Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

vana
22. nov 2009

Ahojte!
Ako ste všetci víkendovali?
Ali už je vám lepšie?Dúfam že už ste o.k.
Mna tiež nejako pobolieva v hrdle a Bibi je trochu zachuchmaná ale fungujeme normálne.
Vo štvrtok som bola na diabloch a trochu ma sklamali čakala so toho viacej no čo už s nimi.

sylverka
23. nov 2009

jani aj mi sme boli s rasťom s mojou segrou aj s jej priatelom na diabloch boli trochu slabši ako minule ale dalo sa minule nespievala silvia tak to bolo teraz také oživenie 🙂 chystate sa aj na naterača ten bude teraz v decembri ? 🙂

vana
23. nov 2009

Asi nie zase to s tou kultúrou nemožem prehánať ale uvidíme mužík ešte nemá december rozpánovaný .

alena22
23. nov 2009

cafte, jani no chlapi sa doma este doliecuju ja uz som dnes bola v praci...no v praci boli sme na promocii kelogynke a potom sme vyrabovali ikeu 😀 😀 😀 som si myslela ze tri velke plastove boxiky mi budu stacit na adkove hracky ale este mi treba aspon dva sakra a z tohto dovodu sme sa rozhodli ze ziadne hracky pod stromcekom nebudu iba lego a knizky a dovi dopo 🙄 neni to kam davat 😅
ale zajtra uz idem normalne pracovat 😎 3x hura
som dnes chcela ist ked sa vratim este s katkou po nakupoch po meste ale muzik musel ist prec tak som stvrdla doma 😖 som sa aj tesila ze pobehame v klude obchodiky a prd ☹
a tak sa aspon vytesujem z nakupu v ikea a popijam vrely cajik s medom 😝
my sme tiez len tak huhmali prve a potom to skolilo celu family 😠
tak ste si uzivali kulturu 😵 super na diablov by som sla veru aj ja tych mozem 🙂

alena22
23. nov 2009

baby ak by som v januari spravila zasa u mna predvadzacku tupperware prisli by ste niekto? 😀

cezetko
23. nov 2009

Dufam ze vsetci chori su uz zdravi a uzivate si riadne studene pocasie.

alena22
24. nov 2009

cafte no ja som si dnes pocasicka uzila vecerneho v senici sme s katkou pobehali nejake tie obchodiky adkovi som kupila ancyklopediu peknu mna bavi snad bude aj jeho ale on miluje knizky a doastane ju od jeziska u svagrinej tak snad sa bude vytesovat 😵
ja som si dnes spravila radost kabelkou krasnou fialovou taku som stale chcela tak som spokojna a samozrejme som neodolala nejakym vianocnym vecickam ako dekorace obrus do kuchyne krasny a tak boze zastavte ma jak sa blizia tieto sviatky ja neviem kedy uz staci 😀

vana
24. nov 2009

Tak si sa už pekne rozbehla,ja sa teším na piatok chceme ísť s mužíkom do BA na vianočné nákupy Bibi ide k našim na prázdniny tak dúfam že nám to klapne.
Ali v januári budeme asi vycucnutý po sviatkoch z penazí aj mna Mata volala som jej zatial neslúbila.

mamartinka
24. nov 2009

Ali tak uz dost,staci... 😀 😀 😉 Nakupovanie

alena22
25. nov 2009

jej vidis jani to ma ani nenapadlo ze vsetci budu bez penazi po sviatkoch no asi jej to zrusim aj ja ja som si teda nis nedohodla napevno iba ze sa neskor dohodneme ale necham to na neskorej skorej asi pred sibackou by bolo dobre ale mesiac nie? 😅

mamartinka vitaj ze si aj sem zbehla 🙂

boze cez vikend uz advent mate niekto nieco vyzdobene upecene a tak?

cezetko
25. nov 2009

Ali ja som sa akosi k Vianociam este nedostala. Akosi to neriesim. Nemam cas. Ja to vzdy riesim az na poslednu chvilu. Som desne nezodpovedna 😉

vana
25. nov 2009

Ešte že si mi pripomenula musím kúpiť sviečky a vyrobiť veniec úplne mi to nedochádza ked je to počasie nejaké divné žiadne mrazy.

My ideme zajtra na pohreb kamarát sa nám zabil na aute tak sme z toho na nič všetci mal len 37rokou a na Vrbovciach mal obchod na námestí tak ho poznali úplne všetci.
Hned tam necháme Bibi na prázdninách a v piatok hurá pôjdeme sa hrať na ježiška.
Piecť budem tak akurát poschodovú tortu pre bábenko takú chutnú s ružovými topánočkami spravím už sa teším. 🙂

alena22
26. nov 2009

cezetko praveze ani ja este nemam nic doma na vianoce pripravene preto sa pytam vas ze ci som jedina co nic nestiha 😀
jani to mi je luto boze taky mlady clovek a uz ho neni..... 😔

no potom pofot torticku sa tesim isto zas bude ukazkova 😉

mamartinka
30. nov 2009

Senicanky kdeze ste?Dnesnemu oslavencovi Adrianovi zelam vsetko len to dobre.Hlavne aby bol zdravucky a posluchali ho rodicia 😀.Ale nie samozrejme ze on rodicov.

vana
30. nov 2009

Ali čo má Adko za sviatok asi mi niečo ušlo.

mamartinka
30. nov 2009

Vani to som asi pokaslala ja.Az potom som si to uvedomila az po poslani.Dnes je Andreja a on je vlastne Adrian ze?Prepacte.

alena22
30. nov 2009

jej mamartinka dik 😀 aj ked popredu o nejaky ten mesiacik 🙂
adko sviatok nema ale ja uz ho mam dnes teda mam vianoce dostala som fotacik zrkadlovecku fajnu sa tu vytesujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

mamartinka
30. nov 2009

No chcem to mat poredu odbavene 😀 Som sa sekla prepac este az.Tak teraz uz budes toho modela len fotit co?Dufam ze bude viac teraz fotiek.

mamartinka
30. nov 2009

popredu som chcela napisat.

vana
30. nov 2009

tak super ja musím čakať do vianoc na darčeky,tak rýchlo niečo pofoťa prihod.

sylverka
30. nov 2009

no super ali tak fot fot nech mame čo kukat 🙂 😉

alena22
1. dec 2009

jaj zeny to sa s tym musim ucit narabat vcera som fotila vecer take ze z blizky a do dialky a super mi to islo sa tu chvalim ale fakt podla predstav len ked chcem ine efekty a tak vyskusat musim studovat navod
mati vsak nic sa nestalo s tymi meninami
😵

cezetko
3. dec 2009

pekne fotky ako vzdy Ali

vana
3. dec 2009

Ahojte!
No to ste tam teda parádna partička,mali ste dobrú žúrku,mohla si sa dojsť aj k nám ukázať trošku našu neposlušnicu postrašiť.Tuším už si sa zžila s foťákom.
Ja som sa zase prplala s tortou zajtra ešte dokončím a bude.My ideme v sobotu na vrbovcoch na námestí bude Miki tak som zvedavá či Bibi zaspieva čo má nacvičené.

alena22
5. dec 2009

jani nabuduci rok kludne pridem aj k vam neni problem ja som radsej rychlo z auta prebehla domov aby som nejake deti nevydesila k infarktu ale podarilo sa mi riadne soknut jednu susedku 😀 😀 😀
Fotak som strcila do ruk kolegynke ja som fotila len prvych par fotiek potom uz som bola certica v plnom nasadeni 😀
ked dokoncis torticku daj potom foto 😉
my sme mali ist dnes gratulovat ale neviem ci adko zacina znova kaslat alebo su to este dozvuky tak sme to prelozili na dalsi tyzden lebo aj ja este po tej chripke sem tam odkaslem a on teraz tiez tak ako ja len pri nom uz radsej opatrne 😅 vsak uz sme to tolko krat odkladali ze tyzden uz hore dole nas ani ich nezabije 🙂
adko mal vcera v skolke mikulasa vraj tam prisiel len miki aby deti nemali stres z certov ale adko ani slza nic skratka je na takych sasov zvyknuty 😀 pekne balicek ma a je spokojny 😀 tento rok sa skolka pleskla dobre po vacku taky plny balik este nemal minuly rok to bolo take biednejsie 😅
no to zas budeme teraz vyjedat 😝
co davate vsetko detom do balicku? aj nejake hracky a tak ci len ovocie a sladkosti?

vana
5. dec 2009

Ahojte!
My sme absolvovali dnes Mikiho no sama som prekvapená,Bibi zaspievala celú pesničku mikulášovi do mikrofonu tak sme čučali vôbec sa nebála.Obehali sme babky a máme plnú skrinku sladkostí.
My dávame detom ovocie sladokosti a knižku tento rok u babiek boly aj menšie hračule.

Fotečku dám tortička sa podarila asi až zajtra terez už sa mi nechce idem sa natiahnúť trošku.

alena22
6. dec 2009

caute,
jani to je super co som pocula vela deti sa vobec nebalo 🙂 a je krasne ze bibi spievala pesnicku nas adko este ziadnu nevie on sa vobec taketo nieco nechce ucit ked zacnem spievat tak mi povie maminka uz dost bud ma nemoze pocuvat alebo ozaj nema zaujem ale aj v skolke vraj spievat nechce.On radsej mlati do xylofonu alebo bubnuje ale spevak nebude 😀
No u nas bolo rano radosti adko rozbaloval pistal pri tom a samozrejme zranajkoval balik bonpari zele jedno kindervajvce a diskito hviezdicky potom uz sme mu to zhabali vsetko lebo on by vladal aj viacej ale co je mikulas nech si da co mu hrdlo raci zajtra uz ma zas bezny den 😀 😅

avanka
6. dec 2009

ahojte, dlho som tu nebola....
aj my sme boli vcera na Mikulasovi v MC, Luky ani balicek nechcel 😀 😀 sa mi paci, ze ho prisposobili veku, mali tam dlhe piskoty, vyzivu, pistalku a cukriky a lizatko, tie zhabala maminka 😀 😀. po ceste sme stretli 2 krat certa, tak tiez dostal mandarinku a keksik......ale vobec tomu nerozumel, no na druhy rok to uz bude lepsie....

a od nasich dostal lietadlo na sroubovanie, tak cele dni chodi len s nim.......

Jani a kde ste boli na MIkulasovi?

neviete nahodou, ci v Ikei nemaju detske uchytky na nabytok?
zhaname pre maleho do izbicky novej, mala by byt hotova do 2 tyzdnov a uchytky nevieme zohnat 😅 😅

cezetko
6. dec 2009

Ahojte. My sme boli tiez pozriet Mikulasa v Rybkach pred kulturakom. Mikulas tam jazdil na koci a mal vela certov. Leovi sa pacili len certi. Stale bol len pri nich a ani nedychal. My sem davali do balicka len sladkosti a ovocie. Nas Leo cely den vyjedal len sladkosti. Leo bol nadseny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre