Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
18. aug 2008

cafte tak nedela sa zadarila dostihy boli super konikom sa nic nestalo 🙂 adko si jedneho aj doniesol domov samozrejme v plastovej podobe 😀 😀
vecer sme sli s baruskou na pizzu teda ja len vinko 😝 ale zaujimave je ze adko jedinu barusku nebije nehryzie a tak ostatne deti mlati rad radom no som zvedava ako bude v skolke uz sa mu to krati 😅 😵
lebo na oslave co mal muzik tak bil deti a pokusal simonku aj sarku a taky dobry chlapcek to bol detickam ani hracky nebral nic a teraz bum a cert 😎

cezetko
19. aug 2008

ahojte. navstevu u svokry sme prezili. 😉
Bude zajtra stretko? Janka je tento tyzden na chate na Brezovej.
A akosi sme zabudli na babsku jazdu. V nedelu som bola cvicit a moj manzel okupal a ulozil Lea spinkat uplne sam a zo svojej iniciativy. Velmi milo ma prekvapil.

cezetko
19. aug 2008

My tento tyzden sme skoro kazdy den u mojich rodicov-uzivame si este babku, lebo ma prazdniny. Od buduceho tyzdna uz zacina pracovat, takze budeme skoro stale v senici.

sylverka
19. aug 2008

ahojte ja som včera písala ale zasa sa mi to akosi neodoslalo gratulovala som leuškovi k meninkám veľa zdravia a štastia no neodosiela sa to

alena22
19. aug 2008

ahojte tak my dnes vyrazame na bicykloch na kunov s adkom a barus 😵
idem si katke nathat medovku asi aj korienok si vezmem na balkone uz mam aj matu budem bylinkovat 😅
sylverka dnes ideme na spining nie? ked budem vyrazat z domu prezvonim ta ok? ja idem autom 😉

alena22
19. aug 2008

joj sylverka ale sme si zaslapali co??? 😀 😀 😝 😀 😀 😝 😀 😀 😝
ja som KO prave som vysla zo sprchy nastastie maly haja tak mam klud muz siel do tesca ty uz isto mlsas cokoladu ja som mala len jablcko a pol litra mineralky minimalne pol litra smadna som jak tava na pusti 😝

cezetko
19. aug 2008

Dakujeme za gratulacie k Leovym meninam.
Tak ste si pekne zacvicili. Normalne vam zavidim 😉 . Co mate v plane zajtra?

alena22
19. aug 2008

ja idem zajtra na letisko na kole s malym ak bude teda pekne ak moc nie budem sa tulat a vymetat podniky senicke 😀

cezetko
19. aug 2008

Pekne plany. Takze stretnutie sas neorganizuje? AKe podniky mas na mysli? 😉 Zeby sme sa pridali 😉

sylverka
20. aug 2008

a hojte no ja som včera mala čokinu supiš no dnes o lezenine zelenine normalne ma boleli nohy teda fakticky to sa stáva málokedy

alena22
20. aug 2008

ahojte tak ja som dnes bola s adkom a barus vo fit pite iba nejako sa decka evedeli zosuladit aby spali cca rovnako tak sme kaslali na kola a sli sme do mesta a fit pitu 😉
sylvi ja som toho moc dnes nepojedla tiez nebolo kedy teraz nam navsteva odisla hladna som jak pes ale uz je vela hodin kaslem na to aby som nieco jedla 😝 😀

sylverka
20. aug 2008

alenka no supiš to sa pri tých deťoch a návštevách nedá ja to poznám ja niekedy aj zabudnem jesť len večer zistím že som hladná daj si víno a chod spať to ta nasíti supiš papa zajtra sa ozvite kde sa nachádzate

cezetko
21. aug 2008

Vy ste sa nejako pustili do chudnutia tusim. nestihate jest, to je prvy uspech k chudnutiu 😉 . nas dnes O JEDNEJ CAKA OCKOVANIE ☹ BUDE TO ASI VESELE.ne vybehneme niekam?
my sme boli vcera u mojej kolegyne na navsteve a potom u mojich rodicov, takze klasika. Na dnes mate co v plane?

cezetko
21. aug 2008

Polsedne noci spime priserne. Asi nam idu zuby. Aj cez den chce byt len pri mne a na rukach. Som zvedava co to bude. Ci zuby alebo mamickin maznacik 😉

alena22
21. aug 2008

ahojte my sme mali dnes den otvorenych dveri dotera 😀 asi niekto tajne vylepil plagaty po meste tak sa to tu zbieralo😀
najprv svokor potom starenka nasa a medzitym dva krat peto dobehol z prace 😅
my mame ockovanie za sebou teraz ani neviem presne kedy ideme mam to poznacene musim kuknut ale zda sa mi ze na konci septembra to v 15 mesiacikoch lebo to mame trosku poposuvane
my sme chceli ist dnes na kolo ale neviem ako to pojde mne maly spinka teraz starenka ho znavila lietal jak drak sa predvadzal nosil hracky a tak starenka cely vyjavena kolko toho ma a ake hracky ze to nikdy ani nevidela asi ju vezmeme na prehliadku do dracika aby vedela po com adkovi busi srdce 😀

alena22
21. aug 2008

ahojte tak mandy uz je bakalarka 😵 gratulujeme 😉

joj ale nam dnes zasa dal na spiningu som sa osprsila a idem dodychavat 😝
muzik ma odchytil este pred sprchou ci ho neostriham tak som mu to tam vykosila na sestku a ja som za to navrhla ze by mohol pozehlit lebo stale ma sluzka asi dovolenku alebo co sa to tam nejak kopi 😀 😅

cezetko
21. aug 2008

Podpisala si tu peticiu?
My sme sa zaockovala uplne ukazkovo. Leonardik skoro ani neplakal. Ockovali nas do rucicky. Pan doktor hovoril, ze bude mat hodinky 😉

alena22
21. aug 2008

to kde do rucicky preboha ked hodinky? 😕

alena22
21. aug 2008

jasne podpisala ale neviem ci to k niecomu aj bude tu si tam ficko drzi 😠

cezetko
22. aug 2008

Hej do rucicky. Dnes len placeme. Neviem co nam je. Mozno zuby? ☹

alena22
22. aug 2008

cezetko ale myslim ze do pliecka ci rucicky ako vies kde mavas hodinky 😕

mamartinka
22. aug 2008

baby zhanam radu.nikde mi nechcu poradit.8.8. mi skoncil menzes.vcera cely den nic a vecer na nohavickach krv.jeto mozne aby behom 2 tyzdnou znova menzes?rano som mala na vlozke trocha pospinene a na papieri nic.utrem sa druhy raz a zasa krv.som s toho zufala.co to moze zasa byt?poradte mi aspon vy niektora prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim.

alena22
22. aug 2008

mamartinka niekedy moze aj pocas ovulacie nastat spinenie a niekedy sa to stava ked sa vajicko uhniezduje moznosti je vela a dohad tiez najlepsie je ist k lekarovi, vazne je mi luto ale tiez neviem ako ti pomoct alebo presne povedat co to asi je 😒
ale silno drzim palecky aby to bolo nejake bujare uhniezdenie maleho cloviecika nech uz neni si snazilka ale mamicka cakatelka 😉

mamartinka
23. aug 2008

ali dakujem.mockrat.si zlata.ako maly a ako sa mate?zelam pekny dnik.ake mate na sk pocasie?my letime buducu sobotu na 3 tyzdne domou tak snad sa nam este neake to teplo ujde.

sylverka
23. aug 2008

ahojte tak mi zachvílu frčíme dúfam že to bude ok a štastlivo dôjdeme majte sa a píšte papa

saxana2
23. aug 2008

Ahojte babenky,
tak hlasime sa naspat z dovolenky v Brezovej.Bolo nam super, vyslo pocasie paradne.Chodili sme na kupko,boli sme v Piestanoch, na Bradle, kazdy vecer na pivku v miestnej restike no pohodicka....Vidim ze vy ste cvicili ako dive a ockovali sa.Nas to caka buduci tyzden chcem dat malu zaockovat proti tym pneumokokom.Dufam ze buduci tyzden sa stretneme, rada by som isla v utorok 17.15 na spinning prida sa niekto?
Ali pytala si sa na tu vesticu v Dojci?

saxana2
23. aug 2008

Sylvi prajem peknu dovolenku!!!!!

alena22
23. aug 2008

saxana cau no vidim ze si si uzila dovolenku ako sa patri nas to caka od stvrtku uz sa tesim 😵
mne ma dnes prist navsteva zo svajcu tak cakame cakame kedy sa doruti 🙂
ja som sa teraz napisala na spining az 2.9.2008 lebo teraz sylverka ide prec a vo stvrtok som zas ja prec ale este porozmyslam ci by som sla v utorok asi aj ano aspon by som nemala taku dlhu prestavku potom dam ti v pondelok vediet 😉

sylverka vam zelam prijemnu dovolenku uzite si to a dobre sa zabav a oddychni si 😉

mamartinka no dnes je tu skaredo ale doteraz boli horucavy aspon pre mna lochnes je strasne teplo ja sa potim aj ked je 22 stupnov cize mne je teplo ja ani zimnu bundu hadam nebudem potrebovat ved mam tolko podkozneho tuku nazbieraneho ze sa budem potit aj v zime 🙄

alena22
25. aug 2008

caute saxana ako s tym spiningom? ides zajtra mam sa nahlasit na 17:15 ci ako? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre