Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

sylverka
7. mar 2010

fajn ujde to len keby už aj teplo bolo vonku bolo by lepšie 🙂

avanka
9. mar 2010

Silvi, bude, neboj, dockame sa 😉

alena22
9. mar 2010

caute babule, no ja som vcera bola na tej rehabke a mam skoliozu typu C s vykrivenim panvy 😀 preco by som ja mala mat nieco normalne ze 😅 mam predpisanych plno procedur tak od buduceho tyzdna zacinam 😎
a preto idem dnes so saskou na plavaren troska sa zrovnat 😀
inak co mate nove vy? dufam ze aspon vy nebehate po lekaroch 😅 ja sa teraz vytesujem v robote sme zacali s hlinou a daria sa nam kraaaasne veci dufam ze ked bude vystava v kulturaku pridete na nas mrknut a mozno si aj daco odnesiete 😵 😵 😵

sylverka
9. mar 2010

to mi je luto ali maš starosti 😒 ☹ kedy budete v kulturaku daj potom vediet 🙂

vana
10. mar 2010

No teda tak snád ti aspon ti rehabky pomôžu, to si užiješ to je super.Aj my prídeme pozrieť ked tam budete.
Ja idem dnes ku kaderníčke hrozne sa teším,chvíla relaxu....

mamartinka
10. mar 2010

vana dufam ze foto nahodis noveho ucesu.Inak sa ako vsetky mate?Nam tu uz druhy tyzden svieti slniecko a je teplo.Vsetky pozdravujem a zelam este krasny zvysok dna.

alena22
10. mar 2010

ahojte...aaale ja to zvladam s nadhladom tieto moje zalezitosti a na tie masaze uz sa veeelmi tesim 😵
mne sa dnes podarila v praci kraaasna zirafka z hliny tak som sa z nej vytesovala 😵 😀 😵
jaj jani aj mne by sa zislo ku kadernicke no ale nemam ani kedy a teraz nosim stale vlasy v copiku tak to mam za jedno ale aspon sa zafarbim 😅
myslim ze kulturak je az niekedy v maji tak sa mi mari ze to bolo aj minuly rok 😅 ved dam presny trmin potom
no prave som to nasla od 17.5. do 21.5. 😵 cize este dost daleko 😅
martinka mala by si zvazit ze aj my chceme konecnce nejako to teplo a posli to sem dnes rano bolo -10 😠 😠 😠
no idem daco porobit doma lebo nic nestiham 😎

mamartinka
10. mar 2010

Rada by som Ali poslala pocasie uz lepsie.Keby sa dalo.No riadnu zimu tam mame stale na Slovensku.Snad sa to aspon do velkej noci umudri a bude trocha uz teplejsie.Ale este aj na velku noc hlasia snech. 😅

cezetko
10. mar 2010

Martinka nestras s takym pocasim. Ja uz chcem pekne teplucko a slniecko.

stija
12. mar 2010

ahojte. martinka priklanam sa k cezetku, nestras. ja teda nic proti snehu, ale myslim, ze tuto zimu uz ho bolo dost. tiez sa uz neviem dockat, kedy sa otepli. 😖
u Beiny sa tvaricka trocha zlepsila, stale mastime a davame kvapky. ale stale to nie je este ok. keby ju to aspon nesvrbelo 😠
zajtra sa chystame do Nitri. aj s malou, tak uvidime ako to zvladneme. a snad sa stavime aj u babiny v Seredi 🙂

avanka
14. mar 2010

ahojte, kde ste kto??

co mate nove? vsetci ste zdravi?

stija
15. mar 2010

ahojte, dnes mame 10 mesiacov. a rano som nasla malej druhy zubok 🙂

a cy vy ostatni? akosi je tu pusto

alena22
15. mar 2010

stija gratulujeme k 10 mesiacikom boze jak to leti za chvilocku oslavujete rok 😉
my dnes oslavujeme rozhodnutie o prijati do skolky 😀 adkovi sa tam velmi pacilo keby nemusel ani domov by nesiel a dostal omalovavanku tak zhodnotil skolku za super a ze tam bude chodit....vela spravilo aj to ze hned na schodoch ho zdravila sestrenka sarka ze cau ado ja uz som velkacka z aminutku tam bol ako doma 😅 😵 😵 😵

mamartinka
15. mar 2010

stija gratulujem Beatulke k 10 mesiacom a zubkom.Veru neviem kde su vsetky.Ako ten cas leti ze?Este nechodi?Bo niektore deticky su sikovne a uz aj v 10 mesiacoch zacnu same chodit.Pozdravujem. 😉 🙂 A ako bolo v Nitre?Aj u babiny ste zavitali?

sylverka
15. mar 2010

To je velmi individualne u detičiek chodenie v 10 mesiacoch chodia ozaj len maloktore najpravdepodobnejšie je to rok a viac 🙂 a pripajam sa ku gratulacii zubkov a k prijatiu do školky mi sme to prijatie ešte neoslavovali mojmu alexikovi to je viac menej jedno 🙂 🙂 🙂 🙂

cezetko
15. mar 2010

ahojte. aj my sme prijati do skolky. Leo mi oznamil ze on chce chodit do druhej skolky nie tam kam sme prijati. Ale myslim ze mu je to v podstate fuk. tesi sa na deticky ako sa budu hrat a tak. Vsak uvidime.

alena22
16. mar 2010

baby poradte kde kupujete papucky pre deti? ja neviem bola som v deichmane u batu aj v skalici aj v trnave dnes a nic nikde skratka bud je uzka ked uz je nase cislo a neda mi tam nozku alebo su uplne ine cisla 🙄 uz ma to unavuje stale nic len take tie s tymi dierkami boze jak sa volaju co sa tam naklikavaju zvery kadejake a kvietky a tak take na neho maju a tie aj nosi ale do skolky moc bezpecne niesu a hlavne nemaju tu klembicku a tu mi potrebujeme a nevlozim do nich ani vlozku 😠 a aj v senici som bola v perle a nic 😠

vana
16. mar 2010

ahojte!
No Ali my teda problém ani nemáme ja kúpim bud v perle alebo Deichmane,naša má chudú nožku tak obuje čokolvek.Tak ti velmi neporadím....
Stija a ja ti gratulujem viem aká je to radosť z prvých zúbkou 😀

mamartinka
16. mar 2010

Baby nerobievate niektora zemiakovu omacku?Nehodite niektora recept?Dakujem. 🙂

avanka
16. mar 2010

ahojte, Ali, ja ti tiez nepomozem...my papucky nenosime vobec, maly to na nozicke nechce, tak beha len v pancuskach a ponozkach....

my sme sa pred chvilkou vratili zo Salasa, svagrina urobila atestaciu, tak sme trosku oslavovali 😀 😀 maly nechcel ist domov a potom mi zaspal uz pri flaske mlieka na rukach 😀 😀

cezetko
17. mar 2010

Ali ani mi nemame problem s kupou papuciek. My kupime bud v Perle, Deichmanne alebo v Hypernove ak je akcia. Inak v zdravotnickych potrebach na poliklinike mavaju take ortopedicke papucky pre deti. Su hned s klenbou cele na remienky takze je to rozne nastavitelne. Skus tam

sylverka
17. mar 2010

ali skus pozriet v galerii v trnave pri tescu obuv soňa oni mavali dobry vyber papučiek 🙂 🙂 🙂 alebo v maxe v trnave john garfield aj tam ja kupujem papučky

timinka3
17. mar 2010

ahojte, su tu nejake mamicky z Dojca? 😵

mamartinka
17. mar 2010

timinka3 preco z Dojca?Vidim ze mas v nicku Michalovce.Ale su tu myslim vsetky len Senica.Akurat ja okres Skalica.Ale snad niekedy v buducnosti Borsky Mikulas.Odtial mam manzela.

timinka3
17. mar 2010

lebo do Michaloviec som sa prestahovala a dlho som nebola doma na Zahori a niekoho hladam

alena22
19. mar 2010

Ahojte sylverka a cezetko dakujem velice pekne skusim pokukat tam ...v Trnave som bola ale ne v maxe len tesco a arcadia skoda no ale skocim si tam ak nezozeniem lebo pre nas su kvalitne papucky podstatne
booze ako to tu pomenili ...sok 🙂
caf timinka3 ja niecom z dojca ale sestra tam pozna vela ludi byva na sajdikoch 🙂
konecne mame krasne pocasie sa vytesujem z toho v nedelu ideme na navstevu pozriet maciatka a kozicky to bude zas krpce vo svojom zivle a ja tiez samozrejme 😀

mamartinka
19. mar 2010

Ali uzite si to.Aj to krasne pocasie aj zvieratka.A nafot nieco zasa. 😉

alena22
20. mar 2010

mati dakujeme, no mam v plane zobrat fotacik len dufam ze sa pocko nepokazi 🙂))
dnes som stretla veducu zo skolky a my uz nemame platit za skolku do augusta nic vraj tam mame take preplatky velke ze aj ked odtreza uz nezaplatime nic este nam vratia tak zasa mam usetrene 2500 sk mesacne 😵 😀 potesi no nie 😅
dnes sme mali ist na oslavu znamym ale muzik sa neciti dobre od rana ho boli hlava a je mu tak divne, ma aj nizsi tlak a taky je unaveny malatny tak budeme doma aspon si snad popisem to kvantum domacej ulohy z angliny 😅 i ked do stredy casu dost 🙂 od rana som upratovala a lestila cely barak uz len navarit ale to mam sup sup spenat s vajickom a zemiaciky aj tak sme ranajkovali skoro o desiatej 😀 a vy ako travite vikend? 😅

avanka
20. mar 2010

ahojte, Ali, dufam, ze uz je Petovi lepsie.....aj mne sa dnes akosi motala hlava....

My sme boli dnes na Korlatku na Rozbehoch pozriet, zajtra nahodim fotky, lebo sme fotak nechali v aute.......
ale maly bol uzasny, taky maly turista, slapal odusu 😀

Zajtra ideme rano ku svokrovcom na Myjavu a vikend bude hned fuc ☹

alena22
22. mar 2010

Jani zelame vsetko naj naj najlepsie k dnesnym narodeninam 🙂 😉 😵 nech ta cela rodinka poslucha a aby sa ti torticky darili i nadalej aspon tak dobre tak doteraz 🙂 😵 a od adka jednu uslintanu 😵 😀

avanka no petovi je dobre on iba v sobotu mal nejake mizerere asi sa mu nechcelo pratat 😀 😀 😀
my sme v nedelu boli u sonky na navsteve ado postavil cely statok hore nohami a zvesela sme sli k babke a domov 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre