Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

majka225
20. sep 2008

tak to mas fajn ze uz spinka moja este vykecava a knuci ale je pri nej tatko po ja ju uz mam az cez hlavu cely den sama doma z nou 😔

angienka
20. sep 2008

mi hovor daco a ja som na nho sama a uz ma to nebavi chcem odist na slovac,tam mi s nim aspon pomozu-tu to uz nezvladam,mangel stahuje cez den spi abo pomaha kazdemu len ne mne s timmcom 😠 ale mrvi sa ta dufam ze bude spat dalej...

majka225
20. sep 2008

hmm mne manzel je cely den v praci pride vecer hodinku dva sa z nou pohraje a ma pokoj on si vlastne ide odychnut do roboty od knuku 😀 potom sa rozculuje ze som nervozna a prenasam to aj na malu...jemu sa to povie on neni z nou cely den sam doma este ktomu navarit atd... joj zlata nasa dedninka 😒 😀 co by som dala zato zeby sme uz boli doma 😵 neviem ale na zivot v meste si neviem zvyknut a neto este v byte 😠 ☹

angienka
21. sep 2008

zdravim...
Maji ja by som si aj zvykla hoc na mesto,len keby tu boli kamosi hned by to bolo lepsie,tak sa mi nechce nikde vychadzat a tu zas necem novych kamaratov...takze ak si vyjdem tak zajdem po prababicku a snou kocikujem alebo s muzom...ale doma je to predsa ine,kazdy kazdeho pozna prejdes a stretnes ludi,prehodis aspon zopar viet a hned je den krajsi,tu mi to leze na mozog cele dni sama,no len s rodinou od muzika co sa stretame 😝 takze tak...chyba mi to i ked na kamosov by vela casu nebolo ale predsa ☹

angienka
21. sep 2008

tak a moj 2hod by ani nevydrzal,jeho zaujima pc a hry a kadejake blbosti tak si ho vezme kym ja varim alebo daco tak na par min a je to 😝
a doma som mala cas aj na seba,no nic idem varit ten sunar i ked noc bola dobra budil sa sice casto ale vzdy som ze ho nakojim a on po 3-5min zaspal i ked zas bol hore kazdu hodku alebo 2ale fakt len na par min a hned bol tuhy a ted je zas taky vesely moj pokladik a konecne som sa i ja po 3nociach vyspala 😉

malibuu7
21. sep 2008

ahojte zienky...
eni takze vzdavas kojenie??? ja zastavam nazor ze slabe mliecko neexistuje... mlieko bud je alebo nie je, ale silne ci slabe?? no aj som kdesi citala ze detom sa po niekolkych tyzdnoch ci mesiacoch upravuje rezim, ze bud chcu viac alebo menej papat... aj ja mam pocit ze drobcovi posledne dni nejak nestaci, aj v noci sa budi castejsie, no ale castejsie ho prikladam a myslim ze je to ok. u mna je UM fakt najkrajnejsia varianta.

katka755
21. sep 2008

ahojte baby mne umele pila baska lebo sa mi nechcela prisavat,hned v nemocke som odsavala lebo mi ani k prsniku nechcela ale teraz si myslim ze keby som viac bojovala tak by to mozno zvladla,no bol to tazky boj a ja som ho vtedy vzdala no teraz si kojenie vynachvalujem nieje nic lepsie kedy chce das a tak mlieko kym urobis tak sa ti aj nplace...
eni mynuli mesiac som mala taku krizu ivanka vie,uz som myslela ze mlieko odchadza ale vratilo sa a ja sa teraz snazim byt kludna a hlavne davam pozor na to ci jem a pijem to je hlavne,radsej bojuj o mliecko myslim svoje cici das kde potrebujes a z UM je najhorsie na cestach jaj termoska a ides a velka flasa z vodou na umyvanie.jedna kamoska mi vravela ze ked dala na UM tak ej uz odmietala kojenie,chodila do skoly a kojit chcela aspon rano a vecer no mala jej prestala celkom

katka755
21. sep 2008

ja som taka unavena baby vcera mi mala zaspala o druhej a baska asi pol hodky pred nou,teraz mi zaspali tak idem varit a potom lahnem na chvilu,mala uz druhy den jablcko papala a dens jej chutilo viac,ja sa tak tesim ze papa baska je dost vyberava jej som davala az v 6mes a nic mi nechcela z toho co je teraz tamka tak sa strasne tesim a najviac na to ked pride tatko a bude to videt aj jeho to tesi lebo baske do teraz ostalo vyberanie......by ste neverili ale ked samu ryzu tak samu ked same cestoviny tak same,zemiaky vobec mäso kuracie a zo zeleniny len uhorka,redkovka a co ma tesi ze papa ryby aj v konzerve tie z olejom sama pase......
strasne sa budem tesit ked tamka bude viac mozno aj baska pri nej zacne

malibuu7
21. sep 2008

kati mozno vtedy pri Baške fakt trebalo len vydržat a naucila by sa... ale vtedy nemal ani kto poradit ze? a to stevke tak odmietla potom cicu?
ja som si myslela ze tiez mi nejak odchadza mliecko... ale myslim pozitivne, určite sa to da zachranit a bude to zase dobre...

katka755
21. sep 2008

hej asi by to bolo ok keby niekto poradil,mlada mala som este aj skolu,bolo toho na mna vtedy dost
hej a stevke toto robila diana,vobec uz nechcela...
hek treba mysliet pozitivne poradit sa z niekym,mne ivi velmi pomohlo jak si mi vtedy radila,pamätas?teraz je to ok ale myslim ze este vela krat moze prist taka chvila....
teraz pri tamarke mi jedna sestricka radila ze ked sa ti to prihodi tak len treba viac caju davat az liat,teraz keby aka chvila prisla tak sa nebojim lebo uz aj nieco papa tak hladna by nebola,no snazim sa byt v pohode sak uz ma to aj poriadne raz zlozilo co len mamca ku mne letela...

katka755
21. sep 2008

baby kde ste dnes....nudim sa stale pozeram no nikde nikoho....

majka225
21. sep 2008

ahoj kati: ja som bola na hodinku vonku s Leuskou juj ale chladno brrrrr 😠

katka755
21. sep 2008

ahoj maji my sme dnes neboli basku uz mame choru,uvidim ako jej bude zajtra....asinebudeme musit k Dr.na antibiotika to nevyzera....

angienka
21. sep 2008

ahoooj zeny tu to dneska aj zije...no my sme stahovali a sme uz v new byte tak som zvedava aka bude prva noc 😎

katka755
21. sep 2008

tak sa tesimes vami len sa vyspite....

angienka
21. sep 2008

no citam som uz v polke tak sa vyjadrim ku kojeniu kym nezabudnem,asi to bola fakt len kriza ale ked vam 3dni dieta place a ste na to sama tak co spravite jasan ze by som to vzdala kedykolvek a veeelmi rada ale keby to aspon chcel ale on nie...a dnes bol u babicky vedla bo sme stahovali a mne sli cici prasknut kolko mlieka som mala a on sa na to taaak tesil 😵 papa jak o dusu i ted az do praasknutia ze 3x blinkal a taaak festne 😠 no co uz...tak sunar dam len ked pojde k babke aby som tam nemusela chodit behat 😝 ale inac uz mam mliecka dost a neviem pak z coho bol tak nervozny ked to nebolo v mlieku bo dnes ho maaam vela tak potom v com,alebo ako pisete ze bola kriza a tie dni trebars bolo riedke a hned o 2hod mal hlad tak krical jak o zivot ale ted to vyzera byt v poho prave mi pride ze malo papa 😕

angienka
21. sep 2008

jaaaj no konecne sa mi podarilo ho ako tak utisit a dudla si ale este nespi ta som zvedava,no je to nanic bo tu mame len nabytok a skoro ziadne veci,no tatko chcel t ak narychlo ta sme tu a spime na gauci no uz nech je zajtra vecer...
no kati ta keby mi este jedol daky prikrm ta sa nebojim ale ja nikdy nic len moje mlieko som davala a zrazu sa mi zdalo ze je menej a este stale plakal a ked som ho dala k prsniku ta sapal jak divy 🤐

angienka
21. sep 2008

tak ja som planovala len kojit do 5mes tak uvidime uz som skusila to mlieko umele ale nechce ho tak to skusime zas len s kojenim a pak sa tesim ako katka pises na tu zeleninku a ovocie ako bude bastit 😵
no vy uz asi vsetky spite a aj ja by som mala vylezat bacila 😒 tak nebudem monologovat 😝

angienka
22. sep 2008

ahoooj zeny,tak noc bola v celku fajn az na to,ze som sa o polnoci zobudila na to,ze mi je zima tak rychlo sms muzikovi do prace kde sa zapina topenie ale bolo to divne vsetko tu tak praska tie parkety no historicka zastavba a tu historiu v tomto dome citim 😀 ale inac je super 😉 len dnes dalsia brigada a bude to...dufam 😝 chudak tatko si rano po praci musel skladat este postel bo my s timmynkom vyvaleny na gauci a ja ho do postielky nedam i tak tam nece byt ta zbytocne...no co uz 😖

angienka
22. sep 2008

kde ste vsetky???zrovna teraz mam casik okolo 13-14tej mam muzika zobudit a zacneme makat tak sa tu stavim zas az vecer 😒 no nic budem nakukovat ci niekto nedorazi ☹

katka755
22. sep 2008

ahoj u som.sme doma vsetky tri baska je uz chora tak asi do konca tyzdna ju nehcam uz som sa natesila,ze mam chvilu pooja ale je chora tak e dost kludna.mate este vela aby ste to vsetko dali do poriadku?ako ze mate net?

katka755
22. sep 2008

to su v bytoch uz pripojky urobene?

angienka
22. sep 2008

jaaj kati tak to sa mate teda,aj timmy to odo mna chytil a ma kaslik 😠
no my sme sli o poschodie vyssie a este oproti je volna wifi siet v kaviarni ta ted neviem od koho chytam,ale pise mi tu ze nasa siet tak ted som chytila z dolu signal 😉 no muzik je sikula on to vsetko urobil tak aby to slo,len nam musia prist prehodit siete z O2 ked si platime take prachy za taku rychlost tak aby sme nesli len na taku slabu a to este niekedy aj vypadne ta mam nervy pisat to odznova 😠

angienka
22. sep 2008

no a mame toho dost kedze sme si to vcera tak popresuvali jak som si to ja predstavovala a ono je tu trosku kriva podlaha takze skrine niesu moc stabilne 😠 v strede izby takze musime to premiestnit ako to chce muzik ale mne sa to vobec nepaci a pak tie nase veci vyniest z dola hore a vybalit vsetko a to mame pobalene len oblecenie a to nie vsetko,len 7plnych mechov velkych a este tam toho je dooost 😠 a kupelnu celu a kuchynu jaaj no nezavidim si ☹ a to este dokupujeme,lebo tu bola blba pripojka na pracku tak sme sli do obi a hned kupili aj skrinku do kupelky so zrcadkom a akcia je na plavajucu podlahu,tak zvazujeme,no asi nic z toho kedze to neni nase,necem moc zas investovat do toho,no je tu prace na 3dni ale musime to stihnut uz dnes...kedze dnes vecer ide uz aj babicka na nocnu tak ho moze uz len dnes povarovat,ale sa divim ze mi uz spi 40min to sa nestava a na supermana 😀 😅

katka755
22. sep 2008

jaj takto to mate...a to mate na kolko ten byt?

angienka
22. sep 2008

v zmluve mame ze max na 3-4roky pak ho uz chce pre svojho syna ale mame len na rok a kazdy rok si musime predlzovat 😉

malibuu7
22. sep 2008

ahoojte,
eni no nezavidim ti to balenie a vybalovanie vsetko... a najhorsie ze cloveku sa nechce ked zas len nejake stahovanie a nie do svojho, ze??? my tiez mame zmluvu na rok, a stale sa to predlzuje a oni kazdy rok chcu za to 500kc, ale co uz ked to inak neide

katka755
22. sep 2008

no ja to tiez poznam sa svoj zivot som sa uz toho nastahoval,no teraz zmluvu nemame do konca roka mame iste a aj viac lebo keby ho potrebovali tak nam daju vediet ovela skor aby sme sa zariadili,joj ale nebude sa my odtial chciet jedine zeby sme uz rovno do svojho sli

malibuu7
22. sep 2008

¨no kati, tak keby do svojho, tak to i ja by som s nadsenim isla... 😀 to by aj take stahovanie bavilo...

katka755
22. sep 2008

to hej ale kedy to nase bude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre