Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
31. jan 2009

Ahojte, tak ja som sa vcera bola zabavat zasa v sotinej v restike sunny sme mali rozlucku s firmou tooooooolko sa nas tam zislo aj fotky z akcii sa premietali dokonca aj tato co som dala do albumu no poviem vam velmi malo ludi ma spoznalo 😀 iba co tam boli dlho a poznali ma aj v takom stave 😅
Joj jak to dobre padne ked muzik povaruje a mamicka sa zabavi 😵 😵 😵
vcrea som si navarila aj na dnes ze keby som dnes nahodou nevladala ani varit tak mam klud 😀
akurat dnes idem robit moju prvotinu svokor ma zajtra narodeniny tak chcem spravit tu slanu tortu je toho plny cesky mimibazar 😵 tak idem vyskusat lebo on sladke nema rad 😎

cezetko
31. jan 2009

Ali ako dopadla torta? Ty stale nieco nove vyvaras, kde na to chodis? Ja akosi nestiham nic. Hlavne sa mi nechce a nemam chut na jedlo. Ak to aj uvarim, nechuti mi to. Zatial zrave tehotenske obdobie nenastalo ☹

alena22
31. jan 2009

joj ved ja stale lasujem po internete a hladam nove veci a mam straaaaaaaaasne vela znamych co mi kazdu chvilku daco odporucia tak ja to potom skusam 🙂
mam hotovu ale nevyzdobenu tu tortu lebo sa bojim ze mi to okora alebo oschne hlavne paradajky vajicko a tak tak ju ozdobim az kym pojdeme ale dam potom aj sem fotku popripade link na moj albumik na facebook 😉
adko ma odo dnes novu trojkolku uz ju bol s tatikom zabehnut aj vonku straaasne sa jej tesil ale stale hladal blinker na nej ze kde je bika bika 😵 😀

mamartinka
31. jan 2009

certik uz spinka?

stija
31. jan 2009

ali urcite daj foto tej torty. uz som zvedava, ze co t bude. mozno by sa aj mojmu taka pacila. i ked on ma rad aj sladke. 🙂

alena22
31. jan 2009

jaj jasne dnes ukazkovo siel o pol osmej 😀 prve si priniesol nocnicek ze ide kakat povedal tak sedel sedel tlacil tlacil a nic tak sme ho uz supli do pyzamka a som sa ho spytala ci ide hajat a rozbehol sa do spalne a splhal sa do postielky tak sme mu dali cajik a prask zaspal, my sme si mysleli ze sranduje ze tak skoro chodi o hodku neskorej ale tak budeme mat skoro budicek zajtra pociatm 😀

alena22
1. feb 2009

ahojte stija jasne jasne dam fotecky aj prierezu od svokrovcov ked ju budeme krajat aj celej vyzdobenej 😵

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy to co mame vonkuuuu????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
druhe vianoce sakra a ja nemam darceky a stromcek davno zabelny

alena22
1. feb 2009

ahojte idem hodit dve fotky do albumy tej torty kym mi to admin nezmaze pokukajte
🙂

stija
1. feb 2009

ahojte,
ali super. z coho su tie cisla, zo syru?

mandy20
1. feb 2009

Ahojteeee
Ali, tak klobuk dolu, ta torta je naaaadherna, ak aj tak chutila ako vyzerala, tak fakt nemam slov, nechces mi posielat nejake tie tvoje receptiky??? ale vies, take ktore zvladne aj zaciatocnik 😀 lebo ta torta nevyzera najlahsie 😉 kedy doficis na navstevu? 😀

alena22
1. feb 2009

Ahojte tak torta mala uspech som rada a aj chutila fajne 🙂
mandy ozaj je to velmi jednoduche toustovy chlieb minula som balik a pol ôebo som robila veliku aby nebolo malo ale nezjedla sa a bolo nas 6 dospelakov a dve deti plus pes 😀 tak mame aj doma nabalenu 😝
no takze chlieb vrstvis s pomazankou salamikmi mozes syrom ale ja som dala iba na vrch syr aby to nebolo zas take tuhe davala som tri druhy salamov,rodinu pomazanku z tesca 300 g a dala som sest chlebikov na spod a boli 4 na sebe cele som to popatlala pomazankou nivovou a obalila syrom a na vrch som robila ruzicky zo salamu ,vajicko,olivy paradajky uhorka nic zlozite fakt a je to rychle hotove.
Myslim ze tuto slanu tortu vykutala katka co ma barusku ona robila ale inu a peknu tiez velmi myslim ze je este sikovnejsia ja som si vybrala tuto syrovu. Ved daj si www.mimibazar.cz , daj si recepty a napis slany dort a najde ti toho tusim na 5 stran su tam pekne napady 😉

mandy tento tyzden mam v plane upratovat upratovat a upratovat adko bude v jaslickach tak chcem kazdy den jednu izbu vyriadit tak v klude uplne do mrte ze aj skrine vsetko potriedim zas ved mam milion veci co nenosim a tak takze pokila to neporobim nejdem nikam 😀 takze az na dalsi tyzden mozme vyrazit na kavu niekam a mozem prist aj ku vam 😉 uz sa tesim k tebe lebo zas mate isto vela noveho a krasneho 😵

alena22
1. feb 2009

jej stija ano ano cisla su zo syru nejak sa mi nepodarili rovnako velke ale tak zjedia sa aj nerovnomerne bola to predsa len prva to sa casom vycibri 😀 😎 dufam

vana
1. feb 2009

Ahojte!
teraz som pozrela tú tortu to je super nápad asi by ma nenapadlo.je perfektná.
My sme od piatku zase trochu rozlietaný boli sme u rodičou aj svokrovcou,aj sme sa stihli dnes posánkovať na Vrbovcoch zase napadlo vela snehu tak sme si to tam užili. 😀

alena22
1. feb 2009

ahoj vana no parada ze ste sa posankovali tuto v senici ako padalo tak sa topilo 😖

mandy20
1. feb 2009

ali, tak to neznie moc zlozito 😉 my sme dneska cely celucicky den doma, vcera sme do rana bieleho oslavovali moje narodky a dneska len tak pospavame 😀 a eraz pozerame kdyz rozvod tak rozvod, milujem tieto ceske komedie 🙂 idem pokukat na ten mimibazarik, lebo mi uz dosli vsetky recepty co som p oznala 😀 😀
jasne ali, dofrc ked budes moct, uz mame postavenu aj spalnu 😀

mamartinka
1. feb 2009

mandy20 tak vsetko najlepsie k narodeninam,a neakeho drobca tiez k tomu. 😉 kolko ze mas rockov?

mandy20
1. feb 2009

mamartinka, dakujem 😉 no tak ten drobcek by bol asi najkrajsi darcek 😀 , mam 23 🙂 ako je v irsku? tu dneska pekne snezilo , ale mne ta zima ide uz na nervy 😠
minule si sa tusim pytala co je to ten dell, to je spolocnost, ktora vyraba pocitace, tam robi ta moja kamaratka a byva v limeriku 😉

cezetko
1. feb 2009

Ali fakt torta ti vysla bozsky. Si fakt sikovnica.
Ali mas dobry plan na tento tyzden, nam by sa doma tiez zisiel taky riadny ordnung ale zial, Leo mi to neumoznuje. Co upracem, to vyhadze.
Mandy vsetko najlepsie k narodeninam, nech si ti vsetko splni co si zelas a o com snivas.

mamartinka
1. feb 2009

mandy20 ale da sa.az tiez na to pocasie.uz treti den fuci,prsi hruza.uz si tiez zelam aby uz bolo teplo a dalo sa byt aspon vonku.tato zima ma nebavi.kor ked neni snahu.a ta kamaratka je vydata.je tu z manzelom,priatelom?ma deti?a tiez je senicanka?

mandy20
1. feb 2009

mamartinka, nie je vydata,je tam s priatelom a je to spoluziacka zo strednej skoly, nie je senicanka ale staroturianka 😀 tak ako som kedysi byvala aj ja 😀
mamartinka a ty si vydata? prepac, ze sa pytam, uz si to tu asi spomynala, ale akosi som to prepasla 😉

mamartinka
1. feb 2009

ano vydata.2 roky a 4 mesiace.tolko sa aj snazime.zatial naprtik. ☹

alena22
1. feb 2009

ahojte dakujem za pochvalu torticky moc moc moc 🙂

mandy vsetko naj naj naj k narodeninkam nechapem ze mi nepipala pripomienka teba mam ulozenu aj meniny aj narodky 😀
tak zelam vsetko najlepsie nech ste s dusanom stastni a nech je do roka a do dna od svadby mala fazulka v brusku 😵 😵 😵

cezetko veru veru na ten poriadok sa tesim snad mi moj plan vyjde 😀
no idem ja do hajan, inak baby to morciatko je sialene krotke cely vecer co ja sedim za pc sedi tuto vedla mna a necha sa skrabkat nezdrha nic sem tam zdobne co mu dam a potichucky ked ho skrabkam kvicka 😅 😵 milene to je 😵

mandy20
1. feb 2009

mamartinka, neboj nic, urcite sa vam zadari, my sa intenzivnejsie snazime od svadby, cize pol roka a tiez nist, nejako to nesilime, nemeriam si teplotku, ani nepapam vitaminy, ale neklesam na duchu 😀 asi mi mimco nechce skrizit cestu so skolou 😀 a chce mat vystudovanu maminku 😀 , neboj sa, pride to ked to budes najmenej ocakavat, uvidis 😉
ali, miri, dakujem za gratulacie 😉
jeej, ali, to musi byt chutnucke, tak raz ty prides k nam a potom pojdem odkopnut ja teba k vam a mozme sa takto stiredat a navzajom sa odkopavat 😀 😀 a ateraz uz k nam vezmes okrem tesinky aj morciatko 😀 😀

alena22
2. feb 2009

Ahojte tak som sla dnes s adkom aj ja do jasliciek v celku dobre to zvladal po 2 mesiacoch co tam nebol plakal az sa za nami dvere zavreli ale uz ked sme vychadzali som ho nepocula takze ako zbadal deti tak prestal a myslim ze uz teraz neplacka vobec tam.
Ja dopijem kavu a idem na ten poriadok a idem este objednavku urobit rychlo lebo mam toho tolko mam v akcii swarovski srdiecko na retiazke za 200 sk tak sa mi nakopili objednavecky 😵

vana
2. feb 2009

Ahojte!
Mandy zabudla som včera popriať všetko len to naj k narodeninkám hlavne vela lásky a zdravia ostatné už nejako príde.
Ali držíme Aďkovi palečky a potom napíš ako to zvládol.

alena22
2. feb 2009

ahojte no bala som sa bala ale ado je velky chlap reval 10 sekund rano a aj to len tak ze papa mami a uz nic prisla som po neho kludne by sa este pohral ale ked uz som tam teda bolo siel so mnou domov 😀 krasne hajal papal hral sa sikulko je sikovnyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵

stija
2. feb 2009

ahojte

mandy tiez dodatocne vsetko najlepsie, nech to vychadza v skole aj sukromi 🙂

tiez by som privitala, keby sa uz konecne oteplilo. ny vianoce nic a teraz to tu straci 😒

alena22
2. feb 2009

stija no veru mohlo by byt teplejsie 😠 tiez by som to brala

bobd
2. feb 2009

Ahojte senicanky 🙂
vas chcem opat pozdravit 😉
mandy, vsetko najsamlepsie k narodeninkam... 😵
ali, kraaaaaaaaaaaaaasnu tortu si urobila... som na to pozerala ako puk 😀 a to si ten chlebik davala naspodok ako klasika krajce vedla seba, vsak? sa mi to pozdava, take neobycajne, ale uzitocne 😀 😀 😀
a teplucko by som aj ja prijala... aspon sa zohrievam listovanim v katalogoch s dovolenkami 😀 😀 😀
pekny vecerik 😉

alena22
3. feb 2009

ahoj bobd dakujem za pochvalu torty 😵
dam sem link na ten album kde mam aj prierez mozte sa pozriet ako je to presne robene 😉
no adulko uz ranajkuje a ide so sluzby a maminka sa dnes vrhne na dalsiu izbu spalnu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre