Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
25. feb 2009

moja neboj dobre bude, ved skus s meranim teploty to isto budes mat prehlad o ovulke a tak 😉
ja som tiez meravala

mamartinka
25. feb 2009

no tie ovu testy vyskusam.este mam jeden aj zo slovenska tak ten bude prvy.este mate inak snehu?ako sa mate vy?

alena22
25. feb 2009

jaj snehu je dost ale uz je to lepsie topi sa a novy nekyda hadam pride tohto roku aj jar 😀
no my sa mame konecne dobre lebo uz je tatko doma zajtra ideme na nakup 😀
tatkovi sa zadailo na kseftiku tak sa vytesujeme 😵

cezetko
25. feb 2009

Ahojte. Ali my sme skoro stale bez tatka. Este sa aj v marci chysta na dvojtyzdnovu sluzobku. Budeme mat veselo 😉
Martinka, neboj raz to vyjde.

alena22
25. feb 2009

cezetko to je ine ked to mate stale tak ale ja mam muza o 17:10 doma niekedy aj skorej 😀
ale teraz ma vela pracicky co som aj rada ze korunky budu ale zas ja som taka znavena v poslednej dobe ze som sa desne tesila ze sa vymenime pri malom a on musel prec

ale zvladli sme to s adkom jasili sme sa,skryvali a tak 😀

cezetko
25. feb 2009

Hej asi mas pravdu. Uz sme si museli zvyknut na to ze sme sami. Ked budu dve deti bude to este veselsie. Nas tatinko sa chysta studovat este dva roky. Takze Budem sama s dvomi detmi. Bude to asi perne ale my zeny musime zvladat vsetko. Ja sa zatial nemam s kym menit pri malom. Obcas by som brala niekoho, kto mi Lea na chvilu povaruje a ja si troska vylozim nohy 😉

alena22
25. feb 2009

no to ti verim hlavne ked si tehu u nas sa menime tak nenasilne skratka pride tatik a adkova pozornost sa upriami na tatinka samozrejme niektore hry musim hrat aj ja ale tak je to lepsie ako cely den sama s nim byt a to mi manzel rano s adkom pomaha ze si ho vezme a ja do tek osmej spim v kluse a potom ma spolocne budia 😀

cezetko
25. feb 2009

Ja by som spala cely den keby som mohla. Ale to je tym tehotenstvom. Leo ohladne spanku je taky ako ja. Ak nie som tehotna tak spat nepotrebujem vela. Skor opak. Vela som vzdy ponocovala. Stacili 4 hodinky spanku. Za to teraz by som spala stale

cezetko
25. feb 2009

Nas tatinko aj ked pride, Leo je s nim len chvilku a potom musim byt pritomna vsetkemu i ja. Tatinko moze len asistovat. Vecsinu veci mozem robit vysadne len ja

alena22
25. feb 2009

no u nas sa vystaci aj s tatinkom chvalabohu lebo ja mam rada aj taky svoj klud ze sadnem si dam si caj ci kavu v kluse aspon raz za den 😅
ale tak jasne keby bol prec ako vas tiez musim vymysliet ako to zvladnut sama cely den 😉
a tatko je teraz tretiak na vyske vas?

vana
25. feb 2009

Ahojte!
pozerám že zase zaujímavá téma.
My máme očkovanie za sebou drobec to zase nenormálne oplakala ešte plačkala aj doma len si na to zmyslela,doktorou moc nemusí asi nebude po mamine.

alena22
25. feb 2009

joj jani to az tak ze aj doma chudatko malicke teda ☹ ublizovali jej
nas ado je zas taky dacan v tomto pichnu a za chvilku nevie nic o tom iba ked sa spytame ukaze kde bolo bobo a to je vsetko

cezetko
25. feb 2009

Nas tatko je tretiak. V lete ma bakalarske skusky. Vyzera to tak ze termin skusok vychadza na termin porodu ☹

cezetko
25. feb 2009

Nas Leo tiez u lekarov desne placka, ale doma sa na lekara hra velmi rad

alena22
25. feb 2009

joj cezetko tak to je uuuuplne v haaaji ☹ ☹ ☹

cezetko
25. feb 2009

Bude to aspon velmi vesele. Ked sa cert vykaka tak na velku kopu 😉

alena22
25. feb 2009

a tak bude tatinko aspon zapijat nie aj bakalarske aj potomka 😀

vana
25. feb 2009

Už bola aj bambula zobudená musela som ísť k nej na chvílu asi sa jej sníva o pichancoch 😠

cezetko
25. feb 2009

No to hej.Bude mat dost dovodov oslavovat

vana
25. feb 2009

každopádne to budete mať veselé keď sa vám to tak pekne nakopí

cezetko
25. feb 2009

To bude. Aj nas Leo bol uz hore. Plackal ze ho nieco boli. Mozno sucitil s Rebekou 😉

alena22
25. feb 2009

no to ano 🙂
adko tvrdil ze nejde hajat ale zaspal krasne 😀
snad bude celu noc spat ako tuto nech mame klidecek 😎
zajtra jupi sa tesim uzijem si v klude nakupy, aj ked teda chodim sama na nakup kedy chcem ale teraz idem aj s muzikom bez adka 😀

cezetko
25. feb 2009

Tak pekne nakupte. U nas nakupuje len tatinko. Ja vynimocne zajdem do obchodu, to len ked akutne nieco potrebujeme. Ja sa na dnes lucim. Majte sa pekne a prajem vam kludnu noc vsetkym

vana
25. feb 2009

Tak sa dobre vyspinkajte,my asi dnes nebudeme moc v klude lebo stále nejako pomrnkáva ☹

alena22
25. feb 2009

aj ja koncim tatko ide zarabat este na pc tak aby som mohla minat ho pustam 😀
zelame vsetkym dobru nocku a beki nech haja krasne 😵

vana
25. feb 2009

Ali vy dobre nakupujte fakt sa tam oplatí my sme boli minulý týždeň ale ja si to s Beki až tak neužívam a nemám ju kam dať varovat. Bez detí sú takéto výlety určite lepšie.

vana
25. feb 2009

dobrú nocku všetkým prajem!

mamartinka
25. feb 2009

dobru noc aj ja vam vsetkym zelam.a Ali zajtra dobre nakupte.majte sa baby vsetky a este raz dakujem vam vsetkym ze ste take skvele. 😉 ☹ 😢

sylverka
26. feb 2009

miri no to je teda sila mate to perne martinka je mi to velmi luto dufam že čoskoro si už dam tu dvojku bieleho ná tebe inak lebo aj zabudnem ako vino chuti tak držim palce majte sa 🙂

alena22
26. feb 2009

ahojte no my sme doma uz konecne som vybalila tasky adko haja 🙂 tak sa tu kocham som si pokupila aj co mi netreba ako obraz obrus nieco na velku noc a vazu krasnu do obyvky k novej sedacke 😀 😀 😀
a velaaaaaaaaa potravin aj zdobicku na torty 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre