Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
14. dec 2007

ahoj no nesiel kon desne ze ? 😠
no vy ste ale dlhe spagetky proti nam 😀
my sme take sulance makove 😀
no zatial len polohujeme uvidime po tom vysetrenie vies co doteraz som stale daco mala aj do obedu ale uz by som sla dnes bola kosa ani sme von nesli ale tento tyzden uz pojdeme a dame si vinko ceru das si aj ty ked kojis to sa tusim aj moze nie nieco vypit ved je to aj tak riedene maximalne si mylsim 😅 😀 😀 budeme vesele mamicky s kocikmi ked sa pri kazdom stanku zo dva krat otocime 😀
tak ja sa kuknem do diara na nejaky volny termin a pojdeme 😀 ale nie az take desne to nieje len stale som piekla zas a zdobila a u sestry jeden den potom zas v skalici u nasuich ale uz to bude volnejsie a pojdeme tak v utorok by som sla...a ty??, 😎

mandy20
15. dec 2007

ja v utorok mozeeem 😀 , smiem sa k vam pridat? 😵

alena22
15. dec 2007

mandy jasne ze mozes budes v senici?
parada dame vinko 😀 😝 😀 😝

mandy20
15. dec 2007

ali cawkooo, no ked sa dohodneme tak pridem specialne kvoli vam 😀

alena22
16. dec 2007

jasne dofrc ja by som sla na take vinecko 🙂
si predstavte dnes zasa aky sok prezliekam adika z pyzamka a on pravu bradavku napuchnutu cervenu tvrdu ☹ tak ja samozrejme hned stres co to ma a volala som sestricke zdravotnej a ze to mavaju babatka ze mu mam dat na to octanovu mast a ze ak sa to nebude zlepsovat treba ist k dokine 😠 my amem skratka smolu ze? 😅

alena22
16. dec 2007

kocky kedze ste posluchali dovolili sme si s mojou rodinkou nacvicit si pre vas vianocny tancek dufam ze sa vam bude pacit dali sme si zalezat pustite si zvuk na pc pohodlne sa usadte a cakajte prepacte troska sa to dlhsie natahuje ale vysledok stoji za to tak prijemnu zabavu 😀 😀 😀 😀

http://www.elfyourself.com/?id=1453258723

mandy20
16. dec 2007

ali prave sa mi nacitava to vase video, ale uz asi 10 minut 🙄 , uz vas mam ale pekne pred sebou na obrazovke, no stale nacitava, uz mi to ideeee, ste uchvatniii 😀 , to ty si taky pc expert ci polovicka? pozrela som si to viackrat, fakt super 😵
tak v utorok sa mozme stretnut, budem v senici, uz mi slinky tecu na to vinecko, mnamky,mnam, daj vedeit aj Mirke 😉

alena22
16. dec 2007

mandy to kamoska poslala ich rodinku a ja som si to nasla na tej stranke a dala som si nasu rodinku 😀 😀 😀
no uz nech je utorok veru aj ja sa tesim 😉 vinecko mnaaaaaaaaaaam 😝

cezetko
17. dec 2007

My mozem v utorok. Budeme sa tesit. Len daj vediet o kolkej! My sme si boli s manzelikom na vinku v nedelu. Bolo super. Varene vinko pijem aj ked kojim, teda ja si obcas dam pivko alebo bechera 😉 Ale vsetko s mierou. Sesternici v nemecku ked kojila, tak jej doktor nakazal, ze si ma dat dva deci vinka kazdy vecer.
To video je super. Vy ste velmi sikovna rodinka, kedy to stihate 😀 Ty si velmi aktivna maminka, upratujes, varis, pecies, zdobis a este aj cvicis tanceky 😉 Klobuk dolu 😉

radoslava
autor
17. dec 2007

Ahojte no my zase trochu soplikujeme.
Inak v Maxe bolo dobre a v Nay sme kupili LCD. Spokojnost je velka 😀
Ali ty si teda sikula ja budem dnes piect perniky vecer ked malu ulozim lebo cez den pri nej sa neda nic.
Bud lieta v choditku alebo lietame za ruky alebo chodi sama a to musim davat pozor aby sa niekde nezrolovala.
Ok idem umyt kopu riadu co tu nejaky skriatok nechal a ozaj ked uvidite jeziska
CHCEM MYCKU
uz ste pisali Jeziskovi 😀

alena22
17. dec 2007

cezetko dakujeme za pochvalu ja som bola dnes kocikovat a stavili sme sa s muzikom na vinko fajne bolo aj medovinku sme kostli mnam ale sladka az moc 😝 som ho vytiahla z prace ze pod na chvilku na vinko tak tam mal toho ex zamestnanca tak sme si sli na vinko a on strazil predajnu 😀
ved by sme mohli zasa tak k desiatej sa stretnut na namesti nie? ved ti este cinknem co a ako a musime nakontaktovat aj myndy 😉
radka super ste teda pokupili mama mi vravela z v maxe teraz otvorili super opredajnu novu tak som zvedava s detskymi vecickami 😉 vo stvrtok asi vyrazim tam 😀
inak taka mycka by sa zisla aj mne mala som ju slubenu uz minuly rok len muzik nejak vzdy kupi daco ine uz ani neverim ze dakedy bude 🙄
dnes si skusim stromcek nazdobit uvidime ci bude suhlasit muz ak nie tak az zajtra ked bude v robote 😀

alena22
18. dec 2007

jaj tu ani nikto nepise dnes ked sme sa vsetky postretali tuto v senici este radka nam ale chybala ☹ snad nabuduce 😀 ale dobro bolo ja som ostala s adikom az do piatej vonku 😀 od desiatej rana s amlou prestavkou na obed doma inak vkuse vonku sa chalanisko vyspinkal a teraz sa okupsal vyjasil napapal a uz haja zasa 😉

alena22
18. dec 2007

kocky fotky zo stretka su pod nikom senicanky 😉
😀

franziska
18. dec 2007

ahojte,

tak niekedy by som mohla aj ja prikvitnut 😉

cezetko
19. dec 2007

Ali fotky su super. Uz sa teim na dalsie stretko. Ako ste dopadli v Trencine?

mandy20
19. dec 2007

Cawteee, stretko bolo ozaj goood 😀 , Miri, my sme potom s Ali ostali vonku az do 17stej a Adko kraasne spinkal 🙂
Franziska, tak ked budes vediet ze budes v SE,tak napismenkuj 😉
Ali, daj vediet ako ste dopadli v TN 😉 , ja som este ostala v SE, drzim palcek a myslim na vas 😀

alena22
19. dec 2007

aaaaaahojteeeeeeeeeeee 🙂
vsetko dopadlo super adik ma vyvoj normalny ako ma byt kontrola o tri mesiace a odporuca nam rehabilitaciu len ta je dost nemozna koli refluxu a castym ochoreniam cize neviem ako to budeme riesit ci pojdeme cvicit ci nie lebo este neni ani zaockovany uvidime 😅
aj vravel ze plavanie by bolo este lepsie ale ako a kde tuto v senici do studenej vody kde sa kupu vsetci dospelaci a pocernejsi spolu v jednom bazene??? ☹ 😠
Saska veru a si predstav ze adik hajal aj vecer v pohode ponahanal lopticky vo vani napapal sa kukol kusok z tv a spal zasa az do rana 😉
z trencina sme sa stavili u adikovej pra pra babicky a ta mu nabalila jeziska aj s mikulasom tak sme isli ako kradosi odtial sama taska a adik svietil od radosti 😀
a vyskemrala som si dalsi darcek od muzika tak uz mame doma aj my tlaciaren skenerom a kopirkou 😀 😀 😀 tento rok som posluuuuchala 😀

mandy20
19. dec 2007

Ali, to som rada ze Adkove vysledky su v poriadku 😵 , tak len dufam ze sa vam uz budu vsetky choroby vyhybat, no Adko je taky maly spachtosko 😀 ale keby mna niekto vozil pekne v teplucku po meste aj ja by som si na cerstvom vzduchu pospala, no vidis a to sme s buducou svokrou skonstatovali ze vecer budete mat co robit aby Adko zabuval, ked tak dlho spinkal vonku 😀
no ty si ale musela posluchat 😉 , ja som dnes konecne kupila cosi Dusanovi, sportovu vestu a este mu chcem kupit strihac na vlasy 😀

alena22
19. dec 2007

jej mas nieco proti jeho ucesu? 😀 😀 😀
ja zajtra idem s katkou tou co ma barusku rano do hodonina na nakup a potom sa presuvame do maxu 🙂 do skalice tak som zvedava co pokupime uz sa tesim 😅 😀 🙂

alena22
20. dec 2007

no kocky nakupy bolu super aj sme pokupili aj v hodosi aj v maxe ale ako vzdy skoro vsetko pre adika maminka si len pekne ponozky kupila a tatikovi sme tricko pod stromcek este 😉

monkey1
20. dec 2007

ali, zvestuj mi obchodiky v maxeeeee 😉 aspon na niektore ak si spomenies 🙂 dik ;)

radoslava
autor
20. dec 2007

Super fotecky zo stretka som kukla skoda ze som nebola ale co uz.
Keby mal niekto cas v nedelu poobede tak by sme mohli dat male stretko na vinku na namesti.
Napr. o 14,00 alebo navrhnite ak mozete prist.

alena22
20. dec 2007

Radka myslim ze by som mohla ist zatial nemam nic v plane tak hadam mi nic do toho ani nepride 🙂
A o 14-tej je taky dobry cas na vinko po obediku nedelnajsom no nie? 😀 😝
mandy prikazom musis dojst do Senice 😉 a cezetko by sa mohla tiez pridat 🙂 a co ty monkey1 😅

no ake obchodiky je tam nieco nike,potom kenvelo je tam ,pre mna naj bol ten detsky na poschodi co ma aj net stranku www.predeti.sk 😉 potom je tam dracik do ktoreho nesmies ist s nakupnym kosikom a nevytocis sa tam ani s kocikom 🙄 je tam gate potom tako nejake kaviarnicky a bufetiky rychle obcerstvenie ale neviem ake nebolan som tam samozrejme kino 😀 a este nejake len si nepamätam vela ale je to take divne male hned som to mala prejdene,ale ako som uz spominala ten detsky pre deti sa mi najviac pacil a maju tam aj super detsky kutik v nom nabuduci rok uz si tam adko pride na svoje 😎

cezetko
21. dec 2007

Ok. Tak sa budem tesit na nedelu. Ak by sa nieco zmenilo dam vediet alebo dajte vediet.

radoslava
autor
22. dec 2007

Super baby budem sa velmi tesit
tak zajtra o 14,00 a ak by niekto aj meskal nic sa nedeje zohrejeme sa vinkom. Ale nie dlho lebo bude skoro tma
😀

alena22
22. dec 2007

tak pisala mi aj mandy aj ona pride na chvilku a prida sa ku nam asi aj katka ona snami sice nepise ale je senicanka s babetkom 🙂 ved mandy a cezetko uz vedia ktora 🙂
takze to plati zajtra o 14:00 na namesticku stretko senicaniek 😀 beriem fotacek 😀 😎

radoslava
autor
22. dec 2007

Aj ja zoberiem dufam ze ho nezabudnem 😀
Uz sa tesim na vinko alebo punc alebo medovinku ale hlavne na vas

alena22
23. dec 2007

jaj babenky no fotecky uz su tam davala som to tam rad radom aby nebol niekto vo vyhode a tak tak sa pokochajte ale dobre bolo 🙂
my sme sa s adikom a mandy potom este troska poprechadzali obdivovali sme potkany vo vyklade v Nufe v kravinoch 😀 😀 😀

alena22
23. dec 2007

jej mandy este som chcela raz podakovat za darcek co si nam vtedy dala hrncek so sosacikom my sme ho adkovi zabalili pekne a dostane ho pod stromec ma tam ze od Sasky 😀

alena22
24. dec 2007

Zelma vsetkym mamickam a ich detickam,snazilkam a celym rodinkam tie naj naj najkrajsie vianoce aby sme ich vsetci prezili v zdravi laske a v pohode 😵

K r á s n e v i a n o c e

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre