Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
24. feb 2009

My sme dnes boli u nas na dvore a brodili sme sa snehom. Leovi sa to pacilo, len sme dosli mokry ako mysi.

mamartinka
24. feb 2009

ahojte.tak ja hlasim ze nechodi,stale nechodi,co s nou,s nou je mi biedne.ale na druhej strane nech ani nepride.mrsa jedna. 😒

sylverka
24. feb 2009

martinka tesim sa super dam si na teba 2dcl bieleho vinka aby som to zapila dufam že nepride 😝

alena22
24. feb 2009

mamartinka joj super bude babulko 😵 😵 😵 😵 😵

cezetko
24. feb 2009

Tak Sylvi vinko? Hm celkom by som si dala 😉

cezetko
24. feb 2009

Alexik je na tom lepsie? Uz nekasle?

alena22
24. feb 2009

mamartinka a keby si ostala tehu tak ostavate tam ci pojdete nazad na slovensko? a mate tu aj kde byvat?

cezetko
24. feb 2009

Martinka a co vlastne robite v Irsku?

mamartinka
24. feb 2009

jej baby vy ste zvedave.no keby som ostala tehu coz pochybujem asi,uvidi sa tak zakial by mi moj gyn dovolil lietat tak by som tu bola z manzelom a ak nie tak by som ostala na slovensku ja uz.ale to sme vobec este neriesili ani neriesime.ved este ani naznak ziadny na tehu nemam.no ale keby to klaplo konecne bola by som najstastnejsia na svete baby.cezetko co robime?manzel pracuje v Tescu fabrike na vysokozdviznom voziku a ja aka taka praca upratujem domy.nic moc ale nieco je.takze tak.joj baby stale sa kontrolujem ako sialena.uz v noci ani nemozem spat co sa budim ci prisla mrska.uf.len nech pekne cuci lebo zasa bude slz plno. ☹

alena22
24. feb 2009

mamartinka ved upratovacka je dobra praca v zahranici 🙂
ja ked som robila v rakusku sme mali upratovacku (ja som bola au-pair) ona bola z polska mala denne niekolko bytov a vel,i si pochvalovala 😉
ale nepride a priznaky.....no ake by si chcela hned musim chvilku pockat ..to ja ked som bola tehotna 1x tak som ani netusila ze som a uz som bola v 7 tt 😀 😀 😀
takze neboj ja to vidim na kranseho chlapceka 😀 😵 😵 😵
my sme dnes s adkom spali 2x za den takze hadajte co teraz robi 😅 no jasne cumi v obyvke cars auticka 😵 ja som mu to kaca slubila aby si dal pyzamko ze pustime a on an to nezabudol a stale pytal auticka pustit 😀
inak zo dna na den nas prekvapuje pytam sa ho co budes papat a on ze no rohliky 😀
tak sa rozkecal zasa, len chce strasne vsetko rychlo povedat 😅

alena22
24. feb 2009

no a zvedave sme to je jasne vsak sme zeny nie 😀
musis pekne vsetko hlasit 😀 😝 😀

alena22
24. feb 2009

no idem ja spat pri autickach boze ale tak to rano nam narusilo cely den prve adko zaspal o pol jedenastej co bol znaveny od vstavania, on bol taky unaveny ze sa hodil od jedu na zem a zaspal na zemi v kuchyni mam aj fotku 😀 a spal hodku a pol a potom sme zaspali o pol stvrtej zasa a uz obaja az do pol siestej kym nas tatko nezobudil 😅 teda maminku este nechali spat az do pol osmej ale ja by som uz isla zasa ja som spacka 😵 😀

mamartinka
24. feb 2009

no sikovny to chlap po mamine ne 😀 no Alci ze vahas vsetko hlasim kazdym dnom jasnacka. 😉

alena22
24. feb 2009

este ma napadlo ty si nemerias teplotku?

mamartinka
24. feb 2009

nie Alci nemeriam.Sylverka a zasa az tak si pripijat nemusis.nemas este naco zatial.a inak dakujem.ste zlate. 🙂

mamartinka
24. feb 2009

no dobru noc zelam vsetkym.a rano sa prihlasim.dufam ze este na sucho 😀 😔

avanka
25. feb 2009

Dobre rano, Marti tak ako?
Moj Rasto vedel skor, ze som tehotna ako ja 😀

Aj nam uz je lepsie, maly dnes dokonca po tyzdni opat dobre spal v noci....dnes cakame obe babiny, tak sa tesim....

alena22
25. feb 2009

cafte, u nas maly kasle len rano kym sa odsaju sople potom uz nie a zas az ked sa zobudi po obednom spanku to mu vzdy zatecu sopliky.Inak obec nevyzera ze chory culy je az az 😀
to mate super ze pridu babinky ku vam aj ja by som brala nejaku navstevu....boze mne sa nic nechce varit dnes 😝

mamartinka
25. feb 2009

dobre ranko Senicanky.tak zatial bez zmeny.Ali mi budeme mat dnes karfiol a pire.caute.

avanka
25. feb 2009

Tak moja mamina uz odisla, za chvilku pride babina myjavska...maleho sa mi podarilo konecne uspat, naucil sa byt pred tyzdnom na 4, tak sa tak v postielke vzdy hojda 😀 a ked ho este niekto rozblazni 😅
Ja peciem kuraciu rolku, ryzu a sebe asi aj udusim zeleninu....
No a polievku nech si uvari mamina, ak chce 😀

vana
25. feb 2009

ahojte!
Martinka držím palečky aby ti to už vyšlo,velmi ti to prajem 😀
Ali vy ste iný spachtoši ja keby som cez obed spala nedajbože na večer tak by som neusela ísť večer spať aj keď ráno vstanem tak mi večer pekne dlho trvá kým zaspím.
Zato náš tatko spí len keď postel zbadá.
my sa ideme poobede očkovat tak nám držte palečky ☹

alena22
25. feb 2009

joj vana aby ste sa tam nenakazili , my si musime na klieste pockat az budeme fit 😅
no ja som spachtoska strasna a maly vcera ukazal ze je ako ja 😀 ale to bolo vynimocneeeeeee 😀
ja som poprosila nasho tatinka ci by nemohol mat do obeda volno ze by sme sli do hodonina a suhlasil a vybavil si tak zajtra ideme, adko bude u babky cakat na nas 😵
inak adko sa velmi zmenil volakedy sa svokry bal plakal len ked na neho pozrela a teraz ked u nas bola naposledy adko sa rozbehol z chodby skocil na nu a uplne ju stiskal a objimal ze babi babi 😵
ten sa bude tesit ked tam bude do obeda moct byt 😎
slubila som dedkovi na 40 tortu fajnu slanu zas 😀 tak idem na nakup vraj sa tam teraz oplati 😉

avanka
25. feb 2009

Ali, oplati, my sme teraz odtial prisli, chodime aj 2 krat do mesiaca na velky nakup, ja uz u nas neviem nic kupit, vsetko sa mi zda drahe......a babina zvladla varovanie na 1 so 4 hviezdickami 🙂

alena22
25. feb 2009

avanka len uz boli casy ked sa neoplatilo ale teraz aspon na nieco je nam to € ze Kacka klesla a maju aj lepsi vyber nechapem to kusok od nas a iny svet ze 🙄
ja sa tesim na zajtra jak si pokupim 😀
my sme dnes stale bez tatinka a neviem kolko este budeme bez neho isiel pracovne prec niekam na nejaky zrub cosi tak sme tu s adkom opusteni ☹
a to som sa tesila ze ked pride mam veget 😅

mamartinka
25. feb 2009

🙂 🙂 😉 caute.

avanka
25. feb 2009

😀 😀

mamartinka
25. feb 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyyy nevislo to. 😢 😢 😠 ☹ teraz dosla mrsulda.

avanka
25. feb 2009

marti ☹ ☹ ☹ neboj, nabuduce to vyjde 🙂

alena22
25. feb 2009

joj mamartinka to mi je luto 😔 😔 😔 ☹ ☹ ☹ ja uz som si myslela ze to vyslo ☹ ☹ ☹
ale neboj isto nabuduce uz bude babatenko na ceste 😉
no uz len aby mne prisli 😅 inak skolabujem 🙄

mamartinka
25. feb 2009

Ali dakujem.uz som sa vyplakala tak je dobre.ale po mrsulde som sa rozhodla.ovu testy kazde rano.a ak ani potom nie tak uz neviem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre