Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
19. dec 2008

ahojte no miri uz som sa tesila ze bude sneh adko sa tesil z okienka ked to videl ale nic z toho 😅 a v blave maju sneh to neni fer 😠
ja sa tesim az budeme ok a pojdeme na vianoce sa pozriet do mesta este sme neboli zazvonit na zvoncek tento rok ☹
tak mate zvysenu teplotku teraz je toho vela nam to asi nosi tatik domov tie bacilaky lebo nikde sme neboli a soplime ja uz som na tom fajn aj malemu sa lepsi ale este nejdem riskovat nejaky vylet von s nim v tomto posaci 😖
sylverka vy ako zijete maly alexik je uz riadny chlap isto uz stvornozkuje alebo daco take ? som vas strasne dlho nevidela musime sa dakedy postretat uz 😵

radoslava
autor
19. dec 2008

Ahojte babule
tak sa bližia vianoce dame dufam punč. My prideme asi 29 decembra a budeme len do 31
tak to stihame no nie.
Mandy zlatko už som k vam do obchodu ani neprišla pretoze mala bola dva tyzdne chora a prave vtedy sme mali na plane ist do Senice.
Dala som ju zaočkovat proti pneumokokovi a hned dostala vysoke teploty a kašel sopel proste vsetko mozne len negrcala.

mamartinka
19. dec 2008

ahojkaj raduli.ty si tu pekne dlho nebola.ako sa mavate?Sabinke prajem skore uzdravenie.a zelam prijemne sviatky a bohateho jeziska aj tebe aj malej.

sylverka
19. dec 2008

zdravim radku aj martinku ali no ved už ani neviem ako vyzeras dufam že ta spoznam aj aduška mandy boli sme u ás v obchode aj som sa na teba pýtala a že si pn tak prajem skore uzdravenie ali ozvi sa ked budete ok dami si vino aj s radkou ozaj na spinningu sme vo štvrtok pili punč joži varil bol výborný ja som to pila prvý krat ale fajn chutilo to ako citronový čajik juj 😉 😉 😉 😉 😉

sylverka
19. dec 2008

ozaj ali ano chodi štvornožky a stava sa tak trochu možno do roka začne chodiť nechame sa prekvapkať ahoj

mamartinka
20. dec 2008

Snehuliacik malicky,zatial iba z mraznicky.Prinasa Vam spravicku,prichystajte jedlicku.Aj konaky vajecne a majte sa nielen v sviatky,majte sa bajecne.vsetkym stastne a vesele.a deturkam bohateho jeziska.

vana
21. dec 2008

Ahojte kočky! Aj ja sa konečne hlásim, pred tými vianocmi je toho nejako vela a počítač akosi nestíham,práve so si porobila ikebanky z ihličia tak nám to doma vonia pekne vianočne. všetky deti nejako stále soplia aj Beki ešte stále trošku ale to už je o.k. naštasie už sa tešíme až sa všetci uzdravíte, Beki už sa teší na Lea aj na Aďka.

alena22
22. dec 2008

ahoj no my uz sme v celku fajn ratam tak dva dni a sme za vodou co sa choroby tyka 😅
dnes som bola na pohrebe joj baby strasne to bolo dufam ze uz sa nebudem musiet tak skoro na nejakom ukazat ☹ Adko dnes dostal od jedneho kolegu zo ziliny auticka tak sa teraz hra nic ine ho netrapi otvara ich skuma jazdi s nimi no strasna radost 😀 😵 on ze robil doma poriadok a mal tam take pekne neznicene tak mu ich priniesol 😵 musim ho vyfotit ako ich prebera lebo ej cely nateseny z toho 😵
uz aj my sa tesime na vianoce co a ako bde a a na navstevy povianocne joj bude radosti zas
😵

cezetko
22. dec 2008

ahojte. Tak my sme boli s Leom v sobotu na pohotovosti. S teploty sa vyklula hnisava angina. Nechapem kde to mohol chytit. Dostal antibiotika a uz je na tom ovela lepsie.
Prajem vam prijemne sviatky a hlavne zdravie a rodinnu pohodu.
Inak musim sa pochvalit uz som tri dni negrcala 😉 asi sa male v brusku umudrili, ale vecer mi je stale velmi nevolno, zatial.

alena22
23. dec 2008

miri umudrili je preklep alebo je to znamenie ze dvojicky cakate? 😕
ja som vcera volala s kamoskou co ma dvojicky joj ze prvu noc spali po neviem akej dobe lebo malinke plackaju na preskacku a kazde inak papa 😝 😅
Leonardikovi zelame skore uzdravenie nam uz choroba opusta len sem tam zasoplime vsetci traja ale uz nekasleme ani nic klop klop klop 😵
uz sa straaaaaaaaaaasne tesim zajtra na vecer ked adko bude rozbalovat darceky 😎
dnes ideme este s babinkou kupit koberec adkovi do izbycky som stale nechcela ale nakoniec ked vidim ako sa to male nezbedne dieta stale vala po podlahe tak sme sa rozhodli ze mu tam dame koberec a moze sa tam rochnit 😀
hadam sa anm aj podari do dedinky vianocnej ist su tam aj ovecky? 😕
este som sa chcela spytat co budu papat vasi drobci na bianocnu veceru date file ci kapra alebo co? Ja kapra malemu nedamisto file sa bojim dakedy aj tam sa najde kost tak asi kupim este tu rybu co radili baby bez kosti nejaku take filetu a tu mu dam 😉

alena22
23. dec 2008

ahojte tak my sme dnes boli pozriet mandy -sasku , maju krasny domcek velmi sa nam u nich pacilo a aj adulkovi bol velmi ukaznena navsteva sedel popijal cajik a papal suprove kolaciky co saska napiekla skoricove ale taka paradna kucharecka ona je mnam aj ja som si pochutnala skoricku mam rada 😝 😵
ja uz mam kapustnicu navarenu zemiaky na balkone uvarene uz ich len osupat a dieta lezi v postielke zatial sice nespi ale je tam a sem tam si kecne daco 😅
a kedze zajtra su tie vianoce tak manzel striha tesinu a ide ju kupat ta zas bude urazena tri dni 😀

mamartinka
23. dec 2008

cauko alci.prajem stastne a vesele.adulkovi kopec darcekov.

alena22
23. dec 2008

ahoj, dakujeme aj my zelame prijemne prezitie sviatkov 😵

cezetko
23. dec 2008

Ali to bol len preklep. Cakame len jedno babetko.
Prajem pekne sviatky.
Nas Leo bude papat kapra. File tiez uz papal. Kapra len dobre pozriem nech tam nie su kosti.
Majte sa pekne a dufajme ze nasnezi 😉
Inak, ked je Leo chori, nemozme ist k svokruske 😀 Aspon jedno pozitivum 😉

vana
23. dec 2008

Ahojte všetkým! Prajem Vám krásne a pokojné vianoce a hlavne aby ste boli všetci zdravý!
My sme dnes zdobili s Beki stromček aká stranda, nenormalne sa tešila podaval mi gole a salonky hrozne bola zlatá,už sa teším na zajtra. Aj ja už mám kapustnicu uvarenú a Beki bude papat pangacia to je super dobrá ryba a vždy bez kosí už sme ju mali.
tak si užite vianoce, Mirka tešim sa s tebou že nemusíš ísť ku svokre 🙂

alena22
24. dec 2008

Ahojte vsetkym zelame krasne prezitie vianocnych sviatkov vela vela darcekov malo kosti v kaprikovi poslusne dietky plny stol a teplo domova 😵 😵
my s adkom sledujeme chobotnicky ale zaujimaju ho len ked ja zaber na ne inak si listuje casopis uz sa neviem dockat vecera jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dnes su vianoceeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😵 😵 😵

sylverka
26. dec 2008

ahojte vesele vianoce a štastný nový rok prajem všetkým zúčastneným vidim že beháte po návštevách lebo je tu prázdno papa 🙂

alena22
27. dec 2008

ahojte no my veru behame kade tade aj teraz sme na humencoch u sestry 😀
maly dnes este vobec nespal som zvedava co bude robit do vecera 🙄
dnes alebo zajtra uz konecne popridavam fotky s darcekmi ako sa vytesoval potom hodim link 😉
vy ako? Miri uz je Leo ok?

sylverka
27. dec 2008

ahojte 🙂

saxana2
28. dec 2008

Ahojte,
aj ja Vám vštkým prajem pekne sviatky aj ked je uz skoro po nich,a do Noveho roku len to najlepsie 🙂 Dufam ze sa v pisani sem na konika v Novom roku polepsim ale bola by som radsej keby sme sa viac stretavali ako pisali 🙂 U nas doma boli cele Vianoce na hovienko a vlastne aj obdobie pred nimi ale o tom radsej niekedy osobne.
Kristinka vnimala cele Vianoce asi tak ze ked videla niekde na navsteve stromcek tak hned sa pytala kde su balicky a ked neboli tak ma tahala za ruku ze "Maminka ideme kupit balicky"🙂takze s nejakym ježiskom u nej asi nepochodim🙂je to realistka...Vidim ze sem pribudli nove zienky to je fajn🙂

sylverka
28. dec 2008

ahoj janinka som rada že si tu je mi ľuto že boli na hovienko dame reč pri vinku už mi to chýba babenky kedy bude niaka party niečo vymislite jani ozaj začali sme chodiť na klzko dúfam že sa pridaš ak niekto iny aj budeme radi kristinka je ako sabka ta sa tiež vypitovala no čo mam robiť ked ju nemam kam dať tak som jej povedala že ježiškovi s niektorými darčekmi pomáhajú ludia lebo ježiško nemá toľko koruniek a bolo to . 😉

saxana2
29. dec 2008

Ahojte babenky,
tak pred chvilou mi volala Alenka ze dneska organizuje posedenie pri vinku ale ja dnes bohuzila nemozem ale mohla by som zajtra(v utorok alebo v piatok)tak skusme sa nejak dohodnut,alenka vra moze stale🙂stastna to zena takze co vy Sylvi,Mirka, Janka,nove mamicky a cakatelky?🙂

alena22
29. dec 2008

ahojte takze skusme sa nejako dohodnut aby sme sli vsetky uz konecne saska (mandy) ba mohla aj dnes ale ked saxana nemoze nejdeme mohli by sme sa dohodnut na zajtra to tu snad radka este bude ja mozem saska by snad sla tiez saxana by sla este janka mirka sylverka 😀 bolo by to fajn sadnut si hura na vinecko lebo v stredu nemozem to mame pozvanych kamosov na veceru a silvestra a musim varit jak spravna gazdina 😵 podme zajtra jupi jupi taky nacvik na silvester a hlavne rozlucka spolocna so starym rokom no nie 😵 😅

cezetko
29. dec 2008

ahojte. u nas sviatky boli ok. Dostala som povolenie ist zajtra von!!!! Ja zajtra mozem!!! Dajte vediet o kokej a kde.

vana
29. dec 2008

Ahojte všetci! Aj ja možem zajtra, dnes u nás boli rodičia tak zajtra už môžem. Ja asi prídem za Vami lebo beki zaspáva teraz trošku neskôr až tak pri 21:00, dúfam že zajta zaspinka skorej. Už sa veľmi teším. 🙂

saxana2
30. dec 2008

ahojte tak Sylvii som volala nemoze☹v tescu som sa stretla s mirkou ona by mohla cca o 20.30hod ja mozem aj skor o 20.00 hod ale prisposobim sa....co ty Ali a ostatne baby?

alena22
30. dec 2008

No ja mozem nemam problem saska ako mandy ide tiez este radku zavolat musim 😀

sylverka
30. dec 2008

caute kam pôjdete dnes pride k nam segra teda možno ak sa mi podari tak by som na chvilku k Vám odbehla ak sabinka zaspi kde budete keby ste boli v pizzerke tak by to bolo supis nebude Vám vadit ak pôjdem aj so sestrou dufam že ne chcela by Vás spoznať tešim sa a dufam že sa mi podari tam ist ahojte babenky 🙂

sylverka
30. dec 2008

🙂 🙂 🙂

alena22
30. dec 2008

sylvi jezis co by nam to vadilo v pohode 😉
tak ja a mandy ideme ale radka nie mala sabinka chudatko mala horucku a idu dnes uz domov aby necestovali na silvestra takze radka az nabuduce ☹
ale tak bude nas kolko ja,mandy,saxana,mirka,vana,sylverka a jej sestra to je slusny kolektiv tak ok podme do pizza pubu tam sa sedi fajn a navyse to nemame nikto nejak priserne daleko teda az na mandy ale ta ma daleko odvsadial asi 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre