Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

kacsik
23. jan 2012

@zuzu4444 jeeej a fakt 🙂 konečne mám s niekym spoločný termín 🙂

zuzu4444
23. jan 2012

@kacsik 🙂

nokinecka
23. jan 2012

lubenka01 tak to by sme mali ísť niekde vypustiť tie naše detúrence a my vyložiť nohy a dať si kávu :D

lubenka01
24. jan 2012

@nokinecka však nás prídite niekedy navštíviť, tu pri nás je pekné ihrisko. Môžme sa stretávať. 🙂 🙂 🙂

00vladka00
24. jan 2012

ahojte.co je tu nove?

mamartinka
24. jan 2012

@00vladka00 no ze si to tu nasla?A ze do temy netrafis.

00vladka00
24. jan 2012

@mamartinka vis co mi to dalo prace.

nokinecka
24. jan 2012

lubenka01, len sa dame do poriadku (sme marodi) a môôôžeme 🙂

lubenka01
25. jan 2012

@nokinecka už sa teškáme.

motylicek123
25. jan 2012

ahojte senicanky tak konecne som nasla na konikovi aj niekoho zo senice 🙂 mate niektora termin okolo 6.4 ? 🙂

mamartinka
25. jan 2012

@motylicek123 ahojik.Odkial zo Senice presne si.Ci priam Senica?Ja mam z okolia manzu.

motylicek123
25. jan 2012

z hlbokeho original som, ale teraz byvame v senici v centre priamo 🙂

nokinecka
26. jan 2012

lubenka01, ja som zase zabudla na nazov toho sirupu, ako to bolo, prosím ťa? 🙂 moja pamäť už akosi nesluži :D

lubenka01
27. jan 2012

@nokinecka skorocelový sirup. aj chuť má dosť dobrú sladkastú.

nokinecka
29. jan 2012

lubenka01 super, už je kupeny, vdaka 🙂 stale sa toho zachripnutia nevieme zbaviť :( a vy ste už v pohode?

lubenka01
29. jan 2012

no da sa povedať že ano, len neviem na ako dlho, zajtra ideme s Anetkou do nem. v Malackách ohľ. operácie nožičky, tak mám už nervozitu. ☹

nokinecka
30. jan 2012

lubenka01 operáciu nozičky? :O potom povieš...a dufam, že to dobre dopadlo

kuriatko21
22. apr 2012

kacsik
zuzu4444
baby ja mám termín 8.6. presne medzi vami dvoma...🙂 Kam sa chystáte rodiť?

kacsik
22. apr 2012

@kuriatko21 ahoj 🙂 nám už posunuli termín na 1.júna 🙂 ja sa chystám na Myjavu, teda, ešte nie som naplno rozhodnutá, ale asi najskôr tam 🙂 ty sa chystáš kde ?

kuriatko21
26. apr 2012

kacsik
no u mňa to vyzerá, že asi do Skalice.. nechceš si to rozmyslieť, bude nás tam viac... 😀
Ako ti je inak v tomto štádiu tehu? 🙂

kacsik
30. apr 2012

@kuriatko21 ja som chcela ísť do Skalice, ale nakoniec vyhrala Myjava, aj keď tesne 😀 mám to bližšie a poznám to tam, a v Skalici som nikdy v nemocke nebola 🙂
ako mi je ? ako slonovi 😀 / ale najšťastnejšiemu na svete / už som veľká a tak sa mi už ťažko všetko robí, už mám skoro všetky tehu problémy, nemožem spať, takže už sa teším kedy porodím , ale aj tak je to super 🙂
ty si na tom ako ? 🙂

kuriatko21
30. apr 2012

no škoda... 🙂 Tiež som nebola nikdy v Skalici v nemocke, vlastne ani nikde inde, len v Malackách a tam pôrodnica žial nie je.. Mne začalo byť ako slonovi tento týždeň... 😒 A začínam tuším chodiť ako kačica 😀 Doteraz sa dalo, ale tieto posledné týždne budú asi náročnejšie. So spaním, teda nespavosťou som mala problém posledný mesiac, teraz sa to už nejako upravilo... Ale brucho už riadne podrástlo a tak kade chodím, tade funím, ešte k tomu začína byť dosť teplo...No..uvidíme, ako to pôjde dalej... 😕

kacsik
8. máj 2012

@kuriatko21 škoda, že v Malackách nie je, kebyže je tam, ani nerozmýšlam ísť inde, mala by som to aj najbližšie 🙂 ja dúfam, že na Myjave budem spokojná 🙂 hlavne nech všetko prebehne v poriadku, vtedy je vlastne jedno kde rodíme 🙂 aj ty kačičkuješ ? aj ja chodím tak nejak naširoko a fučím pri tom ako kobyla 😀 ale tak už to máme za pár, už to zvládneme 🙂 ako sa cítiš ? ja už aj poslíčkov mám 😀

kuriatko21
9. máj 2012

@kacsik nooo, ja by som tiež išla najradšej do Malaciek, sama som sa tam narodila.. 🙂 A presne tak, ak bude všetko v poriadku, tak je asi aj jedno, že kde sa rodí. Fučať fučím aj ja, cez deň sa ešte dá, ale v noci sa cítim ako parný valec a otáčam sa ako kombajn - 😀 Inak sa cítim fajn, len veľké teplo moc nemusím. Čo sa poslíčkov týka...neviem, či ich viem správne identifikovať...ale posledné dni mám taký pocit ako pred menzesom...nie je to nič strašné, ale podobá sa to... 😕

kacsik
11. máj 2012

@kuriatko21 no škoda, že v MA zrušili...ja som ešte rozmýšlala nad Antolskou, ale bojím sa, že by som tam nestihla prísť 😀 Tak sa ide v pondelok prvýkrát na Myjavu, tak som zvedavá, dnes som mala poslednú poradňu u svojho dokyho 🙂 och, o nociach ani nehovor, aj už ani neviem čo je spánok 😀 a to teplo, najradšej by som sa aj s kože vyzliekla 😀 presne, to mám aj ja, také mrchovské bolesti a bolia ma kríže, to by mali byť poslíčkovia 🙂

kuriatko21
14. máj 2012

@kacsik Tak sa mi zdá, že sme tu v tejto téme samé... Žiadna zo Senice ani okolia nie je tuším tehu, alebo to majú už všetky za sebou... 🙂 Inak to začína byť veru veselé, každým dňom cítim to veľké brucho viac a viac... 🙂 A tie mrchovské bolesti sú častejšie, tak som zvedavá, kedy nastane ten deň D.. Je to zvláštny pocit, že to môže byť kedykoľvek a kdekoľvek... a ty ako? 🙂

kacsik
14. máj 2012

@kuriatko21 tiež som si všimla, že to tu nejak nežije 🙂 ja nie som origoš zo Senice, bývam tu len krátko tak nikoho nepoznám , a tie čo poznám zo Senice sú už maminkami 🙂 už nech to máme aj my za sebou, čo ? 🙂 ja mám posledné dni pocit, že už to čoskoro príde, tiež mám fuuuurt bolesti a ta pááánva..boli ako šlak, vraj sa rozťahuje, a to mi moj doky povedal že ma to obíde, že ju mám dosť široku...sa celkom kopol chlapec 😀 mne je až ľuto že sa o už čoskoro skončí a že to tehuľkovanie tak rychlo ušlo :(

mama.wolfka
16. jún 2012

ahojte záhoráčky 🙂 plánujeme sa usadiť v Senici a rada by som vás poprosila o názory, skúsenosti a tak ... ako sa vám žije v Senici? čo staré sídlisko? čo vám vadí alebo chýba v meste? čo je dobré a čo zlé? ... proste tak všeličo čo vás napadne 🙂 ďakujem pekne 😵

oliverka
17. jún 2012

@kuriatko21
@kacsik
Blahoželám k bábätkám! 🙂 🙂 🙂
Seničanky tú sú, nebojte!

nokinecka
17. jún 2012

@mama.wolfka ahoj 🙂 tak my bývame na starom sídlisku a nesťažujem si. bývam tu od mala. čo mi chýba...niečo, kde by som vypustila malú, ked je škaredé počasie :D ale inak mám Senicu rada a nechýba mi tu nič. a ked mi niečo chýba, tak zbalíme s rodinkou na víkend kufre a niekam vypadneme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre