Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

saxana2
23. jún 2008

ahoj Ali,
na to dnesne stretnutie bohuzial nemozeme s Kristinkou prist lebo sme ochoreli aj ja aj ona☹kasel,hrdlo, sopliky takz e sa budeme liecit a ked budeme ok ozveme sa urcite zatila pa

alena22
23. jún 2008

joj skoda zelame vam skore uzdravenie 😉 rychlo sa vyliecte aj maminka aj mala kristinka 😵
my sme mali prisernu noc adkovi asi zasa zubky idu tak o pol dvanastej sa zobudil a do druhej poplackaval a jedoval sa s prestavkami kedy si cital knizku 😀 😅 no sme unaveni viacej ako ked sme sli spat ☹ teda ja urcite a to sme zobudili aj tetu susedu nad nami lebo mala riadne enrvy a na znak toho ze nas pocuje a ze jej to neni po voli zoskocila z postelel a dupala jak diva 😀
aj sa cudujem ze to robila lebo aj ona mala deti ale to boli asi ukaznene nemluvnatka co ani nepipli a hlavne v noci nie 😠 no des hlavne ze ked ona ma vnucence tak to je jak keby sa stado koni prehanalo hore 😝 no pozalovala som sa uz mi je lepsie 😀 😀 😀

saxana2
23. jún 2008

no to vies niektori ludia velmi rychlo zabudnu ze aj oni mali deti a ake to bolo ked boli male.... 😒
ale neboj ked vyjdu zubky bude uz dobre... 🙂 mne sa mala tiez casto budila a plackala ale ked vysli vsetky okrem zadnych stoliciek uz spinkavala v pohode, teraz sa zobudi raz v noci na cajik a to je vsetko....

alena22
23. jún 2008

saxana nas maly prave prespava cele noci od 2 mesiaca a my sme tak nezvyknuti s muzikom ze ked prezijeme takuto noc sme jak omacky obaja 😀 😅
sme moc rozmaznani uz 😅

alena22
25. jún 2008

mandy dakujeme za oznamenie je krasne fakt aj muzikovi mojmu sa pacilo 🙂
asi si uz nestihla prist aj po obede ste sa zdrzali nevy chapeme to dufamm ze si dusan vybral aspon oblek s bratom 😉 my sa tulame po kupku a na bicykloch stale sme jak taky vandracikovia 😀

saxana2
25. jún 2008

Ahoj Ali,
pozerla som si nejake vase videa na stranke...maly je fakt velmi zlaty, hlavne tam kde ta pusinkuje, tesim sa uz na stretko..
jana

alena22
26. jún 2008

jej dakujem 🙂
no je to taka drzka to nase dieta 😀 hlavne vcera na kupku sa zasa ukazal on sa svacne do tej vody bezhlavo ani ze pomalicky sa ochladit nic skratka prask sa tam a podme mama nahanaj ma v kolese ten ked zacne behat tak ja si uz nikdy v zivote nesadnem 😅

alena22
26. jún 2008

kocky aj idete niektora na zahajenie sezony na kunovskej priehrade? 😅
ja by som tak sla ale starka ma 70 rokov tak ideme zurovat no co uz akurat to tak blbo vyslo 🙄 ale zas 70 ma raz za zivot a zahajenie sezony je kazdym rokom vydrzime aj tak ten nas paholo prestal bezkat cize by som sa tam snim vlacila sama alebo v kociku a ked bude horko budeme my pekne popijat v chladku a cpat sa dobrotkami na solave 😀
no som si to hned aj odobrila ze 😅 😀

saxana2
26. jún 2008

Ahoj Ali, no my sa chystame na tu Kunovsku priehradu ja som na tej akcii etse nikdy nebola ale svagrina hovorila ze tam byva kopec atrakcii pre deti tak hlavne preto chcem sa ist pozriet...
Chystali sme sa aj my tento týzden na kupalisko ale kedze sme ochoreli tak sme len kocikovali a ocumovali deticky ako sa kupu spoza plota🙂
tak snad buduci tyzden uz budeme ok a pojdeme sa tam pozriet....ale uz teraz viem ze to bude boj malu dostat z vody von🙂 je teraz hrozne jedovita ked nie je nieco po jej alebo jej nieco nedovolim, obdobie vzdoru si teda vychutnavame 😉

alena22
27. jún 2008

joj saxana tak u nas ma maly len 13 mesiacikov a take nervy vie chytit ze sa hambim ked niekde zacne pistat 😅
on sa ti normalne doma od jedu aj o zem hadze a slzy jak hrachy mu idu ale strasne pisti susedia sa cuduje ze mame este skla v oknach ze uz mali byt davno popraskane fakt v usiach nam zalieha z neho ☹
uz sa aj my tesime zas ked bude pekne na kupko zatial to adko zvlada dobre klop klop klop myslim co sa tyka chorob lebo my sme taki nachylnejsi 😒 v pondelok ideme na kontrolu do podunajskych biskupic zasa som zvedava co nam nove povedia
my amme teraz novu zabavku bud mi stale zapina mycku pripadne ked je zapnuta preprogramovava alebo otvara a zatvara dvere balkonove a trieska s nimi 😖
dnes je jakesi cudne pocasie ani neviem ci mam cakat dazd ci nie chystam sa na chvilku s malym von ideme kupit tatikovi nejaky darcek v nedelu ma meniny tak nejake prekvapko mu musime zbudovat 😉

alena22
29. jún 2008

baby tak 4.7. odchadzame s adikom na tyzden na sazavu bez tatika jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵
budeme mat pekny vyletik 😎 🙂 joj sa tak tesim zas bude mat adko plno zazitkov 😅 a ja s nim 😵

sylverka
29. jún 2008

ahojte hladala som túto tému a nevedela som ju najsť tak ešte raz ahoj zase Vás prídem pozrieť 🙂

sylverka
29. jún 2008

ahojte pripájam sa ešte raz aj my sme sa teráz vo Februári pristahovali do Senice manžel je priamo odtiaľto

saxana2
30. jún 2008

Ahoj Ali,
no tak to ti zavidim tiez by som rad aniekde vypadla k vode,ale neviem ci sa tento rok este niekam dostaneme, vela penazi sme minuli na byt 😒
Boli sme vcera pozriet na kupku a malej sa tam fakt lubilo, najprv bola vo vode v plavkach aj s kolesom, potom bez kolesa a nakoniec uz aj bez plaviek no vysantila sa vo vodicke a my s nou🙂
Urcite tam budeme chodit castejsie tak ked sa vratite z dovci tak sa tam mozeme stretnut...
Ako dopadla oslava?My sm eboli na Kunove a malu zo vsetkeho najviac zaujala zase voda🙂)ona je na vodu uchylacka kazdu mlaku na ceste musi oskusat nohou ,rukou ☹ takze z prechadzky sa vacsinou vraciame mokri spinavi a bosi🙂

saxana2
30. jún 2008

Ahoj Silverka,
aj moj manzel je zo Senice mozno sa poznaju🙂
a odkial ste sa pristahovali?My z Ba....a v ktorej casti Senici byvate?

mandy20
30. jún 2008

Ahojte kocky 😉
Ali, a kde nechate tatika 😀 😀 , joj,no mohli by sme sa do vasho odchodu este stretnut, vtedy som to nestihla a ver ci never, nestihli sme ani ten oblek ani nic, proste praca 😔 😠 , bola som namosurena a vonku by som vam len kazila naladu, tak som nesla 😔 . V pondelok som sa isla opalovat ku nam na dubnik a trosku som to prehnala a skoncila doma s 38stupnovymi horuckami a vful som zas prechladnuta, lebo ma nasi schladzovali 😀 , dufam ze tento tyzden uz to vsetko vybavime leb ma uz trafi slak 😝

alena22
30. jún 2008

cafte jej uz nas tu je len tak dalej 🙂
my sme dnes boli v blave na kontrole aj maly aj ja maly dopadol diobre ja budem mat vysledky az zajtra len neviem ake budu moc dobre sa necitim ☹ ☹ ☹
stretli sme sa aj s kockami z netu a troska sme aj pokupili 😵 adik ma krasnu snoopy supravku 😵
no baby dufam ze dame stretko senicke velike 😎
mandy presne toto som si myslela ze ste tak dopadli s tym nakupom ale reku snad ste aj kupili 😅 no tak do svadby to hadam pan zenich stihne mat oblek 😀 a ty neprehanaj so slnkom chces mat puaky a flaky na svadbe??? 😠 posluchaj solarko mas istejsie aj ked platis ale nebudes flakata spalena atd....
saxana tak to si nasi krpcekovia budu rozumiet s tou vodickou 😉
oslava bola super adko sa vysantil az na stole tancil 😀

sylverka
30. jún 2008

ahojte no ja pochádzam z Bratislavy origoš ale v Trnave som bývala skoro 15 rokov a teraz som tu no my bývame v meste a neviem či sa poznajú možno aj áno veď Senica nie je tak veľká ale je pekná

sylverka
30. jún 2008

ahoj ali ja som si až teraz všimla že si mi v máji odpísala myslela som si že sem nikto nechodí tak som brúzgala v nočních sovách prepáč som to ale nevšímavec 😠

saxana2
1. júl 2008

Ahojte baby,
tak ideme dnes znova na kupko mozno same mozno s babkou tak sa tesim....
no ja ked som sem prisla som bola tiez smutna ze sem nikto nechodi si pokecat a pritom mesto je plne mamiciek 🙂
Mohli by sme zorganizovat nejake to stretko Ali co ty na to?urcite poznas este nejake
maminy co by sa pridali...

sylverka
1. júl 2008

🙂

alena22
1. júl 2008

joj jasne baby poznam tu maminky nejake 😀
kde v meste byvas sylverka ja byvam presne v centre cize na krizovatke co je ten 12 poschodak prerobeny vynoveny na zlto -oranzovo 😉
co sa tyka stretka tak ja jedine ale zajtra co je dost na rychlo lebo vo stvrtok pride moj tatik z ciech a v piatok idem na tyzden s adkom na dovcu takze ja bud zajtra alebo az potom 🙂
to mate inak pravdu ze plna senica mamiciek ale nikto skoro nepise asi nemaju net alebo ani netusia ze je tato stranka a potom je vela takych co len citaju a nepisu ako napriklad jedna kamsoka alebo svagrina moja ale je nas tu plno
tak piste navrhy 😎

sylverka
1. júl 2008

ahoj alena bývam hned vedla polikliniky starej v tom osem poschodovom alebo deväť ked rátam aj prízemie 😉

alena22
2. júl 2008

jej tak tam sme vcera sedeli s kamoskou v pizza pube 😀 si mohla zbehnut dolu 😎
pocuj sylverka ty nespavas po nociach ci ako 😀
ja by som tak spala ale maly mi uz 5 noci vstava vzdy po jednej je to na nervy 😠

saxana2
2. júl 2008

tak to stretko nechame az ked sa vratis z dovci..
este sa velmi neorientujem v Senici ale v tom baraku zo byvas ty sme boli na jednej obhliadke 3 izbov.bytu este ked sme hladali nakoniec sme sa rozhodli pre 4izb.v Sotinej...

sylverka
2. júl 2008

ahoj no večer mám lepši klud na pisanie malého ešte v noci kojim a tak saxi to si pisala mne o tom byte či alenke neviem no vidiš ty sediš v pizerke a ja pišem do koníka nabuduce ti zakívam len stačí zapískať okna mam do pizerky 😲

saxana2
2. júl 2008

Ahoj silverka, to som pisala Alenke o tom baraku ten tvoj netusim kde je musim sa babke opytat kde je stara poliklinika v Senici🙂nie je to tam niekde pri parku teraz je tam nejaky domov pre osmaelych rodicov alebo co....
Ali to budenie to je iba take obdobie neboj to skonci🙂
My sa teraz ucime spinkat vo svojej izbicke na obed tam spinka pekne sama aj zaspi aj vecer ale v noci okolo jednej vykrikuje "mama, tata"a s manzlelom sa doslova predbiehame kto pojde pre nu🙂a prinesie si ju ku nam do postele🙂normalnenam chyba v posteli tak sme si zvykli spavat vsetci traja splou🙂

sylverka
2. júl 2008

no to je tušim vzadu ja bývam pri ceste hned vedla teraz je tam pizzeria vonku sa sedi a je tam aj smykľavka asi vieš kde

saxana2
2. júl 2008

ano uz viem kde to je dnes sme tam boli na kofole a mala sa tam valala v tom strku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre