Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

saxana2
30. dec 2008

ok tak dnes v pizza pube pri sylverke o kolkej?

vana
30. dec 2008

Caute kočky! tak sa teším prídem za vami neskôr až keď drobčeka uspím, držte mi tam miesto dúfam že do 21:00 tam budem, musím beki dobre vonku ponahánať aby skoro zaspala. Tak sa teším čaute večer 🙂 🙂

saxana2
30. dec 2008

tak o 20.00 hod?

alena22
30. dec 2008

jasne ja mozem na osmu v pohode 😉 saxana tak my dame scuka o osmej pred pizza pubom nie? a zvysok poprchadza ked uspia dietky 😉

sylverka
30. dec 2008

ok tak ja sa budem snažiť sabiku uspať papa

saxana2
30. dec 2008

ok Ali tak o osmej pred pizza pubom ta cakam..

cezetko
30. dec 2008

Ahojte. Ja sa ospravedlnujem ale mame navstevu a nevyzera to ze sa chystaju odist. Majte sa pekne a uzite si to. Snad to vyjde nabuduce. Tak som sa tesila 😖 😖 😖 Prajem pekneho sylvestra

alena22
31. dec 2008

ahojte tak ako po vcerajsku baby?
super bolo nie 😀
joj toto musime zopakovat som rada ze sme sa zisli takto v takmer plnom pocte 😉
no idem ja vychystavat na tu veceru dnes tak sa tesim dufam im bude chutit 😉

sylverka
31. dec 2008

ahojte no bolo super teda aspon mne sa tak zdalo dúfam aj ja len budem menej pit už som neni zvyknutá

vana
31. dec 2008

Ahojte! Mirka chýbala si nám tam, bolo fakt super škoda že som musela odísť, ale beki sa vycítila že niesom doma, keď plakala tatinko si išiel k nej lahnúť a zistila že je to tatko tak sa chcela hrat a už bolo, party pokračovala doma až o 2:45 konečne zaspala už som bola na nervy.
Tak vám prajem všetkým krásneho silvestra 😀

sylverka
1. jan 2009

PF 2009 😉

cezetko
1. jan 2009

Ahojte. Som rada ze ste sa skvele bavili. Na buduce idem uz urcite nech sa deje co sa deje 😉
Vsetkym zelam do noveho roka vsetko najlepsie, nech sa vam vsetko dari tak ako si zelate a hlavne nech ste stastne a spokojne.

mamartinka
1. jan 2009

vsetkym zelam stastny novy rok 2009 plny lasky,zdravia a bez akejkolvek choroby a deticky nech posluchaju.

alena22
1. jan 2009

aj ja zelam vsetkym v novom roku len to naj naj naj 😉
vana nezavidim teda taku nocnu zurku mat s malou 🙄 ☹

alena22
1. jan 2009

ako som baby slubovala tu su nase vianocne fotecky 😉

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30157098&...

dnes dam hadam aj zo vcera daco 😀

stija
1. jan 2009

ahojte, vsetkym zelam krasny nadchadzajuci rok, hlavne zdravicko, stastie, lasku, ale aj kopec uspechov. aj detom. a vela, vela radosti z vasich drobcov.

alena22
1. jan 2009

ahoj stija ty si sa dobre dlho neukazala tu 🙂

alena22
2. jan 2009

Saske k dnesnym meninam zelame s adkom vsetko naj naj naj 😵 😵 😵

my zasa soplime a kasleme a to sme nikde ze neboli poriadne ani nic a v nedelu sme mali ist na javorinu s katkou a baruskou nervy mam jak nikdy na to 😠 tak som sa tesila to je ako naschval 😢 😢 😢

stija
2. jan 2009

ahoj alenka, no nejaky cas nebolo kedy, muz ma dovolenku, tak ak sa da, sme na byte a potom sviatky a rodina. a co vy? uz po sviatkoch, alebo este sviatkujete?

alena22
2. jan 2009

ahoj no my sme doma tatika mame dnes v robote a kedze adko je zasa chory tak nemozme ist von tak sa cely den hrame a jasime a sem tam ked sa s niesim zahra zasadnem k pc rychlo pokukam a idem dalej za nim 🙂
ale sviatky boli super cim je adko starsi tym je to lepsie uz to tak vnima tie vianoce inak je to krasne pozerat sa na neho 😵 😵 😵

alena22
2. jan 2009

a vy ako pokracujete s bytikom? kedy sa budete stahovat?

mamartinka
2. jan 2009

stija kam sa stahujete?na rodinny dom?

stija
2. jan 2009

no prave sa robi kuchyna, malujeme, o necele dva tyzdne nam ju maju prist montovat, potom este podlahy a nieco vymalovat. no este to chvilku potrva. a kedze nam nieco zblbli, tak nejake prerabacky. napr ideme vyburavat asi tyzdenny beton na chodbe. nalial nam to tak, ze moj muz to ide vyburat a vraj to spravi sam. sice to este nikdy nerobil, ale povedal, ze horsie to iste nebude a uz nechce aby to robil niekto, kto to zase zmrvi. uz sa nechce rozculovat a tiez aby som sa rozculovala ja. to ho asi mrzelo najviac.

stija
2. jan 2009

takze s tym stahovanim to este nie je take horuce. aj z kupelky som bola sklamana, ako nam to oblozil a moj muz bol nahnevany hlavne preto, ze ja som z toho bola dva dni uplne nafigu. teda nebol nahnevany na mna 🙂

stija
2. jan 2009

mamartinka, nie do domu. iba do bytu. ono, ja na to idem naopak. byvala som v dome - u nasich a staovat sa budem do bytu. teda skor je to bytik, taky maly krcalek, ale nas

stija
2. jan 2009

mamartinka, a co vy? ako bolo na sviatky doma? aj sa vam tam chcelo vratit?

alena22
2. jan 2009

no to ti nezavidim aj u nas dobabrala firma nejake veci ale co sa dalo napravili akurat 2 kachlicky v kupelni uz som nedala burat lebo to by mi domrvili zasa celu kupelnu aj wc. 😒
a tak ked mate kde byvat tak staci pomalicky si poprerabat a vsetko preciznejsie ako hnat sa narychlo a potom dokoncovat popri byvani 😉
veru mamartinka ty sa pochval ako bolo v ktorom kute sveta si vlastne teraz? 😀

stija
2. jan 2009

no ja som sa pri tej kupelni tiez poucila. ale tiez sa mi teraz nechce celu kupelnu burat. asi si budem musiet zvyknut

alena22
2. jan 2009

no my sme mali 6 kachliciek so vzorom 4 som chcela do kupelne a dve do wc a tie truby dali vsetkych 6 do kupelne a wc mam bez vzoru keby tam nebola uz sparovacka tak ich dam vylupnut ale bolo mi to luto cele burat a sekat mohli by sa poskodit aj ine kachlicky tak som kaslala na to ale spalnu nam premalovavali 😀 aj kuchynu inak robili to asi kazdy ma take trable 😒

stija
2. jan 2009

asi hej. niekedy je ozaj najlepsie spravit si veci sam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre