Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

mandy20
12. apr 2008

Ahojte kocky 🙂
takze vidim ze krasne rastiete, chudnete (Ali, ale ked sa stretneme aby sme ta aj nasli 😀 ), vcera som sem pisala prispevok a dneska tu nie je, hmmm, asi mi preskakuje 😅
tak ja uz nepracujem, vykaslala som sa na to, bolo toho hrozne moc a pracovat na plny uväzok sa mi teraz fakt neda, zacnem sa plne sustredovat na skolu, ucenie, bakalarku, svadbu.... 😀 no mam toho naozaj pozehnane 😝
jeeej, stretko, no ja by som asi aj mohla, ked sa vsetky dohodnete urcite doraziiiiim 😵 😉

alena22
12. apr 2008

radka ja som za to mozeme 😉 😉 😉 uz sa tesime 😀
mandy ako mna zbadas urcite aj zdialky petoze 9 kil na mojej postave neni ani vidno a stale som ako tank 😠 a dnes som zasa zrala vsak jasne ovocny den a bez gratulovat na svadbu 😠 😠 ☹ kolacik, stamprlicek a uz bolo 😀
mandy tak nakoniec si to vzdala ale tak jasne sama vies ake su priority a myslim ze skola a svadba su podstatne veci ak ti praca tak nesuri 😉
tak piste ktory den a cas cca a ja dorazim ak ovsem nebude zakerne hnusne

alena22
13. apr 2008

ahojte tak my sme dnes boli konecne v zoo kuk album krasny dnik adko bol ohromeny a aj my s muzikom bolo super 😵 😵 😵

alena22
14. apr 2008

cezetko pojdes dnes von? ma byt v celku teplo 😉

cezetko
18. apr 2008

Ako tak nam zacal fungovat pocitac!!!!Uvidime ako dlho mu to vydrzi. Stretko cez vikend bude alebo sa odklada na neurcito?

alena22
19. apr 2008

cezetko my mame pc stale v oprave nejde ten virus stade prec 😠
radku som stretla ze idu na zahradku vravela tak ja neviem skusme to zajtra spravit ja som uz dnes u nasich v skalici preto som sa dostala k netu muz maka tak sme sa sli poflakovat sem 😀

mandy20
21. apr 2008

Ahojte kocky, tak vidim, ze stretko sa nekonalo 😒 , tak snad nabuduce 😉
Ali, ani si sa nepochvalila, ako bolo na spiningu? 🙂 pacilo sa ti, budes chodievat?Ali, dovolim si pridat do albumu fotky, co nas Dusan fotil na stavbe, dufam, ze nevadi 😉

alena22
21. apr 2008

ahoj mandy no neva ze si dala fotku to je v pohode 😵 ale nemozem kukat na tie moje stehniska pi tvojich lanich nozkach 😀
no spinning bol super nevladala som vsetky kopce ale slapala som poctivo ked som uz nevladala troska som si znizila zataz a slapala ale bolela ma ritka bolela a dobre 😀 😎 😅
a zajtra idem zasa 😀 😀 😵 😵 😵 neodradili ma pacilo sa mi fajne som sa zapotila 🙂
stretko nebolo radka nemohla a narychlo sli prec a adko je chory zas sme boli dnes v blave co vam na to uz poviem no ☹ chvilku bol zdravy tak musel zasa nieco nachytat 🙄 😔
a nemali sme ani pc to ma zralo najviac mali sme vir tak az dnes ho mame konecne doma mazlicka nasho 😵 😀 (myslim pc) 😀

mandy20
21. apr 2008

Ali,ten vas maly smejko chyti tusim fakt vsetko co okolo prebehne 😔 tak skore uzdravenie vam zelam. Vidis, som ti hovorila, ze spining je paradny, aj na bolest zadocka sa da zabudnut, niekedy pojdem s tebou ked budem v senici 😉 a album senicanky je uz zapratany foteckami 😀 a mimochodom, ja mam daleko od lanich noziciek 😀

alena22
21. apr 2008

no jasne ved to porovnaj ty zabacie stehienko a ja lochnes zije! 😀 😀 😀 😀 ale mlada mam pekne 😀 😀 😀
no veru nachyta vsetko som z toho smutna lebo si volade aj myslia uz v blave ze sa o neho nestaram alebo co ked stale takto ochorie ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale tak asi vazne zacnem radikalne niektorim ludom hovorit ze sa ho nemaju chytat ked im sople tecu 😠

alena22
21. apr 2008

jej mam tam chybu niektorym 🙂 no nervy mam a nekukam na i/y 😅

cezetko
22. apr 2008

Ahojte. Nam tiez stale blbne PC.
Ali co vam zasa je? Vcera bolo super vonku. Aj som ti chcela volat, ale mala som akehosi tusaka ze nemozate ist von. Zasa mate chytene priedusky alebo je to nieco ine? Skore uzdravenie zelam!!!

alena22
22. apr 2008

ahoj nam uz neblbne uz je zdravy 😵 chvalabohu vsak konecne ze? 😅
no ma to tak uz chytene tie priedusky nemu skratka sopliky hned zlezu na priedusky ci odsavame alebo nie ani kvapky nepomozu nic hned to tam ma a to som od samotneho pociatku mu ich dala a aj tak mu to zliezlo nieje to nejake strasne stadium ale vies ako uz to je zas zapal 😖 😒 😠 ☹

alena22
22. apr 2008

Radka krasne fotecky si pridala sabinka je ina kocka a ako si branila mobil a v tej ciapocke s korbacikom nema chybu samozrejme aj ako vodne ziena by sa nestratila fakt super 😵 😵 😵

alena22
23. apr 2008

no halo senicanky kde ste???? 😎
ja som vcera zasa slapala na spiningu jak drak a dnes som zmakal solarko 😵 😵 😵 joj taky dobry pocit ze pre seba daco robiim len aby mi to vydrzalo a drzim odod dnes ryzovu dietu taka mala zmena ta 90 dnovka uz mi sla hore krkom som zvedava kolko vydrzim tato trva 18 dni ak som to dobre studovala 😅

mandy20
23. apr 2008

Nazdarecek 😉 takze si zase slapala a kam si az dosla? mozno az k nam na staru turu 😀 😀 , no tak v solarku som este nikdy nebola, ale chystam sa 😉 nech chytim trosku brondzu 😀
ali prosim ta, posli mi tu ryzovu dietku, ja ryzu fakt mozem 😉

alena22
23. apr 2008

no mandy ja som pred svadbou bola aby som bola za hviezdu v satach odporucam 😵 😉
no slapem slapem a stale neviem predbehnut toho predo mnou 😀 😀 😀
sme proti vsetkym fyzickym zakonom pretoze instruktor slape proti mne a aj tak sa nikdy nestretneme 😀 😀 😀
idem to najst vcera na to baby davali link na skype idem to vynurat ale je to drasticke poviem ti ju zbezne ze 9 dni nic nejes len suchu ryzu na ranajky obed veceru vzdy v isty cas a pijes neochutene vody a ta ryza ze ani sol nic len taka vo vode uvarena 😖 a druhych 9 dni si das k tomu zeleninu a uz mozes troska soli cesnak bazalku a podobne 😅
ja to drzim tak ze ranajky ryza s vegetou obed ryza s vegetou + zeleninovy salat s jablkovym octom a vecera ryza a salat zasa ale nedavam olej nic len sol a zeleninu a kopu octa co to znese toho jablkoveho tn je dobry nna chudnutie no idem to najst 😵

alena22
2. máj 2008

ahojte kde ste vsetky?

mandy20
9. máj 2008

Ahojte kocky, co je to tu za brutalnu absenciu?? dufam ze ste vsetky spolu s deturencami zdrave a ze len vyuzivate pretrvavajuce nadherne pocasie na flakanie sa po vonku 🙂 🙂
ja mam toho na robote dost vela, v skole skusky, neviem co sa mam skor ucit, uz nech je to za mnou 😔 a uspesne, dufam 😅
dneska idem poobede do senice, tak ak by ste to tu citali a mali chut, mohlii by sme sa stretnut 😉
tak sa zatial majte krasne a uzivajte nadherneho pocasia 😀

alena22
9. máj 2008

mandy no sme ss stretli 5 minut 😀 😀 😀 a hned na to sme stretli aj radku s malou 😀
ked tu budes a budes mat cas ohlas sa radi pojdeme s tebou von pokecat a na kavicku 😵

alena22
12. máj 2008

baby co ste pisali do temy senica podte sem tu mame temu 😵 😵 😵

sylverka
13. máj 2008

ahoj no už som si myslela že tu nikto zo Senice a okolia ani neni alena22 ty si priamo zo Senice? 😔

sylverka
13. máj 2008

😝 😀 😢 😲 😖 😎 😠 😒 ☹ 😉 🙂

sylverka
13. máj 2008

😲

mamartinka
13. máj 2008

☹ 😢

radoslava
autor
14. máj 2008

Ahojte babulky

sylverka
14. máj 2008

ahojte babenky dajte niáku tému aby sme mohli pokecať? 😠 😖

sylverka
16. máj 2008

Ja viem že nieje také jednoduché nahodiť tému ale kde ste sa všetky babenky podeli halˇo chodí sem vôbec niekto 😀

alena22
17. máj 2008

caf sylverka hej ja som priamo zo senice len nemam teraz moc casu na kona maly ma narodky tak stale dakoho tu mame 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre