Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
21. nov 2008

ahojte zienky tak ja idem zajtra na stretavku 😵
som rada ze sa tu niekto aj ukaze 😉
ja som u mandy dobre nakupila malemu sa paci som ho doma v tom fotila 😎

saxana2
21. nov 2008

tiez Vas vsetky pozdravujem🙂)
Ali aby som nezabudla napisali sme ta na spinninig na buduci utorok na 17.15 hod nejak sme si poplietli tyzdne a chodi tam teraz vela bab a je to furt plne tak sme ti chceli urobit sluzbu🙂tak aby si vedela ak nemozes odhlasim ta. ja idem asi dnes vecer vcera som nemohla lezie na mna nejaka choroba ale dnes je uz lepsie.Sylvi ty si bola?
S tym vinkom pocitam aj ja len sa ako vzdy musime nejak dohodnut vsetky🙂Mirka to nevadi ze nemozes alkohol ale take pivko by ti urcite neuskodilo, ja som ho pila skoro cele tehotenstvo🙂ale je to na tebe samozrejme...
Tiez pozdravujem Mandy a uz by sa patrilo aj sa zoznamit, tak dufam ze sa pridas na nasu dalsiu babsku jazdu🙂
Malu mam choru takze cely tyzden kvasime doma ani plavat sme dnes neboli esteze existuju rozpravky lebo neviem co by sme robili 🙂 majte sa pekne zatial....

alena22
21. nov 2008

saxana dakujem ten utorok pojdem na spining len neviem ako to bude dalej ja v ten cas nejak nemozem neda sa to stale aby peto skorej zatvaral koli mne a strasne sa nahaname 😒
ale chyba mi to veru uz sa tak vyslapat 😵

sylverka
22. nov 2008

ahojte babenky prajem prijemnz weekend a tesim sa s vami na spinning ahojte 🙂

vana
22. nov 2008

Ahojte kočeny! Zdravím všetky! Tak sa nám pekne okosilo konečne dorazila zima. Dúfam že aj mne to výde ísť s vami na to vínečko ale asi skôr niekde blyžšie nás. Beki už lepšie spáva ,ale ešte sa sem tam zobudí a tatko je neuspokojí.
Prajem pekný zbytok víkendu!

alena22
23. nov 2008

ahojte tak ja som bola vcera na stertavke po 10 rokoch zo strednej a ja hlupana som si myslela ze po 8 rokoch nejak si uberam 😀 😀 😀
bolo fajne aj ked baby sa moc nepomenili podaktore 😝 napriklad ja som sa teda zmenila riadne hlavne co sa tyka kileciek 🙄 😠 som bola najväcsia bombicka 🙄
baby pozeraju vase deti rozpravky? v tv ze jetix alebo minimax ci co to je nasho maleho to nezaujima a z vecernicka len ta znelka ked ide vlacik s presnidavkami hami a potom dedko vecernik a akonahle zacne rozpravka tak odchadza a vracia sa zasa az na znelku 😀
inak nas tatik ma sople takze uz ich ma aj adko 🙄 nas snad ani nezaockuju 😠

cezetko
23. nov 2008

Ahojte. U nas sa momentalne cele dni pozera len bambulka. Nas leo je uplne zblazneni do bambulky a deda jozefa a do pesniciek. U lekara som bola a v stredu a v piatok idem zasa. Uz by som mala dostat aj tehotensku knizku 😉
Mandy a kde mas ten obchodik?
Rada si s vami sadnut pojdem, ale momentalne je so mnou desna zabava. Vecer mi je priserne zle ☹ ☹ ☹

vana
24. nov 2008

Caute! Aj u nás je to slabé z rozpravkami, tiež ju to moc nebere, znelka večerníčka je najlepšia, presne ako Adko. Asi sú ešte malinký, ale to nevadí ešte sa napozerajú na telku dosť nemusia s tým začínať tak skoro. Na Bambulke sme frčali aj mi ako deti,ale tú na DVD nemáme.
Ali tak si zase žurovala, mna čaká o rok stretavka po desiatich rokoch. Stárneme 😢
Sople sú svine ,držím palce nech vám to skoro prejde!

alena22
24. nov 2008

ahojte no veru vana starneme ☹
ja mam dnes desny den boli ma hlava smrkam kaslem kycham 😠 a niesom tu jedina cela firma je nejaka hotova 😅
tak sa liecim na horucich napojoch coldrex ci ako sa to vola uz mi to ani nechuti ale chcem byt fit 😎

bobd
25. nov 2008

ahoojte baby!
chcem sa vas spytat, ci sa v senici nachadza nejaky obchod so sportovymi potrebami. konkretne nejake fitnes stroje... 😉

alena22
25. nov 2008

ahojte tak mam chripku aj manzel a aj adko je doma aj ked on len prevencne bol aj u dokiny a nemu nic neni nejak len soplikuje ale tak nech sa lieci pre istotu takze ani spining nehrozi u mna zasa by som tam vyplula pluca 😒
baby prosim uz ma nenahlasujte radsej ja ked uz budem ok sa nahlasim sama lebo potom sa tsale odhlasujem skoda tento raz za to moze drahy ze nas nakazil on to doniesol domov 🙄
bobd ja neviem o nicom takom ze by sme v senici mali 😅

mandy20
27. nov 2008

Ahojte babule 🙂
asi je veru nieco vo vzduchu, lebo ajmna od utorka cosi obchadza 😠 ale uz je lepsie nastastie. Dneska som bola v skole a neurobila som skusku 😝 , tak hadam nabuduce ju dam 😀
Miri, sidlime na dlhej ulici, smerom na Cacov, tak dufam ze dobehnete, mame tu krasny detsky kutik 😀 😀 a ako sa citis? este ti byva zle? vas som uz nevidela hrooooone dlho 😔
Ali, zelam vam skore uzdravenie 😉

radoslava
autor
27. nov 2008

Ahojte babulky
Aj na mna niečo lezie boli ma cely človek.
Mandy zlatičko som tak rada ze sme sa stretli a ked pridem tak som u vas ako na koni.
😀
Všetkym čo su chory a tym čo asi su želam skore vyzdravenie.
Mirka gratulujem velmi velmi 🙂

saxana2
2. dec 2008

Ahojte babenky,
chcem sa opytat bude tentoo rok nejaky Mikuláš pre detičky v Senici? Švagrina mi hovorila zu nieco byva v DK každý rok,alebo na namesti....

mamartinka
2. dec 2008

caute senicanky.akosi viaznete.inak ten kaufland v senici uz otvorili?pozdravujem vsetky.

alena22
2. dec 2008

cafte no adko ma firemneho mikulasa tento piatok u nas ne aletisku musi sa rychlo uzdravit mne uz to prechadza on to mal tri dni po mne cize do piatku budeme snad fit
🙂

mamartinka
2. dec 2008

caf ali.no az teraz vidim ze u vas nieje nudza o sladke a hlavne pijatiku.dufam ze potom hodis neake foto maleho mikulasa.pa.darceky uz nakupene?aj sa uz pripravujete na vianoce?

alena22
2. dec 2008

jasne hodim hodim ja robim na tej akcii certa kolegyna anjela a kolega mikulasa to bude parta hic 😀 😀 😀
teraz prezivam velikansku euforiu kamoska konecne porodila po tretom umelom cakal 3jicky ale nakoniec len dvojicky a uz sa narodili a su ok a ma chlapceka a dievcatko ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵
zajtra idem pit 😝 😀

mamartinka
2. dec 2008

ali a kedy to porodila ta kamoska?a v skalici rodila?no ale ti je.aj ja by som sla pit.no a snad su deticky aj kamoska zdravy.tiez sa im nedarilo?to ma prve?no ked v dnesnej dobe je tazke splodit dietko.tak sa maj krasne a pozdravuj adka.

alena22
3. dec 2008

dobre ranko no ona rodila na kramaroch cisarakom ona bola celu dobu sledovana v blave na rizikovom im sa dlhooooo nedarilo a po par neuspesnych pokusoch to konecne vyslo deticky aj ona su ok trosku jej bolo zle ked sme spolu volali ale tak vydrzi koli takym krasnym predvianocnym darcekom 😀 😵 😵 😵
to ma prve deticky a hned dve a firma im hned pripravila aj mikulaske balicky 😀

cezetko
3. dec 2008

ahojte.Tak nam sa na stastie Leo zadaril na prvy krat a toto druhe po styroch mesiacoch. Mame asi stastie 😉 Alebo som tak brutalne plodna 😀
Jani v stonozke bude Mikulas a inak neviem. Viem ze Centrum volneho casu robilo kazdy rok Mikulasa ale teraz neviem ci nieco robia.
A stretko sa uz neorganizuje?
Martinka vy sa uz kolko snazite?

mamartinka
3. dec 2008

no tak drzim palce mamine.maju pekny darcek k vianociam.cezetko my sa tiez snazime uz dlho,no dlho 2 rok a 3 mesiace.dufam ze aj mi tak potom dopadneme.teraz nic a naraz budu 2. 😀 ale aj 2 nech su len nech su a zdrave.majte sa.

stija
5. dec 2008

ahojte maminy, som tu prvy krat a som rada, ze su tu aj nejake senicanky. teda snad, lebo som necitala vsetko, to snad ani nejde, akurat viem, ze ste tu senicanky, ktore tu uz nebyvaju. ja som tu (v senici) uz zase. sice este doma nemame drobca, ale aj to snad bude, ked to vsetko dobre dopadne. zatial sa majte

mamartinka
5. dec 2008

STIJI.A TY SI TU NOVA?A KDE MATE DROBCA?SI PRIAMO SENICANKA?

stija
5. dec 2008

Ahoj mamartinka, hej, som tu nova, dnes som sa prihlasila. som priamo zo senice a drobec je este iba na ceste, este pol roka si musime pockat.

alena22
5. dec 2008

ahojte tak my uz mame po besiedke nejake fotky som hodila do albumy ked budu firemne pridam zasa lebo to su krajsie toto fotil muzik tak nic moc 😀
adko sa ma vobec nebal smila sa na mne aj pusinky mi daval jedine koho sa bal bol mikulas 😀 😀 😀
ale balicek si vzal ked davaju no nevezmi si nie? 😅
vitam novu senicanku tu na Mk parada sa rozrastame 😵

mamartinka
5. dec 2008

ALCI PARADA.NO NAHODOU.MANZEL DOBRE NAFOTIL.ANI JA TAK NEVIEM. 😀 ADKO JE ZLATY.NA TEJ JEDNEJ FOTKE AKOSI ZAHLADENY.CHUDA SA BAL ASI.PRI TOM KOLEGOVI SI CUPELA?NEAKY VYSOKY.A TEN CERT NEMA CHYBU.TO BY SOM SA TA AJ JA BALA.SUPROVY STE. 🙂 😉

alena22
5. dec 2008

mamartinka dakujeme ale nepis velkymi admin ti to zmaze 😉
no ten kolega ma cez dva metre tak som jak stuplik pri nom 😀
adko sa bal len mikulasa toho nechcel aj ked sa ho snazil pohladkat tak porad soky chytal 😅

alena22
6. dec 2008

ahojte tak aky bol mikulas u vas?
adko si vecer pred spanim nachystal topanku na okno a rano sme hned sli preskumat ze ci teda posluchal alebo nie 😀 tak sa tesil hned si vsetky sladkosti strkal do baru a potom zasa von na gauc a tak to robil asi 45 minut dookola a vsetko si obzeral ze mnam mnam dokonca si kazal aj jablcko spapat aby sme mu len sladke nedavali asi 😀
my uz mame aj tie spodne ocaky takze uz mame asi vsetky zubky 😅 konecne len neviem kolko ma byt tych stoliciek 😅
po obede pride babka s dedkom senicky s mikulasom tak adko uz ma moje certovske vidle nachystane a naucili mse ho robit certa budde ich strasit 😵
uz sa tesim na vianoce boze co ten bude robit 😵

stija
6. dec 2008

ahoj alena22
super fotky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre