Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

sylverka
22. feb 2010

no ahojte chvalim torty ako vždy perfektne aj chutovo mala som tu čest 🙂 spokojnost laptop mam aj ja ja mam mobilny internet z ora......nerada robim reklamu ja som s nim neni moc spokojna 😠 😀

cezetko
23. feb 2010

Ahojte vsetkym chorym prajem rychle uzdravenie. My sa zatial drzime bez chorob.

vana
23. feb 2010

Dakujem pekne...
Zuzi teraz je toho vela všade tak sa hlavne rýchlo uzdravte
Ali vy ako ste dnes dopadli?

alena22
24. feb 2010

ahoj, jani zbytocna panika boli sme na rentgene a zapal pluc nema, ma trochu chytene priedusky tak je doma ale nema atb. No doma... u svokry je. V piatok mame ist na kontrolu a ak bude ok moze ist do skolky.
No idem ja zurovat kolegyna ma narodky ideme si dat do nosu.

avanka
24. feb 2010

Tak ze Vierke prajem vsetko najlepsie 😉
aj my ideme v piatok na kontrolu......maly ma od nedele teploty, sice uz len zvysenu ale aj tak sme zatvoreni doma.....

vana
24. feb 2010

No tak to som rada,v piatok už budete fit určite.
Tak si uži žúrku...aj ja už by som niekde šla veru..
Zuzi teda nezávidím dne sbolo tak krásne vonku,tak všetkým skoré uzdravenie prajem...

cezetko
24. feb 2010

zurovat by som sla aj ja.
skore uzdravenie vsetkym

stija
25. feb 2010

ahojte
ali aka bola zurka?
tiez prajeme vsetkym marodom skore uzdravenie.
Beina ma dmes tiez horucky, ale mozno to bude od zubov. uvidime

alena22
25. feb 2010

ale bolo to take posedenicko zurka taka ozaj vecsia bude az budeme v plnom pocte 😀
zuzi vybavim jej zajtra...idem s malym na kontrolu ale neviem neviem ci to je uz ok sa mi to moc nezda cez den este daj daj ale v noci strasne kasle zo spanku ☹
jani ty ako zdravotak kedy uz zacina byt tlak ze vysoky??? ze nebezpecny nemyslim zvyseny u dospleho cloveka zeny...dik za radu vopred 😉

mamartinka
25. feb 2010

Co mas Ali vysoky tlak?Nech vam kontrola dobre zajtra dopadne.

vana
25. feb 2010

No to je zložité záleží to od veku,nebezpečný je aj ked je dlhodobo len zvýšený a neliečený.
Ale jedna pani raz na praxi prišla s tlakom skoro 200/110 a išla po svojich čo sme čumeli iného človeka už by pochovali to je velmi individulálne,ale taký dosť nebezpečný je už okolo tých 170/100.
Normálný talk dospelého človeka by mal byť 120-130/80-90.Snád som ti aspon trochu pomohla.

alena22
25. feb 2010

jani dikeles uz som z pohotovosti doma mala som ho uz 160/110 dali mi lieky a injekcie dopichana som uz po pol hodke som mala 130/80 tak zajtra idem na sono srdca a ekg na interne ☹
do toho adko sialene zacal kaslat ja sa zcvoknem z toho 😖

avanka
25. feb 2010

Ali a z coho sa ti tak zdvihol tlak?
kedy idete s Adkom? my uz rano o 7, mozno sa tam stretneme

v pondelok ste v praci? by sme rano dobehli, ked to uz tolko slubujeme..........Vierke by som aj napisala, ale odkedy som si zablokovala kartu, nemam ani jedno cislo ☹

jani, Podesla by ta pochvalila 😀 😀

alena22
25. feb 2010

zuzi ja mam s tym problemy uz dlhsie ale moj doki to stale zvaloval na stitnu ze ked ju nemam ale asi je chyba niekde inde a to uz dlhooo nepijem kavu iba bezkofeinku nesolim ozaj minimum a celkovo sa mi zda ze zdravsie sa aj stravujem vsetko a vidis .....
on ma uz raz internista v hodvabke poslal na sono srdca lebo on nema alebo co a moj obvodak to zmietol zo stola ze to netreba a stale mi byva blbo teraz uz dva tyzdne ale dnes to vyvrcholilo a to som dnes mala taky pekny kludny den 😵

mamartinka
25. feb 2010

Ali kde a ako vysetruju tu stitnu zlazu?Nevies?Mna to caka vysetrenie.Este som nikdy na tom nebola.Je mi luto ze vas choroby obchadzaju.Zelam skore uzdravenie.

avanka
25. feb 2010

tak mas potom na hovno obvodaka 😠 😠 ved si mlada baba........

avanka
25. feb 2010

Marti, u endokrinologa......robila mi sono a aj punkciu, to bolo trosku neprijemne, ale nic take, co by sa nedalo vydrzat.....ja tiez beriem lieky uz asi 5 rokov, mam hypofunkciu

vana
25. feb 2010

No pekné to by sme mali premenovať tému,ženy chore na štítnu ale ne...
Ali to je teda pekný blbec ten tvoj obvodák to ku komu chodíš? Ved so srdcom nie sú srandy,tak dúfam žezajtra dobre dopadnete obaja hrôza ...daj potom vedieť.
Zuzi no dík ale od Podešli si toho zase tolko napamätam to tá 6ročná prax na krdiologii

avanka
26. feb 2010

Ali, ako ste dopadli u Lidajovej?

my fajn, dnes mame byt este doma, ale zajtra uz pojdeme na prechadzku.....

o tyzden ideme do Brna, predali sme kocik, tak sa tesim 😀 😀 😀

alena22
26. feb 2010

my sme dopadli super cez vikend ma byt adko este v kludovom rezime ak sa to vobec da doma a v pondelok uz moze ist do skolky tak som sa vytesovala ....no a potom zacal moj maraton po lekaroch zacnem porade hej 1.lidajka s malym 2. interne kde mi povedali ze listok mi nestaci taky ze mam ist este k obovodakovi tak 3. obvodak 4.interne znova vystat radu a nebola mala 5. z papierami z interneho znovu k obvodakovi zasa rada 6.od obvodaka na rehabku cize som 5x behala z velkej polikliniky do malej jak dilinko ale porieisil sme aspon trochu daco ze budem rehabilitovat na chrbticu a mam lieky na tlak nasadene a sono srdca bude neskorej ked sa doki vrati a zaradi si ma do poradovnika 🙂

avanka
26. feb 2010

tak to si mala pestre 😲 😲

inak rehabka je fajn vec, ja som ju asi pred 2 tyzdnami ukoncila, keby sa bolo dalo, chodim tam stale 😀 😀

mamartinka
26. feb 2010

avanka i.p odvcera.Ali kde chodis na interne a kde budes chodis na rehabilitacku?Ja mam ist tiez na interne v maji.Vobec netusim co mi budu okrem tlaku a srdiecku robit.

vana
26. feb 2010

No teda tak si si užila doktorou, ale aspoň že Adko už bude o.k. a teba už poriešia čo ti dali na ten tlak?
Tak si zase rozšíríš lekárničku doma čo?Chúda...

Ja som dnes dokončila tri torty zajta to vyexpedujem a frčíme na Vrbovce,teším sa tri dni v kuchyni musím zmeniť vzduch...ha

alena22
26. feb 2010

mati ja som bola u dolinskeho v novej malej poliklinike 😉
ale este je vo velkej guzy a este jedna tusim kaletova sa vola je tu chvalia najviac ale iba guzy robi aj sono srdca 😉
a rehabka je tiez v novej poliklinike ci malej no ako to kto vola 😀
jani cakame fotky torticiek jasne nech sa pokochame 😵 my budeme mat party v style madagaskar sa tesim aj aj adko uz sa tesi 😅 😵 😀 si to vybral
a tak mam dalsie lieky uz tretie co beriem denno denne ale tak radsej ako taketo stavy co som zas mala volaju sa tritace

mamartinka
26. feb 2010

Ali ty myslis ale v Senici nie ?Ja pojdem do Skalice.Preto som sa pitala. 😉

vana
26. feb 2010

Ja so vždy chodila Dolinskému on je fajn.
Tak vy už máte riadne naplánované,ja ešte neviem akú upečiem pre Bibi,ešte mám v postate čas.
Fotečky hodím ale až zajtra na Mimibazáraby to zákaznice navyčmuchali oni to poznajú kam to dávam ,tu mi to admini vždy mažú,iba detské nachali.
Robila som motýla,slzu s ružami a zase pivo len toto je trošchu väčšie a chladničky je plná,všetko ostatné máme na balkone neviem ako to budem riešiť v lete.

avanka
26. feb 2010

no nic kupit este 1 chladnicku 😀 😀

marti, v skalici je Dragunova dobra, ucila nas na skole a aj ja som u nej bola pred zakrokom...

Ali, vsak si sa aj stavit mohla, ked si bola pri nas...vy uz party planujete? vsak je este casuuuuu........
ja som sa tiez realizovala v kuchyni a zajtra pokracujem, kamoske som pomahala s pohostenim na ich narodeninovu party, tak sme muffinovali a tak 😀

mamartinka
26. feb 2010

A kde niekde v nutri v nemocke?Sa toho obavam co to vlastne somnou budu robit.Vlastne myslis interne teraz ci tu zlazu stitnu?

avanka
27. feb 2010

Marti, interne... 😉 nemas sa coho bat...

alena22
27. feb 2010

cavte jani veru asi si budes musiet zbudovat nejaku mensiu chladnicku na torty 😅
nie mati myslela som teraz dolinskeho v senici a to ti budu iba robit ekg a popocuva ta ine ti ani nejak nema co asi robit 😉 tak sa neboj
jasne ze uz planujemem party uz je najvyssi cas kym pozhanam potreben veci na vyzdobu a tak kym to postou pride musim sa uistit ci ta pani tu tortu dokaze vobec ak nie popytam sa janky ci taku dokaze 😵 😀 a zabestelovat fit pit a tak no to uz mame akurat cas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre