Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
14. máj 2009

ahojte, dnes adkovi prisla postaaaaaaa 😀 z drogerie Dm ze vsetko naj latkova satka na hlavu a bonusova knizka 😵 ten mal radost ze ma dopis 😀
boze dufam ze v sobotu bude pekne idem pokukat net 😝

vana
14. máj 2009

Ahojky!
Aj mi sme predčasne obdržali narodeninový dopis so šatkou,šatku dávala bábikám na hlavičku.
Dnes bol ale pekný hnus vonku,a to chceme ísť víkendovať na chalupu,dúfam že zajtra bude lepšie

stija
14. máj 2009

ahojte, dnes je ozaj desne. chudence deti, ved sa skoro neda ist von.
ali krasnu oslavu a nech vam ju neskazi ani pocasko 🙂 a vsetko naj adkovi 🙂

vana
15. máj 2009

Tak aj ja sa pripájam k balhoželaniu,nech je Adulo stále zdravučky a nech pekne poslušká a hlavne nech oslava dopadne dobre,myslím že počasie má byť dobré.

bakatuska
15. máj 2009

Ahojte kamaratka mi pisala ze Stija ma dcerenku Beatku 3350g a 49cm - su v poriadku. Tak gratulujeme 🙂 🙂 🙂

mamartinka
15. máj 2009

jejda tak gratulujem.hlavne nech su zdravucke.a kedy sa narodila?asi dnes ze lebo stija tu este vcera pisala.

sylverka
15. máj 2009

no stija gratulujem veľmi k dcerke ja vravim vždy baby su nevyspitateľné nikdy neviete kedy sa narodia želam malej beatke veľa zdravia štastia božieho požehnania veľa lasky od svojich bližných 🙂

mandy20
15. máj 2009

ahojte 🙂
jeeeeejda stija, gratulujeeeem k Beatke 😵 , zelam malej Beatke vsetko najlepsie k narodeninkam, vela vela zdravicka a lasky od rodiny, tebe vela mliecka a obom skory navrat domov 😉

mamartinka
15. máj 2009

no tak stija uz mi napisala.ale uz vsetko vlastne viete.

alena22
15. máj 2009

Stija Gratulujeme k zdravej dcerenke dufam ze ste obe ok malickej zelame vela zdravicka a mamicke vela mliecka 😵 😵 😵 super ze dievcatko zas mame co obhanat 😀 😀 😀
no zajtra hlasia pekne tak dufam ze bude 🙂
Jej kati a dakujeme za info 🙂

avanka
16. máj 2009

Jeeej, Stija, to je super...gratulujeme a Lulinko posiela Beatke velku pusku 😉

Ali, nech vam to dobre dopadne 😉

sylverka
17. máj 2009

Všetko dobre adkovi nech je zdravučky 🙂 a zaroven všetkým ktorý dnes maju narodeninky popr meninky 😉 🙂 😝 😀

alena22
17. máj 2009

sylverka dakujeme , veru adrianko je uz odo dnes zasa o rok starsi maly chrustik 😵
ten je tak z hraciek hotovy ze rano o piatej vstaval nabral plne ruky coho sa len dalo a jazdil po koberci a zasa zaspal do pol osmej , potom sme sli von troska so saskou ,ona teraz varuje malu viktoriu, a teraz konecnce adko zaspal samozrejme medzi kolajnicami a hasickou stanicou na koberci v izbicke 😀 😀 😀

opus11
18. máj 2009

Ahojte kocky rada by som sa k vam pridala ani som netusila ze tu ste ale pozvali ma avanka a mamartinka 🙂 co vam napisat som zo SE a mam dcerku Kamilku a bude mat 2 roky ak ste nas niekedy videli v meste sme bohuzial neprehliadnutelny lebo dcerka ma hemangiom pod ockom a vacsina ludi na nas vali oci, pisem to hned aby ste sa nemuseli vypytovat ak pozriete nas album. Inak sme zdravi a v pohode a mala je velky certisko takze mi zabera vacsinu mojho casu hoci od septembra sa chystam do prace. 😉 velmi rada s vami podebatim a mozno si najdeme aj nove kamaratky 🙂 🙂 🙂

sylverka
18. máj 2009

ahoj vitam ta medzi nami dufam že sa ti tu bude pačiť 🙂

alena22
18. máj 2009

ahojte, vitam novu senicanku ak manzel robil na letisku kym sa to tam rozpadlo tak vas poznam 😉
my v kuse ficime na novych hrackach adko nechce nic ine len pusta vlacik stavia lego jazdi s hasicmi uz aj do puzzli sa pustil maluje kresli a ma hotove bagrovisko v izbe 😀 😀 😀
od 20.5. je v kulturaku v senici vernisaz od nas z prace aj ine DSS budu vystavovat svoje veci pridite sa pozriet 😉

mamartinka
18. máj 2009

Ali urcite pridem pozret 😀

alena22
18. máj 2009

jasne co by si si nezaletela ten kusocek nie? 😀 😎 😀 😀

mamartinka
18. máj 2009

no jasne.co porabate?

alena22
18. máj 2009

ale jasili sme sa s adkom odbieham za nimi do izby chce sa mi strasne spat a na kavu uz je neskoro no prezivam som si povedala ze akonahle zaspi maly odpadam s nim 🙂

sylverka
19. máj 2009

ali dufam že sa mi tam podari ist pozriet majte sa babenky

vana
19. máj 2009

Ahojte!
Vítam takisto novú seničanku 😀
A stija super gratulujem k Beatke,hlavne nech ste obe zdravučké,dúfam že nám už čoskoro popíšeš zážitky z pôrodnice.

vana
19. máj 2009

Mirka Leovi prajem k dnešným narodeninkám vela vela zdravia a aby posluškal svojich rodičou,Beki posiela bočko 😀 😀 😀

vana
19. máj 2009

Ali to je super ked sú nové hračky aj ja už sa na to teším ,už tie staršie máme opozerané a ani si nepísala ako dopadla oslava?
Nám idú tie posedné stoličky,už druhá sa prerezáva tak máme zase rušnejšie noci ale spinká už sama v izbičke tak sa musím stále presúvať,ale nevadí hlavne že chce byť v izičke.

opus11
19. máj 2009

alena22 ano muz robil na letisku takze sme to my vidim ze tvoj maly je takmer ako nasa tiez radne sidlo ze?? To su asi vsetky deti nasa mala by bola najradsej stale vonku na dvore na pieskovisku a na hojdacke a hrabat sa v hline a v bahne je uuuuuplne najlepsie
Vsetkym dakujem za privitanie snad medzi vas zapadneme 😀 😀

mamartinka
19. máj 2009

ahojte Senicanky.ako sa mate?Miri tiez Leovi vsetko najlepsie k narodeninkam zelam.hlavne nech vas poslucha a je zdravy.aj bude oslava?kolko ze ma rockov?

sylverka
19. máj 2009

Milý Leo všetko najlepšie k narodeninám veľa zdravia štastia božieho požehnania a hlavne nech
po ceste životom stretávaš samých milých a usmievavých ľúdí to všetko ti prajeme

🙂

😀

alena22
19. máj 2009

Leovi zelame vsetko len to naj naj naj k jeho dvom rocikom aby ho maminka s tatkom posluchali a aby mu za chvilocku v izbicke pribudol zdravy surodencek 🙂 😉 😵

opus tak ze zdravim byvaleho completaka 😉
veru adko je riadne sidlo dnes som prisla z prace a sme sa boli prejst cela rodinka po senici nahanal sa s tesinkou santil a kazda kaluzka a blaticko bolo nase 😀
Janka veru nove hracky su super len ich ma ozaj velaaaaaa ale nelutujem ani korunu a ani jeden darcek nestoji v kute pohra sa so vsetkym hlavne to duplo vlacik, hasici , wroom planet tie vedi na prvom mieste je vsak kamion cars a mcquin potom lopty farbicky plastelina a zajtra ak bude pekne pripadne pozajtra ideme cmarat na chodnik s kriedami ak ho to bude bavit 😎

alena22
19. máj 2009

inak baby vy kde sa zasivate stale? ja stiham aj pracu aj doma aj konika 😀 😀 😀

vana
19. máj 2009

Ahojte!
Ja som tu,Mirka majú niečo s internetom,nejde im a ostatné no neviem....
Víkendovali sme na chalupe bez mobilou,bez počítača a včera tatušo dobiehal zameškanú prácu tak som sa sem ani nedostala.
Ali ty si iný rýchlik,ja stále nad tým rozmýšlam že ako to bude ked pôjdem do práce kedy budem upratovat a tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre