Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

avanka
17. aug 2009

Jani aj a zvladli to perfektne, aj u nas spali a odchadzali az v nedelu podvecer, bolo super......aj s Lukaskom boli na svadbe pozriet....no parada 😉

stija
17. aug 2009

ahojte
tiez gratulujeme Leovi

Zuzi fajn, ze je ti uz dobre. aspon si si mohla uzit svadbu 🙂 tak zase budes vyvarat a vypekat na oslavu, alebo tento krat to prenechas inym?

Vana mas aj foto tej novej torticky? Moja mala neter este nevie rozpravat a Beatku vola Bibi 🙂

Ali coskoro uz to pojde, super 🙂

stija
17. aug 2009

My sme dnes boli na ockovani. to bolo kriku. kricala este pol cesty domov - az sa ludia obzerali, mozno ste nas aj niekde poculi. a musela som ju nechat v kociku plakat, nechcela som ju brat na ruky na takom slnku. ale potom uz asi od unavy zaspala. vecer tazko zaspavala, ale teplotu nemala. a zatial sa raz zobudila s placom. Tak uvidime, ako to bude pokracovat.

vana
18. aug 2009

Jej Stija očkovabie je hrôza,to ti fakt nezávidím aká bola noc?
Ja mám švagrovú Beatku a tej hovoríme tiež Bebi aj Bibi.

Zuzi ty máš teda štastie že máš takú super svokrušu,vela sa nás takú nemože pochváliť.

My sme boli dnes v tej lešnej,no tam je to pomenené a krásne išli sme doobeda a vrátili sme sa až večer ale super bolo všetky atrakcie čo tam boli sme vymietli,deti spokojné a my tiež.

Fotiek máme nových už tolko že si musím už nieekdy sadnúť k tomu a nahádzať to sem.

avanka
19. aug 2009

Jani, svokrovcov mam ozaj fantastickych 😉 to je pravda
My sme boli vcera vo Freeporte v Hatiach, kupili sme kopec krasnych veci, aj pre Lukaska, maly bol na chalupe s maminou, aj cez noc tam bol, my sme ostali v Se, lebo sme prisli neskoro a Rastik isiel este na nocnu....isli sme az dnes rano a prisli sme pred chvilou, len co sme ulozili maleho....
joj, najviac ma tesi, ze som sa konecne po 14 mesiacoch vyspala, od pol 10 do pol 8 rana, no nadhera 😀

cezetko
19. aug 2009

Ahojte. Konecne sa ja ja pripajam. Pan manzel zasa zabudol zaplatit internet takze som bola odrezana od sveta 😉
Dakujem za gratulacie k meninam. Inak mam tu na 5dni svokrusku. Je to fajn, oddychujem od varenia.
Zuzi, inak ty si kedysi pisala ze by si chcela byt tehotna stale 😉 Nezavidim ti to grcanie. Este si to zivo pametam. S Ameli mi bolo zle stale. Dufam ze ti to rychlo prejde a bude ti lepsie

vana
19. aug 2009

Tak holky tuším aj ja pozvem svokru na prázdniny 😀 robím srandu samozrejme.
Tak aj Luli prádzdinoval,tak to už je velký chlap,my sa chystáme v sobotu dat Beki prvý krát na prádzniny k bratovi tak som zvedavá či tam zostane aj spinkat.

cezetko
19. aug 2009

Treba to skusit 😉 Beki bude velka prazdninarka

cezetko
19. aug 2009

Jani fotky su velmi pekne! To s tym pivom si tam davat nemusela 😉 ved na mna poslu socialku 😉

avanka
19. aug 2009

Miri, lenze pri Lukaskovi som sa citila uzasne 😀 takze snad aj nevolnosti prejdu a bude to take iste 😉
ake fotky? idem kuk

cezetko
19. aug 2009

Ja viem. Aj ja som sa tak citila pri Leovi a pri Ameli to bol des. Vsak sa hovori ze kazde tehotenstvo je ine. Dufam ze ti bude coskoro lepsie

vana
19. aug 2009

tak už sú tam všetky,dalo mi to zbrať.
však nech sa inšpirujú všetky sa robí dobré mliečko.

vana
19. aug 2009

ani ja som priBibi negrcala a druhé radšej skúšať nebudem náhodou by som grcala tiež ako to tu čítam

avanka
19. aug 2009

snad aj 😉 dakujem
druhe tehu da podla mna asi vzdy zabrat...som stale unavena, lahko sa zadycham....ale zase pri Lulim som bola tehu v zime, teraz su horucavy....
ale to zvladame, pre babenko vsetko

fotky su uzasne, Ameli je krasnucka 😉

cezetko
19. aug 2009

Ta torta s traktorom je uplne bozska. Si fakt sikulka

avanka
19. aug 2009

a Rebecka samozrejme tiez 😉 a chalupa ani nehovorim 😀

cezetko
19. aug 2009

Dakujeme! Rastie ako z vody nasa Amelinka.

vana
19. aug 2009

díki za pochvalu,na chalupe je ešte mooooc práce ale pomaly to ide v piatok ideme zase v sobotu tam Bibi necháme a pôjdem si užiť ticha.

Veru Amelinka rstie nenormálne rýchlo

vana
19. aug 2009

dobrú nocku kočky ja už sa lúčim s vami.

stija
19. aug 2009

ahojky,
vana krasne fotky, a ta torta je supeeeer 🙂

miri ameli je kraaasna 🙂

vana
20. aug 2009

Stija díki,mna to velmi baví.
Vy ako sa máte?Už je to lepšie?

Dnes som pridala ešte nejaké fotečky z Lešnej.

avanka
21. aug 2009

Jani, vsetko najlepsie k meninkam 😉 😉 😉

stija
21. aug 2009

vana aj Ty si Janka, ze?! vsetko najlepsie 🙂

stija
21. aug 2009

my sme an tom teraz tak vselijako. v pondelok na poradni sme zistili, ze mala slabo pribrala, mame sa budit v noci a ideme o 2 tyzdne na prevazenie. minuly tyzden som ale mala menej mlieka, tak uvidime. mala si asi na to mensie mnozstvo zvykla, nejako jej to nechyba, nie je placliva, ani sa nejeduje, tak jej to asi nevadi. resp. vadi, len to neprejavi. dnes mi neurologicka napisala injekcie s B-vitaminmi, nejeka kombinacia. ale vraj nevie, co to spravi s laktaciou, neviete o tom nieco? alebo nemate skusenosti? zrovna teraz, ked sa to kazi, tak asi naraz. ale inak je vsetko OK 🙂

vana
21. aug 2009

dakujem za gratulácie.Stija aj ty si janka?Ak ano tak aj tebe prajem všetko naj,hlavne nech ste zdravučké obe.
Ja myslím že by ti bvit.nemal uškodiť na laktáciu,ale nemám s tým skúsenosti,ja ked som mala menej mlieka pila som tie kajace čaje a jedla som homeopatiu a potom sa to upravilo.
My sa tiež nemožeme vyhrabať z chorôb,naša zase grcá až tak že nás doktor dnes poslal na záchranku na infúzie tak malej stiekli dve infúzky a išli sme domou teraz konečne spiká chudátko tak jej tam dpichali ručičky ☹

alena22
21. aug 2009

cevte jankam gratulujeme vsetko vsetko len to naj zelame adko posiela pusinky 😵 😵 😵

jaj jani toto mala aj segra s malou tak jej grcala ze bola total vystavena a poslali ich na infuzku a mala ruky dopichane unavena je to sialene chudatko nech vas to skoro prejde 😉

stija neboj sa nic tebe sa mliecko popravi ak nie bude umele a mala zacne papkat mozno aj tie horka jej nepridaju v tom jedeni alebo co ale zas bude dobre drzime palce 😉

zuzi ako sa drzite??????

sylverka
21. aug 2009

všetko najlepšie prajem jankam veľa zdravia štastia a lásky 🙂 beki nech je skoro zdravučká chudiatko 😢 ja som na kojenie tiež pila z hippu čaj na kojenie ten je vynikajuci mala som mlieka dosť a do roka sme sa kojili kym sa sam neodstavil 🙂 užite si weekend papa 😉

avanka
22. aug 2009

Stija, aj tebe vsetko naj 😉

Ali, drzim sa, dnes mi je opat po dlhej dobe dobre 😉 som zvedava na ako dlho..tento tyzden bol dost hekticky, este k tomu mi byvalo strasne zle, este ze bol Rastik doma....a vy ako? aj ste v robote oslavovali?

My ideme na druhy vikend zase na chalupu, Rastik ma v stredu tu 30-tku, tak chystam grilovacku, nic velke a s tymto nic nepokazime...tak sa tesim...esteze nemusim vymyslat darcek tentokrat, lebo by som bola v koncoch 😅 cela rodina sa mu poskladala na hodinky a ja som mu kupila v Hatiach prekrasne Adidasove tricko, juj, taky je v nom sexi 😀 😀

alena22
23. aug 2009

cafte, tak my sme mali noc plnu zabalov vlaznych sprch cipkov a nespania rano pohotovost detska a mame ATB a hnisavu anginu ako bonus k tomu 🙄
co som sa tesila ze idem na letnu skolu africkych bubnov na tyzden tak nejdem nikam som musela rusit vsetko lebo peto sa boji v takych teplotach byt s malym sam tak sme doma, lekar vravel ze je toho teraz nenormalne vela ☹ 😒 😖
adrianko je taky kludnucky lezka diva ani papat nevladze a teraz haja a poti sa sialene ☹

stija
24. aug 2009

ahojte, dakujem 🙂
tak injekcie zatial neberiem, v letaku som si precitala, ze to obsahuje 4nasobok maximalnej davky B6 doporucenej pri dojceni. tak uvidim, co mi na to povie lekarka.
Ali chudak Adko, nech sa skoro uzdravi.
Avanka, ako pokracujes? uz sa to ustalilo? vravela si, ze pri Lukaskovi Ti bolo dobre. no tak asi preto si to teraz vyberas aj z urokami. mne bolo desne, ale do 15 tt to preslo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre