Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
5. sep 2008

Jeeeeeeeej vitaj senicanka tak to s nami uz budes behat na spining aj ty nie? 😉
no ako sa citis ked je z teba riadna zahoracka?
dakujeme za pochvalu auticka ja som nadsena strasne sa tesim na neho 😵 😵 😵
Aj pokracujes v skole alebo ako? Inak kedy prides na navstevu alebo co my sme dnes doma nehcem ist s adkom von aj ked kakal pred chvilkou uz pekne ale istota je istota nebudem ho po tom teple tahat aby sa mu nepohorsilo ma kratky cas na zaucenie do jasli musi si zvykat a ked mu stale daco bude tak to bude mat psychicky narosne potom ☹

alena22
5. sep 2008

a fotky uz su na MS???????????????????????????????????????????????????????

saxana2
5. sep 2008

Ahojte babenky,
dlho som tu nic nepopisala ☹ teda z toho vcerajsieho spinningu som bola uplne hotova dnes, snad prvy krat som citila svalovicu...
Zajtra vecer by sa muzicek o malu vynimovne postaral nevyrazime niekde si posediet na vinko?Uz sme sa vsetky spolu nestretli ani nepamatam 😒

cezetko
5. sep 2008

Ja suhlasim. Akosi sa vsetky miname. My sme sice kazdy den vonku ale akosi vas nestretame. Vo stvrtok sme sa stretli so Silviou ale len na chvilku.
S Adkom ma to mrzi. On si to vyberie teraz a potom bude chodenie do jasliciek bez problemov a bez absencii.

cezetko
5. sep 2008

Mandy aj ja ta vitam ako senicanku. Ved v podstate byvame nedaleko od seba. Dufam ze niekedy dobehnes na kavicku 😉

alena22
6. sep 2008

caute no ja som si vinko odsedela vcera zasa 😀 maly bol zly jak cert tak sme sa sli prejst ze iba po tatika do prace a domov ale uz sme sli s kamaratkou von a zisli sme sa cela parta hic v done a sedeli a vineckovali 😅
ale ak by ste sa nejako podohadovali napiste sem zeny ja by som sa aj pridala hadam 😉
no adkovi uz nic neni klop klop klop kakal na tuho nezvracal stale pyta jest a pit cize uz je v starych kolajach 😀
Boze som zvedava ako si za tyzden zvykne byt v jaslach cely den zda sa mi to strasne malo ale tak aj druhe deticky sa naucili aj bez adaptacky tak musi aj on zvladnut 😅
ja som naviedla dnes muza na malovanie teda vlastne vcra vecer sa mi to podarilo pri vinku a to podotykam ze on pil kofolu a sa mu moj napad zapacil a uz aj siel farbu kupit, som cakala nejaky protest ze zasa malovat ale zvlada to dobre chalanisko 🙂

saxana2
6. sep 2008

Ahoj Ali,
no zda sa ze manzelika mas fakt dobre vycviceneho 😉ty by si dnes isla na to vinko niekde?tak skusim babam poslat sms ci by sa nepridali...

mandy20
6. sep 2008

Ahojte zahoracky 😀
dneska vecer idem aj ja do seniceeeee, tak ak by som mohla, rada by som sa k vam pridala a konecne sa zoznamila aj s vami ostatnymi osobne 😉

alena22
6. sep 2008

mandy super podme teda dakam si sadnut ja teda idem uz som oboznamila manzelika povedal ze v pohode o kolkej mam byt pripravena a akm pojdeme? 😵

alena22
6. sep 2008

mandy inak nevadi ze neprinesiem to dvd svadby ja som to este nemala cas pozriet vobec nehnevaj sa a nepozrete ti ho nevratim 😝 😀

alena22
6. sep 2008

mimochodob pruhy uz su hotove od kuchyne az po chodbu oranzove teraz ide muz malovat obyvacku a ja konecne varit ale ved len paradajkovu omacku to mam raz dva 😅 dnes sme nejak pozadu s jedlom 🤐

alena22
6. sep 2008

este ma teraz napadlo podme k mastinovi nie? 😕 ma tam dobru pizzu a aj vinko alebo potom pizza pub alebo navrhnite vy 😎

mandy20
6. sep 2008

Ali, nevadi mi to, chapem ze neni casu, ved mi nemame tiez casu vybrat fotky na vyvolanie a to ani nemame potomka 😀
ja dofrcim do senice o 18.30, pojdem ale este k dusanovi ale potom urcite pridem za vmi, kludne moze byt ten pizza pub, ja sa prisposobim, len mi prosim ta napis sms kde ste, lebo uz asi nebudem na nete, alebo ked dofrcim, zavolam ti, oki? tak zatiiiiiim 😉

sylverka
6. sep 2008

ahojte tety no boli ste pařiť či nie 🙂

alena22
7. sep 2008

caf sylverka ale kdeze padlo to 🙄 jankina mala ochorela mirka nebrala telefon ty si nemohla ja som si aspon kukla v klude mandinu svadbu a vyvalovala sa na gauci 😝 😀

cezetko
7. sep 2008

ahojte. ten vcerajsok ma mrzi. co je Jankinej malej? vy roza alebo nieco ine?

alena22
7. sep 2008

cezetko neviem co jej presne je uz si napmätam lebo je toho tolko jednej malinka kaka druhej horuckuje je vela toho teraz nastastie my uz to mame za sebou snad to znova nechytime 🙄

alena22
8. sep 2008

ahojte tu sa zas mlci? 😕

no adko dnesny den zvladol super rano trosku plakal lebo ho odviedol tatinko do jasli a to je uz nieco hrozne od tatinka ist ale ked som po neho prisla boli vonku tak som trosku cez plot nakukla na adka a on uplne v pohode aj sestricky vraveli ze dnes bol dobry tak som zvedava na zajtra 😉
no ja uz oficialne nastupujem od 15.9.2008 do prace 😵 😵 😵 dnes sme sa dohodli 🙂

alena22
8. sep 2008

jej ja stale ze kto je vlastne ta vana ze jana a uz viem ahooooj suseda 😀 😉

radoslava
autor
8. sep 2008

Ahojte baby dnes sme boli so Sabinkou u zubarky, všetko prebehlo super chybaju nam este 4 zubky a všetko su to patky. Mala sa držala statočne až pri konci plačkala. Mame strasne zlatu zubarku chodime k nej s manzelom uz nejake tie rocky. Venovala sa malej no nadmieru ale šak je sukromna aj som to patrične zaplatila 😀

cezetko
8. sep 2008

Ahojte. Ja som si prave troska pocvicila a idem sa venovat manzelikovi.

alena22
8. sep 2008

ahoj radka to je super nam kukala len raz sestricka od zubara adko pekne otvoril pusinku ale to mal len 6 zubov vtedy takze nic nevravela len aby sa naucil otvarat a neml boja 😉
tak super ze ste to tak zvladli 😵
no neboj aj ja platim slusne 😀

cezetko
8. sep 2008

My sme este u zubara neboli. Nam tiez uz chybaju len posledne stolicky.
To je skvele ze si deticky takto pekne zvykaju na zubara. Nebudu sa neskor vobec bat.

radoslava
autor
8. sep 2008

Mirka dufam ze sa nebudu bat , ale mozno časom to uz ani boliet nebude to vrtanie a tak
U mojej zubarky si davaju pacienti injekcie aby ani vrtanie nebolelo ja si to radsej vytrpim som taky trtko. Len ked mi trhala nervy tak som si dala lebo to by dost bolelo

vana
9. sep 2008

Ahojte! tiež zdravím susedu!Este som si nestihla dať foto,ale polepším sa!Teraz sme boli zasa štyri dni u rodičou tak nič nestíham 😉 😉
Mirka v stredu nomôžem ísť cvičiť tatinko má nočnú,pozriem že cvičia vo štvrtok to by som mohla?
Kam teraz chodíte von?

radoslava
autor
9. sep 2008

Ahoj Vana daj foto mozno ta aj poznam ak si stara Seničanka. Stara myslim ze niesi pristahovaná 😀 😀 😀

alena22
9. sep 2008

jaj to niekomu je ked si chodi po rodicoch a skade mas janka rodicov ked tam chodite tak na viac dni?
no dnes nam dal ujko na spiningu zabrat veru uf uf ale radsej kopce ako rovinky s jozkom ne? sylvi? 😵
janka ty nechces skusit spining niekedy? Chodievame utorky a stvrtky bud 17:15 alebo 18:30 ako sa nahlasime 😉
Na stvrtok sa planuje posedenie vecer vonku aspon sme sa tak dnes bavili na spiningu so saxanou a sylvou ze by sme mohli na vinko bez deti vybehnut decka nechat tatinkom je to taka moja posledna sanca inak potom jedine piatky alebo soboty ja uz nebudem stihat a aj budem vstavat do prace takze nemam sancu tak by sme to konecne mohli zrealizovat hmmm? 😅
Boze dnes som nic nestihala odchadzala som na spining fasirka nedopecena zemiaky nedovarene maly papal sam pribinaka kupodivu mu to islo ale obojruc v kazdej ruke jednu lyzicku ale spapal 😝 😀 viezla som muzovi do prace maleho aby som to stihla na cas a az na krizovatke som si zmyslela ze kde mam psa nastastie nastupil sam lebo v tom zhone by som ju hadam aj pri baraku nechala chuderku 😅
tak piste co a ako ci by ste sli vo stvrtok vecer teda von a ak bude zajtra pekne mohli by sme teda na ihrisku dakde sa postretat my s adulom by sme zajtra sli po obede
som zvedava ci bude zajtra uz aj hajat v jaslickach dnes bol ze po obede som po neho sla

alena22
9. sep 2008

boze ked som sa precitala pisem jak tatar ale rozumiete nie? 😅 😀

cezetko
9. sep 2008

Ja rozumiem. Ja zatial mozem vo stvrtok, len dajte vediet o kolkej a kde.
Zajtra mozme ist von, nemame zatial ziadny plan.Dnes sme boli u mojich rodicov.
Vana my chodime bud k Lacovi na ihrisko alebo k hrochovy. Stale to iste, ziadna zmena.
🙂

cezetko
9. sep 2008

Vana vo stvrtok su cinky o 18.30

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre