Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
12. aug 2008

Tak navrhujem, ak nebude zajtra prsat, odchod o 8.30 od DM drogerie. Co vy na to?

cezetko
12. aug 2008

Ali dnes to budes mat dost tazke. nazavidim, ale zajtra si to uzijeme neboj. Cely den budeme na vylete 😉 Dufam ze nam pocasie bude priat

alena22
12. aug 2008

zajtra ma prsat a maju byt burky ☹
cezetko tak idem na spinig o 17:15 tak si oddychnem aspon tam trosku 😝 😀

cezetko
12. aug 2008

nestras s tym pocasim. Ja sa tesim na vylet!!!!
Chvilku vypnut je velmi fajn, zeby som si skocila do sauny? 😉

saxana2
12. aug 2008

este ze ste mi pripomenuli, musim odhlasit ten spinning dnes...isla by som velmi rada ale fyzicky sa na to necitim momentalne mam nejake problemy s travenim a chudnem takze sa musim dat dokopy a potom znovu ficim na spinning🙂
babenky ja pridem rovno na tu stanicu asi az lebo musim cakat rano na postarku a ta chodi tak okolo pol deviatej a potom ma na stanicu odvezie dedko nas...
ked sa mala zobudi ideme do cacova k svokrovcom takze vecer si vas precitam
pa pa

alena22
12. aug 2008

baby tu je to slubovane pridavanie penazi 😠

cezetko
12. aug 2008

Dufam ze nam vyjde pocasie.
Dufam ze ste si na spinningu pekne zacvicili a zajtra budete fit. Ak by sa nieco menilo u nas menilo, dame vediet. Na ihrisku ma postipala osa, nastadtie len do ruky, tak dufam ze vela neopuchnem.

alena22
12. aug 2008

ahojte tak mi nejdeme do trnavy isto manzel ma zajtra narodky a chce aby sme sli spolu vybrat tu vrtacku a pridu aj svokrovci sice ti az vecer ale aj tak nech si pochystam 😅 cize zelame vam pekny vyletik my az niekedy nabuduce ak by to slo
na spiningu bolo super ale citila som na sebe ze uz nevladzem v polke druheho kopca som dlho nebola teraz som bola slaba zato sylvinka slapala jak das 😀 tak sme sa zas zapisali na utorok a stvrtok 😵

alena22
12. aug 2008

miri citala si o tom prispevku ta len slubuje ..... jedna 😠
nedaju navyse nic joj to by ich bolelo to asi zo svojho pridava ked tak na tom sedi ..... jedna 😠
len dufam a pevne verim ze pociatek bude tvrdo bojovat za to aby to nepreslo ze ho nejako neuplatia a ze sa najde aj niekto kto sa k nemu prida

cezetko
12. aug 2008

Citala som a som znechutena. Mamicky na materskej maju zit zo vzduchu.

cezetko
12. aug 2008

Skoda ze sa nezucastnite. Urcite to nebude posledny vylet a este nieje iste ci nam to dopraje pocasie ☹

alena22
12. aug 2008

no baby ze ma tuto noc padnut vela meteorov 😅
ja vam kuknem na peta a za oknom cosi horelo a letelo k zemi a potom len vybuch a rana dosla sem s oneskorenim tak som zvedava co to padlo ale na meteor to nevyzeralo boze snad nie zas nejaka havaria snad do boli len halucinacie zo spiningu ☹

cezetko
12. aug 2008

Kedysi za mlada som pozorovala pravidelne padajuce hviezdy a vzdy som si chcela nieco priat, zial som to nikdy nestihla. Uz akosi nie je chut a hlavne sila pozorovat nocnu oblohu ☹

saxana2
13. aug 2008

ahojte,
tak nas vylet tak zmohol ze uz od siedmej spinkame🙂ja som si stihla aspon zafarbit hlavu...
Baby nepoznate nejaku vesticu v senici?alebo tu v okoli...slubila som svagrinej dnes ze sa Vas opytam...

alena22
13. aug 2008

ahojte takze my sme mali rusno som rada ze som nesilila ist na ten vylet 🙂
do obedu mi prisla nahodne kamoska z jablonice a potom dofical tatik z prahy a pozval nas na veceru na salas tak sme sa zdrzali do deviatej tam 😀
teraz cakame co decka zaspia a nacneme si s muzikom asi vinko aby sme zapili tie jeho narodky ado je taky rozjaseny ked videl dedka to vam bolo kriku pistal jasil sa santil no des a nevie sa ukludnit 😅

alena22
13. aug 2008

saxana a aku farbu si si davala?
boze ado este beha a jasi sa dnes spal babenky spolu necelych 45 minut za cely den prisaham desny tvor nepotrebuje spa on fici na sunari 😀

saxana2
13. aug 2008

Ali davala som si zamatovu hnedu ale ako vzdy bude z toho tmavo hneda az cierna🙂
vsak mu prestan davat sunar a uvidis🙂
co ta vestica Ali nepoznas nejaku?

cezetko
14. aug 2008

Viem ze bratovej frajerky brat bol u nejakej vestici v Holici a viem ze aj nejake su v Senici ale nemam na ne kontakt.
My sme z vyletu hned spali, este pred siedmou. Na vylete sa mi velmi pacilo, dufam ze si to coskoro zopakujeme!!!
Jani ja som si ani nevsimla ze mas novu farbu, som strasna. Ale dnes som celkovo mimo-asi z liekov proti alergii na ustipnutie. chce sa mi len spat.

alena22
14. aug 2008

ahojte tak my sme dnes mali dalsi rusny den a zajtra zas 😀
rano sme vyrazili s kamoskou a s detmi von na obed som bola doma od12-13 a sli sme na kupko a sadli sme si v hokejke v sotinej na vinecko no dosli sme domov o siedmej 😀
teraz nahovaram muza nech ideme do sotinej na kolera aspn za plot pocuvat ale nechce posiela ma samu a ja zas sama nejdem nejdete niekto??? 😵

alena22
14. aug 2008

saxi ja nepoznam nijaku vesticu v senici ale popytam bola som tri krat u jednej v dojci ale uz davno neviem ci tam este vobec byva 😒

alena22
14. aug 2008

uz sa tesim na zajtra ideme rano na jarmok na burcak bude bitka o hajzlik doma a jasne ze musime ist mrknut zvieratka k bille 😵 😵 😵 😵

cezetko
14. aug 2008

Zial je nie. Som uplne grogy. Ale pocujem ten koncert a moze to byt super.

cezetko
14. aug 2008

Mate pekne plany. Jarmok je v sotinej?

cezetko
14. aug 2008

ja sa na dnes uz lucim. dobru nocku. prajem pekny den zajtra a nech vam vyjdu vsetky plany

sylverka
15. aug 2008

ahojte dnes tu nie ste

mamartinka
15. aug 2008

ahoj sylverka.inak baby aj ja by som uvitala neaku vesticu.dufam ze coskoro poradite niektora.

alena22
16. aug 2008

ahojte taka som rada ze sme vsetko vcera postihali aj zverinec aj sme pokupili plno veci na jarmoku aj ihrisko dokonca sme si posedeli aj v pizza pube pod sylverkinym domom 😀
ale utahana som bola jak male stena dve deti ja lucia dalsie dve no hruza a este katka s baruskou boli 🙂
teraz chystam veci na oslavu muzovu dnes sa sem nahrnie ludi musim makat aspon som oslobodena od varenia polievka je a objednali sme si pizzu 😝 😀
ak bude zajtra pekne ideme na dostihy vy co planujete

mamartinka
16. aug 2008

cezetko ako dnes vydim v kalendari tak zrejme bude oslava.leonardovi zelam vsetko najlepsie a nech poslucha rodicou a robi im samu radost.

alena22
16. aug 2008

ahojte jej mamartinka nova foto 😉
mala by si si dat aspon jednu do albumu nech vieme ako vyzeras toto je moc male 😀
tak u nas dnes bolo total plno muzik mal oslavu narodiek a prask dosli aj necakany hostia cize 7 dospelakov a 7 deti 😀 najstarsi 12 rokov a najmladsia simonka ta ma tusim 13 mesiacov 😀 to vam bolo plna detska plna obyvacka kam sme sa pohli tam niekto bol a jeden pes 😀
prisiel zasa aj ddko z ciech v poslednej dobe ho vidime casto tak je pre adka velmi oblubeny 😵
hodim aj foto do albumu ale jeden chlapcek tam uz chyba maxik siel skorej domov ☹ tak ich je len sest 😵

leonardikovi zelame vsetko naj naj k meninkam vela zdravicka stasticka aby ho maminka s tatikom posluchali 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre