Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

mamartinka
10. feb 2009

a zelam este dobru nocku.

stija
10. feb 2009

ahoj marti, nie, my sa zatial drzime. i ked asi si musim zaklopat, lebo za posledny rok som chytila snad kazdy virus, co sa prehnal okolo. ale teraz je mama chora, aj som s nou v kontakte, ale zatial pohoda. tak sa vytesjem. co ty? ako v robote?

stija
10. feb 2009

ali u vas sa to teraz akosi kopi, najprv adko, teraz ty... drzte sa, aspon, ze adkovi je lepsie.

cezetko
11. feb 2009

Tieto chripkove obdobia su desne. Nas to zatial obislo. U nas su chori moji rodicia i brat. Zatial ich drzime v karantene, aby sme my nic nechytili. Tak vsetkym skore uzdravenie.
Ali dufam ze si uz ok. To si mala alergicku reakciu alebo to bol taky priznak chripky?

vana
11. feb 2009

Ahojte!
Tak čo suseda už vidíš?Čo ti tam dali?
Nám teraz idú horné očáky už jej to začalo prerezávať tak tiež bojím aby sme niečo nechytili ani velmi nikam nejdem všetci na okolo sú tuším chorý. ☹

mamartinka
11. feb 2009

Ahojte.stija v robote pohoda.Ali dufam ze uz si lepsie na tom.zelam vsetkym pekny dnik.

sylverka
11. feb 2009

ali preboha uzdravte sa rastino je dnes dom aj on ma od rana horučku 38,5 des zajtra už odchadza a včera večer prišiel no tak sme si ho neužili ☹ mirka ved ozvite sa a pridte sa na nas pozriet teraz ste na rade vy ak budete mat čas ok držte sa baby a prajem všetkym chorym skore uzdravenie

mandy20
11. feb 2009

Ahojte kocky 😉
Ali, ty kokso, to co robite? na vas sa nalepi vsetko co leti okolo, dufam, ze uz je tebe aj adkovi lepsie, myslim na vas a drzim pallec aby to frisko odznelo 😝

cezetko
11. feb 2009

Silvi teraz ked mate tatina choreho tak pockame s navstevou a hlavne pocasie nam akosi nepraje aby sme mohli ist von. Neboj my raz prideme na tu navstevu.

alena22
12. feb 2009

Ahojte , tak ja uz som zas "normalna" a dokonca odzneli ucinky tych liekov tak uz sa mi nechce iba spat a lezat 😵 huraaaaaaaaaa adkovi sa tiez velmi polepsilo tak za chvilku sme fit jupiiiiii 😀
dakujem ze ste na nas mysleli 🙂

sylverka
12. feb 2009

miri ale tatino už neni doma on dnes odišiel

mandy20
12. feb 2009

Ahojky,
Ali som rada ze uz je vam dobre, nestras nas tu 😉 mne od pondelka zacina skola 😝 , ked bude taketo pocasicko tak fakt neviem ako tam budem chodit, lebo aj vcera bolo v telke ze biela hora neprejazdna ale na slak trafenie aj ta obchadzka bola neprejazdna 😀 . ja som zas ostrihana, vsetci si robia srandu ze zachvilu pridem vyholena 😀 😀 ale to sa urcite nestane 🙂
Krasny vecer vam vsetkyyyyyym 😉

mamartinka
12. feb 2009

cauko mandy20.a kam chodis do skoly ked spominas bielu horu?ty si robis neaku este skolu?a ako si ostrihana?nahot foto.pjosiiiiiiiim.

alena22
12. feb 2009

saskaaaaaaaaaa ty si sa zasa dala ostrihat preboha???? 😕
ale tak ty si stihlucka tebe pojde aj na kratko 😎 😵
som zvedava velmi niekedy dobehni na kavicku 😀 😉
no idem ja zehlit pri ruzovke majte sa papapaaaaaaaaaa

mandy20
12. feb 2009

Ahojteeeee
mamartinka, zajtra teda hodim nejake to foto, dneska sa mi uz nechce fotit 😀 , ale ali, nemam to zas az take kratke, uvidis 🙂 pozeram ordinaciu v ruzovej zahrade, vecer vzdy obsadim televizor, utorky a stvrtky ordinacia v ruzovej zahrade a ostane dni panelak 😀 , chudacik dusan, ale ten sa teraz hra, lebo mu doviezli pracovnu tak si tam montuje, aspon mi nekeca do programu 😀
mamartinka, chodim to trnavy , a inak sa tam nedostanes len cez bielu horu, alebo teda dostanes ale bola zatarasena aj ina ta, studujem masmedialnu komunikaciu, stvrty rok, uz ma to nebavi ale nejako to snad dobacujem 😝

mamartinka
12. feb 2009

a to co je mandy masmedialna komunikacia?

mandy20
12. feb 2009

no to je vsetko co sa masmedii tyka, proste potom mozes robit kdekolvek v mediach, ci uz manazera, pr-public relations, hovorcu, dramaturgiu, produkciu, reziu, proste mozes byt na kamere, alebo sa mozes podielat na vyrobe roznych programov, relacii, alebo mozes pracovat aj mimo masmedii, co bude asi ten moj pripad 😀

alena22
12. feb 2009

mandy aj u nas to tak ja utorok a stvrtok ruzovka a popri tom väcsinou zehlim ako aj dnes 😀
ale my mame aj v izbe detskej telku aj v kuchyni takze neni problem ale ja som na lcd-ecku v obyvke 😀 aby som to mala velike 😵
no na tu fotku som zvedava 🙂
my sme dnes s adkom vybehli na chvilku aj von a hlavne nakupili sme masicko na vikedn 😀 a v pondelok jupiii ideme kupovat novu sedackuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵

mandy20
12. feb 2009

aliiii, cawkoooo, som ta tu prichytila 😀
kam idete kupovat sedacku? my asi z kronu tu v senici 😉

alena22
12. feb 2009

my ideme na myjavuuuu 🙂
strasne sa tesim ze mi ju peto schvalil 😵 😵 😵

alena22
12. feb 2009

vy idete aku my tae L s taburetkou takou hranatou co je teraz bezne v obchodoch vies a farba taka tehlova aby sme ladili uuz mame aj kupca na tuto, nie ze by bola zla tato nasa ale mne uz sa nepaci a ma len tri roky tak este posluzi inde

alena22
12. feb 2009

nemas skype?????? 😎

mandy20
12. feb 2009

aj my taku Lkovu s taburetkou 🙂ale farba taka bezova 😉

alena22
12. feb 2009

joj moja slak ta opali pri detoch ale tak vytepujes ci kozenu idete?

avanka
13. feb 2009

Vani, ahoj 😀 😀 uz som ta nasla 😀 😀
uz mate zubky vonku? Aj nam lezu dalsie 2 naraz 🙂

vana
13. feb 2009

Cau Zuzi!Ešte nie lebo nám to vždy dlho trvá než sa jej to vytlačí ☹
Vy ako sa máte? Už sme sa dlho nestretli ste zdravý?

avanka
13. feb 2009

Zatial aj, dufam, ze to tak aj ostane, tatinko nam vsak ide v nedelu na operaciu do Skalice, tak neviem, ako to prezijem 😅

Aj ja chcem novu sedacku, len neviem, ci to je dobry napad, kym je Luky taky maly este 😀

avanka
13. feb 2009

A vy tu mate vsetky take velke deticky ☹ nikto vo veku nasho Lukaska?

mamartinka
13. feb 2009

ahoj avanka.vytam ta v teme.ty si senicanka?inak kde si rodila?mas zlatuckeho lukika.gratulujem.

avanka
13. feb 2009

Mati, dakujem 🙂 ano, som zo Senice.....a rodila som v skalici...
A ty kde zijes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre