Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
1. okt 2008

sylverka neviem ci pojdeme na drakiadu maly je chory musi byt doma takze asi nie ako mohol by byt v jaslickach ale dost kasle a sopli nechame ho doma a do soboty sa asi nevylieci ☹ smola tak som sa tesila na drakiadu 🙄
spining netusim kedy presne mame 😅 tusim 17:15
ja som uz doma sla som dnes skorej pre adka tak si dusim zeleninku na obed a dam si kaficko boze zajtra mam masicko mna mam fasirecku 😝

cezetko
2. okt 2008

Ahojte. Po dlhsej odmlke sa hlasim. vobec nestiham chodit na net. Som desna. 😠
My by sme sli na drakiadu ale nas tato je v skole a samej sa mi akosi nechce. Hlavne zacina byt opet hnusne. Sylvi urcite sa u vas coskoro zastavime, neboj.

sylverka
4. okt 2008

ahojte takže asi dnes určite nepôjdeme lebo prši ako des dúfam že aspoň pôjdeme na plaváren uvidíme alexik ma horučku aj soplik ali asi ako si hovorila od zubou teda dúfam lebo nič len zrazu sopel a dnes horúčka a dole vedla tých čo má sa mu tušim niečo prerezalo tak sa mi zdá lebo nechce ma tam pustiť zatiaľ sa majte papa jani dúfam že si v poriadku došla 🙂

alena22
4. okt 2008

ahojte dnes drakiada aj padla presunula sa na buduci tyzden 😅 som sa rano previezla aspon 😀
tak snad nabuduce bude uz pekne 😎

vana
6. okt 2008

Ahojte! Tak to bude budúci týždeň pestrý program v Senici, na námestí má tiež niečo byť. Adko už je zdravý?
My sme zdravý naštastie,teraz má byť chvílu pekné počasie tak sa už na to teším.
Mirka zajtra zase tak okolo tej pol desiatej v stonžke, teškáme 😀

cezetko
6. okt 2008

Aj ja sa teskam do stonozky. Dufam ze bude uz krajsie pocasie a nieco podnikneme. ak bude pekne ta drakiada moze byt super. Co ma byt na namesti?

alena22
7. okt 2008

Ahojte no adko uz je na tom lepsie ale sem tam este zakasle dnes s nim ide peto k dokine na kontrolu som zvedava co a ako bude ci uz ho pusti do jasli ci nie 🙂
ale teda strasne je ukecany vysvetluje nam v kuse cosi ale moc mu nerozumieme najlepsie co ho chapeme hned je ze neni a nejde a celkovo vsetko v zaporoch nieco sa ho spytam a on hned nie aj ked chce daco tvrdi ze nie a este aj hlavou myka 😀
bola u nas babka s dedkom a deniskou v nedelu no co ten stvraral hruza 😅 😵 maly jasak nasi ani neverili ze je chory 😀
no veru ani ja neviem co ma byt na namesti 😕
joj ndes spining konecne vcera som bola taka nahnevana vecer aj cez den koli skype programu mi to cele blblo ze by som aj dve lekcie po sebe hadam zvladla 😀 zato dnes sa citim total unavena a bolia ma kolena 🙄 asi z toho pocasia 😒
no ja chcem ist na drakiadu ale tuto sobotu uz iba s adikom uz nepojdem ako pomahat pre firmu lebo muzik robi jedine si s adakom pustat draka.

saxana2
7. okt 2008

Ahojte,
hlasim sa aj ja po dlhsej odmlke,kratka dovolenka v liptovskom mikulasi bola super, poacsie nam vyslo a aj u rodicov sme si to uzili mame velmi vela jablk tak sme oberali a oberali🙂bude na strudlu🙂
Dnes na spinningu sme sa so Sylverkou bavili ze zajtra by sme sa teda mohli vsetky stretnut a ist na nejaku prechadzku popripade do tej stonozky, zalezi od pocasia...tak cca o 15.00 hod.Co vy na to Mirka a Janka?Alenka nepojde pytala som sa jej na spinningu....

alena22
8. okt 2008

Ahojte no ja veru nemozem aj by sme sli cas by bol pretoze dnes idem o desiatej z prace ale adko este nemoze ist dokolektivu a nechcem riskovat nahodou by vam deticky nakazil az od pondelka moze ist medzi deticky ☹
ale ak bude pekne v sobotu ideme na drakiadu tam budeme vonku snad mu ten kaslik dovtedy zmizne uplne uz sa to lepsi iba sem tam si odkasle 🙂
joj mne sa vcera tak dobre slapalo na spinningu tolko energie som mala uz sa tesim na zajtra 😅 dnes by som chcela ist na voleyball z prace mavame kazdu druhu stredu 😀 uvidim jak budem stihat koli muzikovi mame teraz toho obaja dost
adko sa nam krasne rozkecal a neviem asi "dostal " rozum alebo ho zacalo bavit pocuvat nas co mu hovorime vsetko chape 😀
vcera som ho poprosila nech mi prinesie katalog z kocika najprv sa sice snazil dotiahnut mi cely kocik ale ked zistil ze to nejde tak vybral iba katalog a priniesol mi ten 😀 no blondak co vam poviem 😀

cezetko
8. okt 2008

Adko je riadny sikula.
Ja som si dnes skvele zacvicila na pilates. bolo super!!!! Ja sa tam tak dobre odreagujem a na chvilku vypnem. pred odchodom Leo plakal ako divy, ale ked som prisla z cvicenia uz pekne spinkal. je to pokladik

alena22
9. okt 2008

Ahojte cezetko je to super ked clovek takto chodi bez dietatka niekam ja si vzdy velmi oddychnem na spiningu clovek vypne zapocuva sa do hudby a slape alebo teda cvici mne to velmi pomaha taky relax 😵
adulak zasa zacal pokasliavat neviem ci je to nejake posledne stadium choroby alebo co ale bolo ho pocut aj v noci, alebo mozno chytil daco v cakarni ked boli s muzikom na kontrole ☹
ale uz mam vlnu svagrina mi pletie ciapocku a ja si robim sal coskoro nam pride bundicka fajna z HM tak aby mal k tomu a aj k tej tigrikovej supravke to bude hlavne.
poslem vam jeden link co som adikovi objednala bude z neho mala vacica alebo medvidek myval 😀 😀 😀 zdalo sa mi to strasne rozkosne tak som to skratka musela mat no kuknite same 😵
http://www.next.co.uk/shopping/children/younger...

cezetko
10. okt 2008

My soplime. tak sme uz dva dni doma. dufam ze nam to rychlo prejde.
baby mali by sme vyrazit zasa na babsku jazdu, bo mam odlozeny nas financny fond. treba ho minut nez bude euro 😉 😉 😉

alena22
10. okt 2008

😀 ze fond 😀 no ja som za ale iba vikendy bohuzial ine dni mi t nevyhovuje ☹
adko sa uz dnes mal lepsie zasa a ma byt pekne tak tusim na tu drakiadu pojdeme nakuknut 😵

cezetko
11. okt 2008

Ahoj Ali. dnes si mi volala? potrebovala si nieco?
my sme boli cely den u mojej babky zbierat slivky a ona tam nema signal tak telefon bol doma ☹
Leo sa varoval s mojou mamou, uz nemame sopliky!!!!!

alena22
11. okt 2008

caf ja ze ci nejdete na drakiadu bolo pene my sme boli adko vyhral diplomcek zasa a darcek teplaciky farbicky omalovavanky rozvrh hodin 😀
bolo fajn mame aj fotecky hodim link 😉
http://www.facebook.com/album.php?aid=2004724&l...

mamartinka
11. okt 2008

krasny sikulkovy chlop.

alena22
11. okt 2008

jej ahoj mamartinka ty si sa tu riadne dlho neukazala 😅 kde sa flakas?

mamartinka
11. okt 2008

no len obcas sem nakuknem.precitat vas.ako sa mate?ako v praci?kde to vlastne v senici robulas?

alena22
12. okt 2008

no robim v senici na letisku je tam taka firma comp-let vyrabaju sa tam lietadla 😵 ja lietadla mozem aj lietat sa mi paci ale najkrajsie pre mna su vrtulnky s tymi tam vsak do cinenia nemame.Ale vo vrtulniku by som zasa nechcela letiet som videla vela nbezpecnych padov vrtulnikov ☹
v praci je super prve dni to bolo take cudne presne som nevedela co budem a co mam robit a tak ale postupne som bola pekne zahrnuta pracou a makam jak das sa mi to paci potom idem pre adulaka popracem navarim hrame sa a tak stale dookola a poviem ti ze badam sama na sebe ze si v praci oddychnem myslim samozrejme od maleho a potom mam na neho silnejsie nervy ked vyvadza mne sa to takto paci dufam ze nebudeme muisiet nic menit.A ty ako?

vana
12. okt 2008

Ahojte zienky! Tak aj my sa hlásime. Ali fotečky z drakiády fakt krásne, bolo krásne počasie. My sme chceli tiež íst ale starší prišiel až v sobotu k nám a keď už bol u nás Beki už bola unavená tak sme nikam nešli.
Dnes je zase pekne hnusné počasie tak neviem čo si začnem s dvomi detmi, tatina máme v práci.
Mirka už nemáte soplíky? Ak už ste zdravý možeme zase zajtra vybehnúť s deťmi von. 🙂

alena22
12. okt 2008

dakujem za pochvalu fotiek bolo veru krasne 😵
no dnes je hnusne aj bolo cely den som cakala ze sa ta hmla zdvihne ale nic nejako ☹ ale aj tak by sme nesli von ide zasa k dokine s nim muzik
😒

cezetko
12. okt 2008

sopliky nemame!!!!tesime sa na vas. leo sa nevie dockat!!! vcera muzik leovi spravil domcek z kartonu, s okienkami a dvierkami a je som mu ho dnes dotvorila farebne a obrazkami. leo sa velmi domceku tesi. stale otvara dvere a okienka, nosi si tam hracky a podobne.

cezetko
12. okt 2008

Jani ak by bolo skaredo, mozte prist k nam, hrat sa do domceka, alebo opacne?-my k vam. Tesime sa na vas!

alena22
13. okt 2008

jej cezetko parada odfot domcek nech sa pokochame nas adko konecne prisiel na chut svojmu domceku ale chodi si tam len citat knizky 😀
inak konecne som nasla darcek pre adka pod stromcek neviem ci som to uz pisala ale objednali sme mu notebook v slovencine detsky a ma aj mys co je pre neho velmipodstatne lebo nasu stale krasne vytiahne ju z pc a nosi po byte 😀 😎 bude z neho maly hecker 😵

cezetko
14. okt 2008

Akosi to tu viazne. Co porabate cele dni?

alena22
14. okt 2008

ahojte dnes sme sa na spiningu bavili ze by sme mohli ist v piatok von vecer isli by ste niekto?

cezetko
14. okt 2008

A kam by to bolo? Ja zatial mozem. Ved ja by som mala ist-mam nas fond 😀 😀 😀

alena22
15. okt 2008

ahoj no to neviem kam by sme sli ale niekam von 🙂
na vinecko ale to koprove uz nepijem 😝 😀
ja uz to mam aj s muzikom vybavene aj tak je teraz na materskej on 😀

saxana2
15. okt 2008

Caute babenky!
no ja to tu uz poriadne flakam ☹ prepacte ale mala mi teraz zaspava tak okolo pol desiatej a niekdy aj neskor a potom som uz tak hotova ze sa osprchujem a zalahnem aj ja.....
zatial pocitam aj ja stym piatkom...baby vsak je to jedno kde pojdeme hlavne nech sme zas chvilu vstky spolu,pokecame, postazujeme sa, porehoceme🙂))co ten branc co ste spominali ze tam buvaju diskoteky?

vana
15. okt 2008

Ahojte!!!!!Tak zase mám pekne ponaťahované kosti. Ja sa žial zaťahu zase nezúčastním , lebo v piatok ráno frčíme na chalupu a v sobotu budeme hodovať u rodičou. Tak budem na Vás aspoň myslieť.
Ali Aďko je už zdravý už ste zase nabehli do škôlky? Dnes sa na nás pekne žderil z auta 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre