Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
15. okt 2008

Ahojte. Ja som si tiez pekne zacvicila.
Ja mam tiez na piatok vybavene volno 😉
Saxana dakujem za knizku. Prepac, dnes som nemohla skor. Dufam ze ste si uzili tatina!!!
Tak dajte vediet ako ste sa dohodli ohladne piatku. Mne sa moc na discoteku do brancu nechce, lebo sa tam neda porozpravat. Je tam desny hluk a zafajcene ako si ja pametam, ale mozno je to uz lepsie.

alena22
15. okt 2008

ahojte tak ja tiez uprednostnujem nejaky podnik a sediet ako diskoteku 😅 to uz na mna moc neni ale tak keby ste ma nenutili tancovat dalo by sa ist aj tam 😉 😀
v piatok stale mozem zatial, jani adko nesiel z jasli boli sme len na otoc na matrike daco podpisat ale nebojte nerozvadzam sa 😀 len som ho nemala kam dat tak reku v aute musi chvilku vydrzat ale tak sa smial ked som mu povedala ze beki je tam hotovy bol a potom vravel ze be be 😀 😅
jani ty len hodujes a chalupujes 😎 sa ti zije boha ti 😵

vana
15. okt 2008

Ale na chalupu ideme makat,Musíme dorýlovat zahradu, Pooberat ešte nejaké jablká, určite už aj orechy budú všetky na zemi, tak to je iný druh práce ako celý týždeň doma tak si od bežných starosí oddýchnem 🙂
Aj Beki potom po malom vykrikovala 😀
Mirka Leo ako pežil? Naša ma zase čakala a pol hodinu pred mojím príchodom pýtala od Palina cici 😀 😀
A nedal tak od jedu roztrhla knížku potvorka ☹

alena22
16. okt 2008

jej jani ze pytala cici 😀 😀 😀
to je lakomy tatko ked nedal 😀 😝 😀
No pekne tak budes mat pracovny vikendik,ja nemam ziaden plan ale na dalsi vikend ideme na oslavu svagor ma 30 tak sa uz aj tesim snad uz dovtedy bude adko uplne ok ale uz sa mu velmi polepsilo uz ymysla zasa na 100% lebo ked je chory tak ide len na 80% 😅 dokonca petovi spal po obede tri hodinky.Dnes ho pride pozriet babka jeho uz sa vratila z kupelov tak bude mat radost z navstevy 🙂
tuto noc sme pekne spinkali celu noc nastastie lebo by som tu skapinala dnes 😅

sylverka
16. okt 2008

ahojte ali to je super že akdo už je lepšie janka uži si chalupu teda asi len pracovne s tým piatkom neviem ešte neslubujem lebo alexovi ide asi ten ôsmy zub lebo má hnačku a vnoci bol každú chvíľu hore tak neviem majte sa papa 🙂

vana
16. okt 2008

Ahojte!
Dnes máme pekne hnusné depresívne počasie, ak bude aj zajtra tak tak sa asi od roboty nepotrhám, aspoň si to užijeme s tatinkom. Tak Vám zajtra prajem príjemnú žúrku, budem vám ticho závidieť.
Prajem krásny víkend............ 😀

cezetko
16. okt 2008

Dufam ze ste po ceste domov velmi nezmokli.
tak ako to vyzera so zajtrajskom?
dufam ze bude krajsie pocasie. to prsanie je desne. Jani pekne si uzi chalupu a hody!

saxana2
17. okt 2008

Ahojte baby,
talk aj dnes teda mozem ist vecer,vcera sme sa bavili o tej pizzerii pri sylverke tak sa teda dohodnime.Ja mozem,Alenka tiez aj Mirka Sylvi ty teda ako?

cezetko
17. okt 2008

dajte mi prosim vediet len cas. ja zatial mozem. miesto je teda pizza park pub- pri sylverke

alena22
17. okt 2008

joj baby dobre to bolo dnes my sme sa s jankou este nasmialy v taxiku 😀
sa nam nejak zvysuje fond nie? 😵 😅 😀

sylverka
18. okt 2008

caute dufam ze ste dobre dorazili skoda ze som musela tak skoro odist ahojte a u6ite si weekend 🙂

alena22
18. okt 2008

sylverka veru skoda my sme si potom aj presadli k stoliku tak sme sa dokonca aj poculi 😀
este dobre ze sme jedli nie ako minule takto mi aspon nebolo zle vobec 😅

sylverka
20. okt 2008

ahojte babenky ako sa mate zajtra ak pôjdete von tak sa ozvite papa 🙂

cezetko
21. okt 2008

ahojte. skoda ze si Sylvi nemohla zostat. dufam ze sa Sabinka potesila tej hracke.

radoslava
autor
21. okt 2008

Ahojte babulky ako sa mate. Sabinka uz tak rozprava ze az papuluje. 😀
Prideme do Senice v ten vikend kedy su dušičky ale to všetky budete po rodine.
Jaj kedy vas zase uvidim Adko je uz urcite velky chlapček a Leo tiez.
Babulky kde mate albumy čo sa stalo?

alena22
21. okt 2008

ahoj radka no ja po dusickach neplanujem ist 🙂 nejak ma take veci neberu my ja si na cintorin zajdem kedy potrebujem a citim to tak, takze ja sa kludne mozem stretnut ak bude adko fit 😉
ja mam album na facebooku davala som sem aj linky 😎
mne prave odisla navsteva sme sa nasmialy a adulko zase pobil oboch psov to je podes ja uz som zufala kazdeho bije mlati stiúpe pritom z domu to nema z tv tiez nie a v jaslickach vraj neni az taky 😅 fakt neviem co mam robit a za kus zvancu zapreda celu rodinu 😀

vana
21. okt 2008

Ahojte žienky! Tak so zase prišla o peknú akciu, Mirka už mi porozprávala.
My sme sa mali tiež dobre, vyšlo nám pen´kné počasie tak sme všetko porobili aj pohodovali.
Ali Adko už chodí do škôlky, ani vás neni vidieť. už sme sa dlho nestrtli.
My sme naštasie zdravý tak dúfem že aj toto počko ešte chvílu takéto vydrží.

alena22
22. okt 2008

cafte, ano adko uz chodi do jasliciek len nejako nestiham v robote sa zaucam na nove miesto uz som zasa postupila inde a ked pridem domov s malym som rada ze som a dnes mozno pojdem na voleyball z prace a zajtra zasa spinnig a hned potom do doxxu tak len tak stale lietam 😅 a chyzna asi dala vypoved alebo co lebo nik nam doma neupratuje 😀 😀 😀

radoslava
autor
22. okt 2008

Ali Adko uz chodi do jasličiek to som nevedela , no teda a bitkar je no teda. Inak Sabinka je take trdielko ta sa necha od kazdeho vytrieskat ju k vam poslem nech sa nauci branit.
Ali tak to teda musi byt nezodpovedna chyzna 😀 😀 😀
My mame prave sopliky a strasne kašleme sme total zahlieneny. My planujeme dost uz vo štvrtok pred dušičkami tak sa ozveme Ali a ked budete fit aj vy aj my dame rande. A dufam ze sa este niekto prida.

alena22
22. okt 2008

radka jasne my by sme dali my uz sme fit adko je zdravy mozme ist. No adko chodi do jasliciek a mamicka do prace je to velmi dobre oddychnem si od neho on sa pekne pohra ukecany je z toho a taky iny no uz to neni to babatenko malicke ale taky cloviecik. 😀 dnes bol u nas jeden pan ohladom zmeny v poistke a adko po nom vsetko opakoval on ako hovoril a hadzal rukami adko to iste robil taky bol mileny potom sa mu ujo znepacil tak po nom hadzal loptu a ked uz vsetko bola total nuda zacal nas bit 🙄 no ukazal sa aky je to cert 🙄 ☹
Som si dnes kupila jahody v cokolade v stanku so susenym mnam o vam je mlska 😝
tak radka ked budete v senici a budete aj vy fit ohlaste sa joj uz sa celkom tesim ked dame potom niekedy stretko na vianocnom namesti pod jedlickou na "svařáku" 😀 😝 😀 az na tu kosu co asi uz bude 😅
ja nechcem aby bola zimaaaaaaaaaaaaaa mne sa nebude chciet rano skrabat auto 🤐

cezetko
22. okt 2008

Ahojte!My sa na dusicky zatial nikam nechystame. my by sme sa tiez radi pridali. Ali dnes sme videli Adka na vychadzke. pekne sedel v kociku a ani sa na nas neusmial.bol velmi vazny. Asi ho Leo provokoval tym ze bahal a nebol v kociku.

radoslava
autor
22. okt 2008

Super tak sa dufam uvidime , inak Sabinka je velmi zahlienena , kašle az ju to napina dufam ze do dušičiek nam to prejde, ale snad ano ved to je este relativne daleko.
Jej Ali tak na to varene vinečko sa aj ja velmi tešim ale na škriabanie auta to teda nie 😀
SI pamatam ako kazde rano sme s mužičkom škriabali kazdy jednu stranu potom sme vhupli do studeneho auta a to sa rozkurilo az niekde pri kruhači tu u nas v Pk čoz je taky necely kilometer.
Vlastne to bolo na starom aute toto nove je mozno lepsie. Teda nie nove ale to čo mame , 😀

radoslava
autor
22. okt 2008

Mirka tak aj s tebou a Leom sa uvidime no super

cezetko
22. okt 2008

to je zle ze kaslete a soplikujete. my sme zatial ok. dufam ze zima bude mierna.

alena22
22. okt 2008

no miri skorej vas uz aj dlho nevidel a len tak sledoval kto ste 😀 alebo nemal svoju naladicku 😀
a v akom kociku ho mali lebo uz jazdi autom aj do jasli aj z jasli tak ma len sedacku a nie kocik

cezetko
22. okt 2008

Sedel v nejakom cervenom kociku, nie vo vasom. Bol velmi vazny ani sa neusmial. Asi nemal naladu 😉

sylverka
22. okt 2008

ahojte mirka potešila babenky dúfam že si zajtra zacvičime a dpfam že všetko bude v pohodke 🙂 majte sa zatiaľ a na to varené vino ak Vám nevadí rada sa pripojím papa

sylverka
23. okt 2008

ahojte no vidim že ste ste tu neboli alebo tu plati kto nlči ten svedčí myslim čo sa týka toho vareného ali dúfam že sa dobre zabaviš jani ohladom toho golfu sa ešte dohodneme zajtra ak by sa Vám chcelo ist von tak sa ozvite alebo sa môžme stretnut pri nas okolo tretej alebo po tretej ak by bolo velmi zima môžte sa isť k nám hrať plati to pre všetky babenky ahojte a užite si večer 🙂

radoslava
autor
23. okt 2008

Sylverka ja som tu a velmi rada ta spoznam a urcite si pripijem s varenym vinkom 😀

radoslava
autor
24. okt 2008

Ahojte u nas žiadna zmena stale kašleme kašleme a kašleme a mame aj sopel.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre