Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

avanka
19. máj 2010

Froshka, tak taka ulica mi absolutne nic nevravi, asi som slaba Senicanka 😀
a tie kruzky, mozno len v Centre vlneho casu, ale ani to si nie som ista, ci od 3

my sme boli s Lukaskom teraz udr. ma zapaleneho pipika, chuda, ani nepipol, ked mu to stahovala a zoskrabavala, mne bolo uz len z toho pohladu nevolno.....
ved aj vravela, ze take statocne dieta tam este nemala, ze vacsinou chlapci placu, lebo ich to boli...
ale on choroby vo vseobecnosti znasa dobre, to ma po mne 😉

froschka
19. máj 2010

avanka paralelna ulica je okruzna, to su novostavby ked ides od smeru trnavy do senice tak po pravej strane hned za tabulou senice
a k akej dr chodis? ja som bola vcera u Plankovej bo male maju zapal priedusiek

sylverka
19. máj 2010

ahojte vitam ta froschka tak sa nam to tu rozrasta fajn 🙂 myslim že od troch rokov asi tu žiadne kružky niesu teda okrem angličtiny viem že vytvarna bola tušim od piatych rokov a ostatne takisto z takymito maličkými detmi chodievaju mamičky do centra volneho času tam sa hraju možno maju aj niake kružky 🙂 treba sa tam spytat 🙂 a ozaj napadlo ma plavanie byva každý piatok vola sa to plavačik tam chodievaju plavat detičky

avanka
19. máj 2010

Ano, Froshka, uz viem...
my chodime k Lidajovej...

froschka
19. máj 2010

sylverka vdaka za info, a kde je to centrum volneho casu? chodievate tam aj vy?
a neviete o nejakej moznosti opatrovania?sukromnej babysiterky? jake su tu ceny na hodinu? rodicov mam v okrese Sala a keby sme s manzelom chceli obcas zajst na veceru ci von tak by sa mi hodila nejaka spolahliva dusa...nemate skusenosti? zatial som ich este na cudziu osobu nenechala...tak neviem

avanka
19. máj 2010

Froshka, CVC je na Sadovej, ako je park...

a co sa tyka opatrovania, mam pocit, ze je cosi pri Fit Pite, to je zase na kolonke pri autobusku, nejaky sukromny klub ci co......
a pozri sa aj na toto, len neviem, ci funguju vecer
http://dk-samko.sk/ponuka/ponuka.html

alena22
19. máj 2010

cafte tak ma stiahli z prace cela skolka ma grcacku uz to mame aj my teda adko ☹ ale vyzvracal sa a uz mu je lepsie je zivsi veselsi a pozera rozpravku pekne pod dekou 🙂 takze mam nechtiac volny dnik dam si kafe a mozem sa pustit do upratovania 😀
co sa tyka kruzkov tie my vobec neovladame kde su ani nic a myslim ze nejaka opatrovatelska sluzba v senici tiez chyba 😔 ale isto sa da najst nejaka osoba na postrazenie v dnesnej dobe nezamestnanosti 😉 ja som si myslela froshka ze si z anglicka lebo som ta videla zopar razi v zahranicnej teme som tam chodila sem tam mrknut na kamosku a teba fixujem len preto ze sa mi zapacili tvoje deturence tak ked sme niekedy videli s malym album v predu sme pokukali krasavicky male, len som nestudovala tvoj pas ani nic tak sa mi to nejak splietlo s anglickom 😀

cezetko
19. máj 2010

caute. ali no nezavidim vam. dufam ze to nebude nic vazne.
Froshka vy byvate nedaleko nas v podstate. Casto sa tam chodime prechadzat. Mate domcek v radovej zastavbe alebo samostatny? O kruzkoch pre tak male deticky nic neviem ale v Stonozke su obcas dielnicky pre deticky s mamickami. Funguje to len pocas skolskeho roka.

alena22
19. máj 2010

cezetko vazne to neni len bezna viroza teraz je toho plna skolka, v sotinej su zas kiahne vsade maju nieco ....sa mas na co tesit ked leo zacne do skolky chodit je to o drzku...zname co im deti neboli skoro vobec chore teraz maju deti pod chvilkou doma fakt si tym tusim prejde kazde dieta niektore menej niektore viacej ja som len rada ze uz 5 tyzdnov sme uplne fit iba tato viroza teraz nam drapla 🙂

cezetko
19. máj 2010

Froshka skus este /www.detsky-klub.sk/ Viem ze tam maju aj nocne varovanie ale ich sluzby som zatial nevyuzila

avanka
19. máj 2010

Miri, Leovi vsetko najlepsie k narodeninkam 😉

stija
19. máj 2010

ahojte vsetky
vitam novu mamicku. Froscha my mame na okruznej krstnu, tak sa tam tiez obcas objavime. a chodime do Stonozky - CVC. nie do kruzku, ale k slnieckam

Ali nech sa muz skoro ozdravi. aspon, ze sa Adko drzi

Miri to sme na tom podobne. Ameli bude tusim behat skor ako Beina 🙂 ale ze by som si povedala, ze aspon mam este klud sa neda povedat, lebo na kolenach jej to ide super. ale nikam sa neponahlam, aj doktorka na rehabke, ked nas ukoncovala, povedala, ze by bolo dobre, aby co mozno najdlhsie stvornozkovala. ale jasne, ze nie do dvoch rokov 😀

Martinka aj tak neskoro chodia, niektore. bola tu svagrova, mala nejake rokovanie s Se a spala u nas. no a zrovna, ked som sla nahadzat fotky, tak prisla. takze navsteva, ako navsteva

stija
19. máj 2010

a vsetko najlepsie Leovi. bude cez vikend oslava?

ozaj a konecna som sa dostala k tym fotkam, tak uz su tam 🙂

stija
19. máj 2010

a froscha, mas krasne babulky 🙂

mamartinka
19. máj 2010

Mirka zelam tiez Leovi vsetko najsamlepsie k narodeninkam.Nech vam robi len radost.

mamartinka
19. máj 2010

stija pekne fotky. 😉 Beatka uz aka velka kocana.

froschka
20. máj 2010

ahojte

cezetko sme v radovke
stija vdaka 🙂
no ked bude pekne pocasicko tak by sme sa mohli niekedy stretnut.
Bola som na kontrole so zabkami, uz su ovela lepsie,a este v utorok musime na kontrolu, tak sa snad vyzdravia.
Cez vikend sa este ideme stahovat mame kopec veci v starom byte, a moji rodicia pridu na vikend tak nemusim dedi prevlakat zbytocne.

alena22
20. máj 2010

caves stia fotky su krasne mala je rozkosna 🙂 😵
neucila tvoja mamina nahodou na jednotke zakladke ??? 😕 ak hej tak ta poznam sme rovnaky rocnik 😉
nas adko bol uz dnes v uplnej pohode ani zle mu nebolo ani teplotka nic tak zajtra ide do skolky 🙂
silverka ty si bola v kulturaku prave vtedy ked ma odvolali za adkom do jasli skoda ...kolegynka mi hovorila ze si ma hladala...co si si pekne pokupila?....ja som tam oplieskala zasa penazi 😀 ale krasne kusky mam doma 😵

Leovi zelame vsetko najlepsie 😵

cezetko
20. máj 2010

ahojte. dakujem za gratulacie. oslavu by sme mali mat v sobotu. dufam ze bude celkom dobre pocasie. Stija krasne fotky.
Myslim ze stretko by bolo fajn. uz sme sa dlho vsetky nevideli.

cezetko
20. máj 2010

Ali nestras 😉 V podstate s tym ratam. myslim ze kazde dieta si musi tym prejst, skor ci neskor. vy z toho mozno uz vyrastiete u nas to zacne 😉

alena22
20. máj 2010

miri a co budete mat oslavu vonku? my sme sa tak tesili na ten fit pit ale tak nedalo sa zrusili sme hlavne ze nam tatinka pustili uz domov a snad ho uz nazad nevezmu 😒 tak budeme doma ale na trojizbak tu bude ludi az az sa zblaznime 😝 preto budem povdacna aj za chladnejsie pocasie aby sme sa tu nedusili 😅
no neviem ci sme si tym uz presli ale tento zraloci tuk nam velmi pomaha lebo 5 tyzdnov chodime do skolky bez chorob akurat tuto virozu sme mali ale dnes uz bol adko uplne fit len babka si ho ze zajtra este necha tak tam bude vegetit im je spolu dobre 😵
ja som si dnes uzila skvely dnik najprv vystava potom sme boli na namesti vypoculi sme si gladiator a zasli na pivecko aj ked iba nealko ale dobre bolo 😀

cezetko
20. máj 2010

komu je lepsie 😉
ja som mala v plane grilovacku, zial ju nezrealizujeme. My budeme mat len komornu oslavu, bo svokra a Robiho sestra tu boli minulu sobotu.
a co bolo za akciu na namesti?
to je fajn ze je adko uz ok.

alena22
20. máj 2010

ale predvolebna kampan sdku 😀 😀 😀 ale cmorik a gladiator boli fajn 😀

cezetko
20. máj 2010

to teda hej. ty su fakt fajn. konecne mame zasa nejaku kulturu 😉

alena22
20. máj 2010

froschka ty si susedka nasej sasky ona byva oproti tebe cez cestu iba parada no niekedy dame stretko aj s detmi ked budete fit a my po oslavach parada 😵

mandy20
20. máj 2010

Ahojte kocky, dlho som tu nebola, ale konecne som ukoncila studijum a uz sa mozem popysit titulom Mgr. 😀
Froschaaaa, ved my sme susedy 😀 to je sranda, ja byvam s muzom oproti radovkam hned v tom prvom hnedom dome 😀 , takze kludne pridi ked pojdete s drobcami von, zazvon, rada sa zoznamim, pretoze tiez nepochadzam zo senice 😵 a muz mi hovoril ze sa tam nastahovali novy susedia, to je nahodicka 😉

mamartinka
20. máj 2010

No konecne sa to tu trocha zacina rozpisovat.Parada.mandy20 gratulko k Mgr 😉

sylverka
21. máj 2010

Mandy gratulujem k titulu mgr. 🙂 🙂 leovi želam všetko naj naj naj 🙂 🙂 🙂

alena22
22. máj 2010

no cafte my mame prvu oslavu za sebou zajtra nas caka zvysok ...vana torticka bola namakana vsetci si pochvalovali len sestre sa podla originalu zdalo ze ta zelena by tam mala byt tak sme tam smajchli aj tu zelenu akoze trava z marcipanu a maly sa tak tesil ved uvidis podla fotiek no krasa 😵 😵 😵 😵 podostaval plno krasnych darcekov a zajtra nas caka zvysok oslavy sa tesim 😀 a musim sa pochvalit aj ja som dostala krasne veci taku radost som mala 😵 😵 😵

mamartinka
23. máj 2010

Ali tak dodatocne vam zelam obom oslavencom vsetko len to najlepsie.Uzite si oslavy a hlavne nech Adko poslucha rodicov a nech mate obaja zdravicka. 🙂 Gratulujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre