale v Borskom.M takze do Sastina kusok.Chodievame tam aj obcas aj do kostola sme tam obcas zasli.

lolonka
24. mar 2013

a ako sa baby volate?...

@mamartinka ...co si v Borskom Mikulasi staviate dom, alebo?.....a mas napisane, ze byvate v Irsku??..uz nie?...

mamartinka
24. mar 2013

@lolonka ano staviame tam dom aj manzela mam odtial.Ano sme v Irsku a na dome sa pracuje svojpomocne len ked prideme domov.Zatial sme v Irsku 😉 Ty si priamo zo Sastina a mate tam postavene?Ci byvate z rodicmi.

mima1983
24. mar 2013

Myjava... 🙂

lolonka
24. mar 2013

@mamartinka ..mame postavene ........ja odtial ani nepochadzam..

lolonka
24. mar 2013

no teeeda... 🙂 🙂 ....a kolko vas je v tejto skupine?

maatuulka
25. mar 2013

@mamartinka no vsimam, ze akosi sa to preskupuje na fb 🙂

mamartinka
26. mar 2013

dobi382
Ahojte babeny viem že to sem nepatrí,chcem sa spítat nemate niektora zaujem zadarmo o Nutrilon 3 s vanilkovou príchutov je tam raz odobrane 800g viete je mi to škoda vyhodit a malí mi to už nechce papat!!Viac IP

nikibella
28. mar 2013

Neviete prosím o nejakom lacnom podnájme 2- izb.bytu v Senici?

katysenica
4. máj 2013

Hľadám kamarátku s 3-4 ročným dieťaťom na spoločné hranie sa s mojou 3 ročnou dcérkou? Zatiaľ nenavštevuje MŠ, tak jej hľadám rovesníčku

mamartinka
4. máj 2013

@katysenica ahoj.Si na facbooku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre