Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

mandy20
3. feb 2009

Ahojte 🙂
este raz dakujem vsetkym za gratulacie 😉
bobd, aj ja listujem a listujem, ale ked sa pozriem von, tak mi zase klesne nalada 😠 , uz nech je aspon april 😀
ali, a nechces potom prist poupratovat aj k nam? 😀 😀

alena22
3. feb 2009

nie nie neblazni len si upratuj sama ja sa tesim az budem mat vsetko cistucke do posledneho kutika a sadnem si z nohami na stol a budem mat klud a cas na pc
😀 a na kavickys tebou tak makaj nelistuj a uvidis pri praci ti utecie cas a hned mas april 😀 😀 😀

alena22
3. feb 2009

no sme dnes kupili farbicky prstove tak som zvedava ako bude nimi adko malovat 😵
maminka sa asi prida k nemu s malovanim nech je veselo 😀

vana
3. feb 2009

no čo Ali ako to dopadlo stými farbami, chytilo ho to?
Beki sa stále chcela vrátiť za Adkom do výťahu myslela si že idete k nám.

alena22
3. feb 2009

😵 😵 😵 jej chuda chcela nasvtevu 😀
no nabuduci tyzden mozte prist na navstevu ku nam vy no prasiatko sa mrknut 😀
malovali sme jej ten patlal strasne sa mu to pacilo mam aj foto potom pridam

cezetko
4. feb 2009

Pekne ste tvorili. Fakt ti z Adka rastie model. Je to maly sikovnicek.
Ako pokracuje upratovanie?

alena22
4. feb 2009

ahojte tak dnes som neupratovala isla som kamoske co sme spoli na intraku byvali sme sa nevideli 10 rokov tak som ju bola pozriet super stretko inak 😵 😵 😵
zajtra pokracujem v upratovani zasa uz iba detska a mam fajront 😵 😀
wc a kupelnu cistim hlbkovo stale takze to ani neratam, tam si nema kde manszel skryvat motorceky kabliky a ine hovadinky 😎

alena22
4. feb 2009

baby neviete ako je to s ockovanim na kliestov ci je este cas alebo uz je neskoro 😕
ja som dala na zltacku to mame este jednu vakcinku za pol roka ale klieste som pozabudla musim zistit a dat pichnut

vana
4. feb 2009

Ahojte!
Ali my sme boli s Beki minulý týždeň na prvej dávke a za 3týždne ideme zase a potom až za rok tretia.Tak ak chceš dať AĎka očkovať na kliešte teraz je najvhodnejšia doba,myslím že aní s vakcínami nieje problém.
Inak pekné fotky, ˇadko bude mať asi nadanie na umelecké diela 😀

alena22
5. feb 2009

No musim zavolat dokine kedy by sme mohli len odo dnes ma adko soplik iba trosku riedkeho soplika ale aj viem preco 😠 vcera jak som bola pre neho v sanatku davali dve deticky rodicom ze bezte k lekarovi strasne dusivo deticky kaslu , ja som si myslela ze sanatko je pre deticky ktore su casto chore a snazia sa ich tam udrzat co najviac v zdravi a nie ze si tam rodicia odkladaju zasoplene kaslajuce deti to tam mozem aj ja adka nechavat kaslat 😠 Lenze to je asi vsade v kazdej skolke ze tam nejaky prblbnuty rodic dovedie soplave dieta s kaslom vsak co on chce zarobit co ho po druhych deticach ze sa nakazia 😠 boze preco su ludia tak neohladuplni 🙄

cezetko
5. feb 2009

Adko je v sanatoriu alebo ti pomaha upratovat? V detskom kolektive mas stale nejake bacilky trapilky, snad to Adko obide.

alena22
5. feb 2009

ahoj nie adko je dnes v sanatku a ked to budu len take biele sople pojde aj zajtra 😅
pri nom by som neupratovala tak vo velkom hlavne ked je na rade detska izba to by bola sodoma gomora 🙄
ja si myslim ze teraz si to prekoname ziska imunitu na "kolektiv" a uz ked bude mat 3-4 roky a bude v riadnej skolke bude ako rybka zdravy 😀 tak dufam ze to tak aj bude ale seru ma tie sople lebo som ho chcela dat zaockovat proti kliestom 😒 teraz som u mojho muzika v praci cakam co padne dvanasta a ideme na postu a obedik dnes mi uz prisla moja prva objednavka sperkov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a hned som dostala aj darcek lebo som presiahla 110 € 😎
tak sa vytesujem, bola som aj na jednom pohovore do obeda, vyzera to celkom fajn ale nebudem este rozvadzat az to bude iste poviem a este cakam z dvoch agentur na papiere aby som pre nich pracovala ako anketarka tak dufam s vami mozem potom na nejaku anketku ratat 😉 😀

stija
5. feb 2009

ahojte kocky

ali z adka bude umelec? 🙂 super foto 🙂
s tym sanatkom mas recht, aj svagrova tam dava malu a sa stazovala, ze niektore deti tam pridu riadne chore a potom to aj m ala vecne dotiahne domov. zbytocne sa ostatne deti nakazia 😠
ked si bez roboty, ako si na tom s anglictinou? nechces ist ucit? 🙂

alena22
5. feb 2009

ahoj stija no dnes ako som sla pre adka som sa pytala sestricky ze preco tam beru deti ktore su chore a zevraj to je od rodicov ze jednho konkretneho chlapca tam maju co stale kasle sopli dusivo uplne a vcera som pocula ako otcovi toho dietata hovoria ze aby sli k lekarke ze maly sa uplne dusi a oni ho tam dnes doviedli ze asi tu mate suchy vzduch 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 nechapem preco take dieta beru a ze sa im budi po obede cely mokry uplne spoteny 😠 tak jasne ze uz aj my mame sopliky vsak klasika coby to nechytil 🙄

jaj ja z anglictiny neviem nic ja iba nemcinu ovladam ☹ dohovorim sa a tak aj si piseme s byvalym sefom mailiky v nemcine ale neviem ci by mi to stacilo na ucenie hadam ano 😅 ak by som ucila mini pipi deti 😵

mandy20
5. feb 2009

Pekny vecer kocky 😉
stija, ani ja nepracujem a nieco si hladam a viem po anglicky, koho mozem ist ucit? 😀 😀 😀

alena22
5. feb 2009

stija nepoznas katku pilarikovu?
ona spominala ze ma nejaku kamosku tehotnu co ucila anglictinu na skolkach 😵

stija
5. feb 2009

ali ziadnu katku pilarikovu nepoznam.
a ani ja nie som anglictinarka. ale u nas na skole odisla teraz jedna kolegyna na matersku, za nu uz je nahrada, ale koncom skolskeho roka odide dalsia a este jedna pojde do dochodku. tak mame malo anglictinarov. tak sa zhana, kde to ide 🙂

stija
5. feb 2009

no mandy, akosi neviem, ci si to pri tych smajlikoch myslela vazne 🙂 no ale kedze aj vy sa nazite, co ak sa to do juna podari? ale ak to myslis vazne a mas statnice, spytam sa.

alena22
5. feb 2009

ja premyslam ze si dam do skolky zasa ziadost zajtra tam chcem volat ci sa ma posielat ziadost na centralnu skolku alebo kazdu jednotlivo 😅 uvidime

vana
5. feb 2009

no s tými škôlkami je to fakt hrozné, tie choré deti by nemali sestričky preberať.našťasie sa ma to netýka ešte.
Dúfam že sa ale skoro vyzdravíte aby sa detúrence už mohli pohrať.
Stija ja poznám jednu anglinárku ale tiež je na materskej s dvomi deťmi a ty kde učíš?

mandy20
5. feb 2009

stija, robila som si srandu 😀 ale keby islo o skolky mozno by som nad tym uvazovala, tam snad nie je potrebna statnica 😉

alena22
5. feb 2009

vana neboj vsade to je tomu sa nevyhnes ked niekto skratka hladi len na svoje a kaslu na to ze kanazia zvysok skolky 😠
kupila som mu homeopatika a hned ako som mu ich dala odvtedy soplik netiekol a vecer neslo nic odsat horucka neni nekalseme nic tak snad to prejdeme bez väcsej ujmy a to som ho chcela dat zaockovat 🙄

alena22
6. feb 2009

mandy nechala som si dnes adka doma aj ked teda spal pekne a nesoplikoval a este ani hned z rana nic ale reku nech sa prelieci radsej hned tak pridi na kavicku 😵 inak dobre ze som si ho nechala doma uz teraz ma soplicek ale mame homeopatika, kvapecky, odsavacku tak to tie becilaky pozabijame 😎

alena22
6. feb 2009

Ahojte tak my sme si dnes s adkom modelovali,malovali a upiekli sme si kolacik s kiwi 😀 😀 😀
homeopatika zaberaju tak soplikov mame uz pomenej 😵
ako pozeram si tu sama dam vecer dobru noc a rano zas dobre rano 😀 tak papa alenka maj sa uzi si vikend 😀

alena22
6. feb 2009

cezetko teraz ma napadlo ze 3D sono je aj v senici tak naco cstovat ci uz si bola niekde alebo si objednana 🙂

stija
6. feb 2009

ahoj ali, a pekny vikend. uzi si to. 🙂

cezetko, hej, sono je aj v Se, tiez sme uvazovali, ze pojdeme tu, ale potom prisla kolegyna s tym, co sa dozvedela. vraj tu ti spravia nejake vysetrenia a obrazky. v hlohovci vraj doktor porozprava, vysvetli, ukaze a pod. a neviem teda posudit, ako je to tu, bola som iba v hlohovci, ale je fakt, ze nam vsetkko poukazoval, akurat ked robil nejake merania, tak vtedy stichol, vyzeralo to, ze sa skor sustredil na to co robi. inak vzdy povedal, co ide robit, ukazal, co je co, a vysvetlil aj na co sme sa pytali. akurat nam prezradil, co to je, aj ked sme nechceli. ale ja som bola cez tyzden, a cez vikend vraj robieva mlady (oni su tam otec a syn) a ten vraj nepovie, ak nechcete

stija
6. feb 2009

vana, ja v senici na jednotke. ale nie som anglictinarka. to by to dopadlo 😀

vana
6. feb 2009

to som rada že je aďkovi lepšie.zrovna teraz je super počasie vonku a vy musíte byť doma ☹
v Senici nie je moc dobré 3D doktorka čo to robí kamoške nevedela povedať pohlavie a to ma dosť prekvapilo ani tej diagnostike veľmi nedala ona nemá špecializáciu na prenatalnu diagnostiku.Tak to za vela nestojí.

Aby si si len sama nepriala pekný víkend prajem aj ja všetkým pekný víkend! 😀

alena22
7. feb 2009

114
§ioíoé´ß÷ú=á.´ú.ú.ôp=474747

Ahojte , to vam adko pise asi ze uz sa ma lepsie a ze krasne spinkal ale este soplikujeme len nie tak ako to zacalo.sopliky zacinaju byt vodove dobre to je. My by sme aj mohli ist von ked nekasle nema teplotky ale bojim sa ze ked sopli ma oslabenu imunitku a chytil by daco vonku ked je teraz tolko chripky, tak vydrzime chvilku dnu.Ved mame nove farby,pastelky a plastelinku tak sa prehrame samozrejme na striedacku s autickami a morcatkom 😀
Jaj uz nech je leto som adkovi kupila krasnu supravicku nike na leto je v nej bohovy 😵 😵 😵 😵
budeme chodit past morcaka 😀
Stija ako je to teraz na jednotke uz su tam mladsi ucitelia.Ja som tam chodila 8 rokov a som uvazovala ze aj adka tam az pride te spravny cas dam 😀 Len sa chcem uistit ze uz su tam ine pani ucitelky 😀

cezetko
7. feb 2009

Ali ja som si to s tym 3D rozmyslela.Nechceme vediet co to bude a co mi pisali z Hlohovca tak sa mi to akosi nepozdavalo. Vsak mam este cas. Mozno si to rozmyslim. 😉
Stija aj ja som ucitelka. Aka nahoda. Ucila som v Radosovciach. Aku mas kombinaciu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre