Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
18. okt 2007

Ali dufam ze sa Adko coskoro vylieci. My sme zatial ok obaja. U nas bol chory len ocinko. Odstahoval sa zo spalne a uz sa k nam nechce vratit. Vraj sa v deckej lepsie vyspi 😠

mandy20
18. okt 2007

Cezetko ahoooj, dlho si tu nebola, inak ja sa vam vobec necudujem ze chudnete, vcera som mala na starosti dve deturence: 1 rocik a 2,5roka, boli sme stale v pohybe, stravila som s nimi 5 hodin a domov som prisla ulne vystavena, ale stastna, lebo boli velmi zlatuckí 😵
Cezetko, nie ste sami kto takto spava, neboj sa, poznam viacero parov co maju deturence a manzelia spavaju v deckych izbach aby sa vyspali do prace 😀 . Studujem masmedialnu komunikaciu v TT 😉 , uff, ale som sa rozpismenkovala 😅

cezetko
18. okt 2007

to som kedysi davno chcela aj ja studovat, ale nakoniec som isla studovat do Banskej aby som bola troska delej z domu a aby som si uzila intrakovy zivot 😉

alena22
18. okt 2007

ahoj cezetko 🙂
no co vam ja napisem sa pocikate..takze...pred tyzdnom som sa objednala na masz dohodli sme sa ze 18.10.07 o 17:15 pridem...lenze viete ako zena na MD nemam pojem o datume tak som sa tam vybrala uz vcera a na mieste som zistila ze nic...s muzom sme sa vecer na tom zasmiali a bolo ..tak idem dnes zasa pridem a dvere zamknute...volam jej a ona ze nemala moje cislo ale plavaren a sauna ma odstavku dnes tak aj ona ma to totiz v ich areali 😀
tak som sa preobjednala na 23.10.07 snad to do tretice uz konecne bude dobre
😀
mandy tak ako pises vecer vybehneme alebo adko uz bude pobiehat lebo druhe nebude v nasom pripade by to bolo velke riziko mat este babetko aj pre mna aj pre babetko tak si adko bude uzivat jedinackovstvo 😅 😀

alena22
18. okt 2007

ja som zasa kilo len tak pribrala cize este jedno a mam spät to kde som zacinala chudnut ale tento krat viem z coho naberam aspon.... zerem cokoladky vecer a veceriem az tak pri osmej a podobne 😝 😅 takze sa mozem hnevat tak sama na seba a nie na stitnu 😀 aj teraz bezal muzik po pizzu ze si dame vyliezli nam slinky ked bezala v tv reklama na ristorante 😅 tak nam staci aj tuto z pizzerie royall

radoslava
autor
18. okt 2007

Ahojte babulky Sabinka tu pri mne srdcervuco place a viete za co lebo jej nechcem dovolit ist do suflika pri PC tam su noznice a podobne musim to niekam spratat ale keby ste videlo ako jaci.
Uz prestala inak je riadne prefikana skusa to na mna a zase jači

mandy20
18. okt 2007

ali 😀 tusim potrebujes nejaky zapisnicek 😉 , ale pobavilo ma to 😅 , zajtra vam budem drzat palcek aby ste v tej Blave dobre dopadli 😉 , idem do sprchy a potom kukat Ordinaciu, pekny vecer vsetkym 🙂

radoslava
autor
18. okt 2007

Aj ja prajem pekny vecer.
Mandy pozeras na Nove alebo Markize
myslim ordinaciu
Ja pozeram na Prime rodinne puta a potom Vyvolenych
A TO PRETO LEBO MA ALI NAINFIKOVALA
😀 😀 😀

alena22
18. okt 2007

radka to je len dobre mna to bavi 😀

radoslava
autor
18. okt 2007

Ved prave aj mna 😀

cezetko
19. okt 2007

Zavidim vam ze mate moznost pozerat. U nas dlho uspavam a momentalne moj manzel sa rozhodol, ze sa budeme po veceroch hravat spolocenske hry a nie pozerat telku.
Ali u nas je zakazane jedenie po 18.00, bo obaja sme strasne pribrali. odkedy sme sa zobrali{v novembri bude rok} muz pribral 18kg. 😀 Tak sa rozhodol ze sa chudne a ja ako poslusna manzelka ho podporujem. 😒

alena22
19. okt 2007

cezetko mne sa tak paci ako ty plnis prikazy svojho manzela 😀 😀 😀
ze spolocenske hry to co je? akoze clovece 😀 😀 😀 ale nie jasne ze viem co to je ale u nas by sme toho vela nenahrali sa to pomenilo ale priznam sa ti ze ked som bola tehu a na rizikovom som nemohla von ist tak sme s muzom hravali na lodzii clovecko a karty a tak sme tlacili pukance a podobne a este aj za slobodna na podnajme sme zvykli mastit karty teraz nie padne vecer postarame sa o maleho ja sa pritulim k pc a muzik k dialkovemu a potom ideme spolu hajat 😀

alena22
19. okt 2007

jej a boli sme dnes v Ba vo stvrtok ideme zase zvysili adkovi inhalacne davky lebo mu tam este piska ale je to lepsie a mame byt v karantene nikto ku nam nikam my ☹ aby este do toho daco nechytil chudacik ☹ takze cely tyzden budeme este doma ale vsak aj tak je kosa len on mi vonku tak kraasne haja a doma sa mu velmi nechce a mne by sa aj chcelo po obede si hajnut 😅

radoslava
autor
19. okt 2007

Ali takze karantena. Chudatka moje ale neva preliečite sa a bude dobre. Adik bude zdravučky.
Cezetko my sme mastili karty ked sme maly novy barovy pult. Drzalo nas to aj dva mesiace a aj sme si to zapisovali.
Ja som sa teraz zase rozhodla ze vyšijem malej obrazky do detskej Macka Pu a Krtka.
Dnes začinam tak dufam ze mi to vydrží a potom sa pochvalim.

alena22
19. okt 2007

radka no drzim palce pri vysivani ja to neviem 😅 skorej ztlcem policu ako daco vysivat ci sit 😀 😝
co vravis na vyvolenych dobre ze ako stresovali ze pojdu spolu a tak a netusia co ich caka 😀

alena22
19. okt 2007

ta karantena musi byt preto ze aby daco este mu do toho zapalu nedoniesol lebo by mu ani atb nemuseli pomoct a vraj aj ked my s muzom daco chytime mame mat rusko a tak uz vidim ako maly reve ked sa ku nemu blizim s ruskom na tvari nastastie nic nemame klop klop klop 😀

radoslava
autor
19. okt 2007

Jasne treba davat pozor a myslis ze by sa bal ruška. Podla mna by sa smial 😀
Ali ja mam deficit som pozerala naposledy utorok co sa deje neviem
napis prosim

alena22
19. okt 2007

no do duelu ma ist nancy lenze si nemohla vybrat vo stvrtok supera ale bola dalsia volba a oznacili ivanu tak obe plakali ze je to nefer ze idu spolu a tak lenze je tyzden charity a nebude sa vylucovat a oni to ani netusia 😀

radoslava
autor
19. okt 2007

ja som si to myslela ze sa nebude vylučovat lebo aj v predchadzajucich vyvolenych to takto bolo. Ked bol tyzden charity tak sa nevylučovalo

alena22
20. okt 2007

no dufam ze si pozerala radka lebo to co ukazala ivana a nancy vecer tak to stalo za to trapne su obe von snimi 😠 😀

alena22
20. okt 2007

joj adko dnes tak krasne haja ja mam cas a vy tu nieste nikde nitko tak mi nic ine nezostava len ist zehlit ☹

radoslava
autor
20. okt 2007

Ali ja som dosla na skok a vcera som zase nepozerala

alena22
20. okt 2007

no ovela si prisla ovela 🙂

mandy20
20. okt 2007

Ahojte 🙂 , ali pozerala som si fotky a z adka by bola aj krasna slecna 😀

radoslava
autor
20. okt 2007

Skoda ale do 22,00 som bola na koniku mozno aj dlhsie a potom ma boleli oci a isla som spinkat

cezetko
20. okt 2007

Ali dufam ze sa skoro uzdravite.drzim palce aby to coskoro preslo. my sme zatial vporiadku nastastie.
obcas aj ja pozriem vyvolenych. mne sa najviac paci Rene a Radim.

alena22
21. okt 2007

no caves dakujeme za povzbudive slova adkovi sa velmi polepsilo uz mu tam tak nechrci sem tam troska ale nieje to uz take chudak to ma asi po mne zdedene lebo ja som mavala zapaly priedusiek non stop ako mala zevraj za dva mesiace som tyzden vzdy chrcala 😒 ☹

radoslava
autor
21. okt 2007

Moje zlatko malicke, to mal po tebe co zdedit mamina.
😀
dufam ze si sa neurazila
😀

alena22
22. okt 2007

radka nie neurazila ja niesom taka urazlivka 😀
ale ma smolu chudatko taku vec dedit ☹
ja kseftujem vo velkom s bonusovym listkami z DM na sunar 😀
my to totiz papame a tam je zlava 100sk v Dm 😀

radoslava
autor
22. okt 2007

pocitaj aj s mojim
ako rychlo potrebujes ten kupon
Moji rodicia pridu v stredu k nam zeby ´ho hodili svokrovcom do schranky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre