Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
16. feb 2009

No kurnik to je jak naschval ja chcem na myjavu ist a snezi jak blbe 🙄 😠 🙄 😠
veru barus uz je velka kocka ale ved za chvilku ich dobehneme 😀 pride maj lasky cas a uz budu mat aj nasi 2 rocky 😀

cezetko
16. feb 2009

To hej. Mozno prestane snezit. Nadej zomiera posledna 😉 Co uz mas upratany cely byt ako si chcela?

avanka
16. feb 2009

Ahojte, pred chvilkou sme dosli domov po 2 dnoch, vcera sme boli zaviest tatinka do nemocnice, potom sme boli v Hodosi plavat, spali sme u nasich a dnes som bola s brachom a malym opat v Hodosi zaviest kocik, lebo sa nam zlomila rucka (no ale kde maju chudery maminy nosit nakupy 😀 a nasa x1 so zvoncekom na rucke priam k tomu zvadzala 😀 😀 )
Tatino uz je po operacii, tak nam ho snad do piatku pustia 😅 😅

alena22
16. feb 2009

ahojte ale aj tak sme boli kupit tu sedacku aj ked nakoniec som kupila uplne inu ako som povodne chcela ale tak to sme my zeny 😀 😀 😀
avanka a tak neboj pustia ho raz dva je zasa doma 😵

alena22
16. feb 2009

cezetko mam poriadok aky som chcela detska bude uplne podla predstav az ked bude roldor a novy nabytok ale zatial si vystacime aj so starym nabytkom, teraz som si objednala taky maly kobercek do spalne zeleny a este si tam dam take to oddychove kreslo a lampicku misto postielky ta pojde do izby aj s adkom a tam budem mat citaren a kutik kde si budem buchat hlavu ked mi bude adko pit krv 😵 😀 😀 😀

mandy20
16. feb 2009

Ahojte, ja som pred chvilkou prisla zo skoly, rozvrh mam otrasny, zajtra rano od pol osmej do pol desiatej a potom az o 15stej, otrasne 😠 😠 , tak co bude najlepsie? no predsa ostat doma 😀 😀 aj dneska som si myslela ze sa domov nedostanem, otrasne su cesty a hnusne snezi, ja uz chcem jaaaaaaaaar 😔
Ali, tak kupili ste tu autosedacku? a aku? tu concordku?
Cezetko, neboj sa, hadam ma spoznas 😀

alena22
16. feb 2009

inak dnes mal adko premieru bol pre neho 1 x dedko v jaslickach a zvladli to na jednicku s hviezdickou 😵 😵 😵 adko sa velmi tesil ze prisiel dedko a ked sme pre neho potom prisli k svokrovcom tvaril sa ako najvecsi hrdina ze co je to pre neho taky vylet s dedkom a od rana bez nas 😀 uz je fakt velky chlapcek samostatny v mnohch veciach a mozem sa spolahnut ze keby som potrebovala zaskocit neni problem 😵

alena22
16. feb 2009

mandy my sme kupovali sedacku do obyvky autosedacku este nie tu mame do 18 kilo adko ma len 11 a pol kila

mandy20
16. feb 2009

jaaaaaaj 😀 😀 , ja som trubka 😅

alena22
16. feb 2009

v pohode 😀 😀 😀
zajtra si nechavam adika doma pride k nam navsteva sa tesim, pride maxik uz u nas dlho nebol bude veselo 😵

avanka
16. feb 2009

Mandy, kde studujes?
Ali a kam chodi Adko do jasiel? a ako to zvlada? 🙂

vana
16. feb 2009

Ahojte!
Aj my sme boli dnes trošku na cestách museli sme trošku šatník tatinkovi obnoviť.
Zuzi super že už má tatiko váš po tom so rada že mu to dobre dopadlo.Teraz si bez kočíka,alebo ti to spravili hneď?

Ali akú sedačku ste nakoniec vybrali?

vana
16. feb 2009

Tatinko nesie flašu vínka asi budeme mat dnes valentína tak sa s vami kočky lučim pre dnes 😀

avanka
16. feb 2009

Jani, dali nam nahradny, ale je strasne tazky, takze uz sa tesim na nas, ked nam ho opravia 🙂
Ale maly bude asi aj tak chory...ja mam asi zacinajuci zapal priedusiek (sama som sa zdiagnostikovala 😀 😀 ) a Lukyno zacina tiez kaslat a vecer mal zatial 37 st teplotu.....
a po kupani som si vsimla, ze mal lave stehienko bordove a horuce na dotyk, od kolena az po slabinu, nemate s tym niekto skusenost? mam s nim zbehnut k Lidajovej rano?

mamartinka
16. feb 2009

vana neozer sa z toho.posli aj sem. 😀 😉

alena22
16. feb 2009

jaj vana aj ja chcem vinko idem dole ku vam 😵 😵 😵 chcete mne? 😀 😀 😀
kupili sme nakoniec L ale uplne inu podla mna ovela krajsiu pretoze tuto co sme chceli povodne vyrabaju len v teflone a ten ja nechcem dakujem pekne z toho mam stolicky v kuchyni a viem ako sa to spini stale a musis v kuse drhnut 🙄 tak som vybrala inu a taka latko to je perfisna mne sa pozdavala 😵
avanka neviem a ockovali ho? ja tiez chodim lidajka vidis neviem ci som ta nahodou aj tam niekedy nevidela 😅 😀

alena22
16. feb 2009

ja si tu prave vyrabam servitkovou technikou karafu na vinko tak som zvedava zatial sa mi javi super uvidime aka bude zajtra az to uschne 😅
jej a zajtra nam konecne tatinko dovezie policu do obyvky jupi jeeeeeee 😵

avanka
16. feb 2009

Ali, praveze sme boli na ockovani pred 2 mesiacmi, tak ja som z toho jelen.....mamina povedala, ze alergia, ale ked jeme teraz to iste, kedze sme este len novacikovia v prikrmovani....
Teraz neviem, ci ho mam v noci aj kontrolovat 😅 dala som mu 3 kvapky Fenistilu, tak uvidime, ci nebude mat nejaky zapal 😒

avanka
16. feb 2009

A servitkova metoda je super, ale sme sa toho navyrabali v robote s deckami 😀 😀 😀 az nam to liezlo hore krkom

alena22
16. feb 2009

no ja rada pracujem take ze farby na sklo,dekupaz a tak velmi ma take veci bavia 😵

neviem to som nepocula ze len tak z nicoho by mal zapalenu nozku 😕

avanka
16. feb 2009

Tak to si sa mala zamestnat u nas v Rohove 😀 😀

Tak ak to bude mat aj zajtra, zbehnem s nim rano k doktorke, pre istotu 🙂

alena22
16. feb 2009

No asi ano lebo neviem co to moze byt a zas len tak zapalane hmm netusim chudatko malicke inak deti si vela vyrpia stale sa na ne cosi lepi 🙄
jej som ti neodpisala adko chodi do sanatorka na janka krala 😉
ty si robila v rohove ako sestricka?

avanka
16. feb 2009

Ako vychovavatelka 🙂 a este stale robim 😀 len mam na 2 roky pauzu 😀

no ja sa o maleho strasne bojim, aby som nieco nezanedbala, a ked oni nam chudence nevedia povedat, co ich boli 😅 😅

alena22
16. feb 2009

avanka presne ja stale sledujem ci mu daco neni a a aj ked je chory a on casto kazdu jednu jeho chorobu ja zvladam horsie ako on 😅 to sme asi my maminky take 😅
Jaj iba na dva roky budes doma potom ides makat ?
ake to tam je moja ex kolegyna si bravala sem tam jednu malu stade darinku taku ciganecku do lbokeho ale nie na stalo len na vikendy a sviatky, inak stade sa daju deti aj adoptovat?
a co tam vsetko robite? ci ako domov to funguje?

alena22
16. feb 2009

tatinko vas sa ako citi po operacii?

avanka
16. feb 2009

Pockaj, ta ex-kolegyna, co je teraz riaditelkou skolky v Hlbokom? Kollarova?
Oni si ju bravaju aj teraz 🙂 Decka sa adoptovat nedaju, Darina bola jedina, ktoru si tak bravali, niektore maju rodicov, ktori si ich beru, vacsina je tam celorocne....
Robime? vsetko...vymyslame rozne aktivity, aby sa nenudili, chodime na vylety, dovolenky, prechadzky, spievame, harme sa, ucime basnicky, organizujeme vystavy atd...je toho kopec...
No ja by som chcela ist v septembri 2010, to bude mat Luky 2 roky a 2 mesiace do prace a niekedy v oktobri ostat hned tehotna 😀 aspon chvilu byt medzi ludmi, aby som potom s Barborkou 😀 😀 mohla byt doma 3 roky

avanka
16. feb 2009

Ale celkom fajn, len tak pospaval a bol hladny, vecer mu este nedali jest 😲
len je na izbe s 2 dedkovcami, ktory strasne chrapu, takze toho moc nenaspal 😅 😅
V stredu som ho chcela ist pozriet, ale nevidim to ruzovo....kaslem jak stary tuberak a rozbieha sa mi nadcha 😅 😅

alena22
16. feb 2009

😀 😀 😀 jaj aky plan 😀 drzim palce pri barborke ale jedno viem na 100% zena s menom barbora je v zivote velmi uspesnaaaa 😵

alena22
16. feb 2009

🙄 hmm to je smutne s tatinkom toto 😒 ☹

hej hej ta darina kolarova ci jak jej bolo 😀
jaj no to mala stastie asi ze si ju bravali ze 😅

avanka
16. feb 2009

Ze? Tak uz len aby to vyslo 😀 😀 ked som vsak otehotnela 2 krat hned po mesiaci, tak do tretice vsetko dobre 😀 😀 ( krat som v 2 mesiaci potratila ☹ ☹ )
No a ktovie, preco si bravali prave ju, ja som ju osobne moc nemusela 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre