Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
13. feb 2009

Ahoj avanka jej teba som uz vela krat stretla v meste s kocikom 😵 😵 😵
mate prekrasnu izbicku 🙂 😵 😵 😵
My sme dnes s adkom boli v skalici kupili sme konecne baruske pekny darcek lennemozem sem pisat aby si to katka vsetko neprecitala a nebonzla to baruske 😀 babka adkovi zas nakupila auticko a psikov do serky tak sa hra, ale cestu domov sme mali desnu a to som brala aj stopara a za havranom same jazyky snehove jedna pani skoncila v jarceku s autom no hroza ale zvladli sme to pekne pomalicky 60-80 sa dalo its 😅
valentina mam vybaveneho aj pre adka aj tesinu aj morca a samozrejme aj muzika 😀

avanka
13. feb 2009

Ali ahoj a co si sa neprihovorila?? 😀 😀 Ked ja po prechadzkach len sama,nikoho s babom nepoznam, teda len 2 baby, dobre by padla zmena 🙂
A dakujem...snazila som sa
My si valentina posuvame o tyzden, lebo manzel ide na tu operaciu v nedelu rano, tak az ked sa vrati ☹
To dnes bola sila s pocasim, plastenku som nechala doma, tak bol Luky ako snehuliak 😀

mamartinka
13. feb 2009

avuli a na aku operaciu ide muzik?nech mu to dobre dopadne.

alena22
13. feb 2009

avanka ked som ta nepoznala kto si nic ale teraz uz viem ked ta zbadam pripojim sa ja byvam tak isto ako vana len o 3 poschodia vyssie aj byty mame rovnake 😀
no ja to nejak nemusim valentit my si spravime pekny vecer hocikedy v roku ale tak uz ked je tak ho slavime ako aj sibacku a tak 😀 😀 😀
no ja plastenku vecne zabudam

alena22
13. feb 2009

caf mamartinka aj vy slavite valosa? co si kupila drahemu 😎

mamartinka
13. feb 2009

ahoj aliky. 😀 no budeme slavit.drahy ma ku koncu este zajtra volno az do pondelka tak o to lepsie.no mi sme si kupili spolocneho valentina.srdieckovu deku.uz na nej spavame.a najvecsieho valentyna dostane vecer.vinko uz mame kupene tak kde je chybka.ze. 🙂

mamartinka
13. feb 2009

inak ale nam Mandy nahodila to ostrihane foto.dobre vyzera fakt. 😕

avanka
13. feb 2009

Martinka, ma na chrbte tukovy utvar, ktory mu vrastol do svalov, tak to treba vybrat 😒
Ali, aj moj bracho tam byva, na 5 😀 😀

mamartinka
13. feb 2009

a do skalice ide?tak budete chvilku sami.

alena22
13. feb 2009

jej super avanka sme tu vsetci pokope 🙂 ako sa vola brat ja tu nikoho nepoznam inak akurat janku -vanu 😀
mati mas to pekne vymyslene dobry plan na vecer 😀
mandy dala foto no idem kuk 😎

cezetko
13. feb 2009

Ahojte. Pekne sa rozrastame. Cim viac tym lepsie

mamartinka
13. feb 2009

ali kdeze dala mandy foto.ak myslis mna to som tak len napisala.myslela som ze slubila a nic.

alena22
13. feb 2009

😀 😀 😀 mati prave kukam ze som ti naletela 😀 😀 😀

cezetko
13. feb 2009

Nas tatinko mal vcera narodeniny a Valentin bude asi podla pocasia, zatial som mu nic nekupila. Ako vzdy vsetko nechavam na poslednu chvilu

cezetko
13. feb 2009

Mandy asi nema cas 😉 Ja sa tiez uz pekne dlho chystam ku kadernikovi a akosi to nevychadza

mamartinka
13. feb 2009

dobre som ta chytila ze. 😀 dobra som.nevedela som ze to zoberes naozaj.prepacik. 🙂

alena22
13. feb 2009

ja mam kadernika doma nemusim nikam chodit 😀 on mi aj melirik krasny spravi a strihat sa nestriham ale na leto si dam trosku upravit paco aj ja 😀

mamartinka
13. feb 2009

cezetko tak ze vsetko najlepsie mu zelam.a uz mate aj meno vybrate pre babulko?

alena22
13. feb 2009

mati v pohode 😉
to ja bezne vecer uz vypnem a potom so debilko 😀 a hlavne po takom dniku ako dnes 😎
ta cesta nazad bola vycerpavajuca fakt desne jazyky a ta pani v jarceku to sa clovek plne sustredi na cestu a vycerpa sa 😅 aspon u mna to tak je

cezetko
13. feb 2009

V podstate hej. Dievcenske mame vybrane uz davno a chlapcenske je v jednani.
To je tvoj muzik tak sikovny Ali?

alena22
13. feb 2009

cezetko veru ved ja co mam vlasy tak on mi to robi on desne rad sa s tym papre a je sikovny minule mi to spravil uplne profi on je moj pavilko 😀 😀 😀
a ake mas meno ja som chcela dievcatko anetku 😵

vana
13. feb 2009

Ahojte!
My sme tiež boli dnes ako snehuliaci boli sme vonku cez ten pekný fuják ale aspoň sa deti vytešujú v sniežiku.
my valentína oslávime ako bežný deň tatinko ide do práce tak si dáme večer nejakú čokošku a možno aj trošku vínka , máme plný dom detí tak nič iné nehrozí.

cezetko
13. feb 2009

Ja sa uz asi 5 rokov nefarbim. Teraz ako som bola tehotne, kojila som a zasa som tehotna tak si nechcem vlasy zatazovat. V lete ako som sa dala na kratsie ostrihat tak som sa dusovala ze ku kadernikovi budem chodit aspon raz za tri mesiace ale akosi nic. Myslim ze si zasa necham narast dlhsie vlasy aby sa mi lepsie upravovali.Dam len do copu a bude.

mamartinka
13. feb 2009

a ake dievcenske?to tam mate ozaj tolko baby snehu?Ali este ze sa vam nic nestalo.a ozaj ked budem niekedy potrebovat stopa az budem domka kdeze ta mam stopnut 😀 ale nie.len srandujem.Adulik certulik uz chrnka?

cezetko
13. feb 2009

Ja som chcela tiez Anetku ale muzova byvala sa tak volala. Potom som chcela Laurinku ale muzova byvala nam to meno vyfukla.

cezetko
13. feb 2009

U nas bude asi valentin na sucho, bo sa nas tatko uci na skusky 😠

vana
13. feb 2009

ali tiež som netušila že tvoj mužík je taká šilulka ja by som sa vetjto veci mojemu sai do rúk nezverila 😀

cezetko
13. feb 2009

Ali na tvojho muza doslovne plati ticha voda, .... Nevyzera na to aky je sikovny. Nas tatko mi nechce ani vlasy zastrihnut. ale zasa ja ho striham celkom pravidelne-masinkou

vana
13. feb 2009

veru Mirka máš to ťažke s tým tvojím tatinkom

mamartinka
13. feb 2009

no mi chceme niekedy Amaliu,Saskiu.este uvidime.najprv sa musi zadarit.a chlapca to uz mame dlho strasne vybrate.Simon Stanislav.nech ma aj po tatinovi nieco. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre