Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
13. feb 2009

avanka aj adko je velmi poslusnucky a hajal vonku on tak napapat a hajat zlatusik , teraz je akcnesji ale to tak ma byt to je vekom , len ja som mala dost problemy a aj maly po porode nejak nam to odlucenie nesadlo tak teraz sme radi zemame vytuzene babo a to nam staci 😵 😵 😵
ja si svoje pudy ukajam aj na havine rybkach a morcikovi 😀 😀 😀 a mam muza to je druhe dieta 😝 😀
no uz fakt padam tak papaaaaaaaaaaa 🙂

avanka
13. feb 2009

Dobru nocku 🙂

mamartinka
13. feb 2009

dobru noc alcik.

alena22
14. feb 2009

Ahojte tak ako ste sa vyspinkali? 🙂
Nam uz siel tatinko do roboty ale len do dvanastej tak to vydrzime, adko rano strasne plackal ze toto ma boli toto ma boli a on mal chudak strnutu nozicku 😅 ale ako ukazoval a krival chudacik sme sa na nom nasmialy ako sa nam snazil ukazat a povedat co mu je ako trpi 😀 je to maly herec 😀

mamartinka
14. feb 2009

no cauko Ali.no ja som sa vyspala o.k.sa da povedat.inak vsetkym vam zelam krasneho a hlavne sladkeho Valentina.mi prave dopekame chlebik co mi jedna baba dala recept.tak uvidime co s toho bude.zachvilu sa chystame prejst k moru bo mame dobre pocasie.tak vas vsetky pozdravujem.majte sa.snehu este je?

alena22
14. feb 2009

caf mamartinka tu je snehuuuuu, ale z ciest uz konecne zmizol.Ja som dostala krasny darcek cokoladky a kinderko a navyse 3 a pol hodky poobedneho spanku muzik sa s adkom hral a ja som sa krasne vyspinkala 😵

mandy20
14. feb 2009

Ahojteeeee 🙂
Aj ja Vam zelam krasneho Valentina, aj ked ten americky sviatok nejako moc nemusim, ved lasku si mozeme vyznavat kedykolvek 😀 😀 , no ale pojdeme niekam na romanticku veceru a potom zakotvime v nasej novucickej tepluckej postielke 😀

mamartinka
14. feb 2009

mandy20 ten uces nam ukazes?

mandy20
14. feb 2009

Babule, v albume mam uces, tak frisko mrknite, lebo to zmazeeeeem 😉

alena22
14. feb 2009

mandy ty si aka herecka si sa sama fotila? ale pekne to mas no oproti tvojim krasnym dlhym vlaskom sok ale isla si na to postupne tak si zvykame 😀 ale pristane ti to velmi, aspon mne sa to paci a aj adko sa uskrnal ze aka teta v pc 😀 😵 😵 😵
joj ja som naklohnila hrniec segedinu aj na zajtra tot nasa romanticka vecera 😀 ale tak robila som domace knedlicky manzel sa nevie dojest on to strasne rad papa a aj maly hadicek sa nacpal 😝
ja sa tesim az adko zaspi vyvalim sa k tv a bude valentin 😀 😀 😀

mamartinka
14. feb 2009

Mandy20 super uces.mas aj ip potom.

mandy20
14. feb 2009

Dakujem za pochvalu 😀 , no tak teraz si uz aj ja na to musim zvyknut, pretoze sa mi to uz neda dat ani do copiku . My sme sa prave vratili z vecere, boli sme na Salasi, ledva sa hybem 😀
Krasny Valentinsky vecer Vam zelam a este krajsiu noc 😀 😀

alena22
14. feb 2009

ahojte. mna vytiahla kamoska von. boli sme na vinku, teraz som sa vratila, je tam brutal kosa 😀
to je valentin - chlapi doma a zeny v senku 😀 😀 😀

mamartinka
15. feb 2009

Dobre ranko zienky Senicke.tak vydim ze ste mali tiez pekneho Valentina?Ali super.tak treba.nemusia byt senky len pre chlapov. 😀 no mi sme tiez mali pri vynku Valentinka.potom keksik. 😀 drahy este spi ja uz som hore.tak vam vsetkym zelam prijemny den a este krajsiu nedelu.pa

alena22
15. feb 2009

Jaj sa niekomu zije ked si vsatava pomalicky na obed 😀
Ja dnes musim pochvalit adrianka akoby tusil ze ideme na oslavu po obede sa dnes skoro vypytal spinkat sam sa zakryl dal nam papa pusky a spi 😀 😵 zlatusik maly, len skoda ze mu staci 45 minut a je zasa fit az do vecera 😀 ale tak dnes sa to hodi,som zvedava ako sa budu s baruskou hrat 😎

mamartinka
15. feb 2009

tak idete na oslavu?ze Baruske tiez posielam vsetko najlepsie.nezabuni adulu zasa pofotkat a dat foto.pa

mamartinka
15. feb 2009

a inak Ali tady mame o hodinu menej cas ako na slovensku.teraz mame 12.15.

mandy20
15. feb 2009

Zdraviiiim vas 😀 , tak my sme pred chvilkou dojedli obedik, tiez sme neskoro vstavali 😀 , ja mam hned lepsiu naladicku, ked vivim ako vonkku kraaaasne svieti slniceko 😀
Ali, potom hod urcite foteckyyyyyy a tiez za mna zazelaj barusko vsetko najlepsie a pozdravuj jej maminku 😉 , ze by sem mohla obcas zavitat 🙂 , tak krasnu nedelu vsetkyyym
mamartinka, ja som uplne zabudla ze vy tam mate posunuty cas 😀

alena22
15. feb 2009

Ahojte tak fotky su pridane bolo super , baruska je vdacna oslavenkyna, velmi sa darcekom tesila tak sme mali radost aj my 😵 😵 😵 😵 katka pripravila plno dobrot sme si posmakli, no skratka oslava ako ma byt 😵

mamartinka
15. feb 2009

cau Ali.fotky super.

mandy20
15. feb 2009

Jeeeej, oslava vyzerala super 😀 a ta torta nemala chybu, obdivujem zrucnosti Vas mamiciek 😉

alena22
15. feb 2009

dakujeme, adko sa stale paradil v jednom kuse si bral hviezdicky a lepil na celicko 😵

mamartinka
15. feb 2009

no zlaty je.ako anjelik.a mozem dotat ze cela mamina.niet co dodat. 😉

alena22
15. feb 2009

mandy veru katka je sikovna a ako chutila mnamky mnam a to mala aj slanu tortu kraaaasnu 😵
veru mamartinka on je cela mamicka 😀 ale ma kusocek masicka v plienocke po tatinkovi 😵

vana
15. feb 2009

Ahojte!
Konečne som sa dostala k pc. Darko ho vždy obsadí na celý víkend.
Ali pekné fotečky,len sa chcem opýtať či je ujo Rado Barčin tatiko lebo to je môj spolužiak zo zakladky z Vrboviec pekne dlho som ho nevidela.

alena22
15. feb 2009

cau vana ano ano ujo rado je barcin tatinko 😵 😵 😵 on je taky spravnacky sa stale s nimi jasi 😵

vana
15. feb 2009

No super ani som nevedela že už ma takú velkú babu a že je katka jeho žena aký je ten svet malý 😀

alena22
16. feb 2009

Ahojte, veru jani svet je maly 😵 Ani nevies ako mozete prist po spoluziaka 😀
No u nas sa adulko chysta na vylet do jasliciek a my pojdeme po obede na tu myjavu dufam ze nezacne vela padat sneh aby sme sa tam aj dostali aj spät 😅

cezetko
16. feb 2009

Duafam ze uspesne pridete na Myjavu i z Myjavy.
Nas tatinko spravil na valentina skusku, takze nam dal pekny darcek. Vcera nam Leo poobede spal od 12 do 14.30. Zirali sme obaja. On spava poobede tak hodinku. Dnes sme spali priserne. Asi dve hodiny sme boli v noci hore. Nechcelo sa drobcovi spat.
Oslava podla fotiek vyzearala super. Barus je uz velka slecna

cezetko
16. feb 2009

Mandy ty si tam tu fotku nechala len na par sekund? Ved ta na ulici nespoznam ked ani fotku neukazes 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre