Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
14. sep 2008

ahoj babenky...tak som vas chvilku i ja zanedbavala,no nejak sme sa dali na minanie-nakupujeme jak o zivot lietame po Usti,prahe a po Tepliciach no dnes padla uz sme minuli co sa dalo a zvysok az na vianocne nakupy... 😵 ved to sa uz bliiizi,no ale takto sme sa uz dlho nevysantili 😎
Janu svoje rady som ti pisala,je to ted zlozite ja viem,moj chcel papat nonstop,takze som bola tiez zufala ze uz nemam mliecko a on krici ze chce jest a nebolo ani co odsat...vies ked mas malo tak to odsajes 20ml za polhodku ta ja pluzgiere na rukach,lebo uz ked bol nervozny ta pak uz odo mna moc necel a este ked mu to neslo tak kricaaal ☹
no snaz sa veeela papat a hlavne pit,ten kojo caj a aj vody nech sa ti rychlo tvori mliecko bo kym je maly ta ce vkuse papat 😒 neboj to chce len pevne nervy i ked ted to je tazke zachovat si cistu hlavu,no ono sa to casom upravi 😉 a to z vlastnej skusennosti...ved mozno pamatas ako som ja vravela ze mam to najkrajsie ale zaroven aj najhorsie dieta...a ted je to tak uzasne stvorenie,ze sa nestacim divit 😕
sunar by som este nedavala ked mas mliecko 😖 ale tod moj nazor ty rob ked uznas za vhodne ved ty si matka 😉

malibuu7
14. sep 2008

janus hlavne to nevzdavaj... musis vydrzat.... ked mas mliecko, tak len stale prikladaj a on sa urcite chyti. nebojaj, nauci sa jak spravne prisat. tiez by som sunar este nedavala ked mas mliecko a velmi dolezite je pit pit pit aj ked nemas smad. no a na tie bradavky je uplne najlepsie po kojeni streknut trosku mliecka na bradavky a nechat volne na vzduchu zaschnut, to je najlepsi liek. tak jani vela stastia, nech to ide ako po masle

katka755
14. sep 2008

no baby janka vas dala pozdravovat ked odchadzala trocha sme cez skype pisali lebo ste tu neboli.ma toho dost a najhorsie na tom je ze jej tam nema velmi kto poradit ja som bola dlhsie v nemocke a tam sestricky niektoze vedeli dobre poradit tak to bolo super.no vela stasti jani a sily hlavne ja som niekedy taka unavena bola jaaaaaj ale viac ma ta unava chytala ked bol tatko doma a vtedi ked nahodou niekedy tvrdo spal tak ma islo urvat ze sa sama trapim no ale ked uz vstal tak pomohol,treba cas teraz uz je to ok mala v noci skoro ano nevstava...joj a uz sa tesim ked do skolky pojde ha ha

majkome
14. sep 2008

je tu niekto rodak s mestiska???? 🙂 rad sa s nim porospravam

angienka
15. sep 2008

zdraviiim,tak sa predsa len potvrdilo ze ten system v anglicku je na prd-slusne povedane...myslela som ze to 5dni v porodke nezvladnem no nakoniec to bolo v poho a som rada ze to tu tak funguje,inac by som isto iste nekojila,lebo mi to tiez neslo zo zaciatku...no vdaka jednej sestre sme na to obaja s timmykom prisli...len to nevzdavaj a prikladaj...no ked je moc nervozny je lepsie ked mas odstriekane a das mu to aj ja to niekedy tak robim,ked mi napr na sr spal 5hod cez den a pak sa zobudil a hned spustil mega krik a kym som si ho vyniesla hore ta uz bol tak nervny ze odo mna necel vzat ta som musela odstriekat a dat mu a pak som ho este prilozila a bolo to 😉 hned sa chytil ked sa trosku ukludnil...dufam jani ze to uz zvladate s Petkom lepsie 😎

angienka
15. sep 2008

majkome... z mestiska tu nik nieje zial,skoro vsetky sme aj tak mimo svidnik,len katka tam stale byva 😉

elbel
15. sep 2008

jani
pytaj pomoc,radu od midwife,health visitor na to tam su,neboj sa pytat,jej tam toho dost na pomoc,v okoli by si mala mat breastfeeding group for mothers,alebo aj La Leche League Counsellor,tak isto byva vela info na nastenkach v local GP's kde ziskat pomoc,aj od neho pytaj pomoc az nebudes vediet za kym oni vedia kam...tiez najdes dobre info ohladom kojenia na www.bounty.com,hlavne to nevzdavaj ale pytaj pomoc.ja som to pri svojom prvom prirychlo vzdala a potom ma to velmi mrzelo,ale pri druhom som si povedala ze musim vydrzat tiez to bolo tazke ale pytala som pomoc a pomohli a potom to slo jednoducho

katka755
15. sep 2008

ahoj majkome.tak len ja byvam v SK inac su vsetky mimo ako ena pise,z mestiska ani asi nikoho nepoznam.... ale vitaj...

angienka
15. sep 2008

halo halooo,je tu niekto???
ja hladam na nete zimne kombinezky no neuspesne 😠 ani v letnanoch ani na chodove v OC som nenasla ☹ nemate nejaku stranku alebo z kade ste kupovali vy???I ked skoro vsetky mate holcicky a na tie maju nadherne vsade,len s chlapcenskymi je to slabsie 😠

malibuu7
15. sep 2008

ahoj eni...
no ja som tu v koline v jednom detskom obchode videla ze maju vslijake... ale my kupovat nebudeme, lebo mame od segry po jej malom... takze tak... a na nete fakt nic nie je??

angienka
15. sep 2008

no tu po litaku som este nechodila,snad nieco bude,ale viem ze este s bruskom som si to pozerala a boli talk lacne dokonca i za 500kc a este sa mi aj pacila ze boli chlpate kapucky a na nej este aj uska ja taku ceeem,no su ale bud len dievcenske farby a ked su aj chlapcenske ta len cisla 56,62 tak na prd ked my uz z 68cky vyrastame 😠
hladam cely cas a nic som nenasla 😝

angienka
15. sep 2008

jaaaaj zas nikde nikto tak idem ja ku svojmu mazlickovi,nejak som sa tu zas zabudla a hladam no nic som nenasla 😠

angienka
16. sep 2008

ahojky...i ked som tu asi zas sama 😒
tak tu kombinezku som nenasla na tom nete ale segra mi kukne v anglicku,ze tam videla pekne...tak som zvedava,radsej vyrazim aj ja tu po kramoch,lebo sa tak ochladilo,ze ju budeme potrebovat asi skor 😠

malibuu7
16. sep 2008

eni kukni http://mimidekor.cz/detail.php?zbozi=618917 daco take si myslela????

angienka
16. sep 2008

hmmm,ivi tak toto by sa mi tiez celkom pacilo,az nato ze sa to neda pouzit uplne jak ta zimna nepremokava kombinezka a nema ani rukavicky ale je to rozkosne,aj ta cena je dost vysoka...taak uz nehladam...pred 5min mi volala segra ze ci mi ma kupit ze nasla akurat poslednu a akurat v modrej farbe a moja prva otazka ci ma uska 😀 ta sa smiala a ma aj uska aj rukavicky aj na nozky a este modra s macikmi tak sa tesim a za super cenu velkost 74/80 no ale akurat ked ted ma 70cm tak do zimy este dake pribudnu nie... 😕

angienka
16. sep 2008

http://mimidekor.cz/detail.php?zbozi=618875 take nieco som myslela len jasan ze v chlapcenskej farbe a s uskami 😀
ale hned luskam tu stranku a zapacilo sa mi tam kopec veci 😎

malibuu7
16. sep 2008

a toto podla mna nie je nepremokave...
no a ta velkost timmimu v zime urcite nebude... lebo vsak to mu pod to nieco oblecies a nevojde sa ti tam podla mna... to mu bude tak mozno teraz... tot moj nazor...

angienka
16. sep 2008

myslis,ze nie???No neviem je to na 9-12mesiacov a on v zime bude mat polroka tak snad hej,no uvidime,pri jeho rychlom raste je mozne vsetko 😕 ☹ no ale tu 68cku sme vynosili a vlastne este stale aj nosime,ale zavisi aj od strihu lebo mam overal 74/80 co mu je uz maly ale zas mam par veci 68co su mu este o trosku vacsie ale vacsina je mu zas akurat este...prave segra to necela ani kupit ze to je velke,tak dufam ze vynosi 😒
Ivi a vy mate nepremokavy???Take premokave uz mame teda bez rukavic a noziek,ale ja cem este ten sustiakovy,snad nam jeden bude stacit 😝

malibuu7
16. sep 2008

no tak snad hej... no mne sa zdalo tiez vela veci co som brala z domu od segry, ze ta kdeze, to mu bude velke... ale uz mu zacinam davat tie veci, takze tak... no ale ako hovoris, velmi zalezi od strihu oblecenia... niektore vacsie, ine mensie, ci uzsie alebo sirsie...
no my mame taky sustiakovy, proste klasicka kombinezka jak uz pre vacsie deti no a najmensie cislo ale neviem teraz ake... ked budem mat cas tak odfotim a hodim do alba

angienka
16. sep 2008

ok budem sa tesit,mne prave cela pozicat sesterka no prisli z dovci vtedy ked sme tam boli ta mali chaos natoz aby mi zhladovala kde to je 😒 takze budeme i tak kupovat a na dalsi rok mu nebude... 😠 no klasika deti rychlo rastu...no co uz my nakupime pre timmca vsetko a pak uz bude pre dalsie generacie 😀 a mozno i pre nase dalsie 😉 ak nejake bude 😀 a ivi ake cislo vy uz nosite???Ja tiez daktore vezmem do ruky a poviem jeej tak to nie to mu bude velke a ked ho obleciem zistim ze sa ledva vojde...no co uz uz to nieje ten malinkaty bobicek 😵

malibuu7
16. sep 2008

no my nosime 68-74, jak co... 🙂
a presne ako pises, uz to neni toto malicke zlatko jak v porodke... normalne pred ocami rastie 😀

angienka
16. sep 2008

takze tiez poriadny macek,nam sa kazdy cuduje ze taky velky je a tolko vazi...no co uz,ved sa ma dobre nie?ale je aj pekne tazky 😵

majka225
16. sep 2008

ahoj eni: jak mas a jak maly timmy? 🙂

angienka
16. sep 2008

ahojky 😀
jaaj mame sa fajn,timmyno tu pri mne zaspinkal a tak uzasne ze je na kraji na gauci a nemal si kde dat ruku jak je tesne pri opierke ta ju ma na hlavicke a tak chrupajdi 😵
a co Leuska???

malibuu7
16. sep 2008

no ale nevazime tolko jak vy... mame 6,33, vlastne vcera som pisala.... a dr. sa vcera tak cudoval. sa pytal ze kolko ma mesiacov, lebo je velmi čiperny a ze mam na neho davat veeelky pozor 😅

majka225
16. sep 2008

leuska sa ma fajn dneska ju chitaju srandicky p 106 😀 ochh to je vonku pocasie 😠 a to obliekanie leusky to je este horsie ja neviem jak prezijeme zimu ona sa nerada oblieka 😒 vcera som si kupila pristroj na cvicenie elliptical ja len som zvedava ze ako dlho ma to bude drzat no ale musim zohodit par kilecka dole pol roka po porode a nic 😠 hej mala som 2 kg dole ale sa vratili naspät 😠 😒

angienka
16. sep 2008

no hej ivi tak vy ste vysoky a chuducky a my sme taky macaty ale je to krasne na miminku...jaaaj ja som taka stastna ze ho mam sa este stale na nho nemozem vynadivat 😵
jak maji teraz ta nechapem ze si bola minus 2kg jak pred tehu alebo ci si porodom nic nezhodila len tie 2kg??? 😕

angienka
16. sep 2008

maji a o obliekani mi nic nevrav najhorsie to mam s capicou nemoze ju citit to spusti taky rev,sme boli na krytom a pak som mu dala taku riflovu siltovku a aj na uska to ma a jak mi tam spustil ta na celu plavaren a neslo ho utisit az som mu ju dala dolu a pak klud 😠 a hned ked mu dam kabatik ta musime ist von bo tiez nerad a hned sa poti asi ta knuci 😒 no to som zvedava co to bude v zime,asi ju tiez nebude mat rad ako ja 😉

malibuu7
16. sep 2008

eni tak tak, chuducky a vysoky... a modrooky a blondacik... no som zvedava co to z neho bude... 😀

katka755
16. sep 2008

ahojte baby.dnes nemam nejak cas akurat vas citam ale kocky mi nedaju pisat,taka nerva do mna dnes vosla ze som hned volala do skolky a zajtra ma baska nastup...som myslela ze ma slahne boli sme na nakupe aj z bratom a jeho slecnou a to vam bola taka fuska tri deti jaaaaaj.... uz nikdy viac.ale uz zajtra ide a ja sa tesim na ten klud len aby mi skoro neochorela.....a prvy den po prazdninach aby nebol rev....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre