Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
6. júl 2008

to sa dovolas sestricke objednavaju presne na cas a na ten cas ta aj vezmu dnu ziadne cakanie nic plati sa vzdy 100 sk za kazdu kontrolu lebo pouzivaju jednorazove tie veci s cim ta vysetruje vzdy pred tebou vybali nove a potom to hodi do kosa co sa mne zda super lebo ked len sterilizuju moze byt nakaza ked sa to zle urobi a ma suoer vybavene ordinaciu 😉 su tam velmi mili od sestricky az po dokiho take mi to pride na urovni a na sono nemusis cakat ako na myjave tri hodiny ale ma ho priamo v ordinacii aj vnutorne aj vonkajsie aj sono prsnikov robi 😵 ja som nadmieru spokojna pred nedavnom so tam bola na kontrole po roku ako sa chodi

saxana2
6. júl 2008

aha no vidis...a to je cislo priamo na toho černaka?

alena22
6. júl 2008

no na dnes sa lucim idem spat snad budeme dobre spinkat aj adko a zacina ci blizi sa sem pekne burka sa blyska od moravy 😒
a zajtra idem k dokine som zvedava boze drzte palce nech nas neposlu zas do podunajskych biskupic kiez by to boli len sople zo zubov a nie priedusky chytene uz ☹ mam take obavy ☹

tak dobru nocku

sylverka
6. júl 2008

ahoj ja som chodila aj chodim do Trnavy p Navrátil ak chces cislo ti potom napiše on ´je mlady tak okolo 40 rokov sukromný doktor a je taký poctivec až niekedy priliš myslim na tie vyšetrenia ma v ordinacii aj svoje sono ale neviem či ta vezme lebo k nemu už chodi celá trnava aj odinakial ale za pokus to stoji ak chces napis a do spravy ti napišem čisielko

saxana2
6. júl 2008

tak to znie dobre,zavolam tam hned ako si vybavime trvaly pobyt...dakujem! 😉

saxana2
6. júl 2008

Drzim palce Ali, ozvi s apotom ako ste s malym dopadli....
Sylvi tiez dakujem za kontakt napis mi ciselko do IP..tiez uz idem spat ktovie ak anic nas dnes caka..
papa

alena22
7. júl 2008

ahojte tak my inhalujeme sprejiky zasa 🙄 ale neni to az take strasne ze by sme do blavy museli ist ale z tych zubov ma sople a zo soplu kasel tak sme doma a liecime sa ☹

mamartinka
7. júl 2008

caute senicanky.ali aj ja som pocula ze ty gyndosi su dobry.to maju tusim otvorenu tento rok novu ambulanciu pod hajkom tusim.ja ale chodim cunderlikovi tiez dobry akurat sa tam dlho caka.ale v pohode.zelam pekny dnik.

alena22
7. júl 2008

nie mamartinka to maju dlhsie akurat su posunuty o troje dvere dalej ako boli tamkde su teraz je to väcsie kusok asi preto sa posuvali 🙂 ale su tam uz dlhsie
inak ty sa mas ako si tu dlho nebola celkovo "stare senicanky" sem moc nepachnu uz 😅
ale aspon ze nove sa nasli lebo tu bolo fakt priserne mrtvo 🙄

mamartinka
7. júl 2008

pekne fotky.adko je fakt zlaty chalan.no ja sem obcas nakuknem.my sme boli tyzden na slovensku a 2 sme prisli spet.opet sme v irsku.v septembri ideme na sk na 3 tyzdne.pekny dnik.ake mate pocasko?tady je pekne.

alena22
7. júl 2008

dakujeme 😉
no tu je pod mrakom aj poprsalo a v noci bola priserna burka aj krupy padali 😅 taky treskot na tie zasklenne balkony fajny bol 😒
dnes dostal adko nove koleso na plavanie take kde sa da sediet akoze je to auticko a ma volant kde sa naozaj aj trubi je to akoze vodna policia tak sa vytesujem ze ked bude uz fit zdravy pojdeme zasa na kupko a budeme plavat ale musi byt aj pekne 🙂

mamartinka
7. júl 2008

kam sa chodite kupat.na dovolenku sa nechystate?my kazdy rok chodievame do vincovho lesa sladkovicovo sa kupat.je tam fakt nadherne.doporucujem.aj ked tento rok nam to nevide uz asi.

saxana2
7. júl 2008

Ahojte baby, tak sme ledva dobehli domov pred dazdom.....
Ali tak super ze ste nemuseli ist do Blavy snad to coskoro Adkovi prejde..mava casto problem s prieduskami?

sylverka
7. júl 2008

ahojte tak nám to stretko akosi nevychádza kiež by už aspon nepršalo zajtra keby bolo pekne vybehli by sme na hojdačky ak budete mat chut zastavte sa ahoj martinka už si nočné sovy opustila 😉

alena22
7. júl 2008

mamartinka my sme boli na vikend v tatrach a este v auguste ideme do tatier na predlzeny vikend ale dovolenky typu ze chorvatsko alebo inde more nehrozia tento rok este sa bojim s adkom dakam ist,saxana adko ma stale problemiky s prieduskami ked sa narodil siel hned na ventilator do trencina a odvtedy sa to snami taha a taha a kazde zuby zapal priedusiek a kazde tri mesiace hospitalizacia v podunajskych a tak ☹ 😒
a tak do konca leta este daleko hadam sa postretame 😵 😉
to je ako naschval ze sme prave teraz chori 😠

saxana2
7. júl 2008

Ak nebude zajtra prsat pojdeme aj my na hojdacky do parku 🙂

alena22
7. júl 2008

aj ja chceeeeem 😀

mamartinka
7. júl 2008

sylverka cauko.no chodim do temy nocne sovy ale uz len niekedy.teraz sme prisli 2 spet do irska boli sme tyzden na sk a tam nebolo kedy na net.aj ked doma internet mam.takze tak.obcas tam ale nakuknem

cezetko
7. júl 2008

Ahojte. Ja som sem chodila, ked nam fungoval pocitac. Teraz akosi poslucha tak mozem pisat.
Ali to ma s Adkom mrzi. Nasmu Leovi idu pre zmenu ocne zuby 😠 Je to des. Plackame a tak. Gratulujem Adkovi k chodeniu!!!!

saxana2
7. júl 2008

Ahoj cezetko 🙂
tak ta tu opat vitame a dufam ze uz ostanes medzi nami🙂 tak uz treti frajer pre moju babu 😉 aj ked momentalne ju viac pritahuju starsie dievcatka tak okolo 4-5 rokov, snad ju to prejde🙂

alena22
7. júl 2008

ahoj no adko chodi uz jak drak
dam sem link na video 😵

https://www.youtube.com/watch?v=WWmIFphsuq8
alena22
7. júl 2008

on ide tak opatrne nie ze by sa rozbehol ale kamoska mi pisala ze ked deti zacnu chodit neskorej su take opatrne 😅

saxana2
7. júl 2008

Adko je fakt zlatunky ako si cupita 😎 moja mala ked zacala chodit tak skor bezala a furt padala a potom objavila chodenie na spickach a to jej ostalo doteraz, takze chodi ako baletka🙂

sylverka
7. júl 2008

no supis pekne chodi to sa tesim len tak dalej na tie hojdačky dúfam že pôjdeme že nebude pršať ahojte babenky a pekne sničky všetkým 😔

mamartinka
8. júl 2008

ali no zlaty maly.pekny dnik zelam.

alena22
8. júl 2008

dakujeme za pochvalu veru ide jak po minovom poli 😀
my mame zakaz ist von ale dnes do obchodu ideme pod dom do mäsny kupime si nejake masicko a navarime si dobry obedik dnes sme super spali celu ioc az do 7:45 😵 zlatusik malinky musel byt unaveny aj on lebo tolkoto nespinkava asi to teraz dohana ked sa mu ulavilo 🙂
sylverka tvoje deti maju po dve mena chcela som sa spytat to mate rodinny zvyk ci si si to dala len ty ze sa ti to paci

sylverka
8. júl 2008

no ta sa pačilo môjmu mužovi to sabinke maria mi povedal až ked to na porodnej sále nahlasoval sestričke pre matriku a jozef som vedela alenka dnes tiež budete doma len sa vyležte

alena22
8. júl 2008

mne sa to tiez velmi paci po dve mena ani neviem preco som ja adkovi nedala 🙄
no uz teraz nebudemmenit ale ak budem niekedy iekho v zivote este pomenovavat tak dam dve 😀

alena22
8. júl 2008

no idem vybehnut do toho obchodu lebo budem tata hladny ked pride k bedu mne chodi kazdy den o dvanastej muz domov 😅 a ja varim takmer kazdy den uz ma to nebavi sa tesim do prace budem mat pokoj od varenia 😵

sylverka
8. júl 2008

no to maš perno tak ta nebudem zdržovať maj sa a ozvi sa ešte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre