Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
17. mar 2009

Ahojte no 1 noc za nami a hned ulne super raz zakrical nejake divne slovo o pol jednej zo spanu a nic psal a druhy krat o pol piatej ze mamika a spal cize zase zo spanku to sme za nim ani nesli a rano sa krasne zobudil presiel z postielky von (mame tie vyberacie dve tycky pre prechod dietatka) a hralsa na koberci s autickami ani za nami nesiel a keckal si tam my uz sme boli hore ale cakali sme ze co spravi 🙂
no zlatusik je to krasne to zvlada 😀 😵 😵 😵

mandy20
17. mar 2009

ahojte, no teda Ali, tak vam gratulujem k vasej prvej samostatnej noci a tesim sa spolu s vami 😵 je to super, myslim si, ze adko ma uz na to vek aby spinkaval vo svojej izbicke 😉 takze congratulatioooos 😀 😀
ja som dneska rano o 7mej isla do skoly do tt, v trstine bola obchazdka dolava, tyyy brdo, som bola uplne v pr...i z toho lebo to tam vobec nepoznam, ale tek isla som lebo vsetky auta tede isli, dosla som do tt uz aj tak z 15minutovym meskanim ale vosla som do tt z nejakej takej strany kde som v zivote nebola , boli tam uz vjazdy na dialnice a tak, tak som si obisla kruhac a vratila som sa s5 do senice, no strach a hruuuuuza , ja kde to nepoznam tam neleziem 😀 😀 😅

mandy20
17. mar 2009

ale aspon som v trstine v jednej super pekarnicke nakupila cerstvucke rohlicky a chlebicek a stihla som ich naservirovat dusanovi na ranajky 😀 , ten bol sice prekvapeny ze co robim tak skoro doma, ale cerstvemu pecivku sa potesiiil 😀 😀

alena22
17. mar 2009

😵 jaj mandy no mam dost z teba ale tak tu pekarnicku pozanme aj my tam pecu fajnucke veci 😵
ja tiez nemam rada take obchodzky 🙄
tak mas volny dnik parada dusan musel kukat tomu verim a dakujeme za gratulacie, mne dnes peto povedal ze varit nemusim ale ja som dostala desnu chut na granatir tak robim ten s uhorkami mnam mnam 😝
mna mama navadza na vysku ale mne sa moc nechce teda ist ucit 😅 leniva som 😖

mandy20
17. mar 2009

Ali, ani ja dneska nevarim, mame zo vcera cesnakovu polievocku a svokra mi vcera dala svieckovu, talkze mam freee 😀 , po obede ideme s dusanom do mesta, chceme si konecne kupit schranku, objednat gauc a tak.
Ali, tu vysku mozes aspon vyskusat, za vyskusanie nic nedas 😀 😀 a uvidis 😉
moja sestra dneska maturuje, tak jej drzime palcek 🙂

alena22
17. mar 2009

jej to drzim aj ja palecek tvojej sestre nech sa jej dari 🙂 😵
ja som nakoniec varila ten granatir 😀 a za chvilku je tu peto a ideme sa cpat vonku hnusne leje nervy mam na to chcela som ist po obede von s adkom ked pojdeme zo skolky 🙄
tak po obede doupratujem ten binec tu a pre prcka pojdem asi autom lebo ten maly zloduch neznasa ten igelit na kociku a mi to sklbe a uz mi ho natrhol ako to v predu taha a mixuje s tym vzadu na rucke to nevydrzalo a potrhalo sa ako na kocik mi neprsi ale teda nemuselo to byt certik jeden stale nieco vymysla 😅

alena22
17. mar 2009

mandy a aky gauc nakoniec beriete uz ste sa rozhodli? 🙂
ja dufam ze nasa sedacka uz coskoro pride len stale nevolaju uz som zufala som si myslela ze ked je kriza budu mat malo prace a volaju nam hned ale asi maju stale co robit ked sa nehlasia 🙄

avanka
17. mar 2009

Ali, vysku treba skusit, Mandy ma pravdu......ja stale tvrdim, ze to boli najkrajsie roky v mojom zivote...bolo to sice v 18 na dennom, ale aj 2 roky dialkoveho v ZA boli fajn, len uz to clovek bral tak inak, akosi dospelejsie 😀 😀 😀

Vonku je teda hnusne, chceli sme ist s Lulim pockat Rastika, ked pojde z prace, tak neviem...ale maleho som akymsi zazrakom 😀 uspala na balkone, tak som zvedava, kolko potiahne....rano mal premieru, zaspinkal mi po ceste domov, tak som kocik presunula na balkon a spal hodinu a pol...v postielke sice potiahne aj 2 a pol, ale stacilo...

Ali, odkial mate gauc? Z Fisa alebo Kanapy alebo Krajneho?

alena22
17. mar 2009

avanka no zial uz sa neda prihlasit na to bezplatne a teraz si nejdem platit skolu za svoje vies ako boh vie co bude za rok dva 😒
tak odlozime o rok uvidime 😀
sedacku sem si objednali na myjave neviem ako sa to vola maju tam dve predajne isli sme povodne pre inu ale ta bola len v teflonovej povrchovej uprave a to mam take stolicky v kuchyni a kamoska gauc taky ma a len nadava ja som chcela taku pevnu latku 😵 tak nakoniec sme vybrali priamo ta inu sice drahsiu ako sme mali v plane minut ale zas je taka aku som chcela a dufam ze budem spokojna len uz by nam mohli zavolat ze je hotova 😅

cezetko
17. mar 2009

To je skvele ze Adko takto zvlada sam spinkat. Ja netusim kedy sa mi k tomu dopracujeme.Ali na aku vysku ta mama navadza?

cezetko
17. mar 2009

Ali myslim ze dialkovo sa neda studovat bezplatne, co aspon viem.

alena22
18. mar 2009

Mirka da sa uz aj dialkovo a bezplatne aspon na Uk v blave v pohode ale mali iba 50 miest volnych a prihlasky boli nejak do februara iba na poslanie takze nic jedine az o rok 😒
a na pedagogicku jedina ja by som sla ved aj strednu mam k tomu a mna by ine nejak asi ani nebavilo nejaky technicky obor alebo co to neni nic pre mna 😎 hlavnwe matematika a fyzika to su dve veci co studovat isto nechcem aj ked teda nejaky problem som s tym nemala ale bola som rada ked som sa toho zbavila 😅
adko zvladol dalsiu noc uplne v pohode dokonca si sam uz vecer zaliezok do postielky 😵

alena22
18. mar 2009

tu je adkova radost ked sme mu dali tie dve spruslicky prec 😅

https://www.youtube.com/watch?v=qN1nyLhwsy4
vana
18. mar 2009

Ahojte!
To je fakt zázračné,že tak Adko pekne spinká.Nám sa asi tiež môže len snívať.Bibi tada spinká už celú noc,len málokedy sa budí,ale musím byť pri nej,zatial mi to nevadí ale časom....

stija
18. mar 2009

ahojte kocky
v sobotu v nitre teda nic moc. aspon nic z toho, co sme chceli pozriet. tak som prisla domov vecer dost unavena a trocha sklamana. 😒 po troch tyzdnoch v posteli to bol prvy den vonku a hned cely den na nohach.

ali super, ako sa adko naucil spat sam. ani ste vy nemuseli 🙂

k tym restikam v senici, nech premyslam ako premyslam, prichadzam len na to iste, ako vy, nic moc

mamartinka
18. mar 2009

zlatunky Ali.baby ake mate pocko.mi mame dnes nadherne.priam letne pocasie.a to ma byt cely tyzden taky.jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.hned je lepsia naladicka. 🙂

stija
18. mar 2009

ahoj martinka, u nas desne fuci. bola som dnes na poradni a cestou s5 ma skoro odfuklo 😒 ale aspon uz neprsi

stija
18. mar 2009

ale uz veselo zarezavam a v triedach za sklom je celkom pekne 🙂

mamartinka
18. mar 2009

a ako v poradni?v poriadku ste?

alena22
18. mar 2009

ahojte tak v tescu je paradana akcia na plienocky zasa a kedze nas adko este stale nevie vydrzat bez plienok sme si boli po zasoby 😀 je 2+1 zdarma 🙂
a su aj akcie na hracky 50% zlavy 😎 a bola aj katka a kupila adkovi krasny darcek uz k narodkam ten bude zas vyskat od radosti 😀
ja som mu k meninam od nas ze co bude mat kupila setik na papanie s autickami cars a este mu dame prilbu detsku lebo na odrazadle ho bez prilby uz von nepustim on lieta jak satan na tom aj doma a ma to poistku proti prevrhnutiu ale pre nasho adka ani to neni problem otocit sa na chrbat alebo prevali v zakrute na bok, no co uz ked tomu nedali abs-ko 😀 bude v prilbe aspon trochu mu to snad tie narazy stlmi 😀

alena22
18. mar 2009

stija no ako v poradni kolko meriate a vazite inak uz sa rutite ku koncu uz iba 9 tyzdnov a potom uz nam ukazes babetko malicke 😵

mandy20
18. mar 2009

Ahojte kocky 🙂
stija, ale to leti, zachvilocku presne ak opise Ali nam ukazes vase miminko 😵 ten cas ubehne ako voda 😉
Ali, tak kupili ste ju? a kde? tam v tom sportovom ci v deme? az teraz som si pozrela to videjko, no musim skonstatovat, ze "to" dietko mas fakt dobre vycvicene 😀 😀 😀 , adko je uuuuzasnyyyyy 😉

avanka
18. mar 2009

Kde ste kupili tu prilbu Ali? Ja by som pre maleho tiez potrebovala tu kojenecku, ale v v Deme nemaju ☹ ☹ a b este ak mate cykloseacky, tak ake, predne ci zadne? nevieme aku kupit 😅 😅

alena22
18. mar 2009

mandy nekupila od zajtra je v bille v akcii iba za 5,49 € cize kupim tu lebo aj tak ked mu ta hlavicka podrastie kupime zas inu tak nebudem nejaku drahu kupovat tak rano idem do bille 😵
avanka sedacku mam ja prednu a nemenila by som i ked inu som neskusala ale vidim si na adka a hlavne u nas ked bol mensi on mi vzdy na kole zaspal a tam som si ho pekne videla ze spi a ako ma hlavku oprela som si ho o seba a slapala som dalej a vzadu by som ho nevidela 😅
my dnes mame gogo den uz sme vsetku mrkvu nahadzali morcatu co sme mali v chladnicke, suchy chlebik sme mu davali a adko mu chcel do napajacky naliat cajik a plakal ze ma len cistu vodicku tak som mu vysvetlovala ze gogo pije vodicku iba ze nema rad cajik 😀 😀 😀
zajtra sme cely den v skalici u nasich lebo tatko ide robit cosi do skalice tak my aby sme sa nenudili ideme k babke skalickej obehame nejake obchody aspon a tak zas zmena som si ho odhlasila zo sanatka na zajtra 😅
inak v poslednej dobe adko ked mame chlebik s pomazankou spapa pomazanku a chlebik ostane na hambu 🙄

alena22
18. mar 2009

boze zeny neviem ci ste divali spravy na markize ale bolo tam ze vlastna mama drzala svojho 4 rocneho chlapceka vo vriacej vode teda nozicky mu drzala v tej vode a total chudatko male popaleniny mal ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to je strasne ☹

stija
19. mar 2009

ahojte
v poradni vsetko ok, neviem kolko meriame, to nepovedal, ale vazime 1560g. vraj akurat. meral hlavicku, brusko a stehno a vraj je to podla terminu akurat. srdiecko veselo bije a uz je drobca otocene hlavickou dolu. akurat mi napisal zelezo, ale aj to vraj nie je ziadna kriticka hodnota, iba trocha znizena. tak je vsetko ok. a od velkej noci som doma 🙂
a hej, uz sa nam to krati i ked niektori sa cuduju, ze je to tak blizko, ze na to este nemam brucho. ja myslim, ze je ma ale dost 🙂 ved este pribudne 🙂

stija
19. mar 2009

ali nevidela som tie spravy, ale je to des 😒 ta mama

alena22
19. mar 2009

ahojte my sme dnes cely den u nasich s adkom boli sme aj v tescu a mali duplo poziarnu stanicu a akurat 15% zlava na duplo tak som to hned kupila 😀
Tak adka mame vybaveneho k narodeninam 😵
tatik uz je tu boli sme si pre neho v zlatnickej tak sme si objednali pizzu a panini a ideme sa povine cpat 😝 😀 😝
A ked adko konecne dospi tak pojdeme hadam aj domov dnes 😎

alena22
19. mar 2009

no poviem vam z bille som sklamana sla som si tam rano pre prilbu ako na hotove a nemali v senickej bille uz nic tak po ceste k nasim som sa stavila v skalickej bille a nic ani tam ze vsetko minute ze to slo na dracku neviem kedy tam ti ludia boli ☹ 😠
ale podarilo sa mi v draciku skalickom kupit velke lego-duplo poziarna zbrojnica s 15% zlavou adkovi uz k narodkam tak sa vytesujem 😀
a od nasich dostal tank paradany k mmeninkam uz popredu a este aj auticko z cars dinoco tak mame pokoj na par dni zasa len sa s tym hraje 😀
mirka ,janka vy co kupujete detickam k dvom rokom?

sylverka
19. mar 2009

ahoj ali no to je super lego je dobra vec naša sabinka už ma toho doma dost od dvoch rokov dostava len lego tak mame doma tri plne bedne lega takže super ale ju lego veľmi bavi ta čo je super da sa z toho všeličo poskladat inač to s helmou je sila ludia sa zblaznili a že kríza 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre