Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
5. júl 2009

cafte zuzi toto iste som robila aj ja stale ked som bola s malym doma varila vypekala dzemovala atd ale teraz som taka rada ked pridem z prace pohram sa s adkom a vegetim 😀 😀 😀

a konecne viem kam mam chodit na dzem staci mi zbehnut tri poschodia neviem naco beham az do marie 😀 😀 😀 😀

ja sa tesim az bude dovca moja jupi je 😵

stija
5. júl 2009

ahojte, aj my mame za sebou uspesny vikend. sobota bola pracovna, ale vela sme spravili, tak som rada. a dnes sme mali navstevu a vegetili. konecne, po dvoch tyzdnoch 🙂

miri mala je krasna 🙂 a velmi sa podobaju s Leom.

ali krasnu dovolenku

vana ono na takej chate moze byt super. a casto lepsie, ako trajdat kde kade. i ked to niekedy tiez nie je zle. ako vravi sylverka, viac ide o ludi a o to, ako si to zariadime, nez o miesto.

avanka
6. júl 2009

Ali, ved dobehni 😀 😀 Inak tu dovcu som aj ja milovala, akurat mne byvalo v lete v robote najlepsie.....takze ja som si vzdy vybrala len v dobe Rastikovej celozavodnej 1 tyzden a zbytok leta som bola v robote

Jani, aj ja si tak robim zasoby na 2 roky 😉

cezetko
6. júl 2009

Ahojte.
Svokru som prezila v zdravi. Bolo to celkom vesele. Mala velmi dobru naladu. Stale chcela vyvarat a nieco robit. Odisla az v nedelu vecer. Slubila ze coskoro pride zasa 😒

mamartinka
6. júl 2009

Miri tak super navsteva nie?a uz sa tesis na dalsiu 🙂

cezetko
6. júl 2009

To si pis ze rozhodne. Moja svokra je velmi svojska. Ak ma dobru naladu tak sa to da. Ak ma zlu tak je to des. Zlu ma skoro vzdy 😉

vana
7. júl 2009

Ahojte!
Tak to som rada že si prežila,svokry sú už raz také, ale aspoň ti teda pomohla trošku.

Ali kludne dobehni ak ti dojde dzemík,momentálne máme v ponuke len jahodkový a čerešnový ale sú dobréaj ked sú z minulého roku.

Ráno to vyzeralo že bude pršať tak snád slniečko vydrží až do poobedia.

sylverka
8. júl 2009

ahojte vidim že ste v plnom nasadeni dufam že sa už konečne počasie umudri a bude už bez dažda 🙂 a detičky budu môct šantit na kupku a hojdačkach lebo doma im je otupno ☹

cezetko
8. júl 2009

Doma je to dost des, ked je takto uprsano.

mamartinka
8. júl 2009

baby pockajte do buduceho stvrtka.z Dublina vam prinesieme krajsie pocasie 😀

sylverka
9. júl 2009

no dufam že maš martinka pravdu nech mame na dovolenke pekne 🙂

avanka
9. júl 2009

Silvi, kam idete?

vana
9. júl 2009

Ahojte!
Tie búrky už fakt lezú na nervy ale dnes aspoň beki videla prvý krát krásne dúhy valmi sa teškala tak to jediné pozitívne.
Dúfam že cez víkend bude pekne.

vana
9. júl 2009

Mne zajta ráno príde synovec na prázdniny tak nám bude zase veselšie,teším sa 🙂

alena22
9. júl 2009

ahojte, no burky idu na nervy pekne uz aj mne 😠

jani mne pride zajtra z prazdnin syn tak uz sa tiez v celku tesime sme tyzden s muzikom sami doma 😅
Uz nas ani von nebavi chodit len adka vyckavame 😀

cezetko
9. júl 2009

Dufam ze uz bude krajsie. Stale sme doma a je to dost otrava.
Ali tak vy s muzikom ste si mohli uzivat ako za slobodna 😉

sylverka
10. júl 2009

avanka ideme do tatier na tyžden tak snad tam bude pekne 🙂 ali ozaj ste boli ako za slobodna moholi ste si uživať ale ono to asi človeka bavi len chviľku lebo zakratko zisti že mu tam predsa len niekto chyba 🤐 Užite si pohodičku dufam že ked sa vratime už bude byvať pekne tak zorganizujeme stretavku na kupalisku teda kto bude chcieť majte sa ružovo pa 😀 😀 😀 😀 😝

alena22
10. júl 2009

ahojte sylverka ja tie kupaliska moc neuznavam ak ti mam pravdu povedat poprve sa nemienim nikde presusat v plavkach na to su ine postavicky tam 😀 a podruhe pri nasom stasti tam adko daco nachyta podme stretko zrobit niekde na teraske pri kavicke a vinku 😀 😀 😀
no veru mali sme doma taky nezvycajny klud ale uz je adrianko doma a keca a keca strasne sa pri deniske rozkecal prisiel domov detska cela popratana a on si sadol a ze toto je moje doma 😵 😀
pred chvilkou hovoril tatkovi ze prosi si jogut 😀 a sem tam sa chyti za hlavu a ze moja hlava moja hlava, deniska ako spravna teta ho naucila aj boha jeho a sakra tak mame o zabavu postarane 😀 😀 😀
joj este tyzden popracujem v robote a hura prazdninyyyyyyyyyyyy 😵

alena22
10. júl 2009

sylverka este som chcela zazelat krasnu dovolenku nech vam krasne slniecko svieti a voda iba v bazenoch 😉 a zabudla som ti pochvalit tie fotky co si mi poslala mms sabinka aj alexik su tam super 😵 😵 😵

mamartinka
10. júl 2009

no ahojda Ali.tak prazdninar uz bacuje doma ako citam.musi byt podareny teraz s tymi recami. 😀 ozaj baby od stredy hlasia na slovensku 32 stupnov a v stvrtok 31.tak nam dufam ked aj kratka dovca vide.

alena22
10. júl 2009

caf mati no bodaj by bolo tak pekne ....mne teraz volala sestra ze zajtra je cesta rozpravkovym lesom tak ideme dufam ze to bude stat za to 😵 😵 😵 som zvedava co zas krpcek navymysla 😀

mamartinka
10. júl 2009

Ali a adko uz vam po prazdninach ide do skolky ci este do jasliciek.to sa este nauci slov neboj.tak nech vam zajtra pocasie vide a nieco nafotite 🙂

sylverka
10. júl 2009

dakujem ali aj Vám nech všetko vyjde aj všetkým kočkam ktore sa chystaju dovolenkovať aj tie ktore nedovolenkuju prosto všetkým nech detičky posluchaju a hlavne nech už si užijeme leto 🙂

alena22
11. júl 2009

mati adko ide este rok do jasliciek az dalsi rok chceme skolku. Neboli sme ani na zapise tak uz nemam ani co riesit ale aspon bude riadny skolkar nauceny na kolektiv bez plienociek a bude vediet pit z hrnceka a papat sam takze budem spokojna 😅
No dnes nema prsat tak snad si uzijeme sa tesim co to tam vstko bude a na reakcie adka som velmi zvedava 😵 snad nafotim vela peknych fotiek ja sa v tom vyzivam len keby som mala kvalitnejsi fotacik taky kanonik by mi bodol zrkadlovka 😀

avanka
11. júl 2009

Ali, tak si to uzivate, co? my sme mali ist k svokrovcom na chalupu hned rano, ale maly vnoci akosi vystrajal (to robi to kojenie, furt chcel byt na ciciku 😀 )tak sme sa od 1 do 2 v noci vsetci 3 hrali, o 2 som ho ulozila, vstaval o pol 8 a o pol 11 isiel spat a stale spi 😀
jasne, ze Rastik s nim 😀
uz aj mamina volala, kde sme...no uz je hore, tak letime

Silvi, krasnu dovolenku 😉 a tesim sa na stretko, tiez by som radsej niekde inde, napr. vo Fit pite.......

alena22
11. júl 2009

ahojte no na humencoch bolo fajne bolo 15 zastavok v rozpravkovom lese a 15-ta bola uz ze dostali za razitka spekaciky a opekali si no adko plny zazitkov my tiez krasne nabuduce ideme zasa 😵
neskor dohodim aj foto ale budem mat co robit mam ich vyse 220 tak musim povyberat nejake pekne 😀

avanka
11. júl 2009

Ali, buduci rok uz pojdeme s vami, ak nas vezmete 😉

alena22
11. júl 2009

jasne jasne bolo to tam super myslim ze aj lukaskovi by sa pacilo, fotky som hodila na facebook 😵

stija
12. júl 2009

ahojte vsetky.

ali super fotky

mati, snad nam nie iba prinesiete, ale aj udrzite dobre pocasko.

a tiez si myslim, ze stretko by bolo lepsie inde ako na kupku. snad sa konecne s vami stretnem aj ja. zatial ma to vzdy obislo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre