Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
19. sep 2008

inak som zistila ze to vsetko pekne stiham a o 15:15 som doma uz aj s adkom pekne teda zalezi vela na premavke v senici lebo to je niekedy des cez tu krizovatku vsetko ucpane 🙄
baby kde sa stale flakate inak a co robite v tejto zime? ja pevne verim ze sa este otepli niekedy aspon na vikend chceme ist za tou svokrou do kupelov do kovacovej pozret ju do 15.10.tam bude tak som zvedava ci sa aspon trosku raz vycasi 😒

alena22
19. sep 2008

jej inak palo vana uz ma babetko dievcatko nejak 50 cm a 3300 g tusim neviem to uz naisto a ani meno uz si nepamätam ale ked budm v pondelok v obote napisem ti to presne 😉
posielal totiz sms mojmu kolegovi a viem ze sa narodila 21:55
😀

cezetko
19. sep 2008

Ahojte. My v tejto zime sme doma a u mojich rodicov. Ta zima ma nici.
Co sa tyka zimnych veci, este skoro nic nemame. Hlavne v obchodoch este nic zimne nieje 😠
Tak pekne dietkujes. Drzim palce v diete!!!!

vana
19. sep 2008

Diki Ali za info! Už mi mamina volala že majú Vanesku,ale zase miery nevedela, tak teraz už mám kompletnú informáciu.My na zimu sme tak napoly vybavený najviac máme pančušiek,lebo tých je všade dosť s ostatnými vecami to bola zatial dosť mizéria v obchodoch.
Tak sa majte aj vy pekne a pekný víkend! 😉 😉

sylverka
19. sep 2008

No v podstate hej už má sabinka aj nové čižmičky pančucháče ja im kupujem stále priebežne lebo to nakupujem v bepone takže ked kupim sebe tak aj im mirka dnes bolo super dakujem ešte raz za darček ali to je super že si tak skoro s aduškom jani ty si asi v romantickom opojení ked vôbec nepíšeš prajem ti to 🙂

sylverka
20. sep 2008

ahojte čo ste dnes porábali ja som dnes doma sama rastino je na zahrade s rodičmi dnes ako kukam ste tu neboli tak sa majte.

alena22
21. sep 2008

cafte no my sme boli vcera na jarmoku v skalici u nasich cely den az do vecera kupila som si kabelku to bolo jedina vec co sa mi na celom jarmoku pacila 😝 ale v bizutke som si aj nausnice dvoje a tiene kupila ale to bola klasicka bizutka ziadne jarmoky adkovi sa najviac pacili kolotoce ale zacalo prsat tak sa ani nepovozil tak krical o ratu boli sme najhorsi rodicia co uboziatko male nedaju povozit 😀 potvorka nam ostudy narobil 😝
dnes vegetime doma popratala som si adko spi obed sa pece tak idem dosledovat carodejky moj naj serial 😵

cezetko
22. sep 2008

My sme mali vikdend papucovu kulturu, teda len doma. Tatinovi zacina skola, takze vikendy budeme asi stale u mojich rodicov.
Sylverka aj nam bolo s vami super, dufam ze si to zopakujeme.
Co naplanujeme na stredu? Nejake to stretko? 😉

saxana2
23. sep 2008

Ahojte baby,
no tak konecne som si Vás po dlhej dobe precitala🙂
Sylvi co si akoze myslela tym mojim romantickym opojenim,ja som uplne v inom opojeni ale romanticke urcite nie je🙂skor v opojeni reality ☹
Sylvi ty si mala nejaky sviatok ze ti Mirka dava darceky?🙂aj ja chcem 🙂
Kedy si vlastne zase zopakujeme nasu psychohygienu 🙂 myslim tym damsku jazdu...
Tak zajtra by sem sa mohli s detmi cca okolo tretej na cajiku niekde stretnut, Ali stihas?

cezetko
23. sep 2008

My sa stretneme radi, len dajte vediet kde. A zajtra mozme zasa dohodnut i damsku jazdu 😉
Jani, darcek dostal od nas Alexik, boli u nas na navsteve. Ak k nam pridete vy na navstevu, mozno nieco nadelime i vam 😉

saxana2
23. sep 2008

Mirka, vsak mozeme ist teda na ten caj do tej cukrarne co si tam alenka kupovala tu tortu🙂a ak bude pekne tak sa trochu poprechadzat s detickami trebars do parku...vsak uvidime podla pocasia....No radi prideme na navstevu a dufam aj Vy niekedy 🙂

vana
23. sep 2008

Ahojte!!!!!Tak už aj my sme v Senici,dnes sme si dokonca užili tošku normalnejšie počasie, dalo sa aj na ihrisko.
My by sme sa zajtra pridali. Navrhnite že kam a o kolkej.Už sme sa dlho nevideli ☹

alena22
23. sep 2008

ahojte kocky tak ja by som zajtra aj stihnut mohla ale mame objednanu navstevu ak by nahodou z nejakeho dovodu neprisli tak idem s vami ale asi pridu 😅
dnes som total spininig nestihalôa najprv som mala nervy ked mi volali ci to posunieme a potom nervy ked muz volala ze sa nestiha vratit a prisiel az po pol osmej 😠
cize ani normalny kurz by som nestihala na tu pol siedmu 😠
ak sa dohodnete na stretku myslite prosim na mna a dajte to na piatok keby sa vam dalo aby som mohla ist aj ja ak nie nic sa nedeje ale rada by som sla s vami 😉
adko mi robi ohromnu radost uz si jaslicky dpbre okukal vobec neplacka a vraj sa sprava ukazkovo strasne sa z toho tesim a som na neho patricne pysna 😵 😵 😵 😀
majte sa a dajte vediet co ste sa dohodli keby ste sa dohodli a ako som uz pisala keby sa mi navsteva nedorutila idem zajtra s vami von pa pa zatim 🙂

sylverka
23. sep 2008

ahoj jani to ja len tak lebo si tu dlho nebola to stretko kde budete zajtra dajte mi vedieť čo a ako ahojte 🙂

sylverka
23. sep 2008

🙂 o

alena22
24. sep 2008

cafte zeny tak sa dnes pekne dohodnite a dajte vediet aj mne mne bohate staci ak sem niektora napistete nejaky zaver z porady 😀 😀 😀 😀 😀
Joj dnes uz je lepsie mam tu sefa tak si maknem 🙂

saxana2
24. sep 2008

stale prsi...toto je akoo naschval skoro vzdy ked sa mame stretnut prsi☹mna napadla este tak amoznost ze ist do toho materskeho centra sa zahrat viem ale ze sme tam prihlasene iba mi dve s Mirkou mohli by sme si tam aj dat kavicku alebo caj a deti sa mozu hrat..co vy na to?

sylverka
24. sep 2008

ahojte ženy dnes to bolo super v tom centre ale nabudúce si zoberieme aj vodu dnes ste nepísali istotne ste grogy ja teda som dnes ko total ahojte teda zajtra dúfam na spinningu mirka dúfam že si si supiš zacvičila papa 🙂 ozaj jani myslím že sa dá polohovať teda aspoňa sa mi zdá

cezetko
25. sep 2008

Ahojte. Ja som si vcera pekne zacvicila.
Zajta co vymyslime? Nepojdeme trosku s detickami von?

vana
25. sep 2008

Ahojte ženy! My by sme určite radi išli von. Malá už tolko nesoplí,už je to v pohode. Tak by sme sa mohli stretnúť.

alena22
27. sep 2008

cafte jani velmi sa nam pacilo na navsteve mate velmi pekny bytik 🙂 😉
ja som dnes do obeda sama s adkom muzik maka a adko si vyzaduje svoj rezim napapal sa obediku dala som ho do postielky a zaspinkal ako v jaslickach pekne 😅 😵
a po obede ideme zasa svagrovcom na navstevu gratulovat a zajtra jupi do kovacovej 😵 😀 akurat ze vikend zbehne ako voda a ani si nestihnem oddychnut a zasa do prace 😅
inak dnes rabo som sa zobudila rano okolo piatej a premyslala som ci je vikend ci tyzden ci mam vstavat 😀
asi sme vcea toho vinka vypili viacej ako sme mali 😀 😀 😀
inak dobra zabava bola vcera adko jazdil na retrievrovi ako na konikovi a ked aj lezala stale si na nu sadal no chudak pes myslim ze na tuto navstevu tak skoro nezabudne 😀

vana
28. sep 2008

Ahojte!My sme sa tiež veľmi tešili že sme sa tak žišli a deturence sa trošku pohrali.
Ako ste víkendovali? My sme boli cez víkend doma po dlhej dobe sme sa nikam nestahovali tak som si aspon porobila čo už som dlho odkladala. Teraz nám tatinko išiel do nočnej tak som sama s Beki.
Ozaj Ali ako bolo na Kovačovej? Počasie bolo super tieto dva dni.
Mirka o kolekej pojdete v utorok do centra? My teraz vstávame až okolo ôsmej,tak by sme sa vyhrabkali asi okolo 9:30. Vy ako ste na tom?

alena22
28. sep 2008

ahoj bolo super krasne pocasie plno vevericiek no krasa sme doma necele dve hodky tak som vybalovala a chystam veci na zajtra a idem do hajan a sprchy hlavne zajtra popisem viacej aj foto vam ukazem majte sa dobru nocku 🙂

alena22
29. sep 2008

http://www.new.facebook.com/photo.php?pid=30051...
tu je potom link na tie slubovane fotky som nejako nestihala dnes teraz padam dole hubou sprska a jupi sa natiahnut zas na chvilku 😀

cezetko
29. sep 2008

Ali mas to riadne vesele.
Konecne je pekne pocasie. Dufam ze si ho vsetci uzivate.
My sme v nedelu boli zbierat u mojej babky slivky, na slivovicku 😉 Leo zbieral tak ze kazdu ktoru chitil do ruky aj ochutnal ☹

alena22
30. sep 2008

joj cezetko tak super ze sliovicka bude 😝 😀 tak leo vam ich ponacinal aby lepsie kvasili vie co sa patri 😀 😀 😀 betarisko bude hlavny degustator slivky potom 😀
tak nam idu dlasi zubky zas odo dnes mame sopliky 😠 som z toho na nervy lebo sa mal adko dat ockovat a kedze sopli zasa nic no co uz ☹
dnes zasa pani ucitelka zalovala na adka ze beha vylieza vsade neobsedi a ze je velke sidlo tak uz sa udomacnil a hotovo teraz spoznaju adkovu pravu tvar 😀
no uz sa tesim na den kedy budem mat viacej volna a dufam sa aj ku nam pridete pohrat len ja teraz akosi fak nic nestiham 😒

sylverka
30. sep 2008

ali to som rada že sa adkovi páči v jasliach je super že si tak rýchlo zvykol je to pašák mirka ak budete vonku ozvite sa nám mi sme boli dned iba p škôlek chvíľu potom zasa sme išli na výtvarku a včera sme mali balet a hudobnú zajtra máme zasa balet a hudobnú ak sa Vám bude chcieť zastavte sa pre nás ak pôjdete von poprípade sa dojdite hrať k nám ali vo štvrtok máme spinning o 17 15 alebo neskôr už mám v tom chaos v pondelok som nebola cvičiť lebo mi nevolali tak sa majte už mi je bez Vás aj smutno babulky papa a držte sa 🙂

alena22
1. okt 2008

ahojte no adko spal napriek soplikom uplne ukazkovo tak hadam moje vcasne podchytenie a nasadenie kvapiek mu pomoze inak bude musiet zasa peto brat ocr ☹
sylverka no vy to mate tiez riadne rusne co sa tyka kruzkov a tak a ako sa ti dari v dietke? ja zatial pokracujem uspesne uz citim aj na rifliach ze som troska pochudla akurat kolegov obtazuje smrad z mojich salatov a cez noc tu bol banan sam chudak a zasmradil kanclik 😀
tak ked nas prejdu sopliky dufam pridete na navstevu musim si to nejako zogranizovat aby som aj popratane mala 😅 momentalne mam nejaky deficit co sa zmyvania dlazky tyka 😝
inak v sobotu je tu na letisku drakiada kto chcete pridite zacina to tusim o desiatej 😵

sylverka
1. okt 2008

ali no neviem na gatiach je vidieť ale na váhe neviem lebo váži ako sa jeje chce takže to nie je pre mna smerodatné na drakiádu či ako sa vola by som rada šla pôjdete aj vy ja som si to včera prečítala na škôlke je plagát s tým na ten spinning nevieš ako máme ?

vana
1. okt 2008

Ahojte!!!!
Konecne sa dostávam aj ja k počitaču,dnes som mala vela práce,upiekla som super štrudle(jablčkova sezona) navarila super obed a pôjdeme sa na chvílu vyluftovat.
Tatinka máme PN tak si ho užívame.
Cez víkend sa zase trepeme na Vrbovce zbierat slivky a musíme si náš kúsok zeme porílovt skôr než začne mrznúť.Radšej by som išla ale tých drakou púšťať.
Musíme potom dohodnúť to stretko nejaké. Tešíme!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre