Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

stija
25. mar 2009

ahojte kocky, zase som sem nakukla. pred chvilkou odisla segra s malou, tak bolo veselo.

ali aspon dodatocne adkovi vsetko naj... a hlavne, nech uz nie je chory

vana tebe skore uzdravenie, ono to so zubami nie je ziadna sranda. tak uz nech to skonci a mas klud.

stija
25. mar 2009

martinka, tusim miesto toho, aby si nam poslala trocha toho tepla, co ste mali, my sme ti poslali ten vietor.
😒

stija
25. mar 2009

no koncom tohto tyzdna by sa vraj uz malo oteplit. aspon tak hlasia. a potom clovek vyjde von, ako dnes rano a nasnezene. i ked nie vela, ale predsa je to na porazenie 😠

mamartinka
25. mar 2009

no stija cau.ano narozdiel od nas tu uz mate mat v sobotu 15 stupnov.tak sa aspon ohrejete konecne.a naplanujete podaktore neaky pekny vylet na vykend. 😉

cezetko
25. mar 2009

Ahojte. Hodilo by sa uz teplo 😉 Ten sneh bol dnes rano dost desny.
Sylvi Alexik je uz zdravy? Uz ma usko v pohode?

vana
25. mar 2009

Myslím že všetci už sa tešíme na teplúčko 😎
Ali tak ty takto zarezávaš,tak ti aspoň nemusí byť lúto že je vonku hnusne ani mne to teraz nevadí ked trčím doma.
Zajtra zase k zubárke,ale už to bude snáď v pohode,stija máš pravdu so zubami to nie je sranda.

Silvi čo ste boli choručký?Aj náš Darko mal zápal ucha,ale už je v poriadku,tak aj vám prajem skoré uzravenie!

sylverka
25. mar 2009

ahojte alexik mal hnis zapal stredneho ucha boli sme v piatok na kontrole a ma to už chvalabohu v poriadku 😨

alena22
26. mar 2009

Ahojte dufam ze su vsetky deti zdrave uz 🙂
ja makam jak drak cely den zasa 😅 ale este zajtra a uz to bude hotoveeeeeee 😵 😵 😵
a za nemanzelsky zarobene korunky si nieco s adikom pokupime aj ked neviem este co ale vzdy sa daco najde 😀 😀 😀
teraz som dorobila aj veceru konecne dnes aby mal muzik aj teple daco lebo jediny riadny stravnik u nas je maly adko 😵

mamartinka
26. mar 2009

Ahoj Ali.odvcera mas ip.

alena22
26. mar 2009

3x hura ja uz to mam hotove 😵 😵 😵
este jeden mesiac mi prinesie zajtra ale to je uz nic 😵 😵 😵 😀
jupi ale poviem vam baby riadna makacka 2 dni v kuse som isla jak drak teda noc jasne ze nie ale od rana od deviatej do vecera do jedenastej 😀
joj dam poharik vinka teraz na slavu veliku 😝

mandy20
26. mar 2009

Aliii, tak supeeeeer, neviem sice co to robiiiis ale tesim sa spolu s tebooooou 😀 😀 😀 😀

alena22
26. mar 2009

mandy ale taka fusecka mala 😀

alena22
26. mar 2009

mandy a nemas skype? na pc ak ano posli cez IP ja si ta vyhladam 😉

cezetko
27. mar 2009

To je fajn ze si takto mozes nieco privyrobit. Kazda korunka navyse sa urcite zide.

alena22
27. mar 2009

cafte tak ja uz mam vsetko hotove, ak si tu sedim a cakam muzicka isiel mi natankovat 😀
inak musim sa vam pochvalit dostala som od adka ruzicku krasnu tatinko mu ju nainstaloval do ruky a adko mi ju tak vrucne daval az priam po mne letela a pusinkoval ma velice,a od tatinka dve cokoladky a vytuzeny raclette gril tak v nedelu mame grilovacku 😀

alena22
27. mar 2009

a dnes som zasa stretla avanku 😀 my sme s adkom ficali zo sanatka pred barak troska sme pochodili mesto poobdivovali auta na parkovisku a isli sme domov 😅

cezetko
27. mar 2009

Ali ja som skoro zabudla, Vsetko najlepsie k meninam, nech sa ti vsetko dari tak ako si zelas.

alena22
27. mar 2009

miri v pohodeeeeeeee 😉
dakujem velmi pekne 🙂
ja som sa zobudila ze muz do mna stuchal ze stavaj oslavenec sama som na to zabudla 😀 😅

cezetko
27. mar 2009

Dolezite je za Adko a muz na to nezabudli.

vana
27. mar 2009

Ahojte!
Ali aj ja pripájam ku gratulácii,všetko len to naj hlavne zravie nech slúži a nech ťa doma poslúchajú?
Ako oslavujete?

vana
27. mar 2009

My sme tiež dnes stretli Avaku,ja som bola dnes po dlhej dobe na normálnej prechádzke 😀

vana
27. mar 2009

kde ste sa zdúchli?

cezetko
27. mar 2009

Ja som tu? 😉

cezetko
27. mar 2009

Co porabas?

alena22
27. mar 2009

mne sa vratil muzik z benzinky bol natankovat aby som ja zajtra nemusela 😀
jani dakujem za gratulaciu 😵

no dnes bolo obstojne dufam uz bude len lepsie a lepsie 😅

vana
27. mar 2009

Ja sa nudím lebo v telke nič a mužík pracuje

cezetko
27. mar 2009

Myslim ze vsetci cakame na jar ako na spasenie.

vana
27. mar 2009

Tak ty máš aký serviš či to preto že máš meniny?

alena22
27. mar 2009

joj jani veru blba telka nic tam neni ☹
asi si dam poharik vinka
🙂

vana
27. mar 2009

Miri a tebe ako to ubieha chudátko osamotené?po večeroch je ti asi smutno čo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre