Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
11. dec 2008

ja si myslim ze kludne ved senica a okolie ale aj keby si bola z tramtarie sem moze pisat hoci kto 😉
cezetko ma toho teraz vela lebo cakaju duhe babo tak neviem ci tak skoro pride ukazuje sa velmi sporadicky 😅

stija
11. dec 2008

ahojte, je tu niekto?

alena22
11. dec 2008

caf ja som tu na chvilku 🙂

stija
11. dec 2008

ja tiez iba na skok. pojdem si lahnut, len som zaskocila omrknut

stija
11. dec 2008

ako je?

alena22
11. dec 2008

no my sme si dnes s malym schrupli po obede paradne od druhej do stvrtej 🙂 😵
tak mi to padlo dnes by mala ku nam prist navsteva cakam ci potvrdia svoju ucast lebo idu z rakuska a neviem kedy vyrazili nic lebo ked pride neskoro ivka tak uz sa u nas nestavi ☹ a ja mam taku chut sa dnes zabavit 😵

stija
11. dec 2008

na teba to pocasie tusim vobec neposobi

stija
11. dec 2008

ja som akasi nijaka. a ty, ze byvit sa 😵

alena22
11. dec 2008

no sme sa zabavili uz aj odisli ☹ skoda mohli ostat dlhsie len ich mala ide zajtra do skoly tak museli ist ☹

vana
11. dec 2008

a tak si sa tešila na nich, najlepšie sú také neplánované akcie, aspoň že naše deti sa dnes pekne pohrali, ža nám tá káva konečne vyšla, beki potom stále Adka a havoša spomynala.

alena22
11. dec 2008

jaj no my mame uraz desny adko ako siel hajat vecer sa jasil smykol a napalil hlavkou do zarubni desna pecka ma moncla jak z boxu ☹ vyzera priserne tak mu to navrelo uz som chcela volat sanitku ale mama ma ukludnila ze pohoda za chvilku adko neplakal a jasil sa dalej aj s tym velkym okom 😅

alena22
13. dec 2008

cafte zeny co porabate ja som dnes vypekala cely den poprve manzel si zazelal buchty na pare na obed a potom som sa rozhodla ze popecem daco tak som mala na vanilkove rohlicky aj pomocnikov adko si sulal daco tiez a prehral sa pri tom ale medovnicky som ich uz radsej vyhnala do izby nech nazavadzaju.
Piekla som velike davky lebo mame 19 teho firemnu akciu sice skorej taku rozluckovu uz ale tak kto prinesie co to sa poje tak nech si dame na nervy 😀
vy uz mate napecene 😅 ????

sylverka
14. dec 2008

ahojte vymenu kotla som abssolvovala ja na našom rodinom dome mi sme mali z prothermu turbo alebo tak volaako sa to volalo ale už neviem teraz už kotle chvalabohu nemame ali ty si šikovnica ja napečene nemam vôbec snad sa k tomu dostanem 🙂

bobd
14. dec 2008

ahojte! ani my este nemame napecene. sme s maminu zohrata dvojka, a pecieme vik pred vianocami. vsetko perfektne stihame 😵 😎 😀
ali, ale si mi narobila chuti s parenymi buchtami 😝

alena22
14. dec 2008

ahojte hej hej parene buchty somnarobila a sama nejedla ja to moc nemusim 😝 ale maly si nacpal pupika 😵 aj velky 😀
inak ze sikovnica no to teda neni som len nemam nikoho kto by to napiekol za mna tak z donutenia peciem ale zas uz si to bez toho pecenia ani prdstavit neviem.
Dnes co vyvarate? ja pecene kura ryzu salat a finito sa mi nic nechce boze ked som doma taka som leniva uz sa tesim ked mi skonci PN-ka pojdeme von na namestie co vy na to? len dufam ze budeme zdravi zubky uz mame vsetky tak snad sa to adkove zdravie polepsi.
Inak to ocko co padol na zarubne ma desne farebne on sa udrel do obocia na tu kost ale modre ma viecko cele a uz aj zelene a zlte po okrajich esteze som na pn aspon nas vonku nikto nevola bo by na nas socialku volali 😅

alena22
14. dec 2008

este som sa chcela kocky sptytat ake darceky ste nakupili dietkam? 😕

bobd
14. dec 2008

takze mas doma maleho chameleona... chuda adko, ho to riadne boliet muselo, ked to ma take farebne ☹
ja este deturence nemam, ale kamoskinej malej som kupovala puzzle a take tie detske malovatka 😀 a segrankinmu malemu tahac s lodou a knizku 😎 ...
a vcera sme boli v avione, no co tam ludia nakupovali... vsetko! lego, stavebnice, puzzle, auta, a pod... ale co ma prekvapilo, malo ludi bolo v knihkupectve 😅

alena22
14. dec 2008

no v dnesnej dobe je to tak ze na knizky moc nedaju ludia u nas je to naopak maly miluje knizky casopisy a chcem ho v tom velmi podporovat preto dostava vela kniziek aj teraz pod stromcek uz ma knizky nakupene tam som schopna na nom utratit majland ale aj my s muzom radi citame napriklad harry potter v poslednej dobe sme mali vsetkych sedem dielov a potom mi teraz prisla knizka take to pokracovanie pottera alebo skorej preklad knizky jednej rozpravkovej co hermiona zdedila od dumbledora v runach akoze jej preklad take carodejnicke rozpravky ale uz to neni ono na posedenie som ju precitala a nejaky silny zazitok to vo mne nezanechalo 😒
ale zasa som aj mamicka co kupuje prehnane darceky nech sa tu nevystatujem ze iba vzdelavacie knizky 😀 jasne ze adko ma pod stromcekom aj notebook ten detsky a velikansku lod noemova archa 😀 plno auticiek a lietadielko 😅 no ved mame len jedneho tak ho rozmaznavam aj ked sa s tym mozno ani hrat nebude ale tak neda mi to uz som raz taka a kupujem toho vela 😅
ja sa tesim ked adko uz bude schopny skladat si s lega teraz reklamuju cele letisko tak sa vytesujem ze si to raz kupime a budeme sa hrat do lega som schopna investovat to su pekne hracky a tvorive 😵

alena22
14. dec 2008

boze z lega som sa preklepla a mozno aj inde ale toto mi udrelo do oci 😅 🙄

bobd
14. dec 2008

presne, lego mozem aj ja, stara korytnacka 😀 😀 ked niekam pridem, a nahodou maju lego, uzaj pri nom s dietatom sedim a skladame si 😵
a knizky mozem aj ja. v poslednej dobe som stale vrazena na jednej nemenovanej internetovej stranke s knizkami a stale nieco objednavam... 😀 😀 a aj svoje deti budem viest k citaniu 😎 😀 ale samoska, ze aj k rozmaznavaniu... 😀 😀

alena22
14. dec 2008

no ja som stale na martinuse skoro kazdu knihu co mam doma je od nich 😵
som tam spokojna aj s reklamou aj s cenou aj s dodanim knih info vsetko ako ma byt dokonca aj sms poslu ked uz ide kniha do exúedicie 😵
ale v senici na krizovatke mame tie dobre knihkupecstvo ja vzdy vyberiam aj tam daco ale na nete si pokukam presmejdim precitam komentare ak su a aj to zavazi pri vybere niekedy si na nete kuknem a u nas kupim 😀
a kedy planujes deti?

mamartinka
14. dec 2008

caute senicanky.alci pozdravujem.no vydim ze mas napecene,darceky nakupene,si sikula.my sme krsnatu kupili tricka su tam 3 v kope a taky zeriav na ovladani.jelikoz sa nam to nezmesti do batozin zajtra to musime poslat postou.bo je velka krabica.snad to dojde este do vianoc.a segrinemu sme kupili taku supravu masinku thomasa a este k tomu lego tiez.a budu vybaveny.este rodicom nic nemame.neviete poradit?zelam prijemny zvysok nedele. 😉

alena22
14. dec 2008

ahoj mamartinka no ja som rodicom kozmeticke balicky zenam a otcom som zohnala na mimibazari jedna kocka vyraba take vesele stamprliky ze schody do neba a ruska ruleta v takych drevenych drziacikoch je to tak ze sa da z toho aj pit ale mozu to mat aj iba ako na vystavku to uz je na nich nic ine ma nenapadlo tiez je to tazke ked uz maju vsetko co im kupit 😅

bobd
14. dec 2008

ali, deti zatial neplanujem, teraz ma caka diplomovka, statnice az potom budem riesit taketo veci 😀
hej, to knihkupectvo na rohu poznam, ked som chodila na gympel, bola som tam casto "vrazena" 😀
a rodicom ja zvycajne spolocne darceky plus k tomu nejaku malickost pre kazdeho zvlast... napr masazny pristroj na nohy, kuchynske spotrebice (male 😀 ), zdravotne pomocky (tlakomer...), a k tomu knizku, kozmetiku alebo nejaku malickost 🙂

alena22
14. dec 2008

to mas pekne vymyslene take darceky len svokrovci vsetko take maju tlakomer bio svetlo a tak aj nasi ale minuly rok sme im kupovali vitaminy ako ginko prim a mame mojej daco na klby ked ju bolievaju tak tento rok mozu vonat a pit 😀 😀 😀

cezetko
15. dec 2008

Ahojte. Ali my sice mame kotol ale malicky len na nas byt. neviem ci by to vykurilo dom.
darceky, pecenie a ani upratovanie akosi neriesim, zatial. stale mam pocit ze je este dost casu. Momentalne mam dost problemov sama zo sebou a s Leom. 🙂 Nas tato je stale v robote, v skole alebo sa uci. A na sviatky ideme aj tak k svokkre 😝 😝 😝 Uz sa neviem dockat 😖

cezetko
15. dec 2008

U nas ma nas Leo neustale urazy. Uz to ani neriesim. Dnes si rozrazil napr. peru. Krvy bolo vela, revu tiez ale uz jedol aj mandarinku takze to asi nieje take zle.

stija
15. dec 2008

ahojte, s darcekmi som na tom tak na polovicu a pecenie nechavam na vikend.

vana
15. dec 2008

Čaute všetci! Vianočné prípravy v plnom prúde ako čítam. Naša Beki dnes začala sopliť tak dúfam že to zostane len pri tom soplíku, lebo aj tak je nejaká nervozna. Medovníčky budem piecť tento týždeň aj ja, zajtra má náš tatinko narodky tak musíme pred vianocami vybaviť ešte gratlantou tak určite čo napečiem mi aj ziedia, zajtra pečiem tortu a na Vianoce až tesne pred. Ešte nejaké maličkosti nám chýbajú dokúpiť a už môžu byť Vianoce,len ten sneh mi akosi chýba ☹

sylverka
15. dec 2008

no caute ja akosi nestýham darčeky kupujem to čo mi padne do oka a hodi sa pre danú osobu ja totižto začinam tak akosi od leta aspon mam vianočnu naladu o čosi dlhšie a vidim ali že ti už si asi pripravená super e už mate zubky mirka to je v pohode že sa ti nedalo na ten viečierok sabinke prisť kuknuť aj tak tam bolo národa ani by sisi nemala kam sadnuť babenky tak nakupujte zhaňajte vypekajte a vesele vianoce Vám prajem všetkým ktorý navštevuijú túto stránku papa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre