Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

sylverka
4. sep 2010

🙂

00vladka00
4. sep 2010

ahoj.aj bývam blízko Senice.

stija
12. sep 2010

kde nik-tu nik. alebo sa mylim?

ivulik007
15. sep 2010

Ahojte, je tu niekto z Jablonice? 🙂

lubenka01
20. sep 2010

Ahojte, ja som tiež zo Senice.

cigaretka5
20. sep 2010

nejak tato tema spinka

stija
5. okt 2010

ahojte, chodi sem vobe este niekto?

mamartinka
5. okt 2010

😉 🙂
@stija Ako sa mavate?Ako Beulka?Inak som pozerala facbook a odkial sa poznas z Veronikou Panickovou?Mas ju v priateloch.Ja ju totiz tiez poznam.Je to mojej sestrenice sestrenica.Inak u mna vsetko po starom.Tiez by tato tema uz mohla aj ozit.Nielen facbook.

sylverka
14. okt 2010

no vidim že je tu pokec v plnom prude 🙂

00vladka00
18. nov 2010

ahojte.ako sa tu mate?

mamartinka
18. nov 2010

@00vladka00 Cauko sem uz nik nechodi.Vsetci teraz ficia na FB?Ty si priam z Dojca?Ja mam kusok odtial manzu.

00vladka00
18. nov 2010

@mamartinka ahoj.ano ja byvam v dojci.

mamartinka
18. nov 2010

Ty si tu uz prispievala ci si tu nova?No vies sem uz nik fakt nechodi.Vsetky baby teraz su len na facbooku.Ja by som aj pls ale sama zo sebou si tu pisat nebudem.Ty mas kolko rokov?Aj manzel je z Dojca?Pozeram ze Natalka bude mat onedlho 2 rocky.Mali ste pekny vianocny darcek.

00vladka00
7. dec 2010

@mamartinka ahoj.nie som tu zaregistrovana dlho.tak pol roka a ani to nie.ja mam 32 rokov.manžela mam z Holiča.

lubenka01
11. jan 2011

Mamičky prosím Vás je v Senici nejaká požičovňa karnevalových masiek pre detičky? 😝 😝 😝

mamartinka
11. jan 2011

@lubenka01 Ahojki.Ty si priam z Holica?Juj neviem tu ti asi nikto neporadi nakolko tu uz nikto nechodi.Tato tema uz tu ziva akosi dlho prazdnotou.Teraz vsetky ficia na Facbooku. 😉 Keby som vedela ale rada poradim.Bohuzial.Ale skus nick froschka napisat jej postu.Ona sem tusim tak najviac aspon do blogov zo Senice chodi.

mamartinka
11. jan 2011

Co som zasa napisala.Zo Senice som chcela napisat.Prepac. 😉

froschka
27. jan 2011

@lubenka01 ahojky...ja sem veru chodi kuk kazdy den, vacsinou do nasej skalen temy pre dvojicky 🙂 Skoda ze tuto to je take slabe.....Poznam jednu babu co ma v Stevanove milion masiek 🙂 napis IP dam ti kontakt

cezetko
29. jan 2011

Ahojte.
V Senici je niekolko pozicovni masiek. Ak potrebujes na jednu pozicovnu mam kontakt.
Mate pravdu nejako malicko sa tu debatuje. Asi sem zavitam castejsie 😉

katka159
10. feb 2011

@lubenka01 ja viem tiež o jednej v činžiaku oproti sporiteľne ma celkom dobrý výber.... 🙂

lubenka01
11. feb 2011

@katka159 Ďakujem, ale už sme kúpili v dráčiku.

katka159
11. feb 2011

@lubenka01 tak potom peknú zábavu... 🙂

lubenka01
12. feb 2011

@katka159 Ďakujeme. Maškaný ples bol minulý týždeň. Ale bolo fajn. Teraz sme všetci chorí, máme doma lazaret.

katka159
13. feb 2011

@lubenka01 ahojky mi sme boli dneska na karnevaly...to tuším teraz tie chrípky su všade ale našťastie nám sa to mvyhýba, možno aj preto že sme zasa začali chodiť na plávanie s malý.... 🙂

bambusko
25. feb 2011

ahojte 🙂 hladam miesto na zorganizovanie stretnutia rodin, cenovo zaujimave je zariadenie pri kunovskej priehrade - chata nad plazou. nikdy som na zahori nebola, len som si to pozrela na google mape a zistila, ze je to vlastne priehrada uprostred poli 😨 doporucili by ste toto miesto? ako je tam - pekne, cisto alebo je to nejaka mlaka? termin je v maji, mam obavy, ci by tam neboli komare. da sa niekde v okoli ist na zaujimavy vylet? dakujem 😅

smejko
8. mar 2011

Dievčatá, máte niektorá osobnú skúsenosť s krstom bábätka v SE ? Robia sa nejaké špeci prípravky ? Ako dlho to trvá ? Ako často sa krstí (raz do mesiaca, každý týždeň ... ). ďakujem za info.

lenkama
15. júl 2011

Ahoj,ja som tu nová,presťahovali sme sa z BA do Kútov,poradíte niekto,čo je tu také, alebo v okolí, zaujímavé na dobrú prechádzku s deťmi,ďakujem za každú radu 🙂

mamartinka
15. júl 2011

@lenkama no to si sem moc nenatrafila na tuto temu.Tu uz nik nechodi moc.Vecsinou vsetky su teraz len na facbooku.A ked aj tu baby su vecsinou len zo Senice vsetko.Z Kutov ziadna.Tak asi ti moc neporadim ani baby by ti asi neporadili.Aspon co sem ja dlho chodim tak su tu len same Senicanky.Pa.

sonamm
16. júl 2011

Ahojte, neviete niekto o moznostiach plavania babatiek v Senici??Priapdne okolie...dakujem

mamartinka
16. júl 2011

@sonamm Urcite by ti baby poradily.Ale sem uz nik nechodi.Frcia vsetky na facbooku. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre