Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

vana
31. máj 2009

veru Beki bolo radosti nenormálne podostávala vela krásnych vecí,asi päť krát sme museli zapalovat sviečky čo stále chcela sfukovat,ale už som poriadne unavená idem relaxovat včera sme oslavovali so svokrovcami a mužíkovaou sestrou s malým a dnes tu boli moji rodičia,brat so ženou a Adko a bekiny krsný z Trnavy tak nás bol plný byt.

Veru Mirka ty nám robíš dobrý prieskum,ja som bola tiež v Skalici a velmi spokojná.tak uvidíme ako sa tebe zadarí
Tak idem ja lažkat už som k.o.

sylverka
31. máj 2009

super mirka to by si mohla mat aj ako brigadu to testovanie 🙂 je mi to jasne že už by si najradšej mala po tom ja som to zaživala v roku 2007 tiež to nebola sranda tak viem ako sa citiš držim ti palce nech už je to za tebou 🙂

avanka
1. jún 2009

Ahojte, tak ja na svoje tehotenstvo spominam len v dobrom, hoci som bola od 3 mesiaca na rizikovom.., mala som male brusko, citila som sa uzasne a este den pred porodom som vytrhavala burinu na zahradke 😀
kludne by som mohla byt tehotna cely zivot 😉
uz sa tesim na druhe..

Vcerajsok dopadol fajn, vsetci sa dobre najedli, chvalili kolaciky, roladu aj salat, piekla som aj svoje rohliky (ale som sikovna, ze? 😀 )

Doobeda som si pred plavanim v Hodonine kupila biele nohavice na leto a krasne 3/4 rifle, takl sa este teraz vytesujem...uz mam dolu nieco malo cez 2 kila 😀

Dnes pride druhy bracho s rodinkou gratulovat, tak pojdem este nachystat nieco a hlavne rozky upiect, tie mali uspech 😉

Jani, tesim sa na fotky.....co Beky podostavala

joj, ja uz v mysli pripravujem menu na Lulinkov rocik a este o 2 rtyzdne ma caka Rastikovej maminy 50-tka, som jej slubila, ze jej upeciem 5 masovych rolad, spravim salat a upeciem nieco sladke a slane....taaaaaaak sa tesim
Zo mna mala byt tusim kucharka 😀 ja ked 1 den nevarim alebo nepeciem, som uplne hotova....

alena22
1. jún 2009

Ahojte no teda avanka ty si ale sefkucharka aj mna to isty cas bavilo a aj teraz ma bavi niekedy piect alebo daco dobre navarit ale musim byt na to naladena a hlavne mat cas nie takto ked pridem z prace a rychlo s adkom von a nieco varit to ma nebavi nemam to rada 😅
My sme mali dnes s adkom poobedie plne zazitkov boli sme na nafukovacom hrade skakacom dostal balonik kreslil s fixami s kriedami potom sme sli do mesta sa prejst pobehal vsetky backy kupili sme v draciku auticko policajne a dostal omalovavanku ku dnu deti a po ceste domov sme este na krizovatke videli blikat a poculi hulakat policajne auticko s nejakymi bezcami s faklou neviem kam preco a za co to bol beh ale adkovi sa to velmi pacilo teda on len policajne auto sledoval ale tak je to chlap ze 😀
avanka ja mam novu suknu a 3/4 gate tiez mam radost ze mam zas co nosit chvilku 😀 😀 😀

vana
1. jún 2009

Ahojte!
Vy ste tu nejaké rozpečené ja som si pečenia užila cez víkend dosť a vôbec mi nevadí ked aspon jeden den nemusím stáť pri šporáku aj ked ma to baví.
Už som dala fotečky len vždy po sfúknutí sviečok tatko foták odložil tak máme oslavu vždy zachytenú len prvú pol hodku,ale aspoň niečo.

alena22
1. jún 2009

Jani fotky su krasne rebeka je ina herecka a krasne darceky dostala 😵 😵 😵
boze a ta torta tvoja je kraaasne marcipanom si potahovala alebo z cukrikov penovych? a ta druha mnam hned by som si dala 😝
tak ked bude adko potrebovat ozehlit stavime sa u beki aby mu to s tou fajnou naparovackou zbehla dobre?

vana
1. jún 2009

Jasne kedy kolvek,nech príde.
ja som potahovala s jojo cukríkovou hmotou prvý krát,chcela som vyskúšat a celkom som bola spokojná,lebo mamina pečie klasiku tak reku nech je to trošku iné.

alena22
1. jún 2009

no podarilo sa ti to super na fotkach je krasna 😵 😵 😵
ja som to tiez raz skusala a dalo sa a mam jej este aj v mrazaku 😀

vana
1. jún 2009

aj v skutočnosti bola pekná aj mne toho vela zostalo,ale v auguste pečiem Dankovi k dvom ročkom tak musím len na modro zafarbiť 😀

alena22
1. jún 2009

no to sa lahko zafarbi 🙂
ja uz si budem davat robit v tom smolinskom asi bola taka chutna a vyborne vyzerala mne sa starsne pacila tak pokial nezozeniem nieco lepsie budem otravovat tam tu pani 😀

vana
1. jún 2009

iste že tie naše výtvory sa nedajú porovnávať s cukrárkami,ešte sa máme čo učiť veru Adom mal krásnu tortičku.
Tak ja sa lúčim,idem hajat zajtra frčíme do Blavy musím nabrat sily.
dobrú nocku!

alena22
1. jún 2009

jasne jasne len ficte a opatrne ja idem 12-teho na ct do blavy 😒
tak dobru nocku padam aj ja lebo ma rano nik nezobudi 😀

sylverka
1. jún 2009

🙂 no jani ty si kuzelnik ta torta je veľmi pekna taka ružovučka ali adko si teda užil zažitkov no teda rebeku si tušim požičiam k nam s tou žehličkou nech mi trochu požehli 🙂 papa majte sa

stija
2. jún 2009

ahojte, zase som tu na skok, ked nkonecne mala spinka. asi ako jej prechadza ta zltacka, spi menej a menej. este budem asi aj banovat 😉 no uvidime. noc bola celkom zaujimava, spala malo, aj to hlavne na rukach, ked som chcela nechat muzika vyspat a nepobudit cely barak. tak uvidime, co bude zajtra.
konecne som vas docitala.

avanke dodatocne vsetko naj..., nech chlapi posluchaju a cim skor tu kocku, aby ste na nich tiez boli dve 🙂

Miri vidis a ja som bola na Myjave spokojna. Jedina moja vyhrada je k teplej vode, ze nie je stale, ale to nie je iba na Myjave. Ostatne bolo super. Ak pojdem este raz, tak zase tam.

Jani, ta torta je super. Si kuzelnicka. Baby, ako robite tu hmotu z jojocukrikov? A Rebeka mala super oslavu 🙂 🙂

stija
2. jún 2009

este pridam nejake foto a pojdem si trocha zdriemnut k malej, kym sa zobudi. ahojte

a este - boli sme vcera na ockovani aj v poradni. je este zlta, ale zaockovali ju. zvladli sme to super. a vraj pekne priberame, tak fajn 🙂 som rada, ze sme ok 🙂

alena22
2. jún 2009

Ahojte veru stija beatka je krasnucka a to tak byva ze ked pomizne zltacka babetko uz neni tak unavene a nespinka tolko ale neboj najdete svoj rezim a ustalite sa 😉
my sme sa dnes s adkom povozili na odrazadle po senici a stavili sme aj na zmrzke ( adko kornutiku iba) a slapali sme domov, uz sa tesim na jedenasteho ideme s muzikom na radosincov jupi jeeeeee 😀 😎

vana
2. jún 2009

Ahojte!
Stija tak to poznám ako opadla žltaťčka skončili sa dobré spánkové časy,ale zvykneš si neboj,hlavne ked bude ten režim nejaký.

Ja som tie tie curíky roztopilaa v mikrovlnke(dva velké sáčiky+2lyž citronovej štavy)a potom iba pridáš práškový cukor a miešaš kolko znesie ja som to nevážila ale bolo to asi pol kila,ked už sa ti to nedá miešat lyžičkou vysyp si to na dosku a mies ako cesto a ked budeš valkať daj si pod to aj trošku solamylu vtedy to lepí menej. 🙂

Sylvi Beki ti poožičiam kedykolvek len neviem či by si takú pomoc ocenila ešte musí trošku potrénovať.

avanka
2. jún 2009

Jani, krasne fotky...aj ja som chcela Lulkovi piect takuto tortu, ale ked som videla, kolko cukru do tej hmoty ide, hned ma to preslo....ja by som to veru asi nezjedla ale krasne to je....
Tak idem vymysliet nejaku inu

Stija, mala je krasnucka.....Tak nam Luky spinkal aj ked odzltol asi tak do 3 mesiaca furt, z 24 hodin asi aj zo 21 😀 😀

sylverka
2. jún 2009

no ahojte jani ved nech sa potrenuje a potom si ju žičnem 🙂 alexandrik ked mal žltačku tiež stale spinuškal a potom akosi sme si našli simbiózu ale nešlo to hned to chce čas tak pekne pečte a hodte niake foto pre inšpiráciu majte sa ružovučko 😉

vana
3. jún 2009

zuzi ja som to hodne na tenko vyvalkala tak tam tej hmoty nebolo vela a každému som povedala že je to sladké že ten vrch nemusia jesť ,ale všetci to zjedli,lebo tortu som osladila menej tak sa to ani nezdalo.

avanka
3. jún 2009

Jani, ved ma to laka, aj Slavka ma nahovarala, ale ked vsetci v nasej rodine ziju az prilis zdravym zivotnym stylom 😀 😀

Rozmyslala som nad jedlou oplatkou s motivom krtka, ale ked ju nemozem zohnat nikde, musim sa este poobzerat na ceskych strankach..

A ako ta cukrikova hmota chuti? Ja som raz Rastikovi robila s marcipanom z mandli a ta bola vyborna, ale bola to babracka 😅

vana
3. jún 2009

určite že marcipán je lepší ale toto chutí ako tie cukríky,však ešte máš čas na rozmyslenie.

avanka
3. jún 2009

no vsak skusim pripadne urobit len trosku toho a ked nam to bude chutit, nie je problem..problem je vsak kedy, pri nasom uraganovi nejako nestiham a vecer som uz taka unavena.. 😀 😀 😀

cezetko
3. jún 2009

Tak pekne tu vypisujete o peceni a vareni. Ja som tento rok bojkotovala tieto realizacie na narodeniny. Nas Leo mal kupovanu tortu z Kotvicky. Momentalne som uplne neschopna ohladne domacnosti. Som rada ze som rada.
Stija su rozne nazory na nemocnice tu v okoli. Ja som Myjavu zvladla prvy raz a druhe idem skusit inde. Budem mat vela skusenosti 😉 Som si ista ze vsade plati to, ze ak ide vsetko tak ako ma ist a nie su komplikacie tak je v podstate jedno, kde clovek rodi. Ale ak sa nieco nedari, tak je zle vsade ☹

alena22
3. jún 2009

Sylverka prepac ze som ta tam dnes nechala samu s detmi ale potrebovala som sa sestricky daco popytat ohladom adka ako s toeu Im a skolkou a ci nam plati este vakcina na klieste a ine 😒 mrzi ma to 😔 dufam ze sa nehnevas 😔

sylverka
3. jún 2009

nie nie len tam strašne fučalo a alexik stale plakal lebo mu do očka išliel štrk tak sme šli dnes fakt strašne fučalo v pohode veď sa nestahuješ hadam ešte niekedy sa stretneme vonku a dúfam že aj s ostatnými ak by som Vás nevidela treba na mna zhuknuť ja niekedy nevnímam 🙂 🙂 😉 majte sa ružovučko mirka nič si s toho nerob že nestihaš ved to sa ani neda a ešte k tomu si na všetko skoro sama neboj už zachviľku sa ti narodí pomocníčka alebo pomocník dalši tak bude fajn 🙂

stija
4. jún 2009

ahojte, napisala som prispevok, ale zrazu sa mi stratil. ze by len tu, alebo celkom?

stija
4. jún 2009

asi celkom.

ako sa mame? ked sa konecne trocha oteplilo. aspon trocha, i ked ten vietor tiez nie je ziadna vyhra.

miri myslim, ze to plati 100%tne - ked nie su problemy, tak je jedno,. kde si. ale vyskusat treba asi vsetko 🙂 aspon co sa da.

ali az teraz som pozrela fotecky z oslavy. oslava bola super. a tu tortu si si dala piect, alebo si ju robila sama? mozno si aj pisala, neviem

vana
4. jún 2009

Stija krásne fotečky si pridala Beatka je ako cukríček hned by som si také postískala 😀

alena22
5. jún 2009

ahojte stija veru mala je krasnucka 😵

sylverka fucalo jak blbe mna tak hlava bolela som bola total vyfukana 😠

padim ja do prace som musela zapnut comp na chvilku lebo som stahovala zvuk fujary na detsky den 😀
boze dnes sa mi nechce ako nie ze pracovat ale byt hore a niekam ist najradsej by som spinkala aj do jedenastej 🙄
inak avanaka s tymi obedami si mala pravdu nam tam vyvaraju jak v hoteli minule sme mali po obede nanuk korneto , vcera fidorku raz cele trdlo kilo hrozna a tak a este aj obedy su chutne dnes mame tvarohohove guleeeeeeeee 😝 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre