Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
30. jan 2010

my sa takym miestam ako aquapark vyhybame to je ista choroba pre nas a ani mi to nejako neprekaza lebo ja sa hambim do plaviek ist 😅 😅 😔 ale do snehu uz by som sla ☹ aj ked ja uz asi aj mozem ale co to nase drobca...tak si tvorime doma z plasteliny a malujeme vodovkami no mame tu taku malu artedielnu tatinko si lepi cely den model auticka 😀

sylverka
31. jan 2010

v senci je perfektne aj v galandii a salibach da sa tam zabavit celý den 🙂

cezetko
2. feb 2010

ja sa tiez v plavkach velmi dobre necitim ale nas Leo tuzil skocit do vody a plavat tak som mu to chcela splnit. skvele sa tam bavil dokonca na slovo pocuval 🙂

avanka
2. feb 2010

ahojte, a ja chudnem, prave aby som sa v tych plavkach dobre citila 😀 😀
uz mam dolu 5 kg....

cezetko
2. feb 2010

gratulujem. akzm sposobom chudnes? porad.

avanka
3. feb 2010

Miri, drzim mliecnu dietu, akurat si tak prisne nevazim zeleninu.....
za 13 dni som mala dolu 4 kila, teraz v pondelok som zacala znova a dalsie kilo je dolu...
a najlepsie je, ze sa je 5 krat denne v malych davkach, takze nie si hladna.........
lebo ja z duse nenavidim diety

alena22
3. feb 2010

ja drzim "bodovu dietu" 😀 tu asi kazda doverne poznate 😀 😀 😀
a tak ja uz som si svojej chudosti priam jeden cas az podvizivenosti uzila teraz si uzivam zivota boubelky 😀 treba vyskusat vsetko 😅
booze dnes nam zasa nasnezilo 😠 som sa odhrabavala z prace jak krtko 😝
a sa tesim zajtra mame maskarak 😵 😵 😵 este teraz vecer doladim dve masky a jupi zajtra sa idem bujat s fotakom 😵 😎

stija
5. feb 2010

ahojte, tiez by som potrebovala dat par kilo dolu, rada by som sa zmestila do svojich nohavic. momentalne sa nedam skoro do nicoho z predotehotnenia. ale kedze este kojim, asi to este chvilku potrva. no co, tak nas bude po senici chodit par boubelatych. 😉 komu sa nepaci, nech sa nepozera 😀

avanka
5. feb 2010

Stija 😀 😀 ja som sa tiez do niektorych veci spred tehotenstva dala az teraz, po roku a pol 😉 vaha moze byt rovnaka, ale postava sa porodom meni, aspon u mna.....

Juj, dnes ale fuci riadne...

mamartinka
5. feb 2010

U nas je dnes ako na jar.Uplne super pocko.avanka mas ip. 😉 Pozdravujem vsetky aj deticky.

vana
6. feb 2010

Ahojte!
Gratulujem Zuzi k úbytku hmotnosti,super pocit že?
Veru včera riadne fučalo sme boli na chalupe ju trochu vyslobodiť od snehu a som myslela že nás tam zafúka riadna metelica tam bola.
Stija nič si z toho nerob ja som tiež schudla až dva roky po porode dlho som kojila a tak som to neriešila.
Ali ako dopadol maškarák?
My sme boli dnes tiež a super a detičky bavili vytancovali.

mamartinka
6. feb 2010

Ahojte.Neviem ci som vam to tu uz pisala,ako sme dopadli vtedy v tej Bratislave.Tento rok nas cakaju len sami lekari.Takze.V Iscare nas ma na starost velmi prijemna lekarka.Porozpravala sa s nami a mne spravila ultrazvuk.Chcela aj manzelovi spermio len to bolo obsadene a strasne dlho to trvalo.On mal spermio s pred 2 rokov spraveny a vtedy mal 100 percent dobry.Vravela ze by tam nemal byt neaky problem ked mal vtedy dobry.Ale ze nabuduce mu spravia novy.Dnes by sme tam dlho cakali.Tak a mne nasla neaky polip.Takze v maji ideme domov.Ja zostanem doma.Porobit vysetrenia u gynekologa a interne.Musia mi skontrolovat tlak,srdiecko ci mam v poriadku.Az budem mat vsetky vysetrenia opet do BA.Tam ma uspia spravia ten polip odstrania.Ze to je chvilkovy zakrok ale musia ma uspat.Potom az sa preberem tak hodinku ale pockam este ze na chodbe.Keby mi prislo zle alebo nieco.A potom mozem ist domov.Tak sme nadavali.Uz som to mohla mat davno hotove a nie cakat do teraz.Ten moj gyn to nevidel.Vzdy som prisla na prehliadku a ste zdrava.Ach jo.Potom az budem ja zo vsetkym hotova tak este manzelovi vysetrenia ze na neake pohlavne choroby a tak.No asi este tento rok teda to babetko nedocielime.Uvidime.Tak sa maj krasne a zelam este pekny zvysok vecera.

cezetko
7. feb 2010

Martinka caka vas pekne narocny rok. drzim palce.
my sme boli vcera na maskaraku. leonarik bol certik a myslim ze si to s beky riadne uzivali.

mamartinka
7. feb 2010

cezetko foto neni neake.Zaco bol Leo za aku masku?A dakujem.No caka nas prijemny rok 2010 😝

alena22
8. feb 2010

mati za certa bol 😉
ja mam jeden maskarak za sebou a caka ma vo stvrtok dalsi 😀 😝
nam sa teraz roztrhlo vrece s oslavami...v sobotu ideme k baruske potom k sarke a medzicasom este aj deniska ma narodky potom sup adko ja a zas adko ja uz narodky v maji 😀 😀 😀 sialene kolo zacina 😎
inak ako nazivate baby??? asi sa stale tulate ako aj my ked neni sme v robote a v skolke flakame sa kade tade alebo je vecer a spime doma 😀 plno domacich povinosti a od tohto tyzdna mi zacina aj anglina tak casu je tak minimalne na vsetko 😅
esteze adko krasne ratsie papa a ine veci 😀

vana
8. feb 2010

Jej Martinka tak ti prajem aby vám to čo najskôr vyšlo,budete to mať zaujímavé tento rok.Držím palečky...
Ali aj u nás už to ide pomaly každý mesiac má niekdo niejaký sviatok.
My sa máme inak fajn Beky má teraz celkom fajn obdobie už je taká rozumnejšia už ten velký vzdor nejako prechádza a už je taká pokojnejšia a trpezlivejšia čo ma nesmierne teší.
Budeš chodiť na anglinu? Zdá sa ti že máš vela volného času ?Ci máš potrebu vzdelávať sa?

mamartinka
8. feb 2010

vana dakujem.Ale zasa niekedy ten maly uzlicek snad bude stat zato. 🙂

alena22
9. feb 2010

Jani no nemecky uz viem a toto mame v ramci prace akoze pride lektorka do prace a ficime dve hodky...tak sa snad doucim daco aj anglicky lebo som sa to este nikdy neucila nastastie je to pre zaciatocnikov 😀 😝
co sa tyka obdobia vzdoru to uz mame tiez chvalabohu za sebou s adkom sa da hlavne miluje knizky to ho aj v skolke chvalia on sa v tom vyziva pozna tolko veci a ked mu citam rozpravku alebo si vecer nejaku vymysla je vo vytrzeni...len sa nam nejako zacal bat veci co idu rychlo ako sane boby ale v aute ked zastavim na cervenu mi krici ze rychlo amminka bez bez 😅 😀 ale uz je to skvely partak som rada ze uz sme sa takto vypiplali uz by ma na druhe asi nik nenahovoril 😀 😀 😀 😀 😀 uz ste pozerali po letnych dovolenkach??? 😕

avanka
9. feb 2010

Ahojte,
Ali my pojdeme do Chorvatska autom a asi naslepo na 10 dni, t. j. ze ubytovanie budeme hladat priamo tam, rozmyslame nad Medulinom, je to relativne blizko a vraj ako stvorene pre rodiny s detmi...
nic viac nechcem planovat, uvidime, ci bude druhe tehu alebo nie.......

tak ta anglina konecne vysla? Monika sa na to chystala este pred 3 rokmi 😝

Martinka, neboj, urcite to bude stat za to..drzim palce a silno 😉

aj Lukas je skvely partak..len keby obcas nebol taky flegmos po mne 😀

avanka
9. feb 2010

a Ali, aby som nezabudla, pridite kedykolvek, len mi dajte aspon 2-3 dni dopredu vediet.....ja som vcera mala zapnuty PC ale nebola som pri nom

vana
9. feb 2010

Veru aj ja už sa teším že už je taká rozumná a velká,takto je to super. 🙂

Akurát sme si boli včera pre katalogy v cestovke tak máme doma teraz povinné čítanie 🙂 ešte sme na nerozhodli kam ale určite chceme ísť k moru to je jediné jasné 🙂
Vy čo plánujete?
Tak to je fajn že to budete mať v práci,každá reč je dobrá ked vieš.

mamartinka
9. feb 2010

No mi by sme ked to uz preberate chceli tento rok Egypt.Ale ci bude to je este vo hviezdach 🙂

alena22
10. feb 2010

cafte no ja by som chcela grecko aj muzik uz sme aj kukali ale nic neni jasne jedine co jasne ze to budeme vybavovat az na last minute koli adkovi 🙂 tazko by mi bolo teraz zaplatit nieco na isto a on bude vtedy chory ako na potvoru to mi kukneme na neho na nas na peniaze a ide sa 😀 😀 😀
avanka dohodneme sa s babami a dame vediet neboj sa nic popredu to bude 😉

mamartinka
10. feb 2010

No mi sme boli v Grecku raz a to na svadobnej ceste.No nikdy viac by som nesla do Grecka.Sice zalezi asi kam presne do Grecka ja uz si nepametam v ktorej destinacii sme boli.Ale ako pisem nikdy viac.To uz radsej Tunis.Tam sa mi strasne pacilo a chcela by som este niekedy.No uvidime.Dolezite je prenas teraz domcek a babetko 😔 No a v tom Grecku som este ochorela.Neaky zapal prsnika.Takze dobre spomienky na Grecko nemam.A my sme isli autobusom.

alena22
10. feb 2010

mamartinka ja som bola letecky na Kose a bola som maximalne spokojna 🙂

stija
11. feb 2010

ahojte
Martinka drzim palceky, nech to uz je za vami a dobre to dopadne. a radsej mimco ako dovolenku, nie? 🙂

A v Tunise - celkom sa dalo. i ked niektore veci sa mi nepacili. Ale Egypt bol uuuuplne super.
Tento rok dovolenku neplanujeme, ak tak asi iba niekde na Slovensku.

super, ze si uzivate, ze su vasi drobci uz rozumnejsi. ja si zatial uzivam, ze je prave taka, aka je. este ked som bola tehu som sa rozhodla, ze sa nebudem nikam ponahlat a vychutnam si vsetko, co pojde. a aj to tak je, mam radost zo vsetkych pokrokov, ale tiez si vychutnavam, ze je este taka malicka. ono to zachvilku utecie.

stija
11. feb 2010

a pridala som aspon nejake foto 🙂

mamartinka
11. feb 2010

Juj Stija Beulka uz je velka kocka.Uz aj soferovat by sme tusim chceli.A v tom choditku no ze Cau.Krasne fotky.Uz aj vo vodicke si pekne plava.Kocka.A veru ako pises radsej uz mimco ako dovcu.Ale co narobime.A dakujem.Snad vsetko sa nakoniec v dobre obrati.

cezetko
11. feb 2010

Stija Beatka je uzasna.
Ja si tiez uzivam az az. Dve deti. Amelinka je celkom kludna ale Leo dava celkom zabrat.
My sa chystame snad niekde na Slovensko. Dufam ze pojdeme neikam bo doma mi to uz ide pekne na mozog 😉

sylverka
11. feb 2010

beatka je chutnučka velmi nech je len zdravučká 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre