Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
22. okt 2007

jej radka to by bolo super vobec to neponahla si zlata 😉 🙂
poslem ti co vsetko este mam ja mozes si daco vybrat 😀
este mam plienky babylove , nivea baby krem , oli vreckovky , johnson baby kupel na dobre spanie , johnsons baby detsky ochranny krem ,mam cvicna zubna kefka, macko pooh detska manikura, avent detsky hrncek+ cumlik, disney plysak macko, disney vankusik, maa-maa hrazdicka, sunarka mliecna kasa, hipp detska mliecna vyziva, hipp detske mliecne kase, hami detske mliecne kase, hami nasledna mliecna vyziva, hami detsky caj, FA deospray, AB balzam, rimmel riasenka, garnier color, garnier spevnujuce telove mlieko, lactacyd intimna hygiena, prva stavebna,bata, neckerman, autosedacka, t-com, prirucka pre Z

mandy20
23. okt 2007

Dobre ranko, vonku to vyzera otrasne, brr a este aj prsi 😒 , vobec neviem o akych kuponikoch tu bola rec, ale prisla som vas aspon pozdravit 😉

cezetko
23. okt 2007

Ahojte. Vonku je priserne a ja mam za sebou zasa jednu ''krasnu''noc. Drobcek sa stale budil a mrncal, kvilil, vydavl rozne zvuky a mne z toho ide hlava prasknut. Uz aby spinkal aspon 3hodiny v kuse 😉
Tie DM kupony si musim aj ja zadovazit.
MAjte sa zatial pekne!!!!

radoslava
autor
23. okt 2007

Cezetko zadovaž je to dobra vec.
Ali este sa pokusim ti nejake zohnat. 😀

alena22
23. okt 2007

ahojte tak ja idem na tu masz dnes snad uz konecne bude 😀
boli sme u dokiny dnes na kontrole priedusky uz mame fajn je to ovela lepsie a meria 70 cm a vazi 8560 gramov adulo jeden 😎
radka dakujem za snahu musim svokrovcom zavolat aby mi to z tej schranky nevyhodili 😀 😅
cezetko chudatko to tak hajavate ☹ my spinkame celu noc klop klop klop ale cez den skoro nic a jeden zubok uz mame vonku dve vlnky a druhy asi ide lebo sa certime stale 😒
mandy to su take zlavy taka knizka ked mas babetko narodene v roku 2007 prides s jeho rodnym listom do DM tam vyplnis taky formular oni si ten list pozru a hned ti ho vratia a tebe daju taky balicek kde mas reklamne veci a este tu knizku s kuponikmi kde mas zlavy na veci pre babetko a aj nejaka kozmetika pre maminky 😉
a potom sa to dava aj k 1 roku ale to je uz iba 6 kuponikov a tak 🙂 tak ja vymienam tie ktore nepotrebujem za sunar lebo adko papa ten 😉
joj som sa rozbehla idem lebo o 17:30 mam mat tu masz 😀

cezetko
24. okt 2007

Ako dopadla masaz?

alena22
24. okt 2007

cezetko bolo to super lepsie ako sex 😀 😀 😀 ta pani ma zlate rucicky 🙂
nabuduci tyzden idem zasa 😎

radoslava
autor
26. okt 2007

Ali Ali este ze to nečita tvoj muzicek 😀 😀 😀
ale ja viem ako to myslis 😀 😀 😀
a komu v SE chodis ?

cezetko
26. okt 2007

Ali nevies nahodou ci kojace mozu ist na masaz? Dobra masaz by mi bodla.
Mne strasne chyba saunovanie v takomto pocasi ☹

radoslava
autor
26. okt 2007

Cezetko ja chodim do sauny vzdy po plavani s malickou ideme na chvilu do sauny je to vraj dobre pre Sabinku po plavani.
Samozrejme ju tam kojim aby nebola dehidrovana.
A ja som uz bola na masazi aj ked kojim a masirovala ma zdravotna sestra tak snad v pohode. Nie urcite v pohode bolo to pred 5 mesiacmi a som ok aj Sabinka a mliecku sa nic nestalo.
Kludne chod Cezetko ulavi sa ti a chrbat ti bude vdacny 😀
Pripadne tesne predtym nakoj aby boli didky prazdne 😀

alena22
26. okt 2007

cezetko jasne ze mozes ja si myslim ze len pomoze a neuskodi 😉
ja chodim do plavarne tuto v senici a keby som mala nejaku kamosku tak by som sla aj do sauny ale ja nechcem ist s nejakou co ma 50 kiiil 😀 chapete mam na to svoje dovody 😀

alena22
27. okt 2007

no vy ste nejake zaryte vikendacky nikde nikoho ja aspon medzi reklamami beham sem 😀

radoslava
autor
27. okt 2007

Ahoj Ali ja som u svokrovcov a svagor ma pustil na chvilu na PC.

alena22
28. okt 2007

radka tebe sa zije si chodite po vikendoch prec to mas dobre ze mas daleko aj svokrovcov aj rodicov mozte si robit vyletiky my mame svokrovcov kusok a nasi byvaju v Skalici 😒 coz nieje ziaden vylet to by chcelo dalej a tatik moj byva az daaaaaaaaleko v cechcach takze sa tam zasa neda chodit casto a stale pracuje cize vzdy tak v lete na tyzden sa da inak ani nie

radoslava
autor
29. okt 2007

Ali zas taka vyhra to nieje.
Jeden vikend SE potom ZM a pripadne niekto na vikend k nam a sukromie alebo nejaky vikend ako rodinka sme nemali ani nepamatam

alena22
30. okt 2007

No to mas tiez pravdu my sme boli v podstate celu nedelu u sestry a uz to nebolo ono taka ta nedela doma v klude v pohodicke podla mna su tie vikendy nejake kraaatke 😒

cezetko
30. okt 2007

Ahojte. Ali kludne mozme skocit do sauny ked drobca zacnem prikrmovat, bo teraz vydrzi bez prsnika tak dve hodinky ☹
masaz urcite skusim. uz aby som si mohla ist na chvilku oddychnut a vypnut 😉

radoslava
autor
30. okt 2007

Veru Cezetko chod si oddychnut budes potom ako znovuzrodena.
😀
Ali v sobotu ideme do SE kam ti mam dat ten kuponik do DM?

alena22
30. okt 2007

jasne ja by som sla hned 😉
radka hodis to prosim ta svokrovcom do schranky 😵 my totiz asi nebudeme doma cez vikend mame plan sobotiste brno skalica 😀

radoslava
autor
31. okt 2007

okej hodim
dušičky co 😀

alena22
3. nov 2007

no jasne tak nejak ponavstevovat rodinu treba vies moj tatik je v brne teda tam nebyva ako stale ale ma tam byt on ma dom v sazave ale s priatelkou aj v brne a vcera sme boli samozrejme v olypmii po nakupoch a prisla tam za nami Hanka (otcova priatelka) tak sme sedeli na kavicke a tak a nakupovali. 😀
A dnes musime ist gratulovat Simonke svagrininej dcerke a mozno sa aj stavime u svokrovcov uvidime lebo babke do sobotista treba ist no mame to pestre tento vikend 😎 esterze adko sa dal nspät do starych kolaji uz ho asi nebolia zubky tak zasa neplace cely den a smeje sa 😀

radoslava
autor
4. nov 2007

Ahoj Ali no teda takze ste mali vylety.Co si pokupila v Olympii ja som tam bola naposledy pred 3 rokmi a mam odtial peknu zimnu bundu ktoru nosim doteraz.
Kupon som nechala u rodicov mamina ho da tvojim svokrovcom. Tak ocakavaj inak skusim este zohnat 😀
Ideme varit kasicku tak sa majte a dufam ze niekedy sa uvidime aj nazivo 😀

alena22
5. nov 2007

ahoj no pokupila som adkovi dve tricka s dlhym rukavom ,bodynko,zateplene menzestraky na traky,ponozky,potom sebe svetrik,muzikovi slipky nejake a potom uz len take vianocne ozdobky.Dakujem za kuponik 😉
inak maly je zasa chory chudatenko dnes sme boli vonku asi dve hodky a vecer teraz uz sople odsavat a kaslal a sme ho hne inhalovali aby sa mu dobre dychalo ma to tazke nieco skratka preleti okolo kocika a on je chory ☹
stretla som aj cezetko ma super bundu novu 😀 ina kocka je z nej sme sa dohadovali na saunu ze ked dokoji pojdeme 😀

alena22
7. nov 2007

jaj baby tak ja s Adriankom zrejme narukujem zase v piatok do nemocnice
dnes sme boli v blave na kontrole ma to zle piska kasle uplne sa az dusi mame liecky a sirupcek inhalujeme sprejiky dva a ak to do piatku troska neustupi ostavame tam ak hej tak sa bude liecit doma ale veci mame mat nachystane nas ta smola hadam neopusti chapete to 4 dni bol zdravy

radoslava
autor
8. nov 2007

Ali to mi je tak luto. Adik chce tusim pochytat vsetky chorobky co okolo lietaju. Prajeme mu rychle uzdravenie a dobre vysledky v BA a nech uz nepiska este ma cas sa to naucit 😉
Sabinka sa naucila plut tak teraz vsetko pluje a ked nema co tak pluje sliny. Katastrofa baby normalne ju krmim v prsiplasti.
😀
To bola sranda ale som vzdy kompletne oprsana jedlom 😀

cezetko
9. nov 2007

Ali dakujem za pochvalu 🙂
S Adkom mi je to luto. Urcite sa coskoro vyliecite, neboj.Dufam ze v tej Blave nezostanete. Doma sa lieci lepsie.Drzte sa!!!!!!! Myslime na vas.

radoslava
autor
9. nov 2007

Aj my myslime a Ali mamina zabudla na kupon dnes som sa jej nan pytala a ona ze jejda zabudla. Tak som jej pripomenula a hovorila som nech to da do obalky a napise vnucikovi Adkovi od Radky ....
Tak potom sa nesmej
tusim som jej povedala Adamko som to trubka 😀

alena22
10. nov 2007

dakujem kocky za podporu sme doma pustili nas vraj sa to znacne zlepsilo ale este to nieje ono 🙂
dnes sa bude adko po prvy krat varovat s mojou sestrou este nikdy s nikym nebol bez nas my ideme neterke simonke na zapis som zvedava ako to bude myslim ze kto to ponesie zle budem ja a nie adko ved uvidime mobil nespustim z oci 😀
radka to je jedno adamko ado aj tak mal byt adamko len som to potom umenila vela adamkov sa rodilo a aj koli vianociam 😅
Radka som sledovala fotky teraz no kraaaasne mate inak mala je cely tatko ze?
ten eru nemoze pochybovat ze nieje jeho 😀 😀 😀

alena22
10. nov 2007

Radka dakujemeeeeeeeeeeeeee dnes nam to svokra dala tu obalku a bolo tam adrianko takze si sa trafila 😀

alena22
11. nov 2007

boze nie ste tu kde sa vlastne mozte tulat v nedelu vecer???? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre