Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

vana
21. okt 2009

Kde ste všetky!Co porábate?
Ja už stehy vonku dostala som ešte jedny silnejšie antibiotiká lebo ešte to nie je celkom o.k. ale výsledky z histologie mám dobré tak sa vytešujem 🙂

cezetko
21. okt 2009

Vytesujem sa s tebou!!!!

vana
21. okt 2009

Detičky už spinkajú?

cezetko
21. okt 2009

Hej. Uz je ako tak klud

cezetko
21. okt 2009

Aj vy uz spinkate?

vana
21. okt 2009

Bibi dnes tatinko poriadne vyluftoval tak zaspala jak poleno dúfam že bude odfukovať celú nocku a že sa aj ja vyspinkám.

vana
21. okt 2009

Aspoň na niečo je tá zima dobrá deti skoro unavia 🙂

cezetko
21. okt 2009

My sme boli dnes len doma. Na schodzi sa rozhodlo ze sa ide robit strecha a casom i zateplovat.

vana
21. okt 2009

Tak budeš mať doma zase trošku rušnejšie.Kedy začnú až na jaro asi nie?
Ako prežili deti schôdzu?

cezetko
21. okt 2009

Amelinka sa doma hrala a Leo bol so mnou. Vymyslal ako vzdy. Oprava strechy zacina uz coskoro. Mozno do dvoch tyzdnov

vana
21. okt 2009

To tak skoro?
Tak to už budete mať ale aspoň v zime pokoj a teplúčko.Vy ste tam nejaký akčný u nás na činžiaku sa robia rozhodnutia a realizujú sa tak za rok.

vana
21. okt 2009

Tak ja už frčím do haján.
Dobrú nocku všetkým!

cezetko
21. okt 2009

Dobru nocku!!!!

alena22
22. okt 2009

ahojte, no my sme mali dnes beneficny koncert tuto v senici v kulturaku len pred chvilkou som dorazila domov 😅 a zajtra dovolenka si popracem a navarim a budem cakat oslavenca pride tatik z ciech a budeme slavit padesatku 😀 😵 😎 boooze to zas bude ado radit tam 😅

sylverka
23. okt 2009

super ali tak že všetko naj prajem k tým 18 🙂 jani dufam že je to už trošku lepšie som rada že nalez je v poriadku snad už aj zuby budu majte sa pekne pa 🙂

stija
23. okt 2009

ahojte po dlhsej dobe 🙂
vana snad uz to bude OK. drzim palecky a nech to uz neboli.

miri tak zase sama? ci uz je muzik s5. nasa Beina je zasa vonku rada, ked ju dam doma do kocika a spusti (nie vzdy), tak ako vydeme von, je klud. ale ked je hnusne, bavi ma to cim dalej menej sa len tak tulat.

vana
25. okt 2009

Caute!
Ako ste víkendovali?
Ako dopadla oslava Ali?
Ja sa stále suším doma už mi to ide hore krkom ked je tak fajn teraz vonku.U6 doberám druhú krabicu antibiotík a stále to mám zapálené tak neviem,ale aspoň to už tolko nebolí.
Najradšej by som pobalila veci a vyrazila na chalupu.

alena22
25. okt 2009

😵 ahoj jani no bolo super oslava paradna sa vytesujem vsetkym sa pacila a aj chutila moja slana tortickaa zabava bola super adko potiahol az do deviatej tak bolo veselo 😵
som rada ze uz ta to tolko neboli ale nezavidim ti ja sa trasiem ci zistia mne preto to stale odkladam lebo uz tiez mam dost tu hrcku tam ☹
my sme dnes boli na humencoch na tortu a kavicku u sestry aj s tatikom, ich sme tam nasadili na vlak zamavali a isli do senice nazad po nakupoch a za chvilku uz aj ficim cvicit zasa 😝 takze neposedim ani cez vikend neviem kedy ja budem konecne oddychovat 😀

vana
26. okt 2009

Len nič neodkladaj a bež čím skôr s tým,už som zistila že zuby nie sú žiadna sranda.
Super že vám oslava vyšla hned by som išla na nejakú žúrku,my máme najblyžšie až v decembri mužíka.

klementina
26. okt 2009

ahojte, chcela by som sa opytat, ci ste chodili niekto na plavanie babetiek do senickej plavarne s plavacikom? ake to je? som dnes volala s tou pani, co to robi a mi povedala, ze mozme prist hocikedy ani sa nemusime zahlasovat. tak rozmyslam, ci tam maju neobmedzeny pocet deti, ci to ma potom vobec vyznam? budem rada, ak mi napisete ako ste boli spokojne. lebo nebyvam v senici, mam tam rodicov, tak ci sa mi oplati zacat tam chodit. dakujem

gerdusha
27. okt 2009

ahojte baby,
chcem sa spytat, ci ma niektora z vas skusenosti s laparoskopiou v skalici. bola by som velmi rada, keby ste mi co to napisali...skusenosti, zazitky, doporucenie...atd..

za kazdu reakciu vopred dakujem.

vana
27. okt 2009

Ahoj Klementina!
Ja som tam s malou chodila od piateho mesiaca.
Prvý krát som sa tam bola iba pozrieť a vybavila som si preukaz a popozerala som a zardili nás do skupiny.
aked som chodila ja bolo nás asi päť skupín tak po päť šesť detí možno sa to tam pomenilo už tam nejký čas nechodím,ale bola som velmi spokojná aj malá to milovala ani sme vôbec chorí nabývali aj teraz sme oproti ostatným detom malo chorí takže účinok to určite má.
Pri v chode je taká pani ktorá ti všetko vysvetli určite sa tam vyznáš pre istotu si zober veci možeš vyskúsať na začiatok do hociakej skupiny a potom ta určite predelia to bude len prvé také zoznámenie s vodou.
Ja som s malou chodila aj na kúpanie do tej velkej vane vtedy to robili an zinom štadione aj s masážou tak ona bola na velkú a chladejšiu vodu trošku pripravená to sme chodili od štvrtého mesiaca.a Od šiesteho už na plaváreň.
Snád som ti aspon trochu pomohla.
Gerdusha s laparoskopiou chvalobohu ešte skúsenosti v Salici nemám tak ti nepomožem.

klementina
28. okt 2009

dakujem vana, tak vyskusam a dam vediet

avanka
28. okt 2009

Klementina, my sme chodili od 7 mesiaca do Hodonina, lebo to bolo v nedelu, takze sme mohli chodit s manzelom spolu a je to tam super.....

Jani, je fajn, ze ti uz je lepsie....uz chodis aj von s Beky?

vana
28. okt 2009

Ahojte!
Dnes som bola prvý krát chvílku čo sme zbehli do obchodou a išli sme domou.
Zajtra ideme na chalupu Pali bude robiť po vonku a ja sa budem motkať ešte po nútri lebo ešte to musím šetriť ale aj tak sa teším že vypadnem na chvílu z domu zase.
Máme aj Darka mjú jesenne prázdinny tak by sme doma zblbli.

cezetko
29. okt 2009

Pekne si uzite chalupu. My sme doma, bo mam deticky troska chore. Leo ma od pondelka laringitidu a Amelinka sopli. Von sice chodime ale len troska.

avanka
2. nov 2009

babulky, poprosim o hlas http://janbari.webnode.sk/
fotka cislo 9, dakujem

stija
9. nov 2009

ahojte senicanky. mate sa? neviete mi niekto poradit? nemate referencie o detskom neurologovi v Skalici alebo na Myjave? mame ist na vysetrenie, ale neviem kam. vdaka

alena22
10. nov 2009

caves stija viem ze na myjave je celkom dobra pani doktorka neviem jej meno ale je v tej istej cakarni ako kardio ambulancia myslim ze tu niekto s Mk chodil neviem ci nie aj mirka-cezetko s leom 😉

ja si momentalne uzivam relax som v piestanoch od vcera je tu super,masaze,bazen skvela strava zas naberiem 😀 😀 😀 no ale nedaj si nie 😎

cezetko
10. nov 2009

Ahoj stija.
My sme chodili s Leom k detskej neurologicke na Myjavu. Pani doktorka je velmi mila. K detickam je uzasna. Jedna s nimi velmi pekne. Preco tam mate ist? Mate nejaky problem? My sme tam museli chodit bo Leo bol ozivovany a neustale nas strasili ze ma slaby tonus koncatin ale teraz je uz ok. Dufam ze nemate nieco vazne.
Ali co robis v Piestanoch? Si na skoleni alebo si relaxujes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre