Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

mamartinka
15. apr 2010

cezetko ahojki.No viazn vam to tu akosi.Asi je pekne pocasie a vsetky su vonku 😉

sylverka
22. apr 2010

´vidim že tema už pomaly upada ☹

avanka
23. apr 2010

Ahojte, tak my sme doma, lebo Luky ma uz 3 den vysoke teploty, dnes sme boli u dr, ani ta nevie, z coho, brala mu krv....statocny bol, ani nezaplakal a teraz si ani leukoplast nechce dat z rucicky dolu,ze tatinkovi ukaze, nech pofuka 😀
od 10mi spinka.....o chvilku mam volat o vysledky, tak som zvedava

mamartinka
23. apr 2010

avanka tak zelam skore uzdravenie.A nech su vysledky v poriadku.

avanka
23. apr 2010

no tak ma maly v tele nejaky zapal, CRP ma byt 8 a ma ho 58 😅 tak ideme brat ATB...
chuda moje, inak prvy krat ho vidim takto, len polehava, ani sa hrat nechce

Marti, dakujem

mamartinka
23. apr 2010

Chudatenko.Tak sa cimskor vyzdravte a nech ATB zaberu cim skor.

sylverka
24. apr 2010

sylverka
24. apr 2010

Prajem skore uzdravenie

cezetko
24. apr 2010

skoro sa uydravte

sylverka
30. apr 2010

fajn aj sem niekto ešte chodi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzinka11
7. máj 2010

ahojte najde sa tu kamoska zo senice aj z detmi

mamartinka
8. máj 2010

zuzinka11 ahojki.No oni su tu vsetky baby vecsinou z detickami.Len uz sem akosi nikto nechodi.Poslala som ti ip. 🙂 Ale urcite sem niektora este zavita.Aspon myslim.Ale z Dojca nieje ziadna.

cezetko
10. máj 2010

ahoj Zuzinka 11. vitam ta tu. obcas sem zavitam.
ja mam tiez dve deticky. ako su stare tvoje ratolesti?

mamartinka
10. máj 2010

Ahojki cezetko.zuzinka11 ma 6 a 11 rocne dve dievcatka.Uz sme si pisali cez ip 😉

zuzinka11
10. máj 2010

ahojte baby som rada ste sa mi ozvali potesili ste ma nemam si s kym pokecat ako sa mate cezetko ty mas ako stare deticky

mamartinka
10. máj 2010

zuzinka11 prejdi si len sipkou na danu fotku napriklad cezetko a tam mas ako maju baby stare deticky 😉 Ako sa inak mas.Uz posadene mate?

zuzinka11
10. máj 2010

uz som sa pozrela zlate deticky ja uz mam vecsie celkom dobre konecne uz mame vonku teplucko a ty ako sa mas nesadili sme este ale nebudeme sadit vela

mamartinka
10. máj 2010

Ale da sa.Aspon mi nieco popiseme ked ostatne uz nepopisu.Neviem kde su vsetky.Ja pozeram teraz panelak.Nepozeravas?

zuzinka11
10. máj 2010

ako kedy ked inde nic neni pozeravam poistovnu stastia a ordinaciu na markize a pritom zehlim lebo cez den nemam cas na to

mamartinka
10. máj 2010

chodis do prace?Inak aj ta najmladsia uz vam chodi do skoly?No ja ordinaciu nepozeravam.Len cesku na nove.

zuzinka11
10. máj 2010

nechodim neviem si tu najst v senici nic ale rada by som uz isla robit nechodi este dali sme jej rok odklad este je taka hrava . a vy tam chytate take programy a kedy sa chystate vratit domov

mamartinka
10. máj 2010

mas i.p 😉

stija
10. máj 2010

ahojte vsetky 🙂 tak som sem konecne zavitala skoro po dvoch mesiacoch a vidim, ze nie som sama, co to tu flaka 😉 ako sa vsetci mate? u nas je to take vselijake, mala byva podrazdena. ale inokedy je zase vsetko fajn. asi nam pojdu horne zubky. uz ma stvu 😠 tak par noviniek, mala chodi za dve ruky, ale este sa po chvili spusta na kolienka. na tych lieta veselo. v noci sa budi uz iba raz, tak je to fajn. teda, ked ma dobru noc, lebo su aj ine, ale pripisujem to tym zubom, aspon vsetko tomu nasvedcuje. stale spime dva krat denne, tak to je super, cez prvy spanok v pohode uvarim. vacsinou 🙂

avanka, vsimla som si zmenu v profile, gratulujem 🙂 a drzim palecky, nech vsetko dobre dopadne. ako ti je?

zuzinka11 vitaj medzi nami 🙂

martinka, kedy ides na to vysetrenie? alebo si uz bola? malo to byt v maji, nie?

zuzinka11
10. máj 2010

ahoj tesim aze som spoznala dalsiu mamicku

mamartinka
11. máj 2010

stija mas i.p pocuj este ze si sem napisala.By som si ani avanky nevsimla ze budu mat maleho mikulaska 🙂 Pekny vianocny darcek.Ani sa nepochvali.

avanka
11. máj 2010

Jeej, baby dakujem 😉
Stija, je mi cele dni zle a vraciam, ale da sa to vydrzat....no co mi ine ostava 😀
Juj, ved vy budete o chvilku oslavovat rocik..Bude velka oslava?

Zuzi, ahoj 😉

Marti, ved som sa pochvalila 😀 chcela som vydrzat do 12tt, ale zatial je vsetko v poriadku, tak to snad aj tak ostane 😉
a ty mas co nove?

mamartinka
11. máj 2010

avanka tak som rada ze sa vam to tak skoro podarilo.Drzim palcoky nech je vsetko ako ma byt a hlavne bezproblemove tehu.Jej uz aj ja by som to chcela zazivat.A kde mame Aliku?Neako sa vytratila.Ja nemam nic take nove.Vsetko postarom.Na ten zakrok idem az niekedy v auguste.Vsetko sa to posunulo koli tej sopke.Nemohli sme 24.04 odletiet.Teraz ideme 27.05 domov na tyzden.04.06 ideme spet do Irska a potom opet koncom juna domov.Ja ostavam potom v juli doma koli tym vysetreniam a manzel za mnou 13.08 pride na Slovensko na 2 tyzdne.A potom pojdeme do tej Bratislavy a uvidime po zakroku aky bude dalsi postup.Sa dnes akosi rozpisujem.avanka drz sa.Inak budes si davat aj potom ten ultrazvuk 3D ci ako sa to pise ci vola?Kam inak na to chodite?Rozmislam ze ked nahodou budem niekedy tehu,dufam ze by som si to dala aj na dvd.Tusim si to niektore robia nie?Ja sa v tom nevyznam.No ale to je este daleko a este ani tehu niesom ze.Len sa informujem.

avanka
11. máj 2010

Marti, robia ho napr. v Hlohovci, aj v senici, ale my na neho nepojdeme
Neboli sme ani pri Lukaskovi, Rastik nechcel a mne to tiez pride zbytocne....mne stacia normalne UTZ

tak drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo...

mamartinka
11. máj 2010

Dakujem.Drz sa. 😉 Lukasko uz vie ze bude mat surodenca?Asi to tak este nechape ze.Ty by si isla rodit do Skalice?Inak pekneho budete mat mikulasa a este krajsie vianoce.Ak nebudes prenasat.Lebo teraz to tusim je pocut stale ze baby prenasaju.Teraz som mala kamosku na Slovensku mala mat 26 aprila termin a maly sa jej az 4 maja narodil.Nechcelo sa mu ist von tak museli vyvolavat porod.Hruza.

sylverka
11. máj 2010

no vitam ta zuzinka avanka velmi sa tešim a držim palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre