Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
27. mar 2009

To je pekne ze sa o teba takto muzik stara. Kam sa chystate zajtra, ked potrebujes mat natankovane?

cezetko
27. mar 2009

Vecer je to dost des. Cez den sa to da ale vecere su dlhe a otupne ☹ Este ze je internet 😉

vana
27. mar 2009

tebe sa aj patrí veď máš sviatok,ja už som veru dávno nepila vínko.Tak na zdravie 😀

alena22
27. mar 2009

😀 😀 ale ideme len babke do sobotista a este uvidim co so segrou vymyslime pride sem rano s malou nasi muzi idu spolu makat a my sa niekam tulat aj s detmi 😀

vana
27. mar 2009

veru Dobrý to výmysel tan internet 😀

cezetko
27. mar 2009

Ali na zdravie. Ja netusim kedy si dam do nosa. Bud som tehotna alebo kojim 😉

vana
27. mar 2009

my zjtra tiež ideme na Vrbovce,synovcovi dočasne zagratulovat k meninkám a tak..

alena22
27. mar 2009

jani dakujem , my sme chceli s katkou ist dnes aj von ale muz sluboval pekny vecer a nejak kazdy sedime pri svojom pc a nic sa nedeje 😀 keby bol aj on na skype isto sa ani nebavime ale by sme si pisali 😀 😀 😀
tak s katkou ideme na vinko von zajtra 🙂

alena22
27. mar 2009

miri veru fakt ty ked si das potom poharik vinka tak budes na mol 😀

vana
27. mar 2009

neboj mirka až dokojíš to druhé dáme deti oteckom a pojdeme to dobehnúť 😀

sylverka
27. mar 2009

vštko dobre alenke prajem vela zdravie a pevne nervy a mirke všetko dobre ku dnu učitelov 🙂

cezetko
27. mar 2009

Tak si to riadne uzite zajtra

cezetko
27. mar 2009

Dakujem. V podstate mozem dnes aj ja oslavovat, skoda ze moj partak Leo uz spi, teda nastastie 😉

vana
27. mar 2009

Mirka další dôvod na oslavu ty máš tiež sviatok aj som veru zabudla,Sylvi ty máš prehlad keď Sabinka chodí do školy

alena22
27. mar 2009

boze baby jak to leti nasi drobci uz budu mat dva roky 😵

inak idem sa vam pochvalit,adko spava krasne v izbicke sam, sam nam da pusky a odkraca tam vlezie si tam lahne a pije cajik a potom sa tam smrdka a zaspi a ked to nejde tak mu pustime rozpravku na pocuvanie na cd a havranich bratoch a zaspinka vzdy akurat ze chodi dost neskoro spavat pretoze v jaslickach potiahne 2 hodky a doma ide o 22 spat 😠 ale dnes siel skoro 😅

a este nehoda dna salto vzad z gauca 😔 🙄

alena22
27. mar 2009

jej palti to aj na ucitelky v Ms ktore neucia? lebo ak ano mam dvojity sviatok a musim si dat dalsi poharik 😀

vana
27. mar 2009

tak to ti trošku závidím u nás také niečo nehrozí,myslím ten spánok z gauča vieme tiež padať.
a je v pohode?

cezetko
27. mar 2009

V podstate ja neviem ci sa ratam za ucitelku, ked som na materskej? 😉 Ale asi hej ked ma aj kolegovci volali na den ucitelov

cezetko
27. mar 2009

U nas tiez nehrozi ist sam dobrovolne spinkat a sam spat to uz tuplom nie. Leo aj v noci kontroluje ci tam som pri nom. Padat vieme aj my a uz aj na rovnej zemi. Mame pre zmenu odraty nos.

vana
27. mar 2009

Ved si učitelka či si vna materskej alebo nie.
Ali asi to platí aj na teba aj ked nie tak pohárik si môžeš dat určite

cezetko
27. mar 2009

Ali daj si poharik aj za mna 😉

vana
27. mar 2009

V podstate daj aj za mna ja si nemám s kým štngnúť

alena22
27. mar 2009

ok tak druhy bude za mirku 🙂

sylverka super foto sabka ma krasnu izbicku 😵 😵 😵

jani je v pohode ono to vyzeralo strasne ale nic mu neni len ja som sa dens ezlakla a aj on, sa vzdy odraza od operadla na sedacke a zabudol ze sedi opacne a hodil sa dozadu jak sa jasil a skocil salto vzad ja som sa ani nestihla spamätat co robi len buch a rev ale plakal asi 2 minutky len pre mna to bola vecnost a stres ☹

cezetko
27. mar 2009

Ja sa na dnes asi lucim. Vcera bola zla noc, takze idem pekne spinkat. Prajem peknu a kludnu noc a oslavencom prijemnu oslavu.

mamartinka
27. mar 2009

no co ste popisali normalne vas nestiham citat.tak oslavenec nas.normalne som zabudla ze je dnes Aleny. 😕 no snad to este stihnem.tak Ali vsetko len to najlepsie ti zelam,hlavne aby ste vsetci boli zdravucky a aby sa ti splnilo vsetko po com tuzis.este gratulacie k tym ucitelom.Mirke tiez vsetko len to naj a nech vsetko dobre dopadne.taktiez Stiji vsetko najlepsie a tiez nech ste zdravucky a nech to dotiahnete obe do uspesneho konca.a co sa jara tyka.dievcata nebojte uz od zajtra vam hlasia teplo a pekne.tak snad len tolkoto.

alena22
27. mar 2009

vybehni hore 🙂 🙂 🙂 alebo ti poslem na spagatiku cez balkony 2deci vinka v plastovej flaske aby sa to nerozbilo 😀

vana
27. mar 2009

tieto pády nemusí asi nikdo ja vždy len najprv hýbem s nožkami a rúčami či nie je dolámana a potom si vydýchnem,sú to malé šidielka

alena22
27. mar 2009

mamartinka dakujemeeeeeeeeeeeee 😵
a ty ako sama si doma ci co porabas?
vana ja ho vzdy chytim na ruky a tisim a volam muzovi ,neviem sice co ako by mi pomohol ale mne to vzdy pomoze ja sa desne bojim 😔 pokazde

vana
27. mar 2009

si zlatá ale nemožem tu tie dve deti nechať na pospas

mirka dobrú nocku ti prajem nech Leo lepšie spinká!

vana
27. mar 2009

makti ty ako máš dlhoi si nepísala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre