Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

saxana2
25. aug 2008

Ahoj Ali, nevychadza mi to na zjatra na ten spinnig asi az vo stvrtok...

cezetko
26. aug 2008

Ahojte. zajtra zorganizujeme nejake to stretko?
S Alenkou sme sa nahodne stretli uz dva dni po sebe.
Baby budete sledovat Mars? Vraj raz za 300 rokov je tak blizko k zemi a tak viditelny.

alena22
26. aug 2008

kedy ma byt mars?
cezetko my teraz az po dovolenke lebo zajtra idem do blavy a potom na nakupy tam nieco a neviem ci pojdem von nemozem nic slubit radsej pisem nie ako ano uvidim casovo 🙂
ked tak az potom ked pojdem s adkom z adaptacky 😀

cezetko
27. aug 2008

ok.
mars ma byt vidiet od 23. augusta a najviac 27. augusta o 22.00

cezetko
28. aug 2008

Ahojte. Tusim si vsetky uzivate posledne dni prazdnin 😉 Mne zajtra pride svokruska. Na stastie len na den. 😅

radoslava
autor
29. aug 2008

ahojte ahojte ahojte
Mirka tak sa drž, prajem ti pevne nervy pokial je ta tvoja ako moja tak velmi pevne 😀
Ako sa tu mavate, Ali som videla len z rychlika ta tiez bola u svokrovcov prave. Ozaj ako bolo ?

sylverka
29. aug 2008

Tak Vás zdavím z dovolenky bolo super ale najviac sa páčilo sabinke s alexikom a alex sa páčil všetkým starým tetám a to ich tam bolo hodne alenka vidim že ked som tu chviľku neni už máš depku si pekna kočka a prečo by si mala nosiť bundu v zime dámy nosia kabát tak si spolu kúpime taký šik že nám to zahladí vštky nežiadúce partie papa majte sa 😉

cezetko
31. aug 2008

Ahojte. Svokrusku sme prezili. Bola len kratko, asi 4 hodiny.
Tak ku kupe kabatu co zakryje nezioaduce partie sa pridam 😀

cezetko
31. aug 2008

So svokruskou mam to stastie ze byva dost daleko a vidim ju len asi ž krat do roka, niekedy aj menej.
Inak pilates sa cvici uz v stredu o 18.35

sylverka
1. sep 2008

no super sprava o tom pilates mirka prepač včera som nešla alexi a sabinka tam na dovče niečo chytili a vracali z piatka na sobotu celú noc a v sobotu cez den v noci zo soboty na nedeluá aleximu sa nechcelo spať takže som bola včera ko tak sa nehnevaj ☹

alena22
1. sep 2008

ahojte tak my uz sme doma bolo krasne super nadhera a teraz uz sme zasa v kolobehu senickom akurat ze uz nebudeme s vami chodit na stretka adko ide uz zajtra na svoju premieru jaslickarsku 😀
tesim sa a bojim zaroven ale toto stretko v tatrrach bol dobry zacvik zas na kolektiv tak hadam bude dobre akurat nam idu zubky tak mame hnacku a trosku vystipanu ritulu tak nabehneme jak vagabundi 🙄

cezetko
1. sep 2008

Ahojte.
Silvi nic sa nedeje. Dufam len ze sa niekedy v stredu na pilates pridas, ak nie, tak nic. Vcera sa skvele cvicilo.
Ali drzim palce na jaslickarskom zacviku. Tento tyzden by sme sa este mohli vsetky stretnut, co vy na to?
Inak som ostrihana 😉

cezetko
1. sep 2008

Ali mate zasa velmi pekne fotky.

alena22
2. sep 2008

cezetko zasa si ostrihana este viacej ci to co uz som videla???? 😕

adkovi bolo super pekne isiel sam neplackal zesil sa ked papali chlebiky a ani sa nejak nebral domov ked som po hodinke prisla po neho 😀 uplne super to zvladol ani slzicka skorej my s petom sme mali na male 😅 je to uz velky chlapcek ten nas adko 😵 😵 😵

vana
2. sep 2008

Ahojte!!!!!!!!!!Tu Jana.
Mirka dnes som sa pýtala našeho tatinka či to zvládne zajtra, a povedal že pohoda tak to zajtra vyskúšame, už sa teším až si natiahnem kosti. 🙂 🙂 🙂

cezetko
2. sep 2008

Aj ja sa tesim na pilates. Tak sa stretnime o 18.10 pred parkom, pri mestskom urade.
Ostrihana som stale tak isto ako si ma videla Ali. To je skvele ye ste to tak super yvladli v tzch jaslickach. Mzslela som na vas.
Baby a ziadne stretko nebude? ved zajtra je streda.

cezetko
2. sep 2008

Jani nezabudni si zobrat vodu a karimatku, alebo nejaku podlozku na cvicenie.

cezetko
3. sep 2008

Ahojte. Dnes tu nikoho nieje?

alena22
4. sep 2008

ahojte tak my sme boli v trencine vcera podpisat zmluvu na nove auticko do 10 dni ho mame doma 😵
a adko bol u dokiho a uz tam nemame chodit jedine teda davat pozor na tie ploche nozky tot vsio ze je z neurologickeho hladiska uplne v poriadku 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵
dnes bol adko v jasliach dve hodky ale uz nebol taky statocny ako v utorok isiel tam pekne bez placu s usmevom ale vraj potom dost plakal a ked som po neho prisla pocula som ho az von ako zjape samozrejme ked zbadal mamicku bolo zasa vsetko v naprostom poriadku a uz sa aj usmieval na sestricky tam 😅
no pomalicky si bude zvykat ine mu nezostava ale tak neni jediny co tam vyplackava je tam 5 deti novych a na striedacku tam placu 😝 maju to tam vesele 😅

cezetko
4. sep 2008

To nezavidim tym ucitelkam. Ale Adko je pasak. To je skvele ze ste uplne vporiadku. Ake budete mat nove auticko? Znacka, farba atd.?

alena22
4. sep 2008

toyta yaris 1,3 liter benzinak cervena druha najlepsia vybava co ma yaris 😵 😵 😵 😵
no som zvedava ako to bude zajtra s adkom ideme obaja s muzikom keby plakal ja ho tam asi nenecham sama preto berem muza 😀

cezetko
4. sep 2008

Dvaja to zvladnete lepsie.
Tak pekne auticko. Dufam ze nas na nom odvezies? 😀

cezetko
4. sep 2008

Chodite s Adkom von? Alebo po jasliach bezite hned domov? Zajtra tam bude ako dlho? Uz tri hodiny?

alena22
4. sep 2008

dnes sme neboli vonku iba potom muz ho vzal o piatej bol unaveny zo skolky a dva krat spal chudacik zajtra idem pon o pol desiatej a potom ficim na navstevu sylverke dnes bola ona u nas 🙂
jasne odveziem 😉

cezetko
4. sep 2008

To je super!!!
Aj dnes ste boli na spinningu?

cezetko
4. sep 2008

Dufam ze vyuzivas posledne volne dni bez pracovneho vytazenia. 😉

alena22
4. sep 2008

jezis jasne ze boli 😝 dal nam do tela chalanisko jeden 😅
no 8.9. idem do prace ponukli mi ine miesto ale zas to vyzera aj na to povodne ideme sa dohonut lebo cez telefon je to onicom

alena22
5. sep 2008

tak adko dnes neni v jaslickach v noci zvracal aj hnackoval sice z kazdeho len raz ale boli sme u lekarky a povedala nech si ho dnes radsej necham doma na banane rozteku a cajiku ☹
ze je vela crevnej chripky a ze su aj take ze iba raz sa vyzvracia a vykaka a uz nic ale aby nesiril nakazu ved plna cakaren bola deti co v noci zvracali a hnackovali dokonca aj horucky su 😢

alena22
5. sep 2008

adko nastastie horucku nemal 🙂

mandy20
5. sep 2008

Ahojte kocky, tak uz je zo mna prava senicanka a mam to v obcanaku 😀
Aliiiii, to auticko je naaaaadherne, spoluziacka ho ma presne to iste aj vo farbe cervena, je bohovskeeeee 😵 , tak vam zelam vela vela stastne a bezpecne najazdenych kilometrov a neboj sa Adko to v jaslickach urcite zvladne, ved on je velmi spolocensky maly betarik 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre